Odpowiedz na ten temat

Keep it classy by Agata (nasteczka23)

• lilka kossak 2017.03.17 [23:03]
    Zeby tylko na wachaniu sie konczylo...no ale czego sie nie robi dla szalika w kratke Burberry itp. lol
  • gość 2017.03.18 [00:44]
    Haha mocne smiech.gif szalik jak szalik. Nie chce myśleć na co sie zgodziła za te wszystkie torebki smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [16:27]
    Serio ma sponsora? W sumie wygląda bardzo luksusowo i elegancko. Nie spodziewałam się tego po niej
  • gość 2017.03.19 [19:58]
    Luksusowo wyglada odkąd ma sponsora. Wcześniej latała po badziewiakach usmiech.gif
  • lilka kossak 2017.03.21 [00:11]
    Mnie sie akurat jej styl srednio podoba, niby nosi krotkie kiecki, wysokie botki, mokasyny do zimowego plaszcza, ale zarazem jest w nim cos przytlaczjacego "babcinego". Moze dlatego, ze na sile probuje udawac kogos kim nie jest. Ubierajac sie w "badziewiaku" tez mozna dobrze wygladac, jesli ktos ma wyobraznie, osobowosc, inwencje tworcza. Agata jest taka wydmuszka....marki, zegarki, p*****lki wazniejsze od niej samej - to ona jest dla nich, a nie one dla niej, nawet jej twarz ginie w stale "wylokowanych" wlosach.
  • gość 2017.03.21 [17:05]
    Jej facet jest chyba włochem, bo kiedys wrzucała 2 paszporty i ten "przykryty" wygląda jak włoski. (jak sobie zdjecie wygooglujecie to zobaczycie)
  • gość 2017.03.21 [19:56]
    Musi być bogaty ten jej Włoch, właśnie wrzuciła foto na insta że przeprowadziła się do DUBAJU
  • gość 2017.03.21 [20:42]
    Do D**aJU oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [21:12]
    A to ciekawe, pewnie nie odpowie na pytania jak się tam znalazła. Napisała, że "pracowała" nad tym od dłuższego czasu.
  • gość 2017.03.21 [21:29]
    no przeciez pracowala...
  • gość 2017.03.21 [21:36]
    Eidocznie chce mieć bliżej do klientów albo jej dziadyga dostał nowa pracę w Ruchaju smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [21:42]
    dubajskie szejki usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [22:22]
    Hahahh Agatka pracowala na to, zeby zamieszkac w Dubaju- a co ona takiego potrafi, zeby dali jej wize? Moja kolezanka mieszkala w Dubaju, bo byla w zwiazku z pilotem. Boze jaka ona tworzy rzeczywistosc, a glupie fanki lykaja te teksty, ze marzenia sie spelniaja jak sie w nie wierzy.
  • gość 2017.03.21 [23:18]
    'Pracowałam nad tym od dłuższego czasu' Hahaha żart. Dziewczyno przecież Ty ledwo szkole średnia skończyłaś, nie wspominając ze egzaminu zawodowego z technikum nie zdałaś! Także nie chwal sie swoją praca czy zasługami, bo tak naprawde uczciwa praca nie zapracowałaś na te luksusy. Przestań udawać kogoś kim nie jesteś i nigdy nie byłaś. 'Pracowalam' Hah nie wierze... gdybym nie znała Twoich kłamstw nie śmialabym drwic
  • lilka kossak 2017.03.21 [23:24]
    Czyzbys znala ja osobiscie?
  • gość 2017.03.21 [23:26]
    Znam
  • gość 2017.03.22 [13:57]
    Jeżeli ktoś wie to niech napisze jakim cudem udało jej się zamieszkać w Dubaju? Co ona będzie tam robić? Ciekawe czy dostosuję się do zasad panujących w Dubaju. Jestem ciekawa czy ma jakiegoś sponsora? Czy wyrwała starego dziada? BTW co robiła w Londynie chodzi mi o pracę?
  • gość 2017.03.22 [16:10]
    Możemy się jedynie domyslac jak się jej udało.
  • gość 2017.03.22 [19:31]
    Sprzątała, pilnowała dziecka. Przygoda z recepcja trwała chwile bo poznała bogatego Włocha i to właśnie dzięki jego pracy i dorobku przeprowadziła sie do Dubaju. Żadna to jej zasługa. Dziewczyna jest naprawde tępa! Hah nie mam co tu dużo o niej pisać. Wystarczy kilka minut filmu z jej wypowiedziami zeby przekonać sie, ze intelektem nie blyszczy
  • gość 2017.03.22 [19:55]
    Wrzuciła kolejne zdjęcie z podpisem sugerującym wielką karierę.
  • gość 2017.03.22 [21:37]
    Jaka karierę. Dziewczyna ledwo skończyła technikum bez zdania egzaminu zawodowego. W Londynie przy sprzątaniu kariery nie zrobiła. Wszystko zawdzięcza dzięki bogatemu partnerowi.
  • gość 2017.03.24 [20:50]
    Kurde przydałby mi się taki sponsor. Zamiast na torebki naciągałabym go na czesne za studia. Fajnie, żeby też pomógł zdobyć dobrą pracę. Niestety z urodą u mnie kiepsko, wygladam jak słodka dziewczynka-Królewna Śnieżka, a nie opalony sexi wamp. Jakieś pomysły jak wyrwać pana przy kasie? oczko.gif
  • gość 2017.03.24 [21:17]
    Jak to mówią każda potwora znajdzie amatora. Pewnie jest jakiś bogaty Pan któremu byś się spodobała szukajcie a znajdziecie
  • gość 2017.03.25 [01:02]
    Zapytaj Agatke czym oprócz tylk* zaświeciła smiech.gif bo napewno nie intelektem oczko.gif
  • lilka kossak 2017.03.25 [12:00]
    Dziewczyny, nie idealizujcie zanadto "zwiazkow" (jesli to mozna nazwac zwiazkami) opartych na sposnoringu. One nie polegaja na romantycznych kolacjach przy swiecach, czulostakach i trzymaniu sie za rece. Ci faceci nie placa tyle pieniedzy za zwyczajne "klasyczne" uslugi (bo to mogliby miec za duzo mniej, a nawet za darmo), ale zazwyczaj oczekuja perwersji typu "golden shower" (mowiac kolokwialnie - sikanie na twarz) itp. Oczywiscie, nie kazdy zwiazek z bogatym, duzo starszym to sponsoring, ale roznica jest zasadnicza. Jedna z dziewczyn powyzej opisywala, ze jak pracujac jako recepcjonistka w Londynie, zamozni mezczyzni probowali ja poderwac. Otoz, podryw to jeszcze nie sponsoring, jak ktos zaprasza na randke - to tez jeszcze nie oznacza sponsoringu. Sponsoring jest kiedy facet swiadomie plac****eniadze za okreslone uslugi (choc wspolne wychodzenie, podroze tez moga miec miejsce), czasem jest to tez "umowa niepisana".
  • gość 2017.03.25 [13:00]
    Koleżanka wyżej wyciąga wnioski z greya smiech.gif rozumiem lektura przeczytana oczko.gif
  • gość 2017.03.25 [14:20]
    Wiecie o tym aby distac wize do Zjednoczobych Emiratow Arabskich to trzeba spelnic mnostwo formalnosci?Byle kogo nie wouszczaja tak samo jak do Australii,trzeba miec zazwyczaj dobry zawod,doswiadczenie zawodowe,szkoly,itd.Ona musiala sie przykleic do tego swojego kolesia z tym,ze prawo muzulmanskie jest bardzo restrykcyjne dla konkubinatow wiec albo ma z nim slub albo nie wiem jakim cudem ona dostala pozwolenie na pobyt w Dubaju.pechowiec.gif
  • gość 2017.03.25 [14:34]
    Moja kolezanka wyjechala do emiratow jako opiekunka do dzieci, a w papierach wpisane bylo stanowisko biurowe. Byla jeszcze wtedy przed studiami, wiec da sie. usmiech.gif
  • lilka kossak 2017.03.25 [15:15]
    Z zadnego Greya, ale, ze tak powiem, mam swoje zrodla informacji (ale z zycia, nie z literatury).
  • lilka kossak wczoraj [21:30]
    A tak w ogole, to dobrze dla niej, ze to Wloch, bo Angol nie bylby tak ch*jny lol.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...