Odpowiedz na ten temat

Która YouTuberka z czasem Was rozczarowala

• gość 2017.05.19 [13:14]
    Może i my się starzejemy, albo może to przesyt po prostu. A propos Aggie, bo ktoś tu pytał o nią. To ona w swoim ostatnim filmie powiedziała ze nie kręci jej już nagrywanie jak kiedyś i zastanowi się czy jeśli taka stagnacja w tym temacie potrwa dłużej, to czy nie przestać. I jeszcze moim zdaniem problem z nudnymi filmikami polega na tym, że widz (akurat mnie to nie dotyczy) oczekuje systematycznego wrzucania filmów przez vlogerki, bo często można przeczytać komentarze pod filmikami, "co się z tobą działo, czemu tak rzadko nagrywasz, może łaskawie napiszesz czemu zniknęłaś na tak długi czas (raptem tydzień)", takiego typu pretensje a vlogerki nie chcąc stracić widzów kręcą już byle co byle było.
  • gość 2017.05.20 [12:03]
    Ja nie oglądam większości dużych kanałow w Polsce typu szusz, rlm, stylizacje, katosu... Jedynie widziałam dawniej pojedyncze filmiki, żadna z nich nie przypadła mi do gustu.
    Rozczarowały mnie natomiast: LGS - przemieniły sie obie w strasznie sztuczne makijażowe potworki, których teraz wszędzie pełno, na sile starają sie byc modne, a większość tych rzeczy do nich nie pasuje. Kanał stał sie platforma reklamowa. Ich filmy nigdy nie były ambitnej treści, ale zdecydowanie przyjemniejsze niz teraz.
    Nissiax - dawniej bardzo lubiłam jej filmiki, nawet jesli nie były jakoś super dopracowane to miło sie oglądało. Miała np. fajny vlogmas kilka lat temu, a i filmiki kosmetyczne np o manicure uwazam za przydatne, ale potem pojawiali sie głownie ulubieńcy a ona sama zaczęła mowić tonem księdza na kazaniu, pouczać itd teraz w ogole nie nagrywa.
    Florencebeauty - zachłysnęła sie gratisami i promocjami, skacze z kwiatka na kwiatek. Kanał o niczym, bo ani to kosmetyczne ani lifestylowe.
  • gość 2017.05.20 [12:36]
    U Florence są już tylko ulubieńcy i zakupy. Mam wrażenie jakbym oglądała ciągle ten sam filmik. Według mnie totalnie się już wypaliła pod względem nagrywania.
    Marka - tu mam mieszane uczucia. Ogólnie myślałam, że kanał pójdzie w inną stronę
  • gość 2017.05.20 [18:43]
    Dla mnie największe rozczarowanie to "No to jestem". Anita już nic nie ma ciekawego do powiedzenia. Ostatnie kilka dobrych vlogów, to gadanie o swoich włosach, które szczególnej urody nie są. I machanie ciągle tą szczotką przed kamerą. Brrrr...
  • gość 2017.05.20 [19:21]
    RLM - zdecydowanie, nie była może nigdy moim top, ale doceniałam to, co robiłam, chociaż pewna doza sztuczności jest w niej od dość dawna, natomiast filmiki było o czymś, serie o podkładach itd. A teraz to już tylko i wyłącznie dobre technicznie filmy, bardzo, bardzo ubogie treściowo, ale Ewa widzi co się sprzedaje, wie co dociera do nastolatek, które są największą grupą na youtubie i w taki target celuje, z ust płynie tęcza, testy typu wcieranie wasabi w usta, 100 warstw lakieru i inne filmy typu "zapchaj uwagę nastolatka", wszystko koniecznie kolorowe, przesłodzone i dla mnie trudne do zniesienia. To, co może być nawet zabawne u 15-17 letnich yutuberek, u kobiet 30-35 zaczyna być karykaturalne i wyjątkowo nieszczere
    Lisie Piekło - i tak bardzo mi przykro, bo Paulinę lubiłam bardzo, była dla mnie czymś świeżym na youtubie, były filmiki urodowe i długo długo nic, ona i "Mówiąc inaczej" były odpowiedzią na tysięczny test lakieru do paznokci. Miała pomysł na siebie, to inteligentna dziewczyna, ale w pewnym momencie wszystko stanęło, jakiś kryzys twórczy i znowu cała masa "zapchaj-czasow", byle coś wrzucić, trochę to zaczyna iść w kierunku RLM.
    TheOleeeska, to też inteligentna dziewczyna, jej wygląda i brak umiejętności nie jest dla mnie przeszkodzą, raczej był miłą odmianą od innych, odlanych z wosku i podkładu youtuberek, taka koleżanka z sąsiedztwa, z wadami i zaletami, jak większość z nas. Zaczynała w czasach, gdy tego typu filmiki były bardzo nieprofesjonalne i było ich mało, dlatego też miała możliwość zaistnienia, dzisiaj z takimi treściami już by się nie przebiła. Od czasu gdy zaczęła pracę w tej ich siec***artnerskiej wszystko stanęło, inne kanały rozwijały się, ulepszały, Oleśka została w tym samym miejscu, kolorowanki i darmówki...
    Stylizacje, ale tutaj chyba nawet nie mam co pisać, masa nieszczerości, to ukrywanie swojego ciała, kiedyś pogadanki z auta o akceptowaniu siebie, a później każdy jej czyn temu przeczy, nawet na zdjęciach na insta, kiedy coś wrzuca ukrywa się za kimś, za ladą, za drzewem, komiczne. Do tego tysiąc reklam dziennie, ktoś w to jeszcze naprawdę wierzy? Przecież ona zarteklamuje wszystko...
    I Nisiax83, do dzisiaj mam duży szacunek do Agnieszki, większość jej filmików oglądałam bardzo chętnie, do kiedy nie stała się tak radykalna w swoich poglądach, tak zielona jak trawa i tak święta jak bogowie greccy usmiech.gif momentami aż nierealna, biega 5 godzin dzienne, nie ma żadnych grzeszków, joga, bieg, dieta vege i 10 godzin pracy dziennie, po czym ma jeszcze cza na tysiąc zabiegów na twarz i kolejną serię ćwiczeń, nic więcej. Oczywiście wszystko to pochwalam, o ile nie zaczyna być sekciarskie i wręcz agresywne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...