Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szpieggunia

LOST - Streszczenia, wątki, aktorzy...?

Polecane posty

Gość szpieggunia

Wciągnął mnie ten serial! Mam nadzieję, że między tą czarnulą ... czyba Kate i tym takim co go nikt nie lubi coś będzie! Będzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
ja tam nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberk
Mizy Sawerem ?? Będą się lubieć w II sezonie jak coś to moge dać wam streszczenia :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajebisty serial. Miedzy Kate a Sawyerem ani Kate a Jackiem nic nie bedzie. Żadnego romansu w pełnym znaczeniu tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. To jest serial dramatyczny a nie brazylijska telenowela. Najlepszy jest wątek Innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21
Ale w serialach dramatycznych wielokrotnie przewijał się miłosny wątek, i wcale to nie uczyniło z serialu brazylijskiej telenoweli. Od poczatku myślałam, że coś zaczyna się dziać między Kate a Jackiem, a tu nagle jedno wielkie NIC. W KOńcu pomyslałam, że dojdzie do czegoś pomiędzy Kate a Sawerem i znowu NIC. Czy w tym serialu nie będzie żadnego romansu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelum polelummmm
kate bedzie sie calowac z jackiem i to wszystko w 2 sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi w czym gral ten gosc co w Lostach gra tego lekarza, bo ciagle mi sie wydaje, ze skads go kojarze, ale nie mogesobie przypomniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta21
2004: Zagubieni (Lost) jako Dr Jack Shephard 2003: Token for Your Thoughts, A jako Gwiazda rocka 2002: I Love the '80s jako on sam 2002: Haunted jako Frank Taylor 2000: Celebrity Profile: Jennifer Love Hewitt jako on sam 1999: Jak w masce (Behind the Mask) jako James Jones 1995: Off Camera with Dean Cain jako on sam 1994-2000: Ich Pięcioro (Party of Five) jako Charlie Salinger 1993: My Boyfriend's Back jako Buck Van Patten 1993: If I Die Before I Wake jako Charlie Deevers 1992: Freshman Dorm jako Danny Foley

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich piecioro!! :D Dzieki, ze mi ulzylas ;), nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annulkka
rzeczywiście, grał Ich pięcioro:) hihi, też miałam wrażenie, ze go znam... a co do sawyera- to słuszna uwaga... tez im bardziej go lubie, tym mniej mi sie jack podoba... podobno w trzeciej serii jack ma się zblizyć z tą, co ma dzieciątko a kate z sawyerem zainteresowanym polecam stronkę http://forum.gwrota.com/index.php?showforum=90 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona.
Myślałam, że zacznie się coś dziać między Claire a Charlim, to właśnie on najbardziej o nią dba i ciągle trzymają się razem. Claire nie za bardzo pasuje mi do Jacka, szkoda, że to ona a nie Kate nawiąże z nim bliższą znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clare i Jack...?? Dziwny pomysl... Mi tam juz jeden romans w tym filmie wystarczy... I swietnie go zakonczyli ;) Zreszta ja nie dawalam Shannon szans na dluzsze zycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydra owalna
a ana lucia? normalnie uwiodła sawyera i zginęła. dziwnie się tam układa- shannon też zginęła "zaraz po"... a libby- w trakcie (prawie). lepiej niech nie romansują, bo ich othersi wybiją a sawyer i tak jest boski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halla
sawyer ma być z czarnulką (Kate)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z romansów to tylko Said i Shanon (która zginie). Miedzy Claire i Charliem nic nie będzie, bo Charlie znowu zacznie brać i Claire pośle go na bambus. Nie sadzę, żeby zbliżyli Claire i Jacka. A Sawyer i Kate- to już bardziej prawdopodobne. A no i jeszcze grubasek Hurley zacznie kręcić z Libby (2 część), ale i ona zginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiutkagrubaska
No "SOJER" fajny jest:>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w szoku jestem.
Kiedy w końcu odnajdą Claire??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupiutkagrubaska
już chyba niedługo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporozumieniem
są OTHERS... największym:) a może niedorozumieniem? **** we wrzesniu TVP ma puścić II serię (która teraz leci w powtórkach na AXN) **** w styczniu III seria na AXN (w USA- od wrzesnia) no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to nie zacznie brac? Oglądałam i Charlie znowu sięgnie po narkotyki, bo znajdzie w dżungli samolot przemytników z Nigerii. Oczywiście Charlie wziął sobie kilka statuetek z narkotykami. P.s. Claire powinna się znalezc w następnym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek Othersów jest właśnie najlepszy, bo nie wiadomo, co to za ludzie, skąd się tam wzięli i jakie mają cele. Podobno mają oni porywac tylko ludzi dobrych- Walt (syn Michaela), dzieici z tylnej części samolotu, córka Rousseau itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie powiedzcie mi
prosze: ten łysy facet, "mysliwy" z tymi nozami, co mu sie stało ? chodzi mi o poczatek sam, on nie mogł isc na ta wycieczke z powodu jakiejs choroby, a potem ten samolot sie rozbil i on lezal tak na plazy bez tego buta, kiedy on to sobie przypominal u nas na chwile kablówe wyłączyli i nie widzialam tego momentu wlasnie :O o co chodzi ? co on mial ze ta wsypa, niby, go uzdrowila czy zmienila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesujacy jest też wątek czarnego dymu (w 2 serii znowu powróci) i mr Eko będzie miał z nim spotkanie \"twarzą w twarz\" ;-). Fani serialu na stop-klatce wypatrzyli, co Eko widzi w dymie- są to różne sceny z jego życia. Te zdjęcia można w necie znaleźc (te ze stop-klatki) jak kogoś interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Locka (łysy) był sparaliżowany i jeżdził na wózku (jeszcze w samolocie), ale na wyspie ten paraliż mu przeszedł. Nie wiadomo dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję bardzo Mexi
🌻 tak podejrzewałam kiedy się potem patrzyła na ten wózek, którego użyli do przewożenia rzeczy, ale nie byłam pewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co oni potem na tej wyspie
odkryją? jakas podziemna cywilizacje? bo przemkneły mi na necie przed oczami jakies fotki ze chodzą wszyscy po jakimś domu... a cos tam było ze łysy koles i brat blondi odryli cos metalowego w dżungli, ale potem musialam przerwac ogladanie i nei wiem co to bylo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×