Odpowiedz na ten temat

iks pe vlogerka :)

• gość 2017.09.02 [09:44]
    W tych czasach wyjazd do USA to już żaden rarytas. Bogatsze rodziny zabierają tam dzieci od najmłodszych lat na wakacje. Tez byłam z rodzicami raz w Kalifornii jak miałam 12 lat i potem jeszcze w Teksasie. Duża cześć Amerykanów marzy o wycieczce, albo przeprowadzce do Europy. Tłumaczenie dzieciom przed ekranem po 2 latach bycia na czyimś utrzymaniu, że Ameryka to sen to lekkie nieporozumienie.
  • gość 2017.09.02 [14:56]
    Dla niej Ameryka to sen, bo jeszcze nie doswiadczyla prawdziwego zycia w USA. Poki co wszystko co miala w Stanach, miala dzieki host rodzinie, wszystko bylo dla niej nowe i zaskakujace. Jak pomieszka tam troche na wlasny rachunek to moze zobaczy, ze normalna codziennosc z zyciowymi problemami czeka lud******azdym cywilizowanym kraju.
  • gość 2017.09.02 [18:25]
    "Ubrać kurtkę" brzmi jak jakaś słaba kpina z polskiego.
  • gość 2017.09.02 [18:31]
    Polska kraj mięsa i ziemniaków!
    Jaka ona jest niedouczona i zabawna. XD
  • gość 2017.09.02 [18:36]
    Dajcie spokoj, Pati wie, że człowiek urodził się jako roślinożerca, bo była przy narodzinach ludzkości.smiech.gif to by kolidowało z tym, że jaskiniowcy już polowali na dziki, żeby przeżyć i dostarczyć odpowiednich wartości organizmowi. Ale co ja tam wiem przy Pati po dietetyce, genetyce i biologii.
  • gość 2017.09.02 [21:30]
    1 zdanie- przestałam jeść mięso ze względów zdrowotnych. 2 zdanie- przestałam jeść mięso dla chłopaka. Kolejne zdanie- Polska to kraj kurczaka i ziemniaków. Czy tylko ja widzę od razu obraz Pati przed wyjazdem do USA która na każdy posiłek je kurczaka? Zawsze zachodziłam w głowę jak ona może go tyle jeść. Trochę słabo przyrównywać Polaków do jakiegoś motlochu, który je byle co. W mojej rodzinie zawsze jadało się głównie ryby, owoce morza, owoce i warzywa. Pati nie zna standardów polskich miast i polskich zarobków w większych miastach w szanowanych zawodach, a swoje informacje ogranicza do jednej wioski na Śląsku i myśli, że wszędzie się tak żyje... szkoda, że USA ja tak zmieniło, bo kiedyś wydawała się dość rezolutna dziewczyna.
  • gość 2017.09.03 [16:27]
    Ja powiem, że jest mi trochę przykro, że Iks pe się tak zmieniła, bo pamiętam jej bloga, gdy była jeszcze w gimnazjum i technikum... i ja rozumiem, że ludzie się zmieniają, ale brakuje mi tej ciepłej, prostej dziewczyny..
  • gość 2017.09.03 [22:31]
    Co ona ostatnio tak z tymi komentarzami na Polske... w kazdym jej filmie koniecznie musi sie znalezc, ze w Polsce to i tamto, a Polacy sa tacy i owacy
  • gość 2017.09.03 [23:09]
    Wychodzą z niej kompleksy ... Polacy z małych miejscowości i tacy, którym niezbyt się w kraju wiodło często cierpią na taka przypadłość, że krytykują wszystko co polskie, żeby podkreślić rajskosc miejsca, w którym się znaleźli. Niestety jeszcze nie wiek i doświadczenie, żeby zauważyła, że w każdym cywilizowanym kraju żyje się tak samo jeśli się ma dobra prace. USA od Europy może co najwyżej różnic różnorodność chipsów w sklepie.
  • gość 2017.09.03 [23:28]
    Nawet głos miała o wiele milszy.smutas.gif powinna naprawdę zastanowić się nad sobą i swoim zachowaniem i nie mówię tego w charakterze hejtu.
  • gość 2017.09.05 [18:41]
    Nowy filmikusmiech.gif
  • gość 2017.09.10 [13:18]
    Flaki z olejem żadna nowość.
  • gość 2017.09.13 [21:20]
    Kiedys serio wydawała się fajna młodą dziewczyna, ktora z malego miasta wyjechala do USA i pokazuje, jak jej się tam żyje. Bez zadęcia, bez jęczenia.
    A teraz? Matko, co za rozkapryszona, zadufana w sobie gówniara.
    Pokazuje, jak to niby zdrowo je - same fastfoody napakowane tłuszczem i cukrem, tofu i ciastka, no aaaaale WEGANSKIE. Potem wyjasnia, ze od czasu do czasu robi sobie taki dzien. Jasne. Widać przeciez, że je tak na codzień.
    Lepsza od wszyskich, bo WEGANSKIE jedzenie je, na siłownie chodzi.
    Tak naprawdę to zakopleksiona panna ze wsi, która się zachłysnęła tk maxxem i targeem, na utrzymaniu faceta, podniecająca się lakierami z aliexpress i tym, że Polska to taki zaścianek, a ona tu prowadzi światowe życie nielegalnej imigrantki. Eh
  • gość 2017.09.13 [22:29]
    21:20
    Hahaahah masz racje 100%! Kompleksy robią swoje wiec i ona musi nadawać na Polskę. W sumie może i nie ma co się jej dziwić- przecież w Polsce nie żyła na wysokim poziomie. Tylko po co hejtowac coś o czym nie ma pojęcia np. O standardzie ludzi zamożniejszych w większych miastach.
  • gość 2017.09.14 [01:01]
    Iks pe uciekła ze wsi, ale wiejskie przyzwyczajenia i zachowania z nią pozostały.
  • gość 2017.09.19 [18:22]
    ona jest tam nielegalnie ?
  • gość 2017.09.19 [22:46]
    Omija pytania o wizę, wiec raczej legalnie nie jest. Kolejny vlog o niczym, nie chciało mi się oglądać wiec poprzeskakiwalam co kilka minut. Proteinowe przetworzone WEGAŃSKIE zarcie, zakupy, "jedziemy z moim chłopakiem".
  • gość 2017.09.19 [23:22]
    U niej jest już tylko wegańskie jedzenie i chłopak. Jeszcze, żeby chociaż ona coś robiła fajnego, ale nie. Wegańskie ciastko, wegańskie chipsy. Wszystko mega zdrowe
  • gość 2017.09.19 [23:29]
    Nudna się zrobiła, odkąd przestała pracować. Sama też nie wygląda na zadowoloną, jakby z tylu gdzieś czaiła się mała depresyjka.
  • gość 2017.09.19 [23:51]
    I gdzie ten American Dream?
  • gość 2017.09.20 [03:55]
    Hehehe american dream nie istnieje. W każdym miejscu na ziemi można żyć dobrze, ale niektórzy wciąż na sile szukają tego za oceanem.
  • gość 2017.09.20 [06:51]
    Ona za chwile nie bedzie umiala powiedziec zadnego innego slowa, ciagle tylko "weganskie, weganskie"
  • gość 2017.09.20 [13:48]
    Wiecie co? Tyle czasu siedziec w Stanach, miec wolne popoludnia i weekendy, miec amerykanska rodzine wokol non stop i takim angielskim sie poslugiwac, to wstyd. Ten jej opis na ostatnim insta to chyba google translator robił, błąd na błędzie, ja chcieć, ja móc, szpilki wysokości. Po co się tak ośmieszać, nie lepiej po polsku napisać? Czy już taka internaszynal jest że ma tysiące obserwujących zagranicznych? lol
    Zero ambicji ma dziewczyna, nawet języka się nie chce podszlifować.
    A tym swoim "weganizmem" to robi taką antyreklamę weganom, że dramat. Same drogie, przetworzone rzeczy, ciastka, chipsy i inny syf. I tofu. Samo zdrowie. Koncerny spożywcze na takich głupich ludziach majątek zbijają, wystarczy napisać "vegan" na opakowaniu i już cena w górę, ale jest się czym chwalić. Zwykły popcorn nie jest wegański?
    Ciekawe kiedy Patrycja przejdzie tez na gluten freesmiech.gif
  • gość 2017.09.20 [21:37]
    Zamiast jechać gdzieś na farmę kupić warzywka i owoce to lepiej do marketu po wegańskie lody czy ciastka.
  • gość 2017.09.22 [10:25]
    Mam wrazenie, ze odkad zaczela zycie na swoim, to jakos tak zgasla, jakby faktycznie zderzyla sie z rzeczywistoscia. Poza tym teraz te jej vlogi sa o niczym, kazde ujecie to wyprawa do sklepu i opowiadanie o weganskim jedzeniu.
  • gość 2017.09.22 [21:25]
    Powiem Wam ze mnie dziwi ze nie zdecydowala sie zostac w USA chocby na wizie studenckiej, biorac pod uwage ze miala host rodzinę gotowa za nia poreczyc.
    Na takiej wizie moglaby pracowac legalnie na jakas czesc etatu i nie musialaby jak glupia unikac pytan o legalizacje pobytu.
  • gość 2017.09.22 [21:34]
    Przede wszystkim mogłaby studiować a nie jak jeleń siedzieć w domu i tylko wyszukiwać Vege ciastka
  • gość 2017.09.22 [21:40]
    wkurza mnie zw nie odpowie na jakiej wizie została
  • gość 2017.09.22 [21:56]
    Ale jakie studiowac, ta dziewczyna nie ma ambicji w ogole.
    Pojsc do szkoly, uczyc sie, zalatwic wize, po co? Lepiej za pieniadze chlopa straszego o 15 lat kupowac wege ciastka w tj maxxie.
    Jej sie wydaje, ze taka dojrzala, samodzielna ojej. A ona zycia nie zna, zakompleksione dziewczatko ze wsi, które sie zachlysnelo tym, ze michaela korsa w tj maxxie na przecenie maja.
  • gość 2017.09.22 [21:58]
    Niestety muszę się z tym zgodzić choć kiedyś miałam inny pogląd na nią... wydawała mi się właśnie ambitna, a teraz wyszedł kompletny brak planów i ambicji przy czym ona ciagle o sobie mówi jako o tej ambitnej i zaradnej ..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...