Odpowiedz na ten temat

Julia Caban (itsxjul)

• gość 2016.11.08 [19:57]
    Oglądacie jej filmy? Moim zdaniem to bardzo mądra i sympatyczna dziewczyna, która udziela ciekawych porad żywieniowych (i nie tylko), do tego zaraża pozytywną energią.
  • gość 2016.11.08 [21:01]
    Fajna. Lubię czasem do niej zajrzeć.
  • gość 2016.11.08 [21:04]
    A ja nie lubię. Denerwuje mnie sposobem bycia, wydaje mi się, że uważa się za ekspertkę, a tak naprawdę za wiele nie wie. Kiedyś oglądałam, teraz już sobie darowałam, po co tracić czas na coś, co mnie nudzi.
  • gość 2016.11.08 [21:24]
    Trajkocze
  • gość 2016.11.09 [08:46]
    Wada wymowy, sztuczna na maxa pseudoekspertka od wszystkiego, jej kanał to nic innego jak jedna wielka reklama. Bije z niej fałszem na kilometr od ekranu.
  • gość 2016.11.09 [08:57]
    Miała już chyba wszystkie choroby świata i oczywiście o każdej musi opowiedzieć.Swego czasu promowała się w komentarzach pod wszystkimi mozliwymi filmami na yutobe i blogmi w internetach.
  • gość 2016.11.09 [10:13]
    Pewnie po części macie rację, ale wiecie - jak się kogoś lubi to się mniejszą wagę przywiązuje do wad - przynajmniej ja tak mam i dlatego ta youtuberka przypadła mi do gustu.
  • gość 2016.11.09 [10:16]
    Niby za co ją lubisz? Za telezakupy mango czy marne aktorstwo? smiech.gif
  • gość 2016.11.09 [10:24]
    Oj tak, widziałam jak pisała komentarze pod filmikami innych youtuberek, zwłaszcza u nissi. Coraz mniej osób ją ogląda.
  • gość 2016.11.09 [10:28]
    Ona ma kilka kanałów na Youtube,po cholerę?
  • gość 2016.11.09 [10:55]
    Bo wydaje mi się taka pogodna, nawet jeśli jest to aktorstwo i mi się to udziela. Obejrzę filmik i mam lepszy humor.
    Każdy kanał miał zawierać filmiki o innej treści, ale w tym momencie zamieszcza je tylko na głównym.
  • gość 2016.11.09 [11:14]
    Oglądanie co ktoś kupił albo dostał i pokazuje przed kamera poprawia ci humor?
  • gość 2016.11.09 [11:22]
    Nie chodzi mi o produkty, ale o atmosferę, uśmiech. Czasem też coś poleconego wypróbuję, ale najbardziej chodzi mi właśnie o, udawany lub nie, optymizm.
  • gość 2016.11.09 [11:35]
    Julka nie ściemniaj, nikt na Twój uśmiech się już nie nabiera jezyk.gif
  • gość 2016.11.09 [11:55]
    Czyli co, ona udaje choroby?
  • gość 2016.11.09 [14:54]
    Typowy kanał nastawiony na zarabianie. Sztuczny uśmiech, mnóstwo hauli i unboxingów, linki partnerskie wszędzie gdzie się da, łapie sie aktualnej mody i kręci o tym. Od udawanego weganizmu po wszystkie choroby świata.
  • gość 2016.11.09 [16:22]
    Ona dalej ma tego faceta Amerykanina?
  • gość 2016.11.10 [10:41]
    Dalej jest z Amerykaninem, ale z innym.
  • gość 2016.11.10 [19:54]
    Widze twardo chce poslubic Amerykanina i wyleciec do stanow hahahah
  • gość 2016.11.10 [22:42]
    Przecież jest aktualnie w Stanach -.-
  • gość 2016.11.11 [15:30]
    Dokładnie. Od kilku lat co jakiś czas jest w USA.
  • gość 2016.11.11 [15:58]
    Co jakis czas czyli nie na stale. Pewnie lata na wizie turystycznej. Takze do zielonej karty jeszcze daleka droga.
  • gość 2016.11.14 [00:50]
    Według Was Julia wygląda lepiej w kręconych czy prostych włosach? Tak pytam a propos najnowszego filmiku. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej jej w prostych.
  • gość 2016.11.14 [10:11]
    a ktoś wie czym ona się zajmuje zawodowo? pracyje w Polsce czy w USA?
  • gość 2016.11.18 [23:38]
    Kiedyś pracowała bodajże w call center (w Polsce), a jakiś czas temu informowała, że rzuciła pracę, by skupić się na blogu, yt i studiach. Nie wiem czym się zajmuje, gdy jest w Stanach.
  • gość 2016.11.19 [15:21]
    W USA zajmuje sie przyrzadzaniem puree z proszku swojemu Steve'owi oczko.gif Swoja droga , z taka dykcja do call center. Wspolczuje potencjalnym klientom.
  • gość 2016.11.19 [15:25]
    Ten ala amerykanski akcent i wada wymowy, ona mowi "C" tam gdzie powinno byc wyrazne "Ć" mnie to w*****a na maxa, nie cierpie ludzi z taka manierapechowiec.gif
  • gość 2016.11.19 [18:30]
    Call center? Opowiadała, jakby pracowała w jakiejś międzynarodowej firmie. smiech.gif Też nie lubię tej jej maniery i to "witajcie kochaniiii". Irytujące.
  • gość 2016.11.20 [11:59]
    Ostatnio prowadzi konsultacje medyczno zywieniowe 70 zl za mc konsultacji, to jest chore czy ona sie uwaza za lekarza czy specjaliste do spraw zywieniowych?
    A to jej parcie na szklo w postaci wyszukiwania sobie kolejnych amerykaninow jest smieszne
  • gość 2016.11.20 [16:29]
    Konsultacje
    Kontakt na e-mail: julia.konsultacje@ gmail.com
    Holistyczne konsultacje to kompleksowa ocena Twojego problemu. Będę w stanie podejść do Twojego problemu indywidualnie i postaram się pomóc Tobie najlepiej jak potrafię, dzieląc się wiedzą, którą zdobywałam latami.
    Chcesz zacząć się zdrowo odżywiać, poznać przyczynę Twojego problemu, zmienić pielęgnację, pozbyć się trądziku lub po prostu potrzebujesz kompleksowej pomocy.
    Udzielam konsultacji w wielu aspektach życia, między innymi:
    - zdrowe odżywianie, które sprawi, że poczujesz się pełen/pełna energii
    - dieta przy chorobach autoimmunologicznych
    - problemy hormonalne
    - zmiana nawyków
    - znajdowanie idealnej pielęgnacji twarzy i ciała, dobranej do typu skóry, stylu życia
    - styl życia, dieta i pielęgnacja w leczeniu problemów skórnych - trądziku, egzemy
    - zaburzenia jedzenia, kompulsywne jedzenie
    - zmiana nastawienia, pozytywne myślenie
    - naturalne leczenie depresji i ataków paniki
    - problemy ze snem
    - znajdowanie balansu w życiu
    - znajdowanie celu i pasji w życiu
    Jak wyglądają konsultacje?
    Przy pierwszej konsultacji otrzymasz ode mnie specjalnie przygotowany arkusz z pytaniami do wypełniania, który pomoże mi poznać Twój problem.
    Następnie zaproponuję kurację i podzielę się radami oraz wszystkimi, niezbędnymi informacjami, które mogą pomóc przy danym problemie.
    Będę starała się odpowiadać na wszystkie Twoje pytania. Zależy mi na tym byś był/a zadowolona z zaproponowanej kuracji - dlatego na bieżąco będziemy w kontakcie by dopasować idealną kuracje. Pierwsze efekty powinny być widoczne w przeciągu miesiąca od wprowadzenia pierwszych zmian. Jeśli będą potrzebne zmiany w kuracji to będziemy je wprowadzali - najważniejsze są pozytywne rezultaty kuracji usmiech.gif
  • gość 2016.11.20 [16:54]
    Julka, to Ty to wkleiłaś? oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...