Odpowiedz na ten temat

loveandgreatshoes Justyna i Kasia

• gość 2017.01.11 [22:31]
    dziewczyny, to co wy piszecie to jakis rak mozgu! co to ma znaczyc, ze nagraly raptem pare filmikow i wielce sa zapracowane... przeciez one pracuja poza yt na pelen etat, oprocz tego maja zycie towarzyskie.. kino, wyjscia ze znajomymi etc... a wy glupie suki piszecie taie durne komentarze bo same macie w ciul wolnego czasu i moglybyscie nagrywac 20filmow dziennie skoro nie macie pracy ani znajomych a im sie dziwicie jak one moga czasu nie miec... zenada !
  • gość 2017.01.12 [06:52]
    Kasia jak zawsze. ona nawet w ich filmach mówi jak dziecko recytujące wierszyk. jakby sobie na kartce napisała co ma mówić, nauczy się i odklepie przed kamerą. ot cała przaśna "jutuberka"
    ja nie wiem co się z tymi dziewczynami stało... zapowiadało się naprawdę nieźle, a skończyło jak zawsze...ech.
  • gość 2017.01.12 [11:09]
    w sumie to chyba miałam nadzieję, ze dziewczyny nie pójdą w tą stronę komercyjną, szkoda ale z drugiej strony można było to przewidzieć bo chyba wszyscy twórcy na yt w którymś momencie zostają zauważeni przez reklamodawców, takie życie
  • gość 2017.01.12 [11:25]
    11:09 dokładnie, i mnie nie dziwi, że się na to ktos skusi bo jak się trafia okazja do dobrego zarobku stosunkowo niewielkim nakładem sił to czemu nie, sądze, że każdy z nas też by skorzystał z takiej okazji.
  • gość 2017.01.12 [11:38]
    Ja też bym skorzystała, kto by nie chciał! Ale i tak mi szkoda, lubiłam dziewczyny - uwielbiałam wręcz! A teraz takie nudne wszystko smutas.gifsmutas.gifsmutas.gif dlaczego smutas.gifsmutas.gif
  • gość 2017.01.12 [11:42]
    Widac ze one sa juz znudzone tym kanałem. Męczy ich juz to nagrywanie. To sie wyczuwa od razu. Nie dziwie sie po tylu latach może to juz męczyć. Z drugiej strony kusi ich ten zarobek i tak nagrywaja te wypociny , głównie reklamy. Nie jest to juz ten spontan , zapał co kiedys. Szkoda.
  • gość 2017.01.14 [13:59]
    A gdzie teraz pracują?
  • gość 2017.01.15 [02:09]
    bardzo zadbane dziewczyny
  • gość 2017.01.15 [18:27]
    W lotku?
  • gość 2017.01.15 [19:13]
    justyna fajnie wypadła w reklamie l'oreala. kasi nie wybrali...
  • gość 2017.01.15 [20:22]
    bo Kasia recytuje smiech.gif jak mała dziewczynka na apelu w szkole smiech.gif
  • gość 2017.01.15 [22:14]
    Kasia rzeczywiście wypadła najgorzej, jakaś spięta jest. wszystkie na luzie a ona kij w d...
  • gość 2017.01.16 [10:39]
    o prosze i standardowo mamy film sponsorowany. kazdy film z osobna jest nagrywany za ogromne pieniadze. czy one serio nie nagrywaja juz spontanicznie? okropne są
  • gość 2017.01.16 [10:44]
    Kiedys ogladalam film Zuzy, ktora opowiadala wlasnie o roznicach miedzy sucha skora a odwodniona i mam wrazenie,ze one chyba od niej wszystko skopiowaly. Kopiuj wklej z jej filmu. Juz nawet nie chce im sie przygotowac do filmu, dokad one zmierzaja z tym kanalem????????
  • gość 2017.01.16 [12:43]
    ja pierdziu... wczoraj wstawiły normalny film o rutynie to cisza, a dziś jak wstawiły z konkursem to już od razu zwrócona uwaga i hejt, że sponsorowany, a weź se laska na wstrzymanie i nie oglądaj ich, nie będziesz się denerwować ! daj sobie siana z tym hejtem
  • gość 2017.01.16 [14:51]
    Mnie też razi, że wszędzie wciskają reklamę. W filmie Justyny też były pokazane kosmetyki, które reklamują. Tam nic nie jest kwestią przypadku. Obudźcie się!!!!
  • gość 2017.01.16 [15:14]
    gość 2017.01.14 [13:59]
    A gdzie teraz pracują?
    Justyna to chyba w jakimś urzędzie albo biurze,bo mówiła w którymś filmie, że wstaje dość rano (koło 5), a Kaśka w obecnym filmie mówiła coś takiego "Jest godzina 12, niedługo idę do pracy", więc pewnie jakaś sieciówka na drugą zmianę czy coś takiego podobnego.
  • gość 2017.01.16 [15:35]
    Nie tylko kosmetyki bo buty emu ze strony answear tez przypadkiem sie nie pojawiły.
  • gość 2017.01.16 [15:52]
    dla mnie ten film o wieczornej rutynie był taki na "odwal się". byle coś się pojawiło na kanale, bo znowu na kafeterii napiszą, że mało filmów smiech.gif
  • gość 2017.01.16 [17:47]
    Kiedy współpraca z firmą produkującą papier toaletowy? Szukam ekstremalnie miękkiego i białego, ciekawe co też dziewczęta mogłyby polecić. smiech.gif
  • gość 2017.01.16 [19:49]
    Widzę, że dziewczyny szybko przetestowały kremy. Na kanale biodermy już jest obszerna recenzja produktów. A podobno żeby ocenić rzeczywiste działanie kremu powinno się go stosować minmum 30 dni, a najlepiej 3 miesiące.
  • gość 2017.01.16 [20:01]
    Nudny ten nowy film, musiałam przewijać. I oczywiście reklama pod szyldem tygodnia lgs, żenada...
  • gość 2017.01.16 [20:26]
    O kurczę, ten makijaż Justyny wygląda okropnie sztucznie w dziennym świetle. Może przy lampie podczas nagrywania jest OK, ale w dziennej wersji jak dla mnie byt przerysowany. Przynajmniej na tym ujęciu na polu tak to wygląda. Brwi jak z instagrama. Nie lubię takich przerysowanych makijaży, dlatego się też czepiam trochę jezyk.gif
  • gość 2017.01.16 [20:51]
    niby vlog a tu kolejna reklama
  • gość 2017.01.16 [21:07]
    jeszcze nie zdążyłam wypróbować tego podkładu, który polecały i był u nich w ulubieńcach grudnia a tu w styczniu już nowy podkład, dobre, ciekawe jaki będzie w lutym usmiech.gif
  • gość 2017.01.16 [21:48]
    Na tych vlogach wcale nie widać, żeby były jakoś wielce zapracowane, na co wskazywałby ten wieczny bark czasu (o którym dość często mówią w filmach). Ot, normalne życie. Jakoś nie słyszę, żebyy moi znajomi/rodzina tak często podkreślali, że nie mają czasu na to albo na to. Jeśli praca/zdrowy tryb życia czy inne zwyczajne czynności tak bardzo je przerastają, to w sumie im współczuję oczko.gif
  • gość 2017.01.17 [09:12]
    zastanawiam się nad unsubem dla nich. Kiedyś ich filmy oglądałam z ciekawością . Nie ma m nic do tego że reklamują różne marki i zarabiają na tym ale lubię jak filmy sponsorowane przeplatają się z tymi niesponsorowanymi kręconymi ale widzów. Na takich filmach też coś tam zarabiają bo mają włączone reklamy. Teraz co filmik to reklama. Pomysły też już się chyba skończyły bo ciągle to samo. Kiedyś była taka blogerka (albo nadal jest nie wiem) CharlizeMystery. Z bloga zrobiła platformę reklamową. Teraz nawet nie wiem czy dalej bloguje bo już nic o niej nie słychać, nigdzie jej nie zapraszają, a ja sama przestałam oglądać jej bloga bo reklamy mnie nie interesowały. Z kanałem LGS może być tak samo.
  • gość 2017.01.17 [10:34]
    trzeba coś mówić widzom, żeby usprawiedliwiać fakt, że robi się tylko i wyłącznie filmy sponsorowane. Przecież to w ogóle nie jest wiarygodne co one robią.
  • gość 2017.01.17 [13:53]
    UP
  • gość 2017.01.17 [14:54]
    porazka.... tak bym podsumowala ich aktualna dzialanosc na jutubie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...