Odpowiedz na ten temat

Która YouTuberka z czasem Was rozczarowala

• gość 2017.05.31 [14:22]
    Alissvlogchannel len smierdzacy i pasozyt na garnuchu rodzicow. Co rusz nowe zachcianki ma, udaje wielce zorganizowana i zaradna a studiuje marne dziennikarstwo. Wyslowic sie nie umie, w mieszkaniu syf, ona siedzi caly dzien w domu i nawet nie umie narzeczonemu ugotowac obiadu. A odkad ma 100 tys. Subow zmienia sie w slup reklamowy. Plus jej odnoszenie sie do innych ludzi i pranie brudow przed kamera jest karygodne.
  • gość 2017.06.02 [21:55]
    Rozczarowała mnie Anita z No to ...lepiej jak była sobą rok temu.Paniusia zrobiła się od reklam badziewie.wszystkie darmoszki.
  • gość 2017.06.03 [15:35]
    Najlepsza beka jest z Olfaktorii.Laska udaje luksusowa a sloma z butow wylazi,klamie jak najeta.W Barcelonie byla 2 dni i pokazywala wyposazenie lazienki hotelowej hahaha
  • gość 2017.06.03 [19:33]
    00:39 akurat to chyba najlepszy polski youtuber z pasji (a nie zawodu) Wiedzę ma sto razy większy niż wszystkie nissie, niessie i inne sresie razem wzięte
  • gość 2017.06.03 [19:49]
    To dlaczego krytykują go młodzi lekarze prowadzący podobne kanaly/blogi. Zarzuty wobec niego stawiają i lekarze i damian parol, który doktoryzuje się z dietetyki, warto sobie wygooglać. Taki super to on się wydawać może tylko tym, którzy fachowej wiedzy nie mają, a oceniają go emocjonalnie, bo akurat powiedział coś co pasuje ich rojeniom. Jeśli ktoś tak wybiera referencje, żeby pasował jego założeniemiom forsowanym w filmie, bo o to są zarzuty, to nie jest taki ok, do tego straszenie krytykujących sądem, kiepsko.
  • gość 2017.06.04 [14:02]
    Mnie rozczarowała Monika Gomułka razem ze swoim mężem z kanału początek wieczności. Myślałam, że będą prowadzić ciekawy małżeńsko - katolicki kanał, tymczasem ich filmiki się zepsuły, a im popularność szybko UderzyłA do głowy.
  • gość 2017.06.04 [14:33]
    Ja od 3 miesięcy oglądam Stylizacje ale przysięgam ze nie mogę jej oglądać przez jeden szczegół: do szału mnie doprowadza jej gest wykonywany dosłownie co minutę: unoszenie dłonią końcówek wlosow które leżą jej na ramieniu. Co chwile je ' pompuje' w górę. Nie mogę na to patrzeć i przestałam oglądać
  • gość 2017.06.04 [14:54]
    Labellamakeup- jest za idealna nawet nie umie normalnie coś powiedzieć bo musi to być zdanie nadrzędnie złożone. Poza tym na fb wstawia pomalowane przez siebie kobiety i ... uważam ze każdej dodaje lat.
  • gość 2017.06.04 [16:41]
    gość wczoraj [19:49]
    Dietetyka to nawet nie kropla w morzu wiedzy medycznej.
  • gość 2017.06.04 [17:02]
    Labellamakeup- jest za idealna nawet nie umie normalnie coś powiedzieć bo musi to być zdanie nadrzędnie złożone. Poza tym na fb wstawia pomalowane przez siebie kobiety i ... uważam ze każdej dodaje lat.
    x
    Nie znam dziewczyny, ale mam wrażenie, że to Ty masz jakiś problem, skoro uważasz, że istnieją zdania NADRZĘDNIE złożone.
  • gość 2017.06.04 [18:33]
    To ja zobacz i poznasz i zrozumiesz o co chodzi z NADRZEDNIE ZŁOŻONYM ZDANIEM PODRZĘDNIE wykończonym pięknymi polskimi zawijasami
  • gość 2017.06.04 [18:35]
    mnie rozczarowała RLM
  • gość 2017.06.04 [18:44]
    ja nie lubie katosu, odkad zobaczylam jaka jest opryskliwa dla dziewczyny, ktora normalnie napisala w komentarzu, ze fajny makijaz ale sama by sie na taki nie odwazyla. Ta jej odpisala ze ma isc w takim razie na inny kanal skoro jej sie nie podoba. Potem przewinelam dalej i znowu jakies opryskliwe odpowiedzi.
  • gość 2017.06.13 [12:53]
    Boogie Silver jest ostatnio mega daremna. Nagrywa już tyle czasu, ale non stop przegląda się w podgladzie kamery, gdy nagrywa film. Nie da się na to patrzeć! Do tego wyrzuciła kiedyś film z wpadkami, gdzie niby miało być śmiesznie, a pokazała w nich swoją prawdziwą twarz.
  • gość 2017.06.13 [14:12]
    mieszkamytv - był potencjał, pomysł, środki ale wyszło jak zawsze. Tylko zakupy i nic więcej - to można zrobić tez bez nowego kanału, pokazać na lifestylowym. Urządzanie tarasu - czyli pokazywanie co kupili, no bardzo kreatywnie. Szusz nie ważne czy etat czy u siebie pracujesz musisz się uczyć nowych rzeczy, zgłębić czasem temat!
  • gość 2017.06.13 [18:45]
    Która mnie rozczarowała? Po wielu latach NISSIAX83. Dwa razy w ostatnim roku kilkumiesięczna przerwa, mamienie widzów na instagramie, ze coś sie niebawem pojawi, dziękowanie za miłe przyjęcie po przerwie i ....kolejna przerwa natychmiast po. Nissiax albo zawiesiła działalność, albo traktuje widzów jak idiotów którzy czekają na film jak na zbawienie. Tylko po co?? Bo to łatwiejsze, niż szczerze powiedzieć, że nie ma weny lub ochoty nagrywać a kanał istnieje dla nabijania kasy, tyle w tym temacie. Nieuczciwość i niedojrzałość w jednym.
  • gość 2017.06.29 [07:49]
    Karolina Baszak! Ostatnio kłóciła się w komentarzach o szczepienie dzieci oraz pokazała nieużywane kosmetyki a jej wyznawczyni jakas stwierdziła że przecież nie będzie pokazywać używanych rzeczy (w ulubieńcach). W takim razie jest ulubieńcem od patrzenia czy od tego że jej eris zapłaciła?
    Rozczarowała mnie też czarszka. Kiedyś sporo przepisow na własne kosmetyki a teraz tylko gotowe, w tym z pegami ktorych tak unikała. Wystarczy że jej zapłacą i składniki których unikała tez są ok. Poza tym nie rozumiem tego trendu naturalnej pielegnacji a kolorówka z gównianym składem. Tutaj niby w 100% naturalne kremy, a zaraz maseczka z pegami albo podkład z pegami. Owszem używa podkładu mineralnego (albo tak tylko mówi bo jej też płacą?) Ale już tuszu to nie spróbuje ani jednego naturalnego (a ma niby takie super wrażliwe oczy po operacji?!). Teraz jest tyle naturalnej kolorówki że już dawno powinna cos pokazać ale widocznie za to jej nie płacą.
    Linki afiliacyjne reklamy w filmie i produkty ktore dostała w jednym. I wielka gwiazda z tv.
  • gość 2017.07.03 [01:22]
    Baszak - kiedyś uważałam, że to inteligentna kobieta która naprawdę wyznaje wartości jakie promuje, ma ciekawą osobowość. Nie wiem jak to określić, ale teraz mam wrażenie że to takie fałszywe troche-niby ma jakieś te swoje poglądy, ale nie do końca. Wszystko u niej jest takie powierzchowne, jakby udawane. Może to też dlatego, że zajmuje się wieloma rzeczami, a nie da się robić wszystkiego i się w to bardziej zagłębiać. Nawet te jej ciuchy - niby retro, ale nie do końca, takie nie wiadomo co. Mogłaby wprowadzic w nie trochę życia, ciekawe fasony, kolory. Wtedy wcale kobiety nie chodziło tylko w takich smetnych kreacjach, widać że ma małe pojęcie o tamtej modzie.a tak to jak oglądałam jej vlogi- kawusia że Starbucks (niby taka retro, w Wawie jest mnóstwo klimatycznych kawiarnii), wszystko cacy pięknie, modnie. Oj taka typowa, przecietna blogerka, co chce byc modna, mieć dużo pieniędzy i się lansować, tylko ona to maskuje pod tym, że niby taka inna, przedwojenna, retro. Bardzo przeciętna osobowość, a myślałam, że będzie kimś ciekawszym, rzeczywiście z pasją i ciekawym stylem. Poza tym te kosmetyki dr Irena Eris są takie sobie, rozswietlscz jest ok i tusz (ale nie wart swojej ceny), reszta taka sobie i żałuję, że dałam się naciąć i wydałam pieniądze. Kolejna laska z parciem na kasę i niezbyt lotna blogerka udajaca wielką katoliczke i prawilną :/
  • gość 2017.07.03 [11:19]
    Mnie rozczarowala karo wieczna eMka stylizacje. Juz pomijam zaklinanie rzeczywistosci co do rozmiaru, to kiedys byla fajna rockowa dziewczyna a przy dg stala sie nie do zniesienia, jakby cofnela sie w rozwoju. Ciagle sciemnianie, filmy na odwal sie itp
  • gość 2017.07.03 [20:26]
    gość 2017.06.13 [18:45]
    jesteś dzieckiem? nie rozumiesz, że ktoś może pracować na 2 etatach, mieć jakieś hobby i po prostu nie mieć czasu na nagrywanie na YouTube? Czy nissiax83 podpisała jakiś cyrograf, że do końca zycia ma często dodawać filmiki? moim zdaniem chore podejście. Mnie denerwują youtuberki, które dla zbijania kasy co 2 dni dodają przygłupiaste filmiki typu "co kupiłam w biedronce" lub "co jadlam na obiad"
  • gość 2017.07.03 [22:47]
    Szusz - kiedys fajna, pogodna, a dzisiaj nagrywa z przymusu noi jest wiecznie zmeczona.
  • gość 2017.07.23 [02:43]
    Powiem tyle - ludzie mają bardzo dużo kwasu w sobie i lubią wszędzie widzieć podstępy i kampanie reklamowe oczko.gif
    Oczywiście, youtube stał się dzisiaj świetnym źródłem zarobku i ludzie z tego korzystają... ale to już nie ich wina, że youtube w ogóle udostępnił taka możliwość oczko.gif Mogą - korzystają. Każdy by tak zrobił. A co do reklam - ja mam takie podejście, że jak jest napisane, że "film powstał we współpracy z..." to film biorę z przymrużeniem oka. Serio, żyje się wtedy prościej oczko.gif
    Co do komentarzy, że są niemiłe - fakt, są takie komentarze, ale proszę nie zapominać, że one też są ludźmi i też miewają gorsze dni. A to kłótnia, a to coś boli, a to problemy. Są różne sytuacje, no chyba, że takie chamstwo trwa długo, ale wtedy takiej osoby się nie śledzi.
    A co do różnych "dziwnych zachowań i manier" - nie zawsze można jednoznacznie powiedzieć, z czego to wynika oczko.gif Czasami fakt, osoba staje się sztuczna, ale takie maniery to też efekt przebywania z innymi ludźmi/słuchania ich, wymagania widzów, wiek widzów, ale przede wszystkim ŻYCIE i doświadczenie.
    Cóż, pierwszy raz jestem na kafeterii i widzę, że ostatni oczko.gif Strasznie dużo w tym miejscu kwasów i nienawiści... ale widzę, że takie miejsca też muszą istnieć. Szkoda tylko, że mało osób dzieli są tutaj pozytywną energią.
    Cóż, życzę miłego dnia! usmiech.gif
  • gość 2017.07.23 [03:05]
    gość 2017.05.24 [00:39]
    Rozczarowal mnie Patryk z Pod mikroskopem / Netianeti.
    https://www.facebook.com/patolodzynaklatce/po sts/634531460078754
    xxx
    O kurcze, jestem w szoku pechowiec.gif
  • gość 2017.07.23 [08:42]
    03.05
    Bzdury do kwadratu i bardziej na ambone pasuje
  • gość 2017.07.27 [20:40]
    W pierwszej kolejności Kornela - kiedyś swojska dziewczyna a teraz sztywna jakby jej kto kija wsadził. Pokazuje dużo drogich kosmetyków o których na yt pełno a większość dziewczyn po prostu na nie nie stać. Oczywiście nikt nikomu nie broni się malować tuszem za 100 zł, po prostu czasem trzeba dopasować treść do odbiorców.
    Karolina Myśliwiec - na początku wydawała się być fajną babką a teraz za dużo pokazuje swojego życia prywatnego.
    RLM - w moim odczuciu bardzo rozwinęła skrzydła jeśli chodzi o montaż. Teraz ma fajnie zrobione nie za długie filmiki, które się dobrze ogląda. Jeśli chodzi o treści to trochę ubogo ale niektóre jej triki są przydatne i to na plus.
    Stylizacje - To że youtuberzy mają profity z prowadzenia kanału i współpracy z firmami to wiadomo nie od dziś, ale nie trzeba się ze wszystkim tak bardzo afiszować. Treści filmików nie są spójne, za dużo reklamy, kiepskie dobieranie firm do współpracy. Ogólnie kanał Karoli strasznie podupadł.
    Maxineczka - na nie zdecydowanie są te rzeczy: sztuczne podkręcanie cen swoich pędzli, sarkazm, nieumiejętność przyjmowania krytyki
    KatOsu - zbyt długie filmiki
    Panna Joanna - mam wrażenie, że kiedyś sprawiała wrażenie ciepłej osoby z poczuciem humoru a teraz jak się na nią patrzy to można zauważyć wyniosłość i zgorzkniałość starej panny
  • 09999 2017.08.01 [00:05]
    Agnieszka z bloga agowepetitki (nagrywała tez na youtube). Kiedyś oglądałam ją, a jakiś czas temu dowiedziałam się od znajomego, że prowadzi transmisje na show*ptv i byłam w szoku (nie uwierzyłam dopóki nie zobaczyłam). Po prostu szok i tyle, nie mogłam na to patrzeć.
  • gość 2017.08.05 [16:54]
    nissiax83 żenada
  • gość 2017.08.05 [20:06]
    nissiax może nie tyle mnie rozczarowała, co przestałam być jej targetem. Ma wiedzę kosmetologiczną i te tematy od niej są najbardziej przydatne.
    Ale ja nie mam takiej potrzeby, żeby stosować tylko i wyłącznie kosmetyki naturalne i wegańskie, tylko takie, które najlepiej zadziałają na moje problemy - wobec tego czasem sobie coś od niej podpatrzę, ale nie śledzę już z jakąś wielką uwagą.
    No i fajnie, że nie jest natarczywa ze swoimi poglądami i nie demonizuje drugiej strony, bo to się czasem zdarza wśród wegan i wegetarian.
  • gość 2017.08.05 [20:14]
    A najbardziej mnie rozczarowała callmeblondieee jednak. Kiedyś fajnie się ją oglądało, wesoła, rozgadana dziewczyna, taka trochę swoja, owszem, pokazywała trochę drogich kosmetyków - i fajnie, bo podpatrzyłam u niej sporo rzeczy, ale potem mam wrażenie, że trochę za bardzo się zjarała markami i to było... dziwne.
    Podjaranie POZŁACANYM pierścionkiem za 500 zł, bo Michael Kors, chociaż w tej cenie można mieć coś lepszego jakościowo - no ale okej, jej kasa. Ale już te tłumaczenia, że wydała 20 tys. na torebkę Chanel, bo to INWESTYCJA - no błagam, po co się tak durnie tłumaczyć? Chciała, to sobie kupiła, na co te durne gadki.
    I takie nagłe zniknięcie z kanału bez słowa, fanów na insta wręcz jedzie, jak pytają, czemu się chociaż nie pożegnała. Ostatnio też komuś powiedziała, że nieładnie komentować na Insta po 22, bo wtedy jest cisza nocna, wtf.
    W dodatku jej blog to przykład jakiejś pijackiej grafomanii.
    No nie, strasznie się zmieniła od czasu, jak mi się ją przyjemnie oglądało.
  • gość 2017.08.06 [12:26]
    Nissiax święta lala weganka, joginka, boginka och i ach. Kiedyś była normalną dziewczyną.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...