Odpowiedz na ten temat

Która YouTuberka z czasem Was rozczarowala

• gość 2017.01.05 [18:17]
    Którą YouTuberkę oglądaliście z chęcią i czekaliście na każdy jej nowy vlog, a która was rozczarowało tak, że teraz nie możecie na nią patrzeć?
    Albo odwrotnie, po początkowym braku specjalnego zachwytu z czasem, u Was zyskała?
    Mnie rozczarowała rlm, nie powiem czasem jeszcze zajrzę ale tylko jeśli chodzi o pomysł na makijaż, zrazila mnie takim dziwnym mówieniem, 3 lata temu mówiła normalnie, teraz jak do jarajacych się pomadka za 12 zł 14 latek, oraz nachalnymi reklamami i wyzwaniami makijażowymi.Nic to nie wnosi do kanału.
    Polubiłam ejakeva, szukałam jakiejś starszej Jutuberki,na poczatku wydawała mi się nudnawa, z czasem jednak ja Polubiłam, bo sensownie mówi i nie podnieca się p*****lami ani nie wywleka rodzinnych brudow na na forum.
  • gość 2017.01.05 [18:22]
    Mamusia i lilusia. Kiedyś filmy o zdrowym odżywianiu, macierzyństwie, teraz dziecko wcina parówki, a jej filmy to same testy chińskich badziewi
  • gość 2017.01.05 [18:40]
    StylizacjeTV -tzn lubiłam ją oglądać ale po pierwsze - brak jej umiejętności,na YT są dziewczyny które są profesjonalnymi makijażystkami (np. Karolina Zientek). Karo sprzedaje wszystko jak leci , dosłownie WSZYSTKO.
    Ma 650 tys subów, gdzie średnia oglądalność jej filmików to 100tysięcy - to mowi samo za siebie.
  • gość 2017.01.05 [18:40]
    No to jestem.Marudna się okropnie zrobiła.Ględzi,rozwleka te swoje dywagacje,aż się już ją odechciewa oglądać,no i nie oglądam. pechowiec.gif
  • gość 2017.01.05 [20:17]
    Mnie rozczarowała ejakeva tym, że jako Polka nie zadbała o to , by jej syn mówił po polsku. Kilkakrotnie wspomniała również, że niezbyt tęskni za Polską, nie bardzo jest z nią związana. Odczułam to jako rodzaj pogardy dla Polski, polskości. W związku z tym dziwi mnie dlaczego nie kręci filmików dla Holendrów a dla Polek? Odpowiedź narzuca się sama - a kto z nich chciałby oglądać jakąś tam Polkę....... ( przewrotne? )
    W swoich filmach dużo mówi o swoim prywatnym życiu. Gdy w jednym z filmików ktoś o tym wspomniał skomentowała to w taki sposób " z****** czyjś interes, co robię..." Może zasrany, ale po co to robi? Pozdrawiam.
  • gość 2017.01.05 [20:42]
    Mammy Doriska - faworyzuje Lili
  • gość 2017.01.05 [20:42]
    Każda prędzej czy później rozczarowuje.
  • gość 2017.01.05 [20:52]
    Kasia od Gonciarza jakoś umie mówić po polsku ale to rodzicom musi się chcieć.
  • gość 2017.01.05 [20:56]
    dziś [20:38]
    Tu nie piszemy, jak "to pięknie, po polsku "wyraziłaś "k... a " o obowiązkach, czy też ich braku, ale o rozczarowaniach. Tak wnioskuję z tytułu tego wątku usmiech.gif
  • gość 2017.01.05 [21:06]
    gość dziś [20:52]
    Zgadzam się w 100%. Nie należy odcinać człowieka od jego korzeni.
  • gość 2017.01.05 [21:08]
    Kobusowa rozczarowała i to bardzo.
    Szarlot t - tak samo, ale szybciej, dziwne, miałam ją w subach może 2 czy 3 tygodnie po czym usunęłam, a normalniej dłużej to trwa.
    Na plus dlm - a to dziwne, bo na ogół nie interesują mnie vlogi z dziećmi, na początku mnie nudziło a po jakimś czasie przypadkowo weszłam znowu i się wciągnęłam. Sama nie wiem czemu, aż dziwne.
  • gość 2017.01.05 [21:19]
    Naturalność każdej vlogerki zabija chęć dostosowania się do innych
  • brokeninside87 2017.01.05 [21:22]
    Youtuber - Ator, był k***inistą, a teraz nie wiem co odpiertalapechowiec.gif ogląda ktoś?
    Więc tul mnie i pieść... Aniołów to pieśń.
    edytowano 2017.01.05 [21:22]
  • brokeninside87 2017.01.05 [21:28]
    z kobiet Lisie Piekło - równia pochyła
    Więc tul mnie i pieść... Aniołów to pieśń.
    edytowano 2017.01.05 [21:29]
  • gość 2017.01.05 [21:34]
    chyba szybciej byłoby wymienić , kto jeszcze trzyma jako taki poziom albo się rozwija. Reszta - dno
  • gość 2017.01.05 [21:36]
    To kto się rozwija?
  • gość 2017.01.05 [21:37]
    Rozwija sie tylko kafeteria
  • gość 2017.01.05 [21:42]
    Ja znam jedną, ale niszowa, mówi o pewnych problemach. Nie ma chyba nawet 1000 subów, ale dla mnie to wartościowy kanał z wartościowa osobą. Ale nie dam namiaru, bo tu różne dzieci neo siędzą i trole, więc nie chcę by miała najazd na kanał.
  • gość 2017.01.05 [21:45]
    Rlm - każdy jej makijaż wygląda tak samo, ciemniejszy zewnętrzny kącik, kreska i heja. brak zbliżeń na oczy podczas malowania (a w komentarzach pod filmami dziewczyny często zwracają jej na to uwagę). no i ten styl, mówi jak do dwunastolatek.
    no i nie mogło zabraknąć ulubienicy Kafeterii... Stylizacje smiech.gif za dużo reklam, można się pogubić w kosmetykach które rzekomo poleca. do tego częściej niż rzadziej jest antyreklamą, np. kremów na trądzik czy lakierów hybrydowych. czekam już tylko na współpracę z producentem srajtaśmy, w końcu reklamy prezerwatyw się doczekałam. co do tuszy to myślę, że nikt nie miałby z tym problemów gdyby nie fakt, że Karolina ma swoich widzów za naiwnych i uparcie im wciska, że nosi rozmiar M. kłamstwo ma krótkie nogi usmiech.gif mam wrażenie, że obecnie Karolinę albo się kocha, ale nienawidzi
  • gość 2017.01.05 [22:23]
    Szczerze, obejrzałam może parę odcinków stylizacji dawno temu i wymiekłam. Nie dla mnie,a tu ciągle o niej głośno. Nie rozumiem tego. Co ona wnosi?
    Rlm faktycznie prowizji do ludzi jak do bandy niedorozwinientych 11 latek, ale pale tricków od niej podlapałam, lubiłam też jak opowiadała o skladach kosmetyków, co z czym jak działa i takie różne ciekawe rzeczy.
    Jak mówię już odsubowalam, bo gada jak ułomna do ulomnych, no i wszędzie te reklamy.
    Jak chce konkretny makijaż to sobie czasem szukam i taki odcinek oglądam.
  • gość 2017.01.06 [08:23]
    gość wczoraj [21:06]
    gość dziś [20:52]
    Zgadzam się w 100%. Nie należy odcinać człowieka od jego korzeni.
    X
    Zgadzam sięusmiech.gif
    Nie ma to jak polskie korzenie i wartości.
    Zawiść, fałszywy katolicyzm, żółć , zaściankowość ....ah mamy tyle do przekazania naszym kolejnym pokoleniom usmiech.gif
  • gość 2017.01.06 [08:52]
    mnie rozczarowała większość, właściwie gdy ktoś zaczyna na yt ma jeszcze coś ciekawego do powiedzenia, po jakimś jednak czasie staje się słupem reklamowym i mam wrażenie, że tworzy przekaz tylko i wyłącznie by coś zareklamować, i nagle dziwnym trafem u kilku youtuberek pojawia się reklama butów wątpliwej jakości ale za to w ładnych pudełkach i nie wiem na co one liczą, że może nikt nie skojarzy, że to reklama, potem wszystkie pokazują np. jakiś podkład i wmawiają, że to u nich ulubieniec roku/miesiąca, zastanawia mnie też czy one myślą, że tam po drugiej stronie to sami idioci siedzą, dlatego większości słupów reklamowych już nie oglądam.
  • gość 2017.01.06 [09:06]
    I niestety większość youtuberek bierze wszystko jak leci do zareklamowania i nieistotne czy to pasuje do jej stylu czy nie, robi się im wtedy straszny miszmasz i to już niestety drażni.
  • gość 2017.01.06 [09:12]
    Też mam wrażenie, że większość kopiuje siebie nawzajem. Właściwie podobny schemat u wszystkich: hejka, śniadanie, makijaż, ootd, czekam na kuriera, rozładował mi się bateria, pokaże wam co kupiłam, to do jutra, hej
  • gość 2017.01.06 [09:40]
    RLM
    Maxineczka
    Stylizacje
    Nudziarapl
  • gość 2017.01.06 [10:25]
    gość dziś [08:23]
    Chciałam sprawdzić jak szybko zaczniemy opluwać nasz kraj. No trudno, ale nie mogę zrozumieć fenomenu youtuberek, które mają w d.... Polskę, ale " filmy " robią dla tych cyt." biednych, zawistnych, chrześcijańskich" Polek, bo dobrze wiedzą, że nikt inny by ich nie oglądał. No i to byłoby na tyle. Takie jest moje zdanie, ale zdanie innych szanuję choć nie muszę się z nim zgadzać. usmiech.gif
  • gość 2017.01.06 [11:16]
    Stylizacje - reklama za rekląmą. nie wie juz co mówii. Wspomniała, ze lubi się bez makijażu, nie ma problemów pokazywac się bez, akceptuje się - w takim razie dlaczego nakłada na swoją twarz kilogramy podkładu? No i oczywiście jest zakłamana.
  • Ana_Liza 2017.01.06 [11:39]
    Spore rozczarowania:
    nissiax - duża wiedza kosmetyczna, ciekawe i profesjonalne materiały, ale do tego od pewnego czasu stała się wprost nawiedzona: weganizm, joga, promocja homoseksualizmu, minimalizm..żeby żyć w NY trzeba mieć naprawdę silny charakter, żeby nie ulec lansowanym wszędzie trendom i trzymać się zasad, ona go nie miała
    mammy doriska - fałszywa, namiętnie kasująca komentarze, blokująca ludzi na potęgę, musi być słodko i pięknie, nie ma miejsca na krytyka czy rozmowę z widzami, i to jej ciągle: nie obchodzi mnie co o mnie myślicie etc.
    rlm- kiedyś lubiłam, teraz nie da się oglądać przez jej dziwny sposób mówienia, jakby była pod wpływem alko, jakaś taka egzaltacja i sztuczność z niej bije
    stylizacje - chyba mnie nie rozczarowała bo nie miałam co do niej złudzeń, ale można powiedzieć, że mnie zaskoczyła na wielki minus wyborem partnera życiowego, nie znoszę u niej jeszcze konsumpcjonizmu
    rgp - generalnie lubię rodzinkę i ich filmiki, rozczarowaniem było jednak zobaczenia jak laura odnosi się do widzów w komentarzach, jest ona bowiem niesamowicie wroga, arogancka, niekiedy nawet chamska, do tego to jej lansowanie wartości katolickich, a przy tym antykoncepcji i czarnego protestu z żenującym: mój brzuch moja sprawa
    a niezmiennie lubię i cenię Niesię, jak dla mnie mnie to wspaniała dziewczyna, miła i dobra osoba usmiech.gif
  • gość 2017.01.06 [11:51]
    Gdzie Nissiax promuje homoseksualizm?
    Mnie rozczarowała Aleksandra Żuraw, najpierw zapowiadało sie super, miała fajne filmy o kulisach Top Model ale też o życiu w Warszawie a teraz to same DIY, szmaty, lookbooki i jeszcze raz szmaty. Widocznie ona od góry sobie wszystko zaplanowała.
  • gość 2017.01.06 [12:41]
    na swoim blogu wrzucała zdjęcia z parady gejowskiej w NY, pisząc, ze miłość to miłość etc. i atakowała każdego, kto jej zwracał uwagę, że to może nie na miejscu, zwłaszcza dla 'katoliczki'
  • gość 2017.01.06 [14:16]
    Aleksandra Żuraw - spójrzcie na jej pierwszy film - profesjonalnie zrobione intro, ujecia z dwóch kamer (chyba moda jest na to ostatnio), w tle neon z wlasnym logo i jakość filmu jak w przypadku jutuberow z kilkuletnim dorobkiem. Nikt autentyczny i "zielony" nie zaczynał w ten sposób. To sztuczny twór, produkt, dzieło Abstrach*je podobno. Dziewczyna pewnie poszla do Top Model z myślą, ze zdobędzie popularność i rozpoznawalność i co by sie nie wydarzylo w tym show, założy kanal na yt, i Top Model bedzie jej pierwszym tematem na filmy. Później juz tylko sponsoring, jak w przypadku innych yutuberek beauty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...