Odpowiedz na ten temat

loveandgreatshoes Justyna i Kasia

• gość 2017.03.18 [15:02]
    Nowy filmik, szafa Kasi, super marze o takiej i takich ubraniach i takim porządku
  • gość 2017.03.18 [16:25]
    och, jaka ta Kasia jest poukładana. w najnowszym filmie znowu powtarza pięć razy to samo -.- mam wrażenie, że ona jak nie wie co powiedzieć to powtarza te same zdania. trzy razy usłyszałam, że ciuchy wiesza kolorystycznie, a krótkie spodenki położyła z tyłu szafy. i widać ich minimalizm - przepełnione szafy.
  • gość 2017.03.18 [17:01]
    NIE OTWIERAJCIE TEGO
  • gość 2017.03.18 [17:08]
    niestety już zdążyłam ;/ bleh
  • gość 2017.03.18 [19:18]
    Kurcze daleko mi do minimalistki, a mam może 1/4 ubrań co one.
  • gość 2017.03.18 [22:27]
    Boże po co Kasi tyle ubrań i biżuterii? Gdzie ten minimalizm. Ona w tych ciuchach biega do totka czy o co chodzi. Może to typ kolekcjonerki. Jak bym miała tyle ciuchów byłabym się że podczas snu wyjdą z szafy i mnie przydadzą swoim ciężarem ha ha. Nie nie zazdroszczę , jej szafa kojarzy mi się z ciuchlandem których nie lubię za dużo tego.
  • gość 2017.03.19 [07:33]
    Bez przesady wcale nie jest to jakaś duża liczba ciuchów, a biorąc pod uwagę ze jest youtuberka, okazuje się ze jest ich nawet mało, wiele zwykłych dziewczyn ma większe kolekcje
  • gość 2017.03.19 [09:31]
    ale te "zwykłe dziewczyny", jak to nazwałaś, nie mówią o minimalizmie i nie namawiają na to innych. ot, taka sytuacja.
  • gość 2017.03.19 [09:49]
    Jak to jest dużo obrań, to nie wiem w czym wy chodzicie.
  • gość 2017.03.19 [09:52]
    gość dziś [07:33]
    Bez przesady wcale nie jest to jakaś duża liczba ciuchów, a biorąc pod uwagę ze jest youtuberka, okazuje się ze jest ich nawet mało, wiele zwykłych dziewczyn ma większe kolekcje
    xx
    wlasnie bylam zdziwiona, ze ma tak malo ubran i szafa tez raczej wielkosciowo skromna, youtuberka nie jestem, ale mam tego duzo wiecej niz ona
  • gość 2017.03.19 [09:55]
    gość wczoraj [22:27]
    Boże po co Kasi tyle ubrań i biżuterii? Gdzie ten minimalizm. Ona w tych ciuchach biega do totka czy o co chodzi. Może to typ kolekcjonerki. Jak bym miała tyle ciuchów byłabym się że podczas snu wyjdą z szafy i mnie przydadzą swoim ciężarem ha ha. Nie nie zazdroszczę , jej szafa kojarzy mi się z ciuchlandem których nie lubię za dużo tego.
    xx
    Nawet jakby biegła po ziemniaki na bazar, to nie wiem w czym problem.
  • gość 2017.03.19 [10:05]
    Ja mam co najmniej o połowę mniej ubrań i TAK mam w czym chodzić na co dzień, ale nie przeraża mnie ani nie dziwi ilość ubrań jaką ma Kasia. Taka zwyczajna szafa. Ani w tym nic przytłaczającego ani zadziwiającego.
  • gość 2017.03.19 [12:48]
    ok, może mam więcej ciuchów niż Kasia, ale nie p**przę przy każdej okazji o minimalizmie.
  • gość 2017.03.19 [12:49]
    Moim zdaniem dość mało jest tych ciuchów.jedynie czego ma tam dużo to plastikowa biżuteria.serio żaden szał.
  • gość 2017.03.20 [18:27]
    Ja stosuję minimalizm - mam tylko 2 pary spodni (ciemne i kolor jeansu), trzy spódniczki- czarna,szara i czerwona. Kilka t-shirtów, 2 sweterki, kilka koszul i żakiety. Sukienek tez ma ze 3 sztuki - czarna,szara i czerwona. Starczy. Jak dla mnie Kasia ma kupę ciuchów, ja jednak wolę minimalizm usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [18:11]
    Też uważam,że Kaśka ma trochę mało ciuchów jak na jutuberkę głównie jednak modową,ja tam lubię oglądać filmy z coraz to nowymi ubraniami...Chyba,że będzie je jakoś bardzo różnorodnie zestawiać ponieważ zapowiada więcej filmów ze stylizacjami więc ja się z tego cieszę bo takie lubię najbardziej.Co do minimalizmu to mnie w kwestii ciuchów on chyba nie dotyczyusmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [19:44]
    No niestety, minimalizm jest jej odległy - ale minimalizm nie sprzedałby się na yt? Myślę, że YT to nie miejsce na kapsułową garderobę, bo takową docenić mogą nieliczni.
  • gość 2017.03.21 [23:11]
    Dziewczyny wrzucily dziś na instasnapa jak Justyna robi zdjęcie i wyraźnie widać zaokraglony brzuch.
  • gość 2017.03.21 [23:32]
    To Kasia
  • gość 2017.03.22 [07:30]
    Widzę, że ciąża Justyny jest równie kontrowersyjna jak ciąża Anny Lewandowskiej.
    P.S. To Kasia robi zdjęcie, a nie Justyna usmiech.gif
  • gość 2017.03.22 [08:59]
    U Lewandowskiej to żadna kontrowersja, wszyscy o niej wiedzą. A w przypadku Justyny to też myślę, że ciekawość widzów, ale niekoniecznie negatywna, przecież dużo jest osób, które dobrze dziewczynom życzą, cieszą się ich sukcesami, mówią, za filmy lgs to dla nich jak spotkanie z dobrymi kumpelami. Po co robić tajemnicę czegoś, co i tak będzie widać. Z drugiej strony jakoś lgs nie miały większych oporów żeby pokazac w filmach ciężarną koleżankę, a następnie wspominać, że jadą na chrzciny jej dziecka.
  • gość 2017.03.22 [09:37]
    A skąd ta pewność, że jest w ciąży?! Weź się ogarnij! Będzie chciała to sama ogłosi wszystkim ciekawskim, że jest w ciąży. A skoro o tym nie mówi to widocznie albo nie jest albo nie czuje takiej potrzeby, żeby już o tym gadać!!! Nie martw się nie ukryje tego przed Tobą wścibska babo
  • gość 2017.03.22 [09:48]
    Spokojnie, po co te nerwyoczko.gif
  • gość 2017.03.23 [23:37]
    ale odgrzewany kotlet z ta koreanska pielegnacja. dopiero sie obudzily z ta ksiazka
  • gość 2017.03.24 [00:34]
    W tym filmie już wyraźnie słychać zadyszke, łapie ciężko powietrze jezyk.gif gratulacje usmiech.gif szkoda tylko że pod filmem 1/3 komentarzy ukryta :/
  • gość 2017.03.24 [11:10]
    nawet jesli Justyna jest w ciąży to co z tego? nie wasz interes! jej sprawa i jej ciąża. Przestańcie się tym podniecać. Ma męża więc i dziecko może mieć i wcale nie musi tego ogłaszać na YT
  • gość 2017.03.24 [18:11]
    Justyna powiedziała, że szuka dobrego kremu do skóry mieszanej. Tzn. że ten z biodermy, który tak bardzo zachwalała już się nie nadaje?
  • gość 2017.03.24 [23:44]
    Kasia sprząta na snapie. Kasia to Jedyna sprzątająca kobieta na kuli ziemskiej trzeba się tym pochwalić na snapie. Kasia robi pranie i jutro(sobota) będzie mieć czysto w domu. Serio już nie ma nic ciekawszego do pokazywania? Czy ona serio uważa się za taką perfekcyjną Panią domu? Co mają powiedzieć kobiety które godzą dom, pracę, dzieci? Wysiedzi się 8 h w Lotto i udaje nie wiadomo kogo
  • gość 2017.03.25 [09:51]
    do 3 mca ciaze jeszcze maga byc niepewne , dlatego sie nie informuje..raczej
  • gość 2017.03.25 [15:43]
    No po tym dzisiejszym vlogu to juz chyba nikt nie ma watpliwosci ze ciaza jest jak nic! Kasia drineczki a justa herbatke no i brzuszek widac w zarze w lustrze! Moglaby w koncu powiedziec wprost a nie robi z ludzi debili jak gdyby nigdy nic. Swoja droga na youtubie to juz chyba za niedlugo bedzie norma ze w kazdym filmiku bedzie lokowanie produktu, wyskoczyly z tym plusem ni z gruchy ni z pietruchy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...