Odpowiedz na ten temat

Julia Caban (itsxjul)

• gość 2017.05.09 [18:49]
    Do Goscia 18:39
    To hipokryzja i zaklamane to. Sama siebie oszukuje.. Szkoda, bo jak pierdyknie glowa w sciane rzeczywistosci to sie moze powaznie rozsypac. To juz wole jak ktos pyskaty i rozdarty ale szczery, prawdziwy. A tu jest ton slodko-pierdzacy i klub wzajemnej adoracji.
  • gość 2017.05.09 [19:07]
    Kasuje... usmiech.gif
  • gość 2017.05.11 [18:53]
    Co tak temat nagle ucichł?
  • gość 2017.05.13 [15:25]
    Nie oglądam jej, bo nie mogę znieść mlaskania i tego arcyamerykańskiego akcentu. To, jak dana vlogerka mówi jest bardzo istotne. Podobnie mam z Panną Joanną, która raz, że dyszy i głośno wciąga powietrze jakby się miała udusić, dwa - ma koszmarną manierę. Nie wiem czy te kobiety się nie słyszą czy ktoś z zewnątrz np. ze znajomych lub z ich firm, bo współpracują z firmami przecież, nie zwróci im uwagi, jakie to irytujące. Jestem świadoma, że można mieć problemy laryngologiczne i dyszeć albo wadę wymowy i mlaskać, ale takie atrakcje wokalne + dziwaczne manieryzmy to już dla mnie zbyt wiele ...
  • gość 2017.05.14 [13:06]
    Ale Ona strasznie dużo suplementów zażywa ,to jest naprawdę chore smutas.gif nie wiem ,jak Ona może jeszcze funkcjonować , nie dałabym rady tyle tego zażywać i jeszcze zamawiać z obcej strony nigdy nie wiemy jak nasz organizm zareaguje na daną tabletkę ..... już wolę iść do apteki będąc i czując się bardziej bezpiecznie niż łykać coś niewiadomego pochodzenia ,nie wiem jak można być tak głupim.
  • gość 2017.05.14 [14:22]
    pewnie dostaje za friko usmiech.gif
  • gość 2017.05.14 [14:31]
    No właśnie, dostaje za darmo te suple, to się faszeruje bez pojecia.
    A co gorsza promuje, taki styl ze na wszystko trzeba brac suple.
  • gość 2017.05.14 [15:49]
    no co wy, na pewno nie dostaje za darmo - taki duży sklep jak iherb.com chciałby robić wspołprace z jakąs małą youtuberką z Polski? Wątpię smiech.gif I nie piszcie głupoty, że suple niewiadomego pochodzenia, bo iherb.com to chyba jeden z wiekszych sklepów w USA i oferuje także różne dobre amerykanskie marki. W polskiej aptece też znajdziecie wiele s**tów typu suplementy z aflofarmu o homeopatycznych dawkach..
  • gość 2017.05.14 [17:42]
    ile można pisać? no niech sobie dziewczyna robi co chce oczko.gif
    Propo supli - w aptekach też są g****a i dobra znajoma farmaceutka Ci powie, że jeśli jest napisane SUPLEMENT to lepiej w ogóle tego nie brać smiech.gif
  • gość 2017.05.17 [12:11]
    Dokładnie, suplementy z polskiej apteki są w większości g*******e jezyk.gif
  • gość 2017.05.18 [01:20]
    Ją ją nawet lubię, jestem oczarowana jej urodą i nie przeszkadza mi jej wrażliwość czy sposób mówienia. Ale kiedy zobaczyłam jej tłumaczenia za co żyje w usa, to zwątpiłam. Czy ona ma ludzi za idiotów? Kto jej uwierzy że utrzymuje się w stanach, płaci za mieszkanie i opłaca rachunki faceta za zaoszczędzone pieniądze z podstawówki i sprzedanie używanych rzeczy na allegro?
    Pamiętam jak lata temu pokazywałą gdzieś swój dom rodzinny, wszystko można było o nim powiedzieć, ale nie to że jest biedny.
  • gość 2017.05.18 [01:42]
    ta srata ta.. zeby utrzymywac sie w sf mieszkajac w takim wypasionym apartamencie to trzeba miec kupe kasy.. rent w sf jest najwyzszy w calej CA... za to ich mieszkanko to$5 tys miesiecznie najmniej. wWiec te bajki to moze opowiadac dzieciom
  • gość 2017.05.18 [01:56]
    Ja ja calkiem niedawno odkrylam dzieki kafeterii. I na poczatku obejrzalam pare filmikow i pomyslalam ok.. fajna dziewczyna. Ale jak zaczela opowiadac jak jest wstanie sie tu utrzymac, gdzie wlasciwie nic sie nie dowiedzialam.. i jak zaczela mieszac w innych filmikach odechcialo mi sie dalej ogladac jej tworczosc. Nie mieszkam w SF, ale godzine od tego miasta wiec mniej wiecej wiem, jak tam sie zyje.. wiec nie lubie jak ktos kit wciska ogladajacym.
  • gość 2017.05.18 [03:03]
    01:56 Zaden logicznie myslacy czlowiek nie uwierzy w te bajki, moze poza gimbazami co siedza jeszcze na garnuszku rodzicow i mysla, ze oszczedzajac kieszonkowe stac ich bedzie na zycie w Monachium, LA albo SFjezyk.gif I naprawde nie pisze tego przez zazdrosc, poprostu jestem racjonalistka. W SF jesli nie masz dobrze platnej pracy, to mieszkasz w najgorszej dzielnicy na pipidowie, albo gdzies w kartonie na ulicy jezyk.gif
  • gość 2017.05.18 [03:31]
    dokladnie! Ona naprawde w jakims filmie powiedziala, ze placi wiecej bo jej chlopak sie uczy? Patrzac na jej kilka filmow, nie wiedzac jeszcze nic o niej, pomyslalam, ze moze chlopak ja utrzymuje ale ze na odwrot jest to nie wiedzialam oczko.gif . I ze taka oszczedna jest..a jej ulubiony sklep Whole Foods..hmm.. Kazdy kto tu mieszka wie, co to jest Whole Foods i ile tam kasy sie zostawia.
  • gość 2017.05.18 [19:56]
    No pewne osoby na pewno się nabrały na to wszystko smutas.gif
    moim zdaniem te wszystkie youtuberki są siebie warte
  • gość 2017.05.19 [08:42]
    Ehh, dokładnie...
  • gość 2017.05.19 [13:49]
    a możecie napisać coś więcej i powiedzieć co to znaczy skrót LA i Whole Foods , bo nie każdy jest światowy?
  • gość 2017.05.19 [13:52]
    nie trzeba być światowym do takich informacji -.-
  • gość 2017.05.19 [17:30]
    LA to Los Angeles, a Whole Foods to sieć supermarketów/delikatesów, powiedzmy, że taka ichniejsza Alma (wiem, Alma już splajtowała)
  • gość 2017.05.19 [20:24]
    Whole Foods to jeden z najdrozszych sklepow spozywczych w Kalifornii. Duzo ekologicznych warzyw, owocow, mieso bez hormonow.. itd itp. Bardzo fajny sklepa ale jakby czlowiek kupowal tylko tam, to szybko z torbami by poszedl oczko.gif .. Plus, jest to tez pewna forma snobizmu, bo mozna kupic organic/ekologiczne warzywa, owoce, mieso, ryby w innych sklepach duzo taniej niz w Whole Foods. Ja sama tez go odwiedzam ale osobiscie wole Trader Joe's tez sklep spozywczy, w ktorym tak samo mozna kupic ekologiczna zywnosc a duzo duzo taniej.
    LA- Los Angeles
    SF- San Francisco
    CA- Calironia
  • gość 2017.05.20 [17:31]
    nOWY FILM O KOSZTACH ZYCIA W sf smiech.gif
  • gość 2017.05.20 [17:45]
    Na poczatek filmu (jak na gospodynie przystalo) Julia zaserwowala
    reklame maski sluszczajacej do stop.
  • gość 2017.05.20 [18:09]
    już nie kupuje w whole foods bo te same jaja dostanie w innym 2x tańsze
    kurczaka ma na 4 dni (pytanie - czy jej chłopak sam się żywi?)
  • gość 2017.05.20 [18:42]
    Poprawiam się cztery porcje usmiech.gif
  • gość 2017.05.20 [21:41]
    A kurczaka kupiła jednak w While Foods oczko.gif
  • gość 2017.05.20 [22:02]
    To widocznie tego nie doslyszalam usmiech.gif
    Zastanawiam się tylko czy jak chłopak był chory to mu pomagała i robiła koktajle tak jak on jej??
  • gość 2017.05.20 [22:11]
    Julia zonaczyla jakie filmiki sie dobrze sprzedaja i teraz bedzie meczyc temat do upadlego.
  • gość 2017.05.20 [22:52]
    Pewnie chlopaka nie leczyla naturalna wit C ni koktajlami, bo biedak caly tydzien byl chory. A Ona szybko wyzdrowiala dzieki witaminie C i olejkowi z oregano.
  • gość 2017.05.20 [22:56]
    Ona stracila zupelnie kontakt z rzeczywistoscia, juz nie ma dla niej ratunku. Amen smutas.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...