Odpowiedz na ten temat

kosmetyczna hedonistka

• gość 2017.09.01 [14:58]
    odezwaly sie teraz wszystkie pryszczate dziewczyny hehehehhehe
  • gość 2017.09.01 [15:40]
    Odezwała się obronczyni. Właśnie ten kto mial lub ma trądzik wie, że twoja idolka jest klamczucha. A jeśli twoja idola faktycznie ma trądzik, to wciąż jest klamczucha - twierdzi, że nie używa Photoshopa itp. Hahahahahaha
  • gość 2017.09.01 [18:31]
    Wiecznie marudzi, że ma pryszcze, bo tyle tego syfu kładzie na twarz... Dziwne, że nie wypróbowała oleju tamanu dedykowanego cerze trądzikowej - dziewczyny polecały jej go nie raz. No, ale wtedy upadłby mit, że oleje szkodzą jej cerze jezyk.gif Może gdyby np. BU dała jej ten olej za darmo... Tylko te nieinstagramowe opakowania... jezyk.gif hahaha
  • gość 2017.09.01 [19:31]
    Prawd jest taka, że każde zdjęcie jest u niej poprawione.
  • gość 2017.09.01 [21:25]
    Ona myślała, że czysty olej zmyje samą wodą? Wagarowała na chemii hahahaha A jakby tego było mało wybrała najgorsze oleje dla cery trądzikowej...
    Co innego olejki myjące (mają w składzie emulgator) - taki produkt da się zmyć wodą. Specjalistka od pielęgnacji trądzikowej cery, że hoho jezyk.gif
  • gość 2017.09.01 [21:56]
    No błysnęł nieźle smiech.gif
  • gość 2017.09.01 [23:30]
    I jeszcze kryptoreklama Kiko Milano na zdjęciach pod aktualnym wpisem jezyk.gif ciekawe co mają wspólnego z azjatycką pielęgnacją jezyk.gif i jak długo testowała ich produkty nim trafiły do złotej piątki jezyk.gif hehehe
  • gość 2017.09.01 [23:42]
    Myła tak twarz 2 razy dziennie, robiąc przy tym szereg błędów, to co się dziwić, że miała problemy. Nie czytałam tej książki, więc nie wiem czy są w niej zawarte idiotyczne porady, czy też nasza beauty-blogerka po prostu zrobiła wszystko źle. Obstawiam to drugie jezyk.gif pamiętacie jak się dziwiła, że skóra stóp łuszczy się po zastosowaniu skarpet złuszczających? smiech.gif hehe
  • gość 2017.09.02 [10:24]
    Duża objętość jest równa mniejszemu poziomowi inteligencji?
  • gość 2017.09.02 [22:06]
    Cóż to za okropne wypociny? Następna, która nie potrafi książki ze zrozumieniem przeczytać smiech.gif
  • gość 2017.09.03 [09:26]
    I znów nie publikuje krytycznych komentarzy, ukazało sie raptem kilka, które i tak giną w morzu komentarzy w stylu "mi też to zaszkodziło". Towarzystwo wzajemnej adoracji? oczko.gif
  • gość 2017.09.13 [20:52]
    Współpraca z Nike już była. Teraz czas na Adidas. Nawet ubranka dla psów (Adidog) pokazuje na swoim drugim insta. Dla mnie to jakas masakra...
  • gość 2017.09.13 [21:32]
    Ktoś tu wspominał, że przesadza z naturalną pielęgnacją: jak się ma do tego planowany wampirzy lifting? oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...