Odpowiedz na ten temat

Leniwiec Pryszczaty vel Kłamliwa Żulia 4

• gość 2017.05.19 [17:49]
    Jestem pracownikiem socjalnym z wieloletnim doświadczeniem.
    Nie chodzi o to, aby zabrać dziecko matce i umieścić w placówce. Bo dla dziecka to okropne przeżycie i najgorsze rozwiązanie.
    Najpierw stosuje się perswazję (nękanie wręcz)zawstydzanie
    X
    Jestem lekarzem psychiatrą z 15 letnim stażem, poza tym ordynatorem oddziału psychiatrycznego. Średnio co 2 tygodnie pracownikom socjalnym moi pacjenci wytaczaja proces o nękanie. O dziwo wygrywają, wiec uważaj "pracowniku socjalny" bo możesz być następna.
    xxx
    Jestem konikiem morskim, od wielu lat więzionym w ciele człowieka. Mam nadzieję, że spotkamy się na jednym oddziale <3
  • gość 2017.05.19 [17:50]
    17:48
    x
    smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [17:54]
    Jestem lekarzem psychiatrą z 15 letnim stażem, poza tym ordynatorem oddziału psychiatrycznego. Średnio co 2 tygodnie pracownikom socjalnym moi pacjenci wytaczaja proces o nękanie. O dziwo wygrywają, wiec uważaj "pracowniku socjalny" bo możesz być następna.
    X
    Moi klienci nie mają kasy na procesy. Żyją z zasiłków, które w dużej części przeznaczają na alkohol.
  • gość 2017.05.19 [18:06]
    17:44
    po prostu śmieszy nas przedstawianie przez Żulię cech w najlepszym przypadku NEUTRALNYCH jako Z******TYCH ZALET smiech.gif . Zaklinanie rzeczywistości. To samo już robiła ze swoim brakiem biustu (gdzie to chyba jest już cecha stricte negatywna, bo co innego mały biust, a co innego chorobliwy brak).
    Poza tym przeinaczasz, bo Julka nie powiedziała, że "jej ogromny atut", tylko "niski wzrost to ogromny atut", jakby to była prawda objawiona smiech.gif . (#żulkatworzytrendy). A to dość żałosne, zresztą już pomijam fakt, że modelki, do których tak usilnie stara się pretendować Żulka, muszą mieć minimum metr siedemdziesiąt pięć i jest to raczej wdzięczniejszy wzrost (wygląda się smuklej, zwykle to oznacza dłuższe nogi) niż wzrost Julki.
    Ale żeby nie było, nie jestem za tym, żeby cokolwiek generalizować, wiadomo, że zarówno niski wzrost, jak i wysoki mają plusy i minusy (przy niższym łatwiej włożyć obcas, wyższy wysmukla i zwykle łączy z dłuższymi nóżkami), wzrost to cecha neutralna, więc śmieszne jest przedstawianie jednego z nich jako OGROMNY ATUT tylko dlatego, że jest się narcyzem i samemu dany ma. Jakby miała metr siedemdziesiąt pięć i biust D, to by przedstawiała właśnie takie cechy jako "obiektywnie" najlepsze smiech.gif (co i tak byłoby bliższe prawdy, niż wychwalanie niskiego wzrostu i braku biustu, jednej z najbardziej kobiecych cech).
  • gość 2017.05.19 [18:14]
    xxx
    Jestem konikiem morskim, od wielu lat więzionym w ciele człowieka. Mam nadzieję, że spotkamy się na jednym oddziale <3
    xxx
    Mamy kalmara i spongeboba także raczej znajdziesz tu kolegów <3
  • gość 2017.05.19 [18:15]
    oo, witamy pseudopsychiatrę i jednocześnie współczujemy - powszechnie wiadomo, że w 95 % to specjalizacja wybierana przez nieudaczników, którzy nie dostali się na lepszą specjalizację lapka.gif zarazem przypominam, że psychiatria wciąż jest nauką w większości niedoświadczalną, poza garstką badań skupiających się na aktywności poszczególnych obszarów mózgu wykazanych za użyciem tomografii pozytonowej oraz paroma badaniami dotyczącymi nieznacznych zmian struktur limbicznych i czołowych u osób z osobowością borderline, wciąż to pseudonauka, nawet większość leków antydepresyjnych, w tym słynnych słynnych SSRI, ale także inhibitorów MAO i innych bazuje na niepotwierdzonej teorii serotoninowej lapka.gif
    radziłabym uważać "psychiatrze", bo nawet w internetach można trafić na kogoś z dyplomem uniwerytetu medycznego lapka.gif taka moja guilty pleasure. zwracam uwagę, że twoje niepotwierdzone informacje godzą w godność pracowników socjalnych. Wobec psychiatrów też coraz więcej pozwów usmiech.gif .
    A skoro my już przy takich tematach, chętnie poczytam o rysie narcystycznym, makiawelistycznym i psychopatycznym (tzw. czarna triada), który jest widoczny u Julki i może stanowić zagrożenie dla jej dziecka.
  • gość 2017.05.19 [18:17]
    gość dziś [18:15]
    Jak można być taką ameba i nie dostrzec sarkazmu pechowiec.gif
  • gość 2017.05.19 [18:19]
    Naprawde do filmiku o jedzeniu nie mogla znalezc nieobitej miseczki?
  • gość 2017.05.19 [18:22]
    post z 17:39 sarkazmem nie był, raczej żałosną próbą zastraszenia, w przeciwieństwie do tych o konikach morskich oczywiście oczko.gif . jak można być tak organicznie pozbawionym umiejętności czytania ze zrozumieniem pechowiec.gif
  • gość 2017.05.19 [18:29]
    gość dziś [18:17]
    Jak można być taką ameba i nie dostrzec sarkazmu pechowiec.gif
    Panie osobisty psychiatro Julki - daj pan se spokój z obroną Częstochowy. Julka jaka jest każdy widzi.
  • gość 2017.05.19 [18:30]
  • gość 2017.05.19 [18:48]
    Moi klienci nie mają kasy na procesy. Żyją z zasiłków, które w dużej części przeznaczają na alkohol.
    X
    Z ciebie pracownik socjalny jaka z Julczi dziewica. Takie sprawy sciga sie z urzędu smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [19:16]
    Z ciebie pracownik socjalny jaka z Julczi dziewica. Takie sprawy sciga sie z urzędu smiech
    X
    I prawdopodobnie była ścigana z urzędu. Julka chodzi z Aleksem co 3 miesiące na obowiązkowe kontrole lekarskie. Na pewno zostały one zalecone przez pracownika opieki społecznej, pod groźbą zatrzymania socjalu. Taki straszak zawsze działa. Pracownice żłobka czy przedszkola mające bezpośredni kontakt z matką zaniedbującą dziecko są zobowiązane do zgłoszenia takiego faktu w odpowiednich instytucjach. I tak pewnie było w przypadku Julki.
    Natomiast fala krytyki, ktora spadła na nią za strony wzburzonych widzów niewątpliwie przyspieszyła i wzmocniła jej decyzję o leczeniu koszmarnej próchnicy u Aleksa. Mówiąc po ludzku: ruszyła d.pę do dentysty, bo już dłużej nie dało się udawać, że nie ma problemu i ciągle czytać na kafe, że jest totalnie nieodpowiedzialną matką. Julka jest i zawsze będzie egoistką i dlatego jako matka niestety będzie potrzebować nadzoru pracowników socjalnych.
  • gość 2017.05.19 [19:37]
    17:48 uwielbiam usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [19:43]
    18:19 u niej nie znajdziesz nieobitej miseczki, ale timberlandy czy lacoste z pewnością, nie wspomnę już że nawet kuchenki porządnej nie mają tylko ratuje się jakąś wersją biwakową.
  • gość 2017.05.19 [19:49]
    ktoś mógłby w skrócie coś o niej napisać? kiedyś wydawało mi się, że jest biedna, młoda z dzieckiem, ale chyba mam nieaktualne info smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [19:56]
    Co to jakas komisja lekarska?
  • gość 2017.05.19 [20:05]
    całodobowa widzę i sami wolontariuszesmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [21:13]
    Nie jestem pracownikiem socjalnym, tylko dyszlem od przyczepki. Dajcie mi spokój!!!
  • gość 2017.05.19 [21:18]
    Czesc wszystkIM tu wasza Żulka,to nie był dobry pomysł żeby mojemu Felkowi wstawiać sztuczne ZOMBY,bo mam teraz całOM d**EM pogryzionOM i mój LorOM już siEM niOM nie zachwyca,nie chce mnie już brać od tyłu tak jak ja lubiEM,i bojEM siEM że sobie znajdzie innOM
  • gość 2017.05.19 [21:25]
    gość dziś [19:56]
    Co to jakas komisja lekarska?
    X
    Ale ty wiesz, że moja wypowiedź o psychiatrze była sarkazmem dot tej rzekomej pracownicy socjalnej? smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [22:02]
    A ja jestem masażystką.
  • gość 2017.05.19 [22:15]
    Cóż w takim razie polskie się eufemizmem aby nie powiedzieć wprost że zawilosc tej intrygi przerasta moje możliwości ogarniania. otóż taki stopień zawiłości w kontaktach interpersonalnych obraza moja inteligencję
  • gość 2017.05.19 [23:01]
    Chyba jej brak usmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [23:06]
    19:43
    Tez o tym pomyslalam. Obita micha do sniadania, ale czerwone usta musza byc, karnet na silownie, torebki, ajfon.
  • gość 2017.05.19 [23:24]
    gość dziś [17:49]
    dziękuję za tą wypowiedź, przywraca mi wiarę w kafeterianki.
  • gość 2017.05.19 [23:28]
    16:29 leje smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [23:39]
    A ja jestem makijażystkąusmiech.gif
  • gość 2017.05.19 [23:49]
    A ja jestem wróżka.
  • gość 2017.05.20 [00:12]
    Julka teraz robi cykl filmow o Paryzu. Szkoda tylko, ze nic o nim nie wie...mieszka pod Paryzem, do muzeow nie chodzi, do teatru takze, w knajpach paryskich nie byla. Poszla pod Luk Trumfalny i czytala pewnie informacje siedzac w domu przed kompem z Wikipedii. Na klasyczny shopping tez nie chodzi, skad ma wiedziec gdzies sa lokalni projektancji, jakie sa sklepy np. w Le Marem jak ona chodzi tylko do Primarka. Jej Paryz jest na jej poziomie zycia...mieszka niedaleko a nigdy nie pokazala na vlogu nic interesujacego....Jaka Julka taki "jej" Paryz....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...