Odpowiedz na ten temat

karolina Myśliwiec.........co sadzicie?

• gość 2016.06.30 [08:49]
    Nie wiem dlaczego ale mi się wydaje że ona ma problem z alko. Widać to pi oczach i słychać po głosie
  • gość 2016.06.30 [10:03]
    Dziwna jakaś. Kanał który głównie opiera się na pokazywaniu paczek od widzek. Nic nie wnosi
  • gość 2016.06.30 [10:16]
    Dlaczego ludzie wysyłają coś jutuberom?
  • gość 2016.06.30 [12:05]
    -bo sie chca podlizac
    -bo dzieki temu czuja ze maja kontakt z kims z elyty
    -bo chca o sobie uslyszec w filmiku(jak rozpakowywuje pake od nich )
    nie sadze ze robi to ktos powazny, pewnie malolaty bo nikt przy zdrowych zmyslach by tego nie robil
  • gość 2016.06.30 [12:19]
    jak dla mnie Karolina to bardzo pozytywna, ciepła osoba, od niedawna oglądam jej kanał i jestem mile zaskoczona usmiech.gif
  • gość 2016.06.30 [19:37]
    co sądze? patoli nie oglądam
  • gość 2016.07.02 [21:00]
    juz jest o niej forum naklepane 2 strony wiec ten nic nie wnosi nowego
  • gość 2016.07.03 [12:30]
    nie nie sadze... mam kolezanke ktora tez ma taki przepity glos a pij***ardzo okazyjnie. co do urody niektorzy maja wlasnie takie male oczy i ogolnie urode ktora moze wskazywac na regularne spozycie oczko.gif a nic z tych rzeczy. moja mama np po przejsciu na emeryture i porzuceniu pracy siedzacej wziela sie za prace fiz w ogrodzie itp, potem zmarl ojciec i bardzo schudla. do tego ma braki w uzebieniu a nie stac ja na nowe implanty czy nawet dorabianie, ma tylko taka wyjmowana protezke i jak nie ma jej wlozonej, to cala moze wygladac jak taka patolka ;p jest taka sucha - chuda, na buzi zapadnieta, po prostu schudla drugie tyle, a zdrowa jest odpukac jak konusmiech.gif i nie pije hehehe. Mjej kolezanki mama tez ma podobna urode, tzn zawsze byla chudai wygladala jak pijaczka a to tylko wygladusmiech.gifjezyk.gif
    a co do samej karoliny bo sie rozgadalam, mam mieszane uczucia, na poczatku bylam naprawde zachwycona, teraz nie wiem co sadzic. Ta sprawa z ACC.. sama nie wiem co myslec. Oczywiscie acc zrobila gownoburze, ale przemyka mi czasem mysl, ze gdzies tam ziarenko prawdy bylo
  • gość 2016.07.07 [23:52]
    antypatyczna, takie samo zdanie mam na temat ACC
  • gość 2016.07.08 [18:13]
    [12:30] skopiowane ze strony o Aga Cosmetic Candy Kafeteria: Dotyczy ACC i ja się z tym zgadzam. "Mówi że wszystko robi bezinteresownie, a burzę z Karoliną rozpętała dlatego, że ta nie odwdzięczyła jej się paczką! To pod płaszczykiem niby braku częstego z nią kontaktu postanowiła swoje rozczarowanie pokazać całemu światu. Taka właśnie jest, dwulicowa, zakłamana. Co innego mówi, co innego robi. Owszem, wierzę że Karolina częściej komentowała jej filmiki po tym jak otrzymała od niej paczkę. No ale czy każda z nas by tak nie zrobiła? Człowiek jakoś tam czuje się wdzięczny. Ale pytam się ile ta wdzięczność może trwać??? (Karola o paczkę się nie prosiła - przypominam!) Dla ACC ta wdzięczność powinna się objawiać codziennie, najlepiej poprzez sms-y, e-mile, komentarze pod jej filmikami i długie rozmowy telefoniczne o niczym. No ale że tak się nie stało, to postanowiła się zemścić! Okropna osoba.
  • gość 2016.07.08 [18:21]
    Powiem tak, a raczej napiszę: Dla jednych Karolina może być sympatyczna, dla innych niesympatyczna. Jednego nie można jej odmówić, a różni ją to bardzo do Aga Cosmetic Candy. Karolina ma tyle taktu, że nie wypowiada się wulgarnie i też tak nie odpisuje w komentarzach, choćby ktoś po niej pojechał. I ma na tyle rozumu, że nie opowiada wszystkiego o swojej rodzinie, mężu! Wiadomo, każdy ma jakieś zawirowania w życiu, często coś się wali. Z czasem udaje sie naprawić, czy ludzie się godzą. Jaki jej sens opowiadać złe rzeczy o swoim mężu (czy eksmężu, ale jeśli się żyje razem to chyba jednak do czegoś zobowiązuje) ACC jedzie po swoim Fabianie jak po łysej kobyle, określa go w okropny sposób, pokazuje w filmikach co jej popsuł: aparat, telefon, a za miesiąc przesiaduje z nim przed kamerką i razem nagrywają, Czy to nie trąc***atologią? Ok, rożnie się w życiu plecie, nie mowię że nie wolno się pogodzić, ale czy jest sens o tym opowiadać wszystkim? Karolina nie robi takich bzdur, co świadczy raczej o niej dobrze. ACC oczywiście nazywa to zakłamaniem, nieszczerością, bo przecież trzeba mówić wg. niej o wszystkim. To że Karolina nie pokazuje w filmikach swojego męża, wg. ACC ma świadczyć o tym, że on nie akceptuje tego co robi żona i jej nie wspiera. Matko, naprawdę nie wiem gdzie ta ACC się edukowała, wychowywała, skąd u niej takie żałosne wnioski.
  • gość 2016.07.13 [23:44]
    Dziewczyny, w którym filmie ACC pojechała po Karolinie?
  • gość 2016.07.14 [05:54]
    Mi w Karolinie jedynie przeszkadza, że pokazuje synka. Doriska pokazuje Lili, ale widać, że mała lubi być w centrum uwagi. Ignacy się chyba nie czuje najlepiej przed kamerą i nie rozumiem, po co go Karolina katuje.
    A co do porównaniu jej z cosmetic candy - agnieszka jest zaniedbaną miłośniczką kiczu i tyle. Karolina nie ma super figury, ale ładną,klasyczną urodę i umie podkreślić twarz. Co do strojów, to powinna popracować jak tuszować ciężkie nogi ubraniem.
  • gość 2016.08.08 [10:31]
    Szkoda czasu na nią. Mega obłudna osoba!!!
  • gość 2016.08.08 [10:49]
    raz jedyn widziałam jej filmik i nie ma sensu jej oglądać, strasznie prosta dziewucha
  • gość 2016.08.14 [19:48]
    Niech mi ktoś powie jaki sens jest wysyłanie YT paczek,uważam że firmy kosmetyczne niech im wysyłają a nie widzki.Ja od widzki bym paczki nie przyjęła.Co do dzieci we vlogach to też zły pomysł,po co stresować dziecko i robić mu wątpliwą popularność.Dziecko to nie mebel do ustawiania badź przesawiania.smutas.gif
  • gość 2016.08.20 [21:36]
    ale prostaczka z niej, dziś pierwszy raz zajrzałam na jej kanał i więcej tego nie zrobię, po co takie puste baby nagrywają filmiki dla patologi chyba,
  • gość 2016.08.21 [14:20]
    Ja Karolinę Myśliwiec uwielbiam usmiech.gif Jest naturalna , nie robi z siebie wielkiej carycy internetu. A stwierdzenie, że jest patologią , daleko mija się z prawdą. Ciekawa jestem czy osoba , która pisała taki komentarz jest iście poprawna, taktowna i pełna wdzięku. Ludziom nie dogodzisz , nudziara na yt pięknie się wysławia, jest kulturalna a i tak po niej jadą.Czas zabrać się za swoje problemy i swoje " patologie" a później oceniać kto ile wnosi a ile wynosi. Jak się nie podoba to po co oglądać? Jest cienka granica między wolnością słowa a prostactwem i chamstwem.
  • gość 2016.08.21 [14:45]
    Są gorsze patologie na YT, livy Agi Candy przy drinach albo jak Natalia Z******ta sypie "k***mi".
  • gość 2016.08.21 [14:46]
    Ile ona ma lat?
  • gość 2016.08.23 [08:44]
    Jest jedną z nielicznych, której nie mogę oglądać. Jak mnie denerwuje jej głos, ściszanie go, modelowanie, znowu głośniej, ciszej, akcentowanie czegoś. I po co?
  • gość 2016.11.11 [16:26]
    Up
  • gość 2016.12.01 [19:37]
    Karolka ma 46lat
  • gość 2016.12.05 [11:02]
    Big Brother przekroczyła juz wszystkie Granice dobrego smaku, pokazała brudne pranie, jak ściera kurze, wszzytko dosłownie
  • gość 2016.12.05 [11:03]
    Obejrzałam Vloga gdzie wywala pranie, a fuj brudne skarpety przed kamerę
  • gość 2016.12.05 [11:45]
    gość 2016.08.21 [14:46]
    29
  • gość 2016.12.07 [23:17]
    D la mnie jest nijaka ,jak jej styl ,zauważcie jak ma urządzony dom ,bez gustu wielkiie hangary ,kolory na ścianach zimne ,umeblowane byle jak nie ma tam nic przytulnego ,kuchnia tez taka zimna bez ciepłych dodatków ,te szafki a raczej ich brak ,to sprawia ze mieszkanie jest wielkie i zimne malo przytulne ,w kazdym pokoju tak samo
  • gość 2016.12.17 [17:04]
    denerwujący głos! nie jest brzydka, ale taka jakas zarobiona, taki troche babo-chłop
  • gość 2016.12.17 [21:32]
    Sztuczna
  • gość 2016.12.23 [07:02]
    n

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...