Odpowiedz na ten temat

Leniwiec Pryszczaty vel Kłamliwa Żulia

• gość 2017.03.20 [08:11]
    Do Julki wraca karma i odbija się czkawką. Nigdy, ale to nigdy nie zbuduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.
  • Lamorożec żulki 2017.03.20 [08:48]
    Fcale nie pisze tu jedna osoba ja je stem oryginalnom fankom a ta cała reszta to podszywy som.
    P.S.Julia ma gdzieś chejterów i fcale sie nie pszejmuje tym co tu piszecie złe chejtery bo oni majom nódne rzycie w tym polaczkowie i zazdroszczom Julce fspaniałego rzycia.
  • gość 2017.03.20 [09:25]
    mnie najbardziej w tym wszystkim to szkoda tego opoznionego dzieciaka, ktory nie prosil sie zeby matka roku robila z niego malpe w internecie pechowiec.gif Jedno w tym wszystkim dobre, ze ludzie widza "opieke" jaka zulia otacza Feliksa i otwarcie to komentuja
  • gość 2017.03.20 [10:18]
    Alex mówił do kalendarza adwentowego po zjedzeniu czekoladki owua więc to może oznaczać, MOJA MATKA FASZERUJE MNIE SŁODYCZAMI.
  • gość 2017.03.20 [12:12]
    jezeli ten mały jest chory to współczuje julce, życie z chorym dzieckiem to nie bajka
  • Dree 2017.03.20 [16:44]
    Pytałyśmy się jak można mieć w wieku 22 lat implanty i korony, to żulia odpowiedziała. Nie byłam w ciąży, faktycznie się tak dzieje? Wiem że mogą się pogorszyć, ale żeby 2 żeby wypadły?
  • gość 2017.03.20 [16:45]
    Zawieszka?
  • gość 2017.03.20 [19:08]
    du du du awła pechowiec.gif
  • gość 2017.03.20 [19:48]
    Cesc wsystkim jezyk.gif
  • gość 2017.03.20 [20:07]
    comsi comsa ?
  • gość 2017.03.20 [20:13]
    Odblokować to!
  • gość 2017.03.20 [21:33]
  • gość 2017.03.20 [21:45]
    Co tam u tego aliena slychac - czy zaczela juz oszczedzac na operacje tej konskiej szczeki? Lolek bedzie musial trzeci etat wziac.
  • gość 2017.03.20 [22:46]
    Niedziela, a Laurenta znowu w domu nie ma... niby że pojechał do rodzicówoczko.gifoczko.gif
  • gość 2017.03.20 [22:47]
    pupu
  • gość 2017.03.20 [22:54]
    Ja Julkę ogladam choć z przerwami bo czasem strasznie mnie wkurza,choć przyznam ze z jej niechlujnym wygladem ostatnio troche lepiej- oby ten fryzjer zrobił jej cos z włosami a nawet zwykła farba kupiona w sklepie by pomogła bo teraz sa okropne. Jak sie pomaluje ,ogarnie fryzure - nie jest tak zle jak bywało na niektórych filmikach wczesniej.A co do aleksa to żadna z nas niewie jak tam jest naprawde, choć na filmikach widac ze mały kocha Julkę bardzo i jest z nia związany . Nierozumiem za bardzo tego bronienia ojca aleksa- wiadomo Julka wiedziała z kim sypia i co robi itp,ale była i jest gowniara a on dorosły facet ktory juz jakies doświadczenie w zyciu ma ,robi dziecko praktycznie nastolatce??? Nawet jakby go Julka błagała zeby sie nie zabezpieczać podczas seksu to on jako ten mądrzejszy i doświadczony powinien wiedziec co i jak,takze wg mnie nie świadczy to o nim dobrze.
  • gość 2017.03.20 [23:26]
    znowu L'ortaliona nie było pechowiec.gif ? co to za związek, jego ciągle nie ma, nigdzie razem nie wychodzą, wszędzie sam wychodzi pechowiec.gif
  • gość 2017.03.20 [23:48]
    jasne że możliwe,a jesli brała w ciąży żelazo to juz w ogóle zęby się sypią
  • gość 2017.03.20 [23:50]
    biedniutkie nołlajfy bez życia dalej komentują julię nie mając własnego życia...pozdrawiam zniesławioną psycholożkę z koneksjami prawnymi
  • gość 2017.03.20 [23:56]
    Nie. Nie dzieje sie tak w ciąży. Mam wiele znajomych które maja i 4 dzieci i zęby nietkniete nawet próchnica. A już tym bardziej ODPADANIE PO KAWALKU jak to Julencja określiła.
    Pękające zęby są efektem braku witamin i higieny pechowiec.gif
  • Dree 2017.03.21 [00:36]
    Ja rozumiem, ze schorzenia są różne, ale akurat w jej przypadku to nie wierzę w żadną jej wymówkę. Podejrzewam, że u nich w domu nie było przypilnowany, by dzieci myły zęby. Żulia nie wyrobiła sobie nawyku, to i dziecku nie pokazała. Myślę, że szczoteczka która kupiła, jest pierwszą szczoteczka Alexa. Może ją tam w szpitalu odpierdzielili i zrobiło jej się głupio. Skoro Żulia nas czyta, to wykorzystajmy to. Julio, pokaż w filmie jak Alex myje zęby. My dostaniemy znak, że nas czytasz ( nie udawaj, że nie, w końcu tu jak przyjaciółki oczko.gif ), a twoje lamy będą się cieszyć, że taką super matką jesteś, a Alex taki inteligentny. Nooo... nie daj się prosić usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [01:55]
    mnie zastanawia ciągły brak L'ortaliona w domu. Jak ktoś już zauważył, to dziwne, że on tak ciągle "wybywa" z chaty. Chociaż z drugiej strony, kiszenie tyłka cały dzień z Żulią, Agnieszką i Feliksem do przyjemności na pewno nie należy, więc Yolo wyfruwa z gniazdka najczęściej jak może smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [03:31]
    gość 23:50 ale ci zalazła za skórę dziewczyna, że dalej robisz pod siebie smiech.gif daj znać, czy faktycznie coś zadziałała z twoimi wypowiedziami, obrończaku marny smiech.gif
    a co do zębów, absolutnie nie ma możliwości, by odlatywały kawałek po kawałku, zresztą Julia ma całkowity brak zęba, a nie ukruszony. mam ciocię stomatolog, teraz jej się bardzo fajnie wiedzie, ma piękny, własny gabinet (oczywiście to wszystko efekt lat pracy, jest w wieku mojej mamy),natomiast praktyki, jeszcze u schyłku PRL-u, miała w małej mieścinie. nieraz raczyła nas anegdotami z tych praktyk, do dziś pamiętam jej słowa - jeśli chodzi o młodych ludzi, w dobie powszechnego dostępu do świadczeń stomatologicznych, bardzo zły stan zębów jest efektem TYLKO I WYŁĄCZNIE BRAKU HIGIENY. sorry Gregory, owszem ciąża, cukrzyca ma jakiś wpływ, ale poprzez odpowiednią higienę i suplementację/odżywianie da się go do zera niwelować.
    Chyba każdy normalny człowiek przy najmniejszym problemie z zębem typu ukruszenie idzie do dentysty, bierze jak najszybciej suplementację i uzupełnia ubytek. Jeśli kobieta w ciąży ma zgnite zęby od lat i jeszcze wybija mnóstwo kawy (kwaśny odczyn, podrażnia szkliwo), do tego nie daj Boże jakieś inne używki, no to faktycznie zęby polecą, ale nie jako efekt ciąży bezpośrednio, a nagromadzenia różnych czynników raczej.
    Tak czy siak, skoro doszło już do takiej przykrej sytuacji, że dwudziestolatka jest szczerbata, to dla mnie na przykład nienormalne jest, że ona woli sobie kupować torebusie za kilkaset euro, zamiast zainwestować w dentystę. to jest wielkie flejtuchostwo. fuj.
    swoją drogą, ja nie wiem, skąd ona tych partnerów wytrzaskuje, bo co jak co, ale w moim środowisku dziewczyna bez zęba raczej z automatu by była zakwalifikowana do patologii, no taka prawda. Wiadomo, różne są sytuacje w życiu, ale to przecież można nawet choćby wziąć na ten implant jakąś chwilówkę i jak najszybciej spłacić w ratach, nawet kosztem wyjścia do kina/knajpy przez jakiś czas, no ludzie.. No ale jeśli ktoś prawie wchodzi na sąsiada obok, do czego się sama przyznała, to cóż mamy rzec...
  • gość 2017.03.21 [06:25]
    3.31
    ale masz problem kobieto...pechowiec.gif
    Żulia nie ma raptem dwóch zębów, Felix w wieku trzech lat sztuczna szczęka, ale to przecież jest wg. niej NORMALNE, więc skoro to "normalne" to i my nie mamy o co kruszyć kopii oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [06:50]
    Lecz siè kobieto na nogi bo na głowę już za późno
  • gość 2017.03.21 [08:36]
    Julka cmentarz w buzi to i Aleksio smutas.gif
  • Lamorożec żulki 2017.03.21 [08:49]
    Przeciesz we francii wszysdkie dzieci w rzłobku majom smoczki i pampersy i inplanty sama julia to muwiła na filmie. Oglondaj to bendziesz wiedziała. Ale musisz mieć nódne rzycie rze tak sie interejesz, nie byłaś we francii to nie wiesz a julia tam mieszka to hyba wie lepiej :0
  • gość 2017.03.21 [09:40]
    To mit, niestety nardzo popularny, ze w ciąży szybciej psują sie zęby. W dzisiejszych czasach przy dostepie do opieki przedporodowej( obowiazkowej) , dentysty i wiedzy psujace zeby sa wynikiem tylko i wyłącznie zaniedbań.
    Faktem jest natomiast to, ze wymioty moga uszkadzac szkliwo dlatego wazne jest, by po wymiotach przepukac usta wodą i odczekac godzinę i dopiero wtedy szczotkowac zęby. Ta czynność chroni zeby i szkliwo. Druga wazna sprawa to podjadanie. Trudno tego w ciąży uniknąć oczko.gif ale trzeba pamiętać by po umyć zęby.
  • gość 2017.03.21 [10:59]
    Całe życie dbałam o zęby należycie, z każdym ubytkiem biegłam do stomatologa, myje zęby kilka razy dziennie. Ale i tak często odwiedzałam dentystę. Zaszłam w ciążę i nie zgodzę się z wami, że nie ma ona wpływu na zęby. Leczyłam też zęby w ciąży. Po porodzie też miałam kilka wizyt u lekarza. Mam słabe zęby mimo starannej higieny i odpowiedniej diety. Myślę jednak, że geny też na to mają wpływ, ponieważ moi rodzice, a zwłaszcza mama mieli problemy stomatologiczne. Moja mama po drugiej ciąży w wieku 30lat już miała niestety założoną protezę częściową. Cóż, takie życie i tyle.
  • gość 2017.03.21 [11:00]
    Oczywiscie ze podczas ciąży sypia sie zęby,nie zawsze ale często,a jak dochodzi branie żelaza to pękanie jest bardzo częste,b.A pani 03:31 niech sie rozpędzi i walnie głową o murusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...