Odpowiedz na ten temat

Instagram bilalila

• Bilalila 2017.09.29 [14:49]
    Witam Kafeterianki i moje obserwatorki z instagrama usmiech.gif
    Może sprostuję kilka faktów oczko.gif
    - mam 159 cm wzrostu,
    - studiuję i pracuję,
    - tak, mam okropne nogi. Od zawsze były moim kompleksem i nawet bieganie jak widać niezbyt pomaga,
    - pisanie, że się nie pokaże w stroju a później wstawienie zdjęć - hipokryzja. Ale znalazło się kilka osób, które otwarły mi oczy, dodały mi pewności siebie i stąd te zdjęcia,
    - lubię kolor różowy, nic na to nie poradzę
    - potrafię dużo zjeść, wsród moich przyjaciół nie ma "lepszego" ode mnie,
    - mój charakter ocenić mogą jedynie bliskie mi osoby, to że wychodzę na insta na "pustaka" czy księżniczkę - trudno
    Jeśli miałybyście jeszcze jakieś pytania to śmiało oczko.gif Możecie pisać tutaj lub prywatnie, na instagramie oczko.gif
    Dziękuję za uwagę, pozdrawiam usmiech.gif
  • Bilalila 2017.09.29 [14:52]
    Wybaczcie zdublowany komentarz oczko.gif
  • gość 2017.09.30 [19:25]
    Skąd ta nagła kasacja wieku w opisie?
  • Bilalila 2017.09.30 [20:18]
    Mam dodać z powrotem? Tak bardzo przeszkadza Ci brak "24
  • Bilalila 2017.09.30 [20:19]
    Dalsza część...
    Opis bardziej bez tego mi się podoba, a żeby poznać mój wiek wystarczy zjechać w galerii nieco niżej - na torcie jest liczba 24
  • gość 2017.10.01 [12:16]
    Ale chamskie odp :/ i trochę za dużo samomilosci
  • Bilalila 2017.10.01 [13:17]
    Samomiłość? Mogłabyś rozwinąć o co konkretnie chodzi? I nie "mówię" tego chamskim tonem, jestem naprawdę ciekawa co powoduje, że tak o mnie myślicie usmiech.gif
  • gość 2017.10.11 [13:57]
    Nie trzeba ciągle prosić o komplementy. smiech.gif
  • gość 2017.10.11 [22:32]
    Te profile sa wszystkie na jedno kopyto. Przewijal sie jej profil pare razy na instagramie Hanny Krymer, ale jakos mnie nie zachwycil.
  • gość 2017.10.12 [00:39]
    Generalnie na siłe dopracowane różowe, slodkie, jedzeniowe zdjęcia są nudne.
  • gość 2017.10.12 [02:01]
    Czy ktoś zna nowe konto Hanny?
  • gość 2017.10.12 [18:34]
    NA Szczescie nie i oby nie wrocila na taka skale jak poprzednio
  • gość 2017.10.12 [20:29]
    Czemu lepiej żeby nie wróciła? Według mnie bilalila jest dość podobna do Hanki
  • gość 2017.10.13 [23:14]
    Czemu Hanna usunela ig?
  • gość 2017.10.14 [16:57]
    Nic specjalnego. Dziewczyna nie dba o siebie specjalnie- je sam cukier co pomału coraz bardziej po niej widać, nosi niedopasowane do sylwetki ubrania i pozuje na dziewczynę z sąsiedztwa usmiech.gif
  • Bilalila 2017.10.14 [17:34]
    Zbieram tłuszczyk na zimę coby cieplej było oczko.gif
    Samego cukru nie jem, spokojnie usmiech.gif Po prostu słodkie rzeczy są bardziej #instafriendly oczko.gif
    Chcecie oglądać rosół, roladę i kluski lub kaszę z warzywami? smiech.gif
    Pamiętajcie Dziewczyny, to co pokazujemy na insta to tylko skrawek tego jak żyjemy. To, że nie robię zdjęć na siłowni czy podczas ćwiczeń z you tubem nie znaczy, iż tego nie praktykuję.
    A ubieram się tak jak mi wygodnie. To ja mam się w tym dobrze czuć. Jeśli komuś to nie odpowiada to niestety nic na to nie poradzę.
    Pozdrawiam i życzę miłego weekendu usmiech.gif
  • gość 2017.10.15 [19:01]
    Bilka jest naprawdę urocza. To zdjęcia, ktore dodaje nie są po prostu najczęściej zbyt korzystne tak jak np. zdjęcia w kusych spodenkach na wakacjach
  • gość 2017.10.15 [22:53]
    Sybillo, kogo obchodza twoje tlumaczenia? Myslisz, ze jak zaczniesz sie tu udzielac, to zaskarbisz sobie sympatie, albo pokazesz jaka jestes ponadto? Nie, nie jestes. Jestes taka sama jak twoje instagramowe kolezanki typu hanczi, ktore kafeterie czytaja w tajemnicy.
  • Bilalila 2017.10.16 [07:36]
    Wczoraj po zobaczeniu kolejnego komentarza tutaj miałam dość. Dużo nie brakowało żebym po prostu zniknęła.
    Chwila słabości...
    Możecie mówić, że jestem gruba, brzydka, głupia, pusta, zakochana w sobie itp. itd.
    Trzeba znać swoją wartość i nie chcę pozwolić sobie na to, by takie osoby jak Wy niszczyły mnie psychicznie. Może dzięki Wam stanę się silniejsza oczko.gif
  • gość 2017.10.18 [20:00]
    Kim był ten chłopak na zdjęciach co trzymali się za ręce tyłem? Mieli podobne buty i on miał łańcuch na szyi
  • gość 2017.10.18 [20:06]
    Czemu Sybilla była sama na wakacjach??
  • gość 2017.10.19 [08:14]
    Bo jest silną i niezależną kobietą, która nie musi szukać potwierdzenia swojej wartości w oczach mężczyzny. Ja Bilkę podziwiam i bardzo lubię.
  • gość 2017.10.19 [10:00]
    Czytając swego czasu jej komentarze, w których lamentowała nad brakiem faceta i marzeniem o miłości polemizowalabym czy jest taka silnajezyk.gif samotność nie zawsze jest wyborem
  • gość 2017.10.19 [11:45]
    Nawet silne i niezależne kobiety mają chwile słabości. Uważam, że lepiej być samej niż brać byle co i potem wylewać żale jaki nam się felerny egzemplarz trafił.
  • gość 2017.10.19 [14:01]
    11:45 oczywiście, że lepiej usmiech.gif Po prostu nie uważam, że internet to dobre miejsce do dawania upustów tym "słabszym chwilom." Bo skoro ktoś pisze, że chciałby już kogoś mieć, zakochać się, wziąć ślub itd albo pod zdjęciami innych pisać- kiedy ja spotkam swojego męża smutas.gif nie świadczy o byciu silnym. Ja byłam wiele lat sama i czasem było mi przykro jak pewnie każdemu, ale nie pisałam o tym pod każdym zdjęciem z czyjegoś ślubu jezyk.gif
  • gość 2017.10.19 [14:08]
    W punkt. Takie zebranie o litosc to na pewno nie “slabszy moment”. Facet sie znajdzie, wszystko w swoim czasie. Nie trzeba plakac na insta.
  • gość 2017.10.19 [14:27]
    Dokładnie,facet się znajdzie, a jak nie to czasem nawet i lepiej, mniej problemów i trosk ;p
  • gość 2017.10.19 [14:38]
    A ja wychodze z zalozenia, ze jak sie ma brzydka twarz to sie jej nie pokazuje? W ogole jak sie nie jest atrakcyjnym to po co jeszcze nakrecac sobie instagramowy fejm? Zeby sie podbudowac? Czy pozalic? Czy moze, zeby inni mieli z czego cisnac? Szczegolnie na ig wsrod tych wszystkich idealnych kont, ochow i achow... Dla mnie groteska, druga Hanczi, kopia duzo slabsza...
  • gość 2017.10.19 [16:07]
    14:38 to już trochę przesadajezyk.gif każdy wyglada jak wyglada i każdemu podoba się co innego wiec nie nam decydować kto jest ładny, a kto nie. Komentować możemy zachowanie itd a nie czyjaś twarz
  • gość 2017.10.20 [17:44]
    To prawda, niektóre komentarze tu to przesada. Biła aż takiego cyrku jak Hania nie odstawia

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...