Odpowiedz na ten temat

loveandgreatshoes Justyna i Kasia

• gość 2016.02.10 [22:30]
    znacie? lubicie? ja bardzo lubie Justyne, jest piekna i taka normalna, chociaz czasami przesadza.
    Co do KASI, tez ja lubie, tylko czasami zachowuje sie jak nastolatka-dodatki do domu takie jak wszyscy, czyli szarosc i biel od siostry z Anglii, no i ciuchy z Zary i Mango, bo jakze inaczej.
  • gość 2016.02.11 [07:54]
    Większą sympatią darzę Justynę. Jest bardziej autentyczna. Kasia jakoś od początku mi nie podpasowała.
  • gość 2016.02.11 [08:02]
    Piękne dziewczyny, mają pozytywną energię, ale ostatni filmik mnie znokautował słownictwem: "podłanczam się" i "półtorej roku", dalej nie dałam rady słuchać. Poza tym, zachwają cetaphil, że ma dobry skład bez parabaenów, a w składzie (notabene bardzo krótkim) 3 parabeny!
  • gość 2016.02.22 [11:46]
    Wiecie może gdzie pracują dziewczyny, czym się zajmują? usmiech.gif
  • gość 2016.02.22 [11:55]
    Justyna to nie wiem ale Kasia podobno w totolotku w Tesco. Justyna jest piękna i ma super styl. Kaśka też może być ale ja kręci sama to nie oglądam, za to filmiki Justyny zawsze.
  • gość 2016.02.22 [18:22]
    serio do totolotka sie tak stroi ? xD myslalam ze pracuje w jakims biurze.
  • gość 2016.02.22 [20:08]
    to nie pomyslalabym ze Kasia pracuje w totolotku. oczywiscie zadna praca nie hańbi ale mysliscie ze z takiej pracy pozwalalaby sobie na drogie kosmetyki, co chwile jakies zakupy i wyjazdy za granice kilka razy w roku..? chociaz nie ma co ludziom do portfela zagladac, z mojej strony to czysta ciekawosc usmiech.gif
  • gość 2016.02.22 [20:23]
    w toto są dobre zarobki i nie tak łatwo się tam wkręcić bo często jak się zwalnia miejsce to biorą kogoś z rodziny. Oprócz standardowej pensji jest jeszcze jakaś prowizja od wygranych. Pewnie ze 3 tys tam wyciąga a praca łatwa
  • gość 2016.02.22 [22:16]
    Justyna pracuje na Urzadzie Miejskim wLublinie, wystarczy w google wpisac Justyna Niedzwiedz Lublin i wyskoczy dokument o tym, zeJustyne przyjeto na takie i takie stanowisko...
  • gość 2016.02.22 [22:47]
    to chyba po znajomości ta praca, bo uwierzcie mi - jestem po administracji i prawie i startowałam w naprawdę wielu konkursach do adm.publicznej i nici jezyk.gif moi znajomi niestety tak samo.
  • gość 2016.02.23 [07:04]
    Nie wiem czemu ale myślałam że są na własnych działalnościach. Może po stylu jaki prowadzą, kto by pomyślał że praca w urzędzie da życie na takim poziomie. Kosmetyki perfumy ciuchy jakie kupują nie kosztują parę złotych
  • gość 2016.02.23 [11:17]
    nie wiem,czy kasia pracuje w lotto...jest jak justyna mgr administracji, wiec raczej na wiekszym stanowisku, moze jako manazer?
    Justyne w ogole nie widzie na stanowisku pani z urzedu a jednak. Zawsze na luzie, koszulki z nadrukami, luzne spodnie a tu paniusa na calkiem waznym i wysokim stanowisku.
  • gość 2016.02.23 [13:28]
    Podinspektor to najnizsze szczeblem stanowisko w adm samorzadowej.
  • gość 2016.02.24 [06:29]
    Nie oglądam ich, kiedyś, pare lat temu obejrzałam kilka filmików, a teraz odpalam pierwszy z brzegu z ciekawości i cóż, nadal nie moje klimaty ale... jedno co mi się rzuciło w oczy - blondi chyba coś majstrowała z zębami?oczko.gif kiedyś pamiętam miała wielką diastemę między górnymi jedynkami i co zabawniejsze, zawsze podkreślała jak jej się to podoba hahasmiech.gif nawet był chyba taki filmik - wymień ileś cech które w sobie lubisz i oczywiście piała z zachwytu nad swoją szparą a tu proszę...smiech.gif co się stało?
  • gość 2016.02.24 [07:50]
    Wątpie że justyna pracuje w tym urzędzie i to na najniższym szczeblu.. Jednak za coś musi wyjeżdżać za granicę parę razy i roku, tak samo z kosmetykami, zawsze jest ich dużo i są one ze średniej lub wysokiej półki. No chyba ze facet sporo zarabia usmiech.gif A jeśli chodzi o Kasi zęby, nosiła aparat, to też widać w wielu filmikach.
  • gość 2016.02.24 [11:08]
    Przecież Justyna jest podinspektorem oczko.gif
  • gość 2016.02.24 [11:23]
    No wow, ktoś już to napisał że jest podinspektorem i że to najniższe stanowisko
  • gość 2016.02.24 [11:25]
    Dlatego odpisuję ponownie na to, jak ktoś napisał, że niemożliwe (!!!) żeby ona pracowała na najniższym stanowisku, skoro ma tyle pieniędzy na wyjazdy.
  • gość 2016.02.24 [11:56]
    justyna robi tez makijaze-sluby, studniowki itp. Troche kasy z tego sie da uzbierac. Jej chlopak to podobno jakis DJ czy muzyk. A hajs z jutuba. Chociaz i tak nie rozumiem, jak moga ciagle kupowac w Zarze itp.
  • gość 2016.02.25 [00:03]
    Bardzo lubię dziewczyny. Jedyne youtuberki, które mnie nie drażnią, szanują swoich widzów, ich zdanie, nie kasują negatywnych komentarzy, rozumieją jak ktoś ma inne zdanie, nie uważają swoich widzów za hejterów. Ogólnie bardzo spoko sąusmiech.gif
    Chociaż jest kilka szczegółów do których mogę się przyczepićjezyk.gifjezyk.gif Np nie rozumiem czemu Kasia non stop prostuje włosy. Ma naturalnie kręcone ale jeszcze nigdy się w nich nie pokazała. Przecież prostownica niszczy włosy więc w końcu doprowadzi je do takiego stanu,że pozostanie jej tylko obcięcie ich.
    A nie wiecie kiedy Justyna wychodzi za mąż?? Szykuje już sie do ślubu? Bo zaręczona już chyba od roku jest.
  • gość 2016.02.25 [20:48]
    Wyczytalam gdzies na jakims forum ze ktos z Lublina kupowal u kasi w lotku wiec raczej tam pracuje.
  • gość 2016.02.25 [21:07]
    Kasia taka odpicowana a okazuje sie, ze jest zwykla pania w kiosku...smiech.gif stroi sie jak do Bialego domu a sprzedawa lotki.
  • gość 2016.02.25 [22:09]
    a jeszcze u kasi irytuje mnie jej uśmiech na siłę. chce wystawić te zęby a robi to nienaturalnie. Justynie wychodzi uśmiech całą szczęka do kamery a kasi niestety nie.
  • gość 2016.02.26 [10:57]
    Justyna jest naturalna, Kasia robi z siebie trochę taką dive usmiech.gif Jak pokazuje lookbooki to stara się być taka glamorous, hehe nie jest to az takie rażące jak dla mnie, troszke mnie to smieszy tym bardziej ze justyna kiedys na snapie pokazywala filmik ktory kasia dodala wlasnie lookbook i tak strasznie sie wczuwala i justyna troche sie smiala, ze taka diva oh i ah, ale oczywiscie to bylo w zartach, ale ja tez mam takie wrazenie o Kasi oczko.gif ale jak juz wspomnialam, az tak mnie to nie razi i chetnie ogladam ich filmiki oczko.gif
  • gość 2016.03.07 [14:56]
    Ostatni filmik z makijażem Justyny GENIALNY usmiech.gif
    Ostatnio poprawił się też makijaż Kasi, bo wcześniej trochę masakra była oczko.gif mogła by ona pokazać jak teraz robi makijaż usmiech.gif
  • gość 2016.03.07 [21:10]
    kasia paniusia a justyna taka zakochana w sobie widac, ciagle w lusterko patrzy a kasia do widzow wprost
  • gość 2016.03.08 [10:23]
    Kaśki nie trawie, zmanieryzowana panienka, jeszcze żeby była ładna, a to pasztet tylko figura ją ratuje. Justyna ładna dziewczyna, bardzie autentyczna i zdaje się być skromna.
  • gość 2016.03.08 [11:39]
    Kasia pasztet???? Podejrzewam, ze nie wiesz, co to slowo znaczy. Kasia mnie jakos nie zachwyca, ale jest zgrabna, ma ladne wlosy. Justyna ma twarz bardziej wiejska, gdyby nie miala tak piekniego usmiechu, to bylaby zupelnie normalna dziewczyna jakich setki.
  • gość 2016.03.08 [13:53]
    Jedyny kompleks Justyny to odstające uszy.
    Fajne z nich dziewczyny i miło się ogląda.
  • gość 2016.03.12 [21:57]
    no justyna ma piękny uśmiech a kasia no cóż nie bardzo. Zastanawia mnie czemu kaśka tak niszczy i prostuje te włosy albo kręci choć ma swoje naturalne kręcone.
  • gość 2016.03.13 [20:21]
    bo ma straszną szopę? przestraszyłabyś się jak byś ją zobaczyła bez wyprostowanych włosów, strasznie jej się puszą, nie ładnie to wygląda.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...