Odpowiedz na ten temat

Leniwiec Pryszczaty vel Kłamliwa Żulia

• gość 2017.03.21 [11:05]
    Bo każdy kto obraca się wśród ludzi wie że sypanie się po ciąży zębów jest częste.Odpadanie kawałkami również,to tego nawet ciąży nie trzeba,a jedna się wymądrza ze nie ma możliwosci by ząb się ułamał....bo?bo julka tak mówi,więc musi to byc kłamstwo
  • gość 2017.03.21 [11:07]
    03:31 masz wujkociocię adwokata,siostrę psycholożkę,teraz ciocię stomatologa.Jakby Julka gadała o ogrodnictwie miałabys tez ciocie ogrodniczkę,jakby gadała o rąbaniu drwa miałabys wujka drwala,gdyby mówiła o chorobach skóry miałabys siostrę dermatologa,co:?D Ależ mam bekę z ciebie
    x
    x
    x
    xZ ust mi to wyjęłaśsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:09]
    gość 11:00
    lepiej ty uderz, będzie mniejsza strata bo chociaż zębów nie wybijesz - nie można wybić czegoś, czego się nie ma smiech.gif i tłumacz się dalej, brudasie zazdrosny lapka.gif
  • gość 2017.03.21 [11:11]
    10:59 a widziałaś zeby Julia o te zeby dbała ? Jak podchodzi do zębów dziecka, tak tez do swoich. I te teksty rodem ze średniowiecza, "Amadeusz tez miał czarne " :-/ pokuszę sie o stwierdzenie, ze ona genetycznie zeby ma niezle, bo przy takim braku higieny juz szczerbata powinna byc.
  • gość 2017.03.21 [11:28]
    Ja również odnoszę wrażenie, że agresywnie usprawiedliwiacie brak należytej troski o zęby i brak higieny. Też jako dzieciak miałam słabe zęby (mimo że byłam karmiona piersią, a słodyczy aż do czasów podstawówki nie lubiłam i raczej nie spożywałam). Regularnie, od momentu wyrżnięciu pierwszych ząbków, mama zaprowadzała mnie na wizyty kontrolne do dentysty. Zaniepokoiły ją białe plamki na moich zębach, miałam wtedy jakieś trzy latka, dentysta zbagatelizował sprawę, oczywiscie u innego stomatologa okazało się, że to jednak próchnica. W tym celu, żeby ochronić moje NASTĘPNE zęby, mleczaki mi zalapisowano u pani doktor w Warszawie (do dziś mieszkamy z rodziną 300 km stamtąd). Kto siedzi w temacie, ten wie, jak to wyglądało dwadzieścia lat temu - zęby zabezpieczone przed próchnicą w ten sposób przybierały czarny kolor. Koszmar dla małej dziewczynki. Ale opłacało się pocierpieć - zęby stałe po dwóch latach wyrosły mi już zdrowe. Genetycznie zęby mam słabe, ojciec przechodził 30 lat temu ciężką paradontozę (!!). Ale dzięki rygorystycznemu, naprawdę rygorystycznemu podejściu do higieny zębów dziś mam zdrowe, wszystkie swoje zęby. Z ostatniej kontroli i skalingu pani doktor mnie odesłała - nie było czego ściągać. A coś słodkiego zjeść sobie lubię nader często. Dziś wiem, że zły stan zębów jest wynikiem zaniedbania (ja w latach nastoletnich kilka razy wypełniałam ubytki w 5 i 6, aż nie nauczyłam się perfekcyjnie myć rownież tylnich zębów - od tego czasu mam spokój z JAKIMIKOLWIEK ubytkami. A powtórzę się, jestem genetycznie ciężko obciążona, jeśli chodzi o zęby i też wtedy byłam przekonana, że to geny ). Moje stanowisko potwierdzają stomatolodzy, z którymi poruszałam temat - jakkolwiek skłonności genetyczne mogą sprawić, że zęby będą bardziej PODATNE na próchnicę, to to, czy ona się rozwinie, zależy od naszej higieny. Jeśli w Polsce co druga osoba nie używa nici dentystycznej albo zwala wszystko na geny, to nic dziwnego, że sytuacja jest jaka jest. Przypadki zębów psujących się mimo rygorystycznej higieny to dosłownie jeden na milion i trafiają do podręczników stomatologii. Zamiast zazdrościć innym zdrowych zębów, weźcie odpowiedzialność za stan swojej jamy ustnej, a nie atakujcie innych i brońcie brudasów.
  • gość 2017.03.21 [11:30]
    Skoro miałaś ubytki to dbalas ale niewystarczajaco. Laski nie oszukujmy się oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [11:37]
    Ja po dwoch ciazach nie mam 4 i pol zeba... Wiec chyba jednak cos w tym jest. I zeby nie bylo, dentyste odwiedzam systematycznie, zeby myje, nitkuje, i ogolnie dbam.
  • gość 2017.03.21 [12:01]
    zelazo brane w ciazy zle wplywa na zeby? nie slyszalam o tym
  • gość 2017.03.21 [12:47]
    ale higiena ma decydujacy wplyw na stan zebow. a julka jest taka zaniedbana ogolnie, tak jak to meiszkanie laurenta. nawet lustra nie potrafi przetrzec - co zajeloby z 15 sekund. brud. jak matka zaniedbala swoje zeby to tymbardziej dziecko ma zaniedbane.
  • gość 2017.03.21 [12:54]
    Nie piszcie obrazliwych rzeczy o tej pani która od miesięcy ,długich miesięcy wypisuje te dłuuugie rozprawki o każdym nowym filmiku Julii.Jej należy współczuć.Jak bardzo trzeba nie miec własnego życia,rodziny,zainteresowań,żeby przez tak długi okres czasu żyć życiem jakiejs obcej dziewczyny która żyje gdzies we Francji,obrażać ją,analizowac każdy fragment filmu,i wkładac w to wszystko tyle emocji.Ja pani współczuję,mam nadzieje ze w koncu ułoży sobie pani życie i filmiki Julii przestaną być jedynym jego sensem.
  • gość 2017.03.21 [15:27]
    Ja dbalam od zawsze o zęby i nigdy wiekszych problemow nie mialam a potem zaszlam w ciaze i nic sie nie zmienilo do porodu. Pozniej zaczely sie czeste wizyty u dentysty.
  • gość 2017.03.21 [20:45]
    gość dziś [10:59]
    Całe życie dbałam o zęby należycie, z każdym ubytkiem biegłam do stomatologa, myje zęby kilka razy dziennie. Ale i tak często odwiedzałam dentystę. Zaszłam w ciążę i nie zgodzę się z wami, że nie ma ona wpływu na zęby.
    X
    Dbanie o zęby to nie tylko szczoteczka. Wymieniać się ja powinno przynajmniej co 3 tygodnie. Odpowiednia dieta, picie MINIMUM 2L wody i uzupełnianie witamin ma ogromny wpływ na zęby. Co z tego ze dbałas jak o detoksie to pewnie słyszałaś tylko w Hamerykanskich filmach i śmietnik masz z ogranizmu?
  • gość 2017.03.21 [20:59]
    Co tam slychac - leniwiec pryszczaty dzis bardziej leniwy czy pryszczaty?
  • gość 2017.03.21 [21:17]
    Największa hejterka kafeterianek to " gorzka czekolada" z yt pustaczka jakich mało usmiech.gif patologiczny adwokat żulki z nizin społecznych
  • Lamorożec Żulki 2017.03.21 [21:21]
    Odczepcie sie od Julki ona lepiej wie, kiedy popsuły jej sie zęby. Widzicie tylko kilka mnut z jej rzycia. To jej sprawa,mósicie mieć bardzo nódne rzycie. Ja zazdroszcze Julii rzycia i chłopaka. A wy jej fszystkiego zazdrościvie chejtery
  • gość 2017.03.21 [21:47]
    22.21
    Muwi sie zemby. Ja tesz Julije koham nad rzycie tak jak ty i gdyby potszebowala to oddalabym jej organy nawet serce i zoladek i oczy.
  • gość 2017.03.21 [21:56]
    Kupcie sobie w aptece ten plyn odbarwiajacy do sprawdzania jak sie zeby umylo.
  • gość 2017.03.21 [22:00]
    11:03 i 12:07 - i znowu zaczęło się pisanie samej ze sobą ? Ty jesteś chora na łeb. O 11 temat był zablokowany do popołudnia, więc nikt nie miał szansy zobaczyć o 11;07 wypowiedzi z 11;03. Czyli piszesz sama ze sobą, siejesz ferment, wyzywasz. Mam szczerą nadzieję, że po twojej obsesji z ukrywaniem molestowania i pomawianiem tamta dziewczyna ci się dobrała do tylka. Pamiętaj, takie sprawy ciągną się długo, więc trochę to potrwa, a ty ją obsesyjnie oczerniałaś w innych tematach tutaj usmiech.gif a to nie jest jak Julencja osoba publiczna.
  • gość 2017.03.21 [22:02]
    Może fanki powinny zrobić zrzutę i ufundować sztuczne zęby dla swojej bogini. Proponuję zamiast żreć drożdzówki na dużej przerwie - wrzucić dwa złote do puszki dla Kobuski.
  • gość 2017.03.21 [22:04]
    13:54 o, cześć Julka usmiech.gif współczuć to należy obrońcom patologii, że w otoczeniu takich wzorców się wychowali. I schizofrenikom. Jak rownież narcyzom, desperacko broniącym się przed świadomością, że sporo osób, matek ma ich za ścierwo i próbujących sobie wmówić, że to tylko jedna osoba usmiech.gif psychiatryk się kłania.
    11:30 pełna racja usmiech.gif ale tu jakiś brudas spamuje, odpowiada sam sobie, zwróćcie uwagę, że gdy temat był zablokowany i nie dało się widzieć wypowiedzi, ona sobie odpisywała smiech.gif (wypowiedzi z 11:07 i 11:03 i wczorajsze tez - ta psycholka tu już wczesniej była)
  • gość 2017.03.21 [22:07]
    gość 22:02
    A no pewnie, Julka ma inne wydatki na głowie, ( np. torebeczki Lacoste), czemu ma sama za szczerbaty uśmiech sobie płacić smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [22:10]
    gość 11:28
    No i to by było na tyle. Da się ? Da ! Obciążenie genetyczne miałaś ? Miałaś. A zęby udaje Ci się mieć zdrowe. Da się dziewczyny, naprawdę, nie tłumaczcie bycia brudasem, przypadki na jakie zwalacie winę to są ewenementy i jest ich kilka w skali kraju rocznie.
  • gość 2017.03.21 [22:20]
    11:03, 11:07 i 12:54 ty masz chorą obsesję na jej punkcie, przyłazisz tu i piszesz sama ze sobą. Ja cię koleżanko doskonale kojarzę z grudniowego tematu i tego, jak wszystkich tu wyzywałaś i skłócałaś usmiech.gif A, no i wyszukiwalaś jakiejś fikcyjnej postaci lapka.gif Twoje umiejętności życiowe i przydatność dla świata sprowadzają się do
    robienia podszywównw tym temacie. nie wiem, naprawdę nie wiem, kim trzeba być, żeby jedno, mieć obsesję na punkcie absolutnie randomowej dziewczyny z neta, drugie, zakładać o niej tematy ( jak bardzo cię ludzie w realu odrzucają ?), tertio, robić to wszystko dla jakiejś obcej vlogerki. Wiemy, że dla ciebie studia psychologiczne/prawnicze/ jakiekolwiek czy prawnik w rodzinie to szczyt niedosięgłych marzeń, ale dla normalnych ludzi to nie jest nic niezwyczajnego usmiech.gif . Lesbijstwa też nie ma się co wstydzić, to normalne, że jako lesbę pociągają cię takie męskie kobiety jak Julka. Zadbaj o zęby żeby ci tak nie śmierdziało z buzi jak teraz, schudnij i ogarnij swoje życie, bo na razie zostaje ci masturbacja do monitora cool.gif . Na pewno będziesz mieć długie życie z jakąś fajną, męską dziewczyną niczym Zulka. Tylko najpierw przejdziesz leczenie psychiatryczne i stąd sobie pójdziesz, bo nie chcemy cię tu, trollico.
  • gość 2017.03.21 [22:23]
    gość 22:20
    Zauważ, że długo jej nie było usmiech.gif w psychiatryku siedziała usmiech.gif ja ją ze stycznia kojarzę, to na 2 miesiące ją zapuszkowali usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [22:25]
    W ogole mi nie wyskakuje ta gorzkaczekada, a szkoda bo mnie zaciekawilyscie oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [22:31]
    Laski, spójrzcie - ten poyeb z 11:03 i 11:07 musiał liczyć komentarze na poprzedniej stronie, skumac, ze jej komentarz juz pójdzie na nowa, a potem skopiować zawczasu tekst wiadomosci z 11:03, zeby było co cytowac w odpowiedzi z 11:07...bo przecież widoczność komentarzy była zablokowana dzisiaj do wieczora, a jak wyślesz swój koment, to go nie widzisz, gdy temat jest przyblokowany... schizolka w całej okazałości come back smiech.gif zgłaszajcie jej tematy smiech.gif a najlepsze, jak ona pisze sama ze sobą, a zarzuca to innym smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [22:43]
    A muj wojek jest policjantem i was wrzystkie chejtery wsadzi do wienzienia.
  • Lamorożec Żulki 2017.03.21 [23:08]
    21:47 pszepraszam to słownik w tel mi poprawi, pszeciesz wiem rze pisze sie zemby. Ja oddam sfoje na szczenke dla alexika to takie kochane i mondre dziecko
  • gość 2017.03.21 [23:28]
    Wy naprawdę jesteście jakieś chore, skończcie cały czas o tych zębach, bo to serio nudne. Nienawidzę gdy przywołujecie przykłady z życia wzięte, kogo to obchodzi? To temat o kłamkobusie a nie o waszym myciu psit i zębów. Zainteresujcie się lepiej gdzie jest Lolą i czemu często wychodzi bez żulki smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [23:29]
    Nudne te vlogi jej nic się nie dzieję..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...