Odpowiedz na ten temat

iks pe vlogerka :)

• gość 2017.09.26 [17:10]
    Na pewno ktoś ją podkabluje. Widzki są coraz bardziej wściekłe i coraz więcej swojej dezaprobaty pokazują w komentarzach.
  • gość 2017.09.26 [17:18]
    Wiza konkubiny!
  • gość 2017.09.26 [17:45]
    Wiza konkubiny!
  • gość 2017.09.26 [21:02]
    Ileż można o tych ciastkach wegańskich
  • gość 2017.09.26 [22:13]
    21:02
    O czymś trzeba oczko.gif
  • gość 2017.09.27 [00:07]
    e tam, po co maja ja kablowac. jakby tak to dzialalo to by nie bylo nielegalnej imigracji w Stanach - a ta jak widac kwitnie. Poki nie zlamie prawa itp to se tam bedzie tak egzystowac na marginesie
  • gość 2017.09.27 [08:55]
    Nie tylko póki nie złamie prawa.usmiech.gif także dopóki noe będzie musiała iść do lekarza/dentysty, dopóki nie będzie miała dziecka, które chyba gdzieś będzie musiała urodzić i zaprowadzić do szkoły (chyba, że zgodne z natura porody na łonie natury i szkoła w domusmiech.gif ), dopóki nawet nie dostanie mandatu z powodu auta... No ale każdy jest kowalem własnego losu, być może faktycznie w Stanach ma trochę lepszy standard życia niż w Pawlowicach, ale niech potem nie płacze, że nie ma przyjaciół i rodziny przy sobie, bo to był tylko jej wybor.
  • gość 2017.09.27 [11:50]
    Patrycja stała się z własnej woli osobą publiczną, a teraz ma pretensje, że ludzie zadają jej pytania i się wcinają. F**k logic. A te opisy po ang to kto jej pisze? Bo to nawet za słabe niekiedy na translatora.
  • gość 2017.09.27 [18:28]
    Tak to jestem tymi youtuberami. Najpierw pokazują co jedzą na śniadanie i w jakich majtkach chodzą, a pózniej lament i uszanujcie moja prywatność. Niech ona sobie tam siedzi nielegalnie i na utrzymaniu chłopa, tylko niech się tak nie spina i zadziera nosa.
  • gość 2017.09.28 [17:48]
    Oobowiątki au pair tytuł nowego filmiku. Nie wiem jak można być taka analfabetka i fleja, żeby nawet robiąc screen na instastory i pisać, że jest nowy filmik nie zauważyć jak się napisało tytuł... Ona wiecznie ma takie wpadki z tytułami.
  • gość 2017.09.28 [18:31]
    PO czym poprawiła tytuł na jeszcze większa pomyłkę smiech.gif . Co za masakra!
  • gość 2017.09.28 [18:56]
    To jest wlasnie Patrysia. Wiecznie naburmuszona ksiezniczka, ktora zapomniala juz skad pochodzi. Woda sodowa jej uderzyla do glowy tylko nie wiem po czym. W koncu nie ma czym sie zbytnio poszczycic
  • gość 2017.09.28 [19:24]
    Ona jest tak wyprana z energii nudziara, że masakra. Co mnie obchodzą te lamety, że tęskni za rodzina i przyjaciółmi. Wyjechała z własnej woli, a nie na zesłanie.
  • gość 2017.09.28 [21:24]
    Biedna teraz na nic czasu nie ma, szuka mieszkania, które koniecznie MUSI mieć dwa miejsca parkingowe.
  • gość 2017.09.28 [21:28]
    Ciekawe z czego ona żyje. W sensie nie chce komuś zagladac do portfela, ale ostatnio oglądałam filmik chłopaka, który ma 500 tys subow i mówi ze zarabia średnio tysiąc złoty na miesiąc z yt. Iks pe ma od kilku dni ledwo 100 tys
  • gość 2017.09.28 [23:30]
    Kiedyś ja lubiłam oglądać jak nagrywała ze swojego pokoju ze swoim pieskiem. Teraz jak słucham jak się wypowiada o Polsce to najchętniej bym jej dała zakaz powrotu, niech siedzi w tych stanach i pożera wegańskie ciasteczka.
  • gość 2017.09.29 [06:39]
    A jak to jest z nielegalnym pobytem a np kupnem auta? Przecież auto trzeba zarejestrować, jeśli byłaby nielegalnie, to jak miałaby to zrobić? Chyba że właścicielem auta jest jej chłopak...
  • gość 2017.09.29 [08:23]
    Chłopak ciagle z nią jeździł wiec pewnie jest właścicielem.jezyk.gif tez lubiłam dawna Pati, a nie nadęta ****. Zawsze potrafiła podnieść na duchu, opowiedzieć coś ciekawego, miała cudownych przyajciół, których na własne życzenie się pozbyła, a teraz to nadęta księżniczka, która myśli, że cały świat jej zazdrości wegetacji w USA- otóż nie Patrycjo, ja żyje 100 razy bogacej i lepiej od ciebie w Gdańsku, a do tego nie rycze w poduchę za rodzina i przyjaciółmi.
  • gość 2017.10.05 [01:05]
    Czy ona nie nauczy się rozróżniać przeceny od promocji? Kupiła mango na przecenie, a co z tym mango nie tak? Zgniłe było?
  • gość 2017.10.05 [17:17]
    Patrycja nagrywała kiedyś filmy z kolega, który tez jest tam au pair Szymonem. Dlaczego on potrafi powiedzieć co i jak? Jakie ma plany dalej, jakie ma problemy z hostami itp. Do tego ten chłopak widać, ze korzysta z każdej sekundy pobytu tam, a nie tylko siłownia, vege ciastka i target.
  • gość 2017.10.05 [18:25]
    Ale iks pe to już taka stara żona się zrobiła, że masakra. Zero radości życia. Powiedziała ostatnio na snapie, że jest na wizie studenckiej, ale przecież nie studiuje czyli co? Jej chłopak jej sponsoruje studia, na które nie chodzi?
  • gość 2017.10.05 [20:06]
    Oni jeszcze chyba czekają na przyjęcie na te studia. Ale jaki problem powiedzieć złożyłam papiery, czekam na decyzje. Lepiej robić tajemnice, a pózniej mieć fochy, ze widzowie ciekawscy.
  • gość 2017.10.05 [20:49]
    Ona i tak by się na żadnych studiach nie utrzymała chyba, że jakiś bzdet w stylu- jak prowadzić yt czy zdrowe odżywianie xD. Ciekawe kto jej za nie zapłaci
  • gość 2017.10.09 [21:04]
    Gdzie ona mieszkała przed wyjazdem do USA? W Stanach prawie każdy członek rodziny ma auto, a w Polsce nie? Czy jej się wydaje, ze ludzie w Polsce to wozami konnymi jeżdżą i nie mają problemów z parkowaniem?
  • gość 2017.10.10 [01:06]
    Mieszkała w Pawlowicach, małej wsi na Śląsku. Jej się chyba w domu po prostu nie przelewało.
  • gość 2017.10.11 [14:04]
    Zastanawia mnie co ona robi, ze ciągle mowi, że nie ma czasu nawet na znajomych.
  • gość 2017.10.11 [17:55]
    Jak to co? Chodzi na siłownie i szuka wegańskich ciastek na przecenach.
  • gość 2017.10.11 [19:46]
    I to jest ważniejsze od kontaktu z drugim człowiekiem? smiech.gif
    Według mnie to niezbyt dobry pomysł opierać całe swoje życie na jednym chłopaku za granicą nie mając nikogo innego.
  • gość 2017.10.13 [13:56]
    Najnowszy vlog jakiś taki inny, bardziej przyjemny w odbiorze, moim zdaniem usmiech.gif Trochę żal mi się jej zrobiło, kiedy powiedziała o tym braku znajomych. Czy naprawdę mieszkanie w USA jest warte tego, żeby zostawić swoją rodzinę i najbliższych na drugim końcu świata? Przecież w dzisiejszych czasach w Polsce też da się prowadzić fajne życie na poziomie... Poza tym, pamiętam jej filmy z pierwszego roku bycia au pair i wtedy przecież co chwile gdzieś z kimś wychodziła. Aż się dziwiłam, ze jest od niedawna w obcym miejscu, a już ma taki krąg znajomych, to co się stało z tymi wszystkimi ludźmi?
  • gość 2017.10.13 [15:21]
    To prawda, że nowy vlog był jakiś lepszy.
    A te wszystkie koleżanki, ona mówiła, wróciły do siebie do kraju. Niektóre były au pair, inne u rodziny w odwiedziny, ale wszystkie po prostu wróciły.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...