Odpowiedz na ten temat

Hejrajtuzy cz. XXI

• gość 2017.03.20 [00:23]
    Zegarek nosi się na lewej ręce, pas bezpieczeństwa ma na prawym ramieniu co oznacza ze siedzi po stronie pasażera
    xxxx
    Zegarek nosi się akurat na tej której się chce. Ja jeśli już noszę to na prawej (jestem praworęczna) i nie jestem w tym jedyna.
    A to, że śledzą ten wątek to jasna sprawa.
  • gość 2017.03.20 [00:33]
    Zegarek nosi się na lewej ręce, pas bezpieczeństwa ma na prawym ramieniu co oznacza ze siedzi po stronie pasażera
    X
    pas ma na lewym!
  • gość 2017.03.20 [00:35]
    A dareczek na ktorej rece nosi? Wiadomo smiech.gif
    x
    https://zapodaj.net/f46f5574c6fa3.png.html
  • hejterkax 2017.03.20 [00:48]
    Kisnę z tego filmiku 'NIE OCENIAJ'
    Nie podchodzę do ludzi na ulicy i nie mówię- hehehehe, jesteś za niski. Ale gdy mnie ktoś spyta czemu mi nie odpowiada to mogę tego użyć jako argumentu. Mam klamac, ze numerologicznie do siebie nie pasujemy? smiech.gif
    Z grubością- dla mnie nawet dobrze, że ktoś nas czasem otrzeźwi. Bo jak się przytyło tak bardzo powoli to się czasem nawet nie zdaje sprawy jak bardzo. Szczególnie jeśli zamiast sztywnych spodni wolimy luźne, elastyczne sukienki.
    Jakoś też przyzwyczajamy się do swojego odbicia widząc je codziennie i ktoś to widzi nas czasami widzi nas lepiej niz my sami.
    Może by jeszcze chciała zabronić oceniania w myślach smiech.gif
    Zresztą to nawet nie ocenianie a stwierdzenie faktu.
    Jesteś niski- fakt. Jestes niski, wiec pewnie masz poprzestawiane w glowie z powodu tego- ocenianie.
    Nie podobaja mi sie np zielone wlosy, nie i juz. Maja prawo mi sie nie podobac, co innego gdybym do tego zaraz dodawala- no ta to jest taka i owaka, pewnie stoi pod latarnia ple ple ple.
    Jak Karo pasuje jej figura to niech ja sobie zostawi, ale niech nie liczy ze przeprogramuje nasze mozgli i zaczniemy ja widziec jako szczupla.
    "Nie ma ludzi idealnych" buhahaha, no czego ona nie powie. Moze sa, moze nie ma, ale wciaz warto jakos sie w miare ogarniac.
  • gość 2017.03.20 [14:32]
    Daro na lewej nosi zegarek. Ta fota z auta to lustrzane odbicie. Nie ma prawka. Na porodowke beda jechac UBEREM smiech.gif
  • gość 2017.03.20 [14:32]
  • gość 2017.03.20 [14:50]
    14:32
    albo Karlos sama będzie prowadzić, a Pedarek będzie krzyczał: aleeee mega, aleeee fajnie!
  • gość 2017.03.20 [15:29]
    ' albo Karlos sama będzie prowadzić, a Pedarek będzie krzyczał: aleeee mega, aleeee fajnie!'
    x
    hahahahahahahah smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [16:38]
    już tych komentarzy nie ma, co za zaklamane babsko. Biedny karlos junior całe życie będzie w kłamstwie otaczany przez ojca dzieciaka i milfe
  • gość 2017.03.20 [16:51]
    Powiem Wam, ze jak tak się przyjrzałam dłużej temu zdjęciu to aż mnie dreszcz po kręgosłupie przeszedł. Jest przerażająco. Myśle ze jakby się delikatniej malowała a do tego bez sztucznych rzęs wyglądałaby młodziej a nie jak draq queen.
    https://instagram.com/p/BR3GPKxBkxZ/
  • gość 2017.03.20 [17:28]
    ona ma te brwi okropne...nie mowie ze lepsze wyrysowane instagramowe brwi ale to coś co ona ma jest ponizej krytyki
  • gość 2017.03.20 [18:16]
    https://youtu.be/ZLoMxlhY3LQ
    Tu miała ładne brwi, nie jakieś mocno wyskubane, ale schludnie, delikatniejsze i bardzo jej pasowały.
  • gość 2017.03.20 [18:44]
    powiedziedzcie mi jakim cudem ona ma tyle wspolprac? co ona soba reprezentuje? otylosc i niechlujstwo a firmy jej za to placa!
  • gość 2017.03.20 [19:07]
    https://youtu.be/ZLoMxlhY3LQ
    Tu miała ładne brwi, nie jakieś mocno wyskubane, ale schludnie, delikatniejsze i bardzo jej pasowały.
    x
    x
    Ooo tak, tutaj w ogóle jakos tak..no ładniutko wygląda usmiech.gif brwi ma super - nie bez powodu krazy opinia ze z roku na rok coraz gorzej wyglada, a powinno byc na odwrot..eh szkoda
  • gość 2017.03.20 [19:08]
    mialam na mysli ze brwi ma sper na tym filmiku, bo teraz to tragedia pechowiec.gif
  • gość 2017.03.20 [20:08]
    haha najlepszy byl jej komentarz ze jej brwi sie podobaja i ma w d***e docinki na ich temat. troche samooceny kobieto!!
  • gość 2017.03.20 [20:11]
    hahaha patrzcie minuta 3:21 jak ona wyglada na tych beauty targach, jak king kong https://www.youtube.com/watch?v=LH5ay10RTGY
  • gość 2017.03.20 [20:15]
    " ona wyglada na tych beauty targach, jak king kong "
    hahahahaahahah 10/10 smiech.gifcool.gif
  • gość 2017.03.20 [20:52]
    Jest wysoka i tego nie zmieni. W sumie zawsze była masywnej budowy, ale mimo to była ładną dziewczyną, z charakterem. Teraz to co robi z twarzą to jakaś tragedia. Po co ona sobie to robi? Żadnej samokrytyki. To, że pełne, naturalne brwi są modne, tak samo jak doczepiane rzęsy, nie oznacza, że każdemu to pasuje. Jest tak uparta mimo, że mnóstwo osób jej pisze, że może warto byłoby coś zmienić. Przecież wyregulowanie odrobinę brwi czy podciecie włosów to nie zmiana na całe życie i może warto byłoby spróbować. Gdzie jej mąż w tym wszystkim? Przecież ona dla niego wszystko zrobi i już pewnie wiele rzeczy w sobie zmieniła pod Darka. Czyżby jemu się podobała taka sztucznosc i przerysowanie u Karoliny?
  • gość 2017.03.20 [23:37]
    W jednym z filmików karo mówiła że Daria woli ja w delikatnym naturalnym makijażu . Myślę że karo wpadła w kompleksy i dlatego tak durnieje a Daria ma po prostu na nią wy.ebane. kiedyś była ładna , dziewczęca a teraz zrobiła z siebie karykaturę
  • gość 2017.03.21 [14:27]
    Duże brwi, duże rzęsy, duże usta - wszystko żeby odwrócić uwagę od dużej twarzy
  • gość 2017.03.21 [14:43]
    ona już wygląda jak monstrum! Darek pewnie lubi BBW, wpakował się w bagno
  • gość 2017.03.21 [14:48]
    przy Karolinie to wszystkie inne youtuberki wyglądają ślicznie
  • gość 2017.03.21 [18:29]
  • gość 2017.03.21 [18:38]
    jak tylko zobaczylam ten filmik pomyslalam o kafe smiech.gif co z tego ze ma tyle rzeczy, ale jakim kosztem je dostal.. od sponsora karlosa
  • gość 2017.03.21 [19:03]
    185 funtów za głupi breloczek??????
    Serio???????????
    Przecież w przeliczeniu na złotówki to będzie 925.
    Wyłączyłam po 2 minutach. Żałosne to jest po prostu.
  • gość 2017.03.21 [19:07]
  • gość 2017.03.21 [19:15]
    gość dziś [19:03]
    185 funtów za głupi breloczek??????
    Serio???????????
    Przecież w przeliczeniu na złotówki to będzie 925.
    Wyłączyłam po 2 minutach. Żałosne to jest po prostu.
    x
    Ktoś musi skubać frajerów. Brawo dla LVi. Sprzedać plecak z ceraty za 6.000 to mistrzostwo marketingu smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [19:20]
    Kochani, jak obstawiacie bo ja sie nie znam, ile Karo miesiecznie zarabia ? w ogóle dochodu ile ma ? skoro stac ja na taki sponsoring, codzienne jedzenie na miescie , wakacje itp ?
  • gość 2017.03.21 [19:43]
    Mysle ze moga zarabiac ok 70 tys miesiecznie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...