Odpowiedz na ten temat

HejRajtuzy cz. 22.

• gość 2017.05.19 [09:52]
    Kotna? :/ tylko deb!lka może tak pisać o drugim człowieku
  • gość 2017.05.19 [10:46]
    Myślicie, że zniknie z yt, kiedy urodzi? Pewnie nie popuści darmowych paczek i dalej z pedarkiem będzie produkować taki chłam, a dzieciaka pewnie wciśnie którejś z babć do opieki.
  • gość 2017.05.19 [11:37]
    Przecież że nie zniknie.Wtedy się zacznie - niby przypadkiem pokazanie stópki,rączki, czy włosków dziecka. Wtedy też dostaną kolejne paczki nie tylko dla dziecka ale i dla pielęgnacji mamy. I znów biznes się kręci...
    A karo niestety gorzej wygląda od oleski. Dla niej tylko powinien być podkład, rzęsy i ciut różu a nie nawali rozświetlacza aż oczy bolą. Wygląda jak stara pudernica niestety...
  • gość 2017.05.19 [11:53]
    boszz jak ona się roztyła.. i nie mówię o ciąży, ale oglądam jej starsze filmy i po prostu z filmu na film jest coraz bardziej obleśna
  • gość 2017.05.19 [11:59]
    Bezwłosy Darko za niedługo będzie ją toczył przed sobą.
  • gość 2017.05.19 [12:01]
    Dziewczyny ja nigdy nie komentuje zawsze tylko czytam ale dzisiaj właśnie mnie oświeciło. Izotek lub pod jaka kolejek nazwa lek będący pochodna witamy A jest OSTANIA deska ratunku dla osób z trądzikiem nie ma już nic silniejszego. Jestem prawie na stoprocent ze Karolinka się nie leczy nim ani żadnym innym bo te są ZABÓJCZE dla płodu. Jest to bardzo poważny lek o Ile można tak powiedzieć po odważ uszkadza nerki wierzą się z nim regularnej badania krwi i holesterolu przymusowa jest antykoncepcja hormonalna na samym pudełku jest już napisane NALEŻY ŚCISŁE PRZESTRZEGAĆ SEODKOW OSTROZNOSXI ZAMIESZCZONYH W ULOTCE STOSOWANIE W CIĄŻY ZABRONIONE LEK JEST TERATOGENNY USZKADZA PŁÓD. Jeżeli rzeczywiście starała się o dziecko to leczenie było wykluczone wydaje mi się ze po zakończeniu podda się leczeni izotekiem
  • gość 2017.05.19 [12:42]
    @gosc 12:01
    Ja bralam Izotek i jest zakaz zajscia w ciaze oraz dlugi czas po stosowaniu tez. Karolina w ktoryms filmie mowila chyba z 2012r ze Izotek brala ale miala po nim nawroc tradziku. Chyba jej dermatolog zle doradzil. Ja tez mialam nawrot i trzeba bylo zrobic jeszcze jedna serie. Od 4 lat nie mam ani jednego pryszcza ani na twarzy ani na ciele.
  • gość 2017.05.19 [12:53]
    Ale Karolina już była na Izoteku, tylko miała nawrót choroby. Prawdopodobnie miała źle wymierzoną i/lub czas kuracji.
  • gość 2017.05.19 [12:56]
    izoteki sreki, a zadbac o siebie nie potrafi
  • gość 2017.05.19 [13:01]
    aż nie chce mi się wierzyć, że wyszła taka świecąca później do ludzi (bo chyba nagrywały o w biurze).
  • gość 2017.05.19 [13:09]
    Nawet jeśli ma to nie przyzna się i komentarze na temat będzie usuwać tak jak jest to w przypadku ust.
  • gość 2017.05.19 [13:39]
    Oleska bardzo korzystnie przy niej wygląda. Makijaż też lepszy, bo u karo efekt białej czekolady z orzechami.
  • gość 2017.05.19 [13:57]
    Izotek można powtarzać nawrotu się zdarzają zwłaszcza jeżeli ktoś oczekuje ze będzie mógł żreć chłam a leki pomogą. Moim zdaniem powinna spróbować jeszcze raz kiedy będzie okazja. Napewno jej nie zaszkodzi bardziej a przecież lepiej próbować niż tak wyglądać. Sama miałam trądzik i pamietam ze wpadałam w stany depresyjne czułam się paskudna i myślał ze wszyscy się gapia na mnie jak na dziwoląga powinna próbować do skutku. Zrezygnować totalnie z makijażu skory z nim wyglada gorzej i starzej to wszystko i tak widać
  • gość 2017.05.19 [16:37]
    Ciekawe jaka dietę bedzie reklamować po porodzie. Na pudełkowej jyz była i niestety nie było rezultatów, wiec moze tak modna ostatnio OXY, mimo ze boogie miała po niej jojo. Co obstawiacie? Moim zdaniem niestety nie wróci do formy sprzed lat.
  • gość 2017.05.19 [17:07]
    Gdyby ona była mądra i nie oszukiwała to by mogła i zarobić nieźle na tej ciąży. Tak jak podeszła do tego 10 min spokoju. Mamowe tematy. Jak ona wyobraża sobie poruszać tylko temat biuti jeśli będzie latać między obsraną pieluchą a żygami z kaszki
  • gość 2017.05.19 [19:14]
    właściwie to ona nie jest kotna tylko cielna. jak krowa.
  • gość 2017.05.19 [19:44]
    gość dziś [19:14]
    właściwie to ona nie jest kotna tylko cielna. jak krowa.
    XXX
    Paskudnie tak mówić o drugiej kobiecie. Totalna pogarda i nienawiść. Mam tylko nadzieje że ludzie, partner traktują cię zgodnie a twoją karmą czyli jak s-z-m-a-t-ę.
  • gość 2017.05.19 [19:51]
    sama sobie zapracowała na miano krowy smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [20:04]
    przestancie ją wyzywać od krów, chociazby ze względu na ciąze, litosci pechowiec.gif
  • gość 2017.05.19 [20:17]
    I gdzie tu niby ta konstruktywna krytyka.., jak dziewczyny na inne dziewczny jadą nienawiścią i tylko aby Karolinie dopier**lić...Weźcie na luz... nie każda pięknie przechodzi ciążę...jedne tyją 7 kg jedne 30... uważając na to co jedzą - żeby ktoś się nie czepił.., każda z nas jest inna...Ja jej życzę zdrowia, bo nie wierze,że sama tego nie widzi...
  • gość 2017.05.19 [20:31]
    napisanie ze jest wielka to co innego niz wieloryb albo krowa... zlitujcie sie chociaz na czas ciązy, kobieta czesto w ciazy duzo tyje nawet jesli je zdrowopechowiec.gif
  • gość 2017.05.19 [20:46]
    Według mnie przeginacie i czepiacie się ich o wszystko jak leci. Fakt, jej kłamstwa na temat rozmiaru ciuchów były słabe, tak jakby sama się wstydziła swoich wymiarów, ale reszta? Naprawdę są gorsze "jutuberki".
  • gość 2017.05.19 [20:53]
    Karo nosi M a oleska xl? Film pokazuje coś innego
  • gość 2017.05.19 [21:44]
    Ojej, bo w ciazy to juz NIC nie wolno napisac? Serio? Mamy sie znizyc poziomem do jej 13 letnich fanek i pisac, ze jest piekna, w momencie gdy ja widze KOMBAJN nie kobiete??? Ten film z Oleska jest po prostu STRASZNY. Dwie mlode kobiety tak okrutnie zapuszczone, ludzie, czy one luster nie maja? Karolina wyglada jak trans, Oleska nie ma totalnie szyji tylko jakiegos indora, bary maja takie, ze w klubach moglyby robic za ochroniarzy. Tragedia...
  • gość 2017.05.19 [21:57]
    no i co maja sie zabic z tej okazji kur/wa? ciesz sie ze ty tak nie wygladasz, jeden jest taki, drugi taki ale to nie powod zeby kogos nazwac kombajnem, ale znając zycie za taka gadke niedlugo ty zostaniesz takim kombajnem z indorem zamiast szyi durna ci/po bez empatii lapka.gif
  • gość 2017.05.19 [22:06]
    21:57
    Nie zabic sie tylko ruszyc tluste döpska i mniej zrec!
  • gość 2017.05.19 [22:11]
    Tak jak jeszcze u innych komentujecie osobowość/zachowania, tak tu się przyczepiłyście do wyglądu. Nie każdy jest piękny.
  • gość 2017.05.19 [22:16]
    Karo jest gruba no i niech sobie będzie gruba, jak urodzi i nie schudnie to niech sobie taka będzie i zyje, widocznie ma tendencje do tycia, mzoe wplyw maja tez hormony , niewazne - ma ruszyc dupsko i mniej zrec bo jakas j**nię/ta pi/zda z forum tak chce lapka.gif
  • gość 2017.05.19 [22:23]
    22:16
    Sama jestes j**nietä pista, Karolina byla kiedys normalnie wygladajaca kobieta, wiec teorie o tendencjach do tycia wsadz sobie w swoja podejrzewam rownie gruba co Karo döpe usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [22:40]
    Ojej, bo w ciazy to juz NIC nie wolno napisac? Dwie mlode kobiety tak okrutnie zapuszczone, ludzie, czy one luster nie maja?
    xxx
    A co ty byś chciała jeszcze napisać? Już się wyrzygałaś, zesrałaś hejtem.
    Zapuszczone? Pomarzyć możesz że operujesz haluksy w prywatnej klinice albo dopieszczasz zęby nowoczesną metodą.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...