Odpowiedz na ten temat

kornela55

• gość 2017.03.18 [15:08]
    14.19
    Nie mierz wszystkich swoja miara, choc z drugiej strony smutna samoocena. Wiecej wiary w siebie!
  • gość 2017.03.18 [15:13]
    13.48
    Jest na macierzynskim. Dla Was najlepiej jakby w tej robocie urodzila, na zapleczu. 10 min pozniej wstala, otrzepala sie i wrocila na swoje stanowisko. Dramat co tu sie wypisuje.
  • gość 2017.03.18 [20:38]
    1800 w sklepie ha ha ha ha ha
    Wy pojęcia nie macie o życiu, nie ma znaczenia, ze sklep jest luksusowy i w samym centrum, zarobki są najniższe
    Mam znajomego, pracuje w Harrodsie i jak ma 1400 na miesiąc na rękę to już jest super
  • gość 2017.03.20 [13:56]
    Znowu nudny filmik na kanale.....Bardzo wszystkich to ciekawiło, spac po nocach nie mogli.Co takiego nasze góru kosmetyczne zabrało do Polski w swojej kosmetyczce - nudaaaaaaaaa.Kolejny filmik to pewnie bedą zakupy, kolorówka z Polski....ech, ze jej się chce milion razy to samo nagrywac, tracić czas na jedno i to samo :/
  • gość 2017.03.20 [16:14]
    bo ona nie ma o czym nagrywać. Nic w jej życiu ciekawego się nie dzieje. zdjęcia tylko darmochy (zegarki DW). 'Urlop' znowu w PL. Klinika, która tak bardzo zachwalała (chodzi o aparat) upadla. Filmik z kolorówka to będą same niszowe marki jak znam życie. Ma ewidentny brak pomysłów na filmiki. I do ostatniego filmiku się odstrzeliła jak nie wiem- granatowa koszula, fuksjowe usta i brązowe (pod sama brew) oczy- brak slow.
  • gość 2017.03.20 [16:41]
    Haha to dlatego aparat z zębów ściągała w Polsce- bo Polska klinikę zamknęli a na brytyjska ja nie stać?oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [17:12]
    jakas dziewczyna pisala pod zdjeciem ze sciagnietym aparatem ze nie moze odzyskac karty pacjenta bo klinika jest zawieszona. a podobno taka suuuper! ale jak sie patrzy na cene a nie na jakosc uslug to tak jest haha i wreszcie jej ktos powiedzial zeby nie robila sobie tych czerwonych oczu bo wyglada strasznie...ale 1 trzeba przyznac coreczke ma fajnausmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [17:33]
    haha zartujecie z ta klinika? mowila o tym gdzies w filmiku?
    niezla wtopa w takim razie....nie znam gabinetu, ktory by splajtował, a juz na pewno nie w UK, gdzie ludzie zabijaja się o polskie kliniki bo jest duzo taniej, nie musza przylatywac do polski i moga dogadac sie po polsku ;/
  • gość 2017.03.20 [17:37]
    https://web.facebook.com/Kornela55/photos/a.2 14442608616900.54151.180354035359091/1365643626830120/?type= 3&amp ;theater
    pod tym zdjeciem w komentarzu jest. zreszta jakby nie splajtowala to aparat by sciagala wlasnie u nich a nie w PL.
  • gość 2017.03.20 [17:38]
    Up
  • gość 2017.03.20 [17:55]
    No i właśnie po takich akcjach widać ze z pieniędzmi u niej marnie ..
  • gość 2017.03.20 [19:55]
    przecież to było wiadome nie od dziś. szkoda ze nie robi nic w tym kierunku żeby to zmienić. Ciekawa jestem kiedy zauważy ze pokazywanie szamponu za parę zł nie jest żadna rewelacja. ostatnio nawet nic nie dostaje od chińskich sklepów. Zresztą ona pewnie długo nic nie pokaże bo macierzyński w UK wcale nie jest taki fajny. teraz tylko czekać jak dostana mieszkanie z socjalu haha i będzie pierdzielenie jaka to ona fantastycznie zaradna jest. śmieszy mnie jak opowiada o tym jak cudownie sobie radzi, bo rodzina dom itp motywuje widzów a sama potrafi tylko przyjmować darmochę i męczyć się na takim małym metrażu w kilka osób. typowa mentalność polaczków na wyspach
  • gość 2017.03.20 [20:03]
    tylko patrzeć jak dostanie jakiejś wysypki albo innego świństwa od tych przeterminowanych kosmetyków, których używa, bo przy takich ilościach nie da się ich zużyć. większość youtuberek zmniejsza swoje zapasy i testują/ używają marek z trochę wyższej polki. idą po prostu na jakość a nie na ilość w przeciwieństwie do kornelki
  • gość 2017.03.20 [21:17]
    Dokladnie, niektore te jej Paletki ma juz 3-4 lata, tak Samo szminki/kredki do ust. Wstyd mi by bylo pokazywac taki stary chlam, zwlaszcza ze jak powezechnie wiadomo termin kazdego kosmetyku kolorowego to 6 max 12 miesiecy od otwarcia opakowania.
  • gość 2017.03.20 [23:42]
    Okropne makijaże, młoda dziewczyna a umalowana jak...stara lampucera, te czerwone, rude, brązowe cienie aż po brwi, które zresztą też nie są fajne, za bardzo je podkreśla.Przemalowana jest, jak do pracy w cyrku. Wogóle to bardzo nudna jest, wiecznie to samo opowiada.Na yt jest skończona już, jeszcze chwila i całkowicie nie będzie miała co nagrywać, bo widać że ciągnie kanał na siłe. Byle co gada, byle co nagrywa, byle się interes kręcił i pieniążki z wyświetleń trafiały do kieszonki oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [02:03]
    Wiekszosc ludzi w tym "cudownym" Londynie to biedaki. Zniszczyli rynek pracy, zarobki zalosne w porownaniu do kosztow zycia i szczur zjada szczura!
  • gość 2017.03.21 [08:09]
    Nie ma czego kręcić, bo Kornela zatrzymała się w czasach starego jutuba, gdzie każda bya koleżanką, która mogła poradzić, pokazać makijaż. Jak na yt przyszły makijazystki i inne dziewczyny zajmujące się modą to te wszystkie 'intelektualistki' jak szusz zajęły sie lifestylem czyli sprzedawaniem swojego życia. Wszystkie kreują się na wielkie damy, z wielką kasą dopiero po vlogach widać rzeczywistość, dlatego Kornela tak się trzyma swojego kontentu na kanale.
  • gość 2017.03.21 [09:30]
    Nie co Ty gadasz, Polacy maja w Londynie swoje domy smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [09:53]
    Ciekawe czy jest tu ktoś z Krosna, ktoś kto ją zna
  • gość 2017.03.21 [13:47]
    Wiecie co mnie zastanawia. Co Kornela teraz zrobi po zdjeciu aparatu. Sama nosze aparat i wiem ze zdjecie gi to dopiero polowa sukcesu... Przeciez pozbiej sa wizyty kobtrolne, musza jej zrobic nakladki na noc itd... Bedzie latac do polski??
  • gość 2017.03.21 [13:52]
    Też się zastanawiam i nie zazdroszczę sytuacji, pod sam koniec leczenia takie problemy... to przecież nie jej wina, ale dziwnie że nie przeniosła się do innej w londynie. Swoją drogą nigdy nie słyszałam o tym, żeby klinika stomatologiczna ogłosiła upadłość. Na komentarz dziewczyny pod zdj nie odpowiedziała, bo pewnie nie chciała się zdradzić, że sama nie odzyskała papierów dotyczących leczenia.
  • gość 2017.03.23 [06:16]
    2017.03.21 [13:47]
    Wizyty kontrolne? Jak często na takie chodzisz? Sama nosiłam aparat i akurat wyszło tak, ze miesiąc po skończeniu leczenia przeprowadziłam się na drugi koniec świata, do Polski latam tylko raz w roku i po zdjęciu aparatu nie miałam żadnej wizyty kontrolnej. Retainer na noc oczywiście dostałam, ale nikt nie wspominał nic o wizytach kontrolnych, może dlatego, że lekarka wiedziała, że się wyprowadzam.
  • gość 2017.03.23 [10:04]
    Ja też chciałam założyc sobie aparat, ale zniechęciło mnie to, ze u wszystkich moich znajomych po kilku latach zęby ponownie się "rozjechały".Niestety.
  • gość 2017.03.23 [11:31]
    Bo trzeba nosic retainer!Najlepiej miec oba-podjlejony drut i nakladke na noc ale trzeba ja zakladac naprawde CO NOC i wtedy zeby sie nie rozjezdzaja.
  • gość 2017.03.25 [13:41]
    Jest dowód na to, ze
    Kornela Nas czyta smiech.gif jej teściowa zablokowała swój profil na fb tzn nie jest juz publiczny smiech.gif
  • gość 2017.03.25 [13:58]
    Haha no faktycznieusmiech.gif a 2 dowód- cos dzisiaj nie bylo czerwonych cieni...
  • gość 2017.03.25 [19:08]
    matka Stifera najepsze
  • gość 2017.03.25 [19:44]
    Ja jestem spod Krosna usmiech.gif znalazłam przypadkowo jakiś wywiad z nią w gazetce z Miejsca Piastów ego, w której opowiadała, że skończyła równocześnie administrację i prawo na polskiej uczelni w Anglii. O ile wiem, to polskie uczelnie posiadające placówki za granicą to jakieś 'wyższe szkoły europejskie blablabla'. Skoro takową skończyła to nic dziwnego, że wylądowała na YT a nie jest wziętym prawnikiem jezyk.gif
  • gość 2017.03.25 [20:14]
    http://www.miejscepiastowe.pl/asp/pliki/Piast uny/styczen-luty_2016.pdf tu jest do pobrania w pdf. Jej mama jest w redakcji tej gazetki.
    Mi by było głupio opowiadać o sobie w lokaalnej gazecie
  • gość 2017.03.25 [21:46]
    900 tny komentarz o Korneli Drobek usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...