Odpowiedz na ten temat

Która YouTuberka z czasem Was rozczarowala

• gość 2017.09.09 [23:13]
    Nissiaz ma klase,bo...? Na jakiej postawie uwazasz, ze ona ma klase.
    Nie atakuje zlosliwie, tylko po prostu chce wiedziec, co u niej stanowi o tym, ze mozna powiedziec... dziewczyna ma kase.
  • gość 2017.09.09 [23:38]
    Rozumiesz wyrazy ktorych uzywasz?to ze nagrywa filmiki na yt ktore dla ciebie sa wartosciowe nie oznacza ze ma klase jeszcze napisz ze jest damą bo mowi na yt o oczyszczaniu twarzy
  • gość 2017.09.09 [23:40]
    Dla mnie klase to ma pani Beata tyszkiewicz ale moze sie myle i jednak to jest nissiax z jutuba
  • gość 2017.09.10 [08:30]
    Pare lat temu nissiax byla ciekawa tylko ze jej widzki dorosly a ona nie pomimo tego ze jest po trzydziestce jej kanal nadal jest dla nastolatek osoby ktore ja ogladaly pozakladaly juz rodziny maja dzieci szukaja innych tresci na yt ciekawe czy jak bedzie miala 40 lub 50 lat nadal nic sie nie zmieni
  • gość 2017.09.10 [08:34]
    Ona jest rocznik 1983 ma 34 lat jeszcze 6 i stuknie jej 40 a na kanale nagrywa to samo co 16-20 latki w koncu dzieciaki przestaną stara babe ogladac a rowiesniczki nie będa zainteresowane filmikami dla nastolatek
  • gość 2017.09.10 [08:35]
    A dlaczego nisiax nie ma dzieci domu normalnej rodziny na co ona czeka?w tym wieku to juz chyba ostatni gwizdek
  • gość 2017.09.10 [08:40]
    Z czego utrzymuje sie olfaktoria?serio pytam jej kanal nie jest az tak popularny patrzac na ilosc subow nawet gdyby wyciagala 10 tys z yt w co wątpie to skad ma kase na walizki za 26 tys płaszcze po 7-12 tysiecy buty na łaczna kwote 20 tys zatrudnianie prywatnie fotografa tylko po to zeby zrobil na bloga zdjecia to nie jest zawisc tylko to jest nie logiczne jutuberki majace dwa razy wiecej subow i majace wspolprace z innymi firmami nie kupuja co tydzien trzech torebek LV płaszczy od huggo bossa i butow za pare tysiecy
  • gość 2017.09.11 [05:45]
    34 lata to ostani gwizdek?hahahahahahahaha,ja tez mam tyle i dzieci nie chce póki co,moze mi sie kiedys zachce a jak nie to nic na siłę.Mam moze rodzic bo durna baba z kafe forum tego chce?No rozsmieszyłas mnie,moze w ogóle za trumną się rozglądac zacznę
  • gość 2017.09.11 [05:48]
    Aha,i zauważyłam ze takie durne teksty o trzydziestolatkach(a nawet dwudziestoparolatkach) i gwizdkach najczęsciej mówią baby ktore same w młodym wieku rodziły kilka dzieci i mają poczucie ze cos im przez te pieluchy umknęło.Szczesliwi ludzie nie zaglądają innym do łóżek i między nogi.
  • gość 2017.09.11 [08:11]
    5:45 samo to ze nie masz dzieci do 5 w nocy siedzisz w necie mowi samo za siebie rozumiem ze w zyciu tez nic nie robisz normalni ludzie śpia w nocy bo rano wstaja do szkoly lub pracy ale spoko moze kiedys ci sie zachce pewnie po czterdziestce albo piecdziesiatce
  • gość 2017.09.11 [13:15]
    Nie juz wstalam, nawet wczessniej, bo 4 rano. Pobiegalam, zjadlam samoroboaca sie owsianke, nalozylam tapete na pysk i az chwile wychodze do roboty na 12 godzin wyciskac pryszcze.
  • gość 2017.09.11 [13:22]
    1. Vloglola
    2. Aga in America
    3. Juszes
    Wszystkie trzy za zakłamanie.
  • gość 2017.09.11 [13:52]
    bugisilwer pechowiec.gif
  • gość 2017.09.11 [16:41]
    Wychodzisz na 12 do roboty a komentarz jest z 13:15 hehe weź juz sie nie osmieszaj klamstwami
  • gość 2017.09.11 [16:42]
    Boogiesilver a ktos tą grubaske oglądal dobrowolnie?
  • gość 2017.09.11 [17:16]
    RGP, RLM, Stylizacje, HejLobuzy, Panna Joanna, Karolina Baszak, Andziaks, Olciak, Glam Paula, Szusz, MajaTheBee, Nissiax, Niesia, Kretka, Aggie, Radzka, Karol Paciorek, Dem, Polimaty, Abstrach*je i jeszcze pewnie by się trochę znalazło takich co mnie rozczarowali, ale teraz nie pamiętam.
  • gość 2017.09.12 [03:09]
    W związku z kulturalnym pytaniem - odpowiadam dlaczego uważam, że Nissiax ma klasę:
    -Traktuje widzów uprzejmie z szacunkiem,
    -Nie jest zaczepna, nie rozmienia się na drobne, nie zajmuje się drobiazgami
    -Jest obowiązkowa, można na niej polegać, materiały które nagrała wnoszą wiele treści i profesjonalnej, rzetelnej wiedzy
    -Jest świadoma własnej wartości a jednak skromna.
    -Nie rozpowiada całemu światu o szczegółach swojego prywatnego życia.
    -Według mnie wysławia się z gracją i wdziękiem.
    -Z tego co obserwuję na kanale i na Instagramie jest ogólnie zorientowana w wielu sprawach bieżących, oczytana, a to znaczy, że ma szerokie horyzonty i można z nią porozmawiać na wiele tematów
    -Ma w sobie coś w rodzaju mądrości życiowej, jest wyważona i jej poglądy są racjonalne
    -Nie ulega bezsensownym modom, lecz podąża własną ścieżką, o ktorej zasadności jest przekonana
    Podsumowując, klasę widać w charakterze, w atmosferze jaką kobieta roztacza wokół siebie, w jej sposobie bycia i jej stosunku do innych ludzi.
  • gość 2017.09.12 [03:16]
    Szusz
  • gość 2017.09.12 [07:54]
    Akurat z tym uleganiem najnowszym modom bym polemizowała (patrz: weganizm, joga, bieganie), aczkolwiek zgadzam się z główną tezą oczko.gif
  • gość 2017.09.12 [22:45]
    klasę widać w charakterze, w atmosferze jaką kobieta roztacza wokół siebie, w jej sposobie bycia i jej stosunku do innych ludzi.
    xxx
    Dobrze napisane. I na podstawie tego widac ze Agusia nie ma i nigdy juz nie bedzie miala klasy.
  • gość 2017.09.13 [20:03]
    Zmalowana. Porażka po całości. Od dawna irytował mnie jej sposób wysławiania - uszy więdły, oraz brak klasy. Chamstwo w komentarzach i kasowanie opinii, ktore się paniusi nie spodobały. Pomijam fakt jej flejostwa w pracy na kosmetykach, i w stosunku do własnej osoby, które potrafiło obrzydzić posiłek, typu tłuste włosy na nagraniu yt. Ale oglądałam ją z sentymentu (była pierwszą youtuberką, którą zasubskrybowałam, od pierwszego filmiku, który nagrała kotletem) i podziwiałam za kreatywność makijaży.
    Ostatnio jednak przegięła, bo zapytałam ją o rzęsy w sminko,dlaczego są na ordynarnym czarnym pasku, a nie na przezroczystym. Odpisała prostacko. Przekopiowuje Wam rozmowę, żebyście same oceniły, kto był kulturalny, a kto obrażalski i chamski:
    Ja: dlaczego wszystkie modele sminko są na ordynarnym, czarnym pasku? smutas.gif
    Zmalowana: Bo jesteśmy ordynarne
    Ja: Takimi prostackimi odpowiedziami nie zyskasz nowych klientów... Powinnyście pomyśleć o przezroczystym pasku. Wczoraj w filmie o Hudzie porównywałaś jej rzęsy ze swoimi. A moim zdaniem paski są tak samo ordynarne. I dobrze wiesz, że nie jestem jedyna, która na to zwróciła uwagę.
    Zmalowana: Wiesz co 2 wiadomosc i dwa razy mnie obraziłaś, nie znam Ciebie a ty mnie nie pisz tu wiecej ! Pozdrawiam
    Ja: Nie obraziłam Ciebie, tylko zapytałam o produkt. Zajrzyj do słownika jezyka polskiego, przyda Ci się, bo strzelasz wiele byków. Jesli tam zajrzysz dowiesz się, ze ordynarny to inaczej "pospolity, w złym guście, brzydki", a Twoje nagminne "na tapetę" powinnaś zamienić na "na tapet", bo tapet to stół. Nie napiszę więcej, bez obaw, szkoda mojego czasu i pieniędzy.
    Zmalowana: I po co tu piszesz??
    Bawi cie to?
    Jestem zmuszona cie zabkokowac nara!
    Jeśli na każdą odpowiedź klienta sklep sminko.pl odpowiada tak pogardliwie, to nie wróżę mu długiej przyszłości. Samej Zmalowanej zawsze brakowało ogłady. Myślałam, że skuszę się na parę modeli jeśli wprowadzą dobrej jakości przezroczyste paski, bo niektóre prezentują się naprawdę ładnie, ale zrezygnowałam. Nie będę wspierać kogoś kto nie przyjmuje krytyki i zachowuje się jak rozwydrzony dziesieciolatek, który myśli, że pozjadał wszystkie rozumy. Za parę rzęs liczą sobie niemałą sumkę, a jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia. Na yt wielokrotnie widziałam, że dziewczyny pisały o przezroczystym pasku.
    Marta oczywiście mnie zablokowała.
    Nie wiem jak Wy, ale mnie zaczyna irytować, że youtuberzy zaczęli się uważać za święte krowy. Wszystko, co okaże się krytyką, albo co uznają za niepochlebne usuwają, a użytkownika blokują.
    Pieniądze z wyswietleń przy współpracach to taaaak, dawać, ale poszanowanie dla opinii oglądającego to dla nich abstrakcja.
    W d. się poprzewracało.
    Nie żałuję, że tak się stało, mogłam się spodziewać, ze bez klasy Marta Parciak tak się zachowa. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że vlogerki urodowe to coraz głębsze szambo bez wartościowych treści. Urodowe kanały na poziomie można by na palcach jednej ręki policzyć. Ograniczyłam więc do minimum moje subskrypcje i poświęcam czas tylko na to, co rzeczywiście coś wnosi.
    Widownia się starzeje, oczekuje czegoś na poziomie, czegoś więcej . Jeśli ytuberki będą nadal takie uberkii opryskliwe (Maxineczka, Callmeblonieee, Katosu, Szusz, Olfaktoria) to ich fejm ryhło przeminie.
    Zmalowana, jeśli to czytasz, to radzę się nad swoją postawą poważnie zastanowić.
  • gość 2017.09.13 [20:48]
    20:03
    Sorry dziewczyno ale chyba nie wiesz co to znaczy kulturalnie zadać pytanie. Nie dziwie się, że tamta nie chciała z Tobą gadać.
  • gość 2017.09.13 [21:10]
    Gdyby zadala pytanie czemu sa na czarnym pasku zmalowana odpisalaby w tym samym chamskim tonie.nie widze tu nic niekulturalnego, zwlaszcza ze tamta sie wytlumaczyla
  • gość 2017.09.13 [21:34]
    Mnie rozczarowała maxineczka i jej niemile odpowiedzi na komentarze do widzow.
    A co do Zmalowanej, to az dziwne ze odpisala na komentarz, bo zazwyczaj jej sie nie chce. Widzialam wiele razy na you tube ze nie potrafila dyskutować i pyskowała.
  • gość 2017.09.14 [01:09]
    Zmalowana to taka dzidzia piernik. Nie przepadam za nią. Nie jest zbyt profesjonalna, nigdy nie umiala przeczytac nazw marek, albo je myliła
  • gość 2017.09.14 [14:50]
    Panna Joanna rozbiła bank. Jak zobaczyłam na FB konkurs z ksiązką (ja nie wiem czy takie rzeczy powinno się tak nazywać) jej autorstwa to padłam. Oglądałam jeden jej filmik i o mało nie zwymiotowałam. To było "Get ready..." chyba. Aśka wyszła z barłogu zwanego łóżkiem, ze smalcem na głowie, zrobiła mocny makijaż, przykleiła czapkę na głowę i tyle. Nie myła się, włosów też, bo "tylko na wykłady szła". Oxbxrxzxyxdxliwe to było....Kwintesencja polskich blogerko-youtuberek. A teraz ten bxrxuxdxaxs poradniki pisze...Świat się wali. A kto to czyta to nie wiem...
  • gość 2017.09.21 [17:22]
    zmalowanej się coś porobiło z głową, chyba myśli, że dalej ma 16 lat
  • gość 2017.09.23 [02:58]
    .szusz, bo jest coraz bardziej sztuczna, vlogi we wcześniejszym mieszkaniu były dużo ciekawsze, nie było tego mlaskania, dziubkow sztucznymi ustami.
    nie cierpię jej.. jest tak pusta.. o dziwo nie ma alergii na zmęczenie, sierść lwa i boya ...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...