Odpowiedz na ten temat

MadzikLifestyle

• gość 2016.05.20 [23:18]
    znacie? ogldacie?
    ja tam ją lubięoczko.gif zawsze poprawi mi humorusmiech.gif jakosc jej filmikow ostatbio bardzo sie poprawila jesli chodzi o sprzet.
    prosto gada (przez co nieraz jest zabawnie) ale jeszcze jej jutuby nie zmanierowaly moim zdaniem
  • gość 2016.05.21 [02:37]
    Haha tak, madzik to taka guilty pleasure. Ladnie spiewa, to trzeba jej przyznac.
  • gość 2016.05.21 [13:14]
    Mnie jeszcze się nie udało obejrzeć jakiegokolwiek jej filmu w całości.
    Przecież jej się nie da słuchać
    Walory estetyczne też zerowe
    Taka trochę prostacka jak dla mnie
  • Arshenic 2016.05.21 [14:56]
    Dla mnie tak samo. Twarz straszna, zero jakiejkolwiek głębszej myśli, wzrok nieskalany rozumem. I najbardziej drażniący glos na yt jaki słyszałam kiedykolwiek.
  • gość 2016.05.24 [14:20]
    swojska dziolcha!
  • gość 2016.05.24 [14:23]
    "I najbardziej drażniący glos na yt jaki słyszałam kiedykolwiek"
    Proponuję posłuchać Mammy Doriska smiech.gif
  • gość 2016.05.24 [15:17]
  • gość 2016.05.24 [16:42]
    oo zgadzam sie ta mamuska mnie dobija.
    madzik jest tylko troche nieslowna. zajlada te wyzwania na endomondo, a pozniej cisza- tak wiem miala wypadek, ale przecuez juz wszystko okej.
  • gość 2016.06.29 [20:30]
    Niby biega i cwiczy ale wciąż ma nadwagę poza tym filmiki niedopracowane ciuchy pokazuje niechlujnie i rzuca nimi taka balaganiara.
  • gość 2016.06.30 [08:00]
    Ma okropne zęby. Podczas oglądania jej filmów nie mogę się skupić na niczym innym... A, jeszcze ta wada wymowy.
  • gość 2016.07.01 [12:47]
    dolny łuk woła o pomstę do nieba, raczej jej sie nie przelewa i pewnie nie założy aparatu, a szkoda, bo usta, kolor zębów bardzo ładne
  • gość 2016.07.10 [14:57]
    Przerażają mnie jej odglosy:x
  • gość 2016.07.16 [09:57]
    Mnie też to jej chrzakanie.
  • gość 2016.08.08 [14:38]
    Obejrzalam kilka vlogow, ktore nakrecila.zastanawia mnie jedno. Czemu wszystko, co kupuje, okresla jako przepiekne, cudne itp? Ten jej salon to wyglada masakrycznie, jak zbior rzeczy z wystawki. Nic do siebie nie pasuje. Rozumiem, ze kazdy ma prawo nagrywac itp., Madzik ma alergie na kreowanie idealnego zycia na youtube/insta, ale takie bolesne obnazanie prawdy tez chyba nie zdobywa popularnosci. Albo te jej zdjecia z domu. Kapcie bez palcow i rozowe skarpety, no ludzie.
  • gość 2016.09.05 [18:14]
    Ona jest bardzo nieslowna i te jej vlogi nic ciekawego.
  • gość 2016.09.08 [12:13]
    Nie wiem w jakim celu ta dziewczyna w ogóle upublicznia swoje filmy i siebie w Internecie. Jej filmiki z serii "Beauty" nie mają nic wspólnego z "Beuty". Brzydkie makijaże robione kosmetykami z Chin i podróbkami Chanel (o.O). Ma sporą nadwagę, od kilku lat trąbi, że bierze się za siebie, że to teraz schudnie już raz na zawsze. Zryw ten trwa w porywach do 2 miesięcy a potem cisza - Madzik znika, wraca po kilku miesiącach jako GrubasFit, z kilkoma kilogramami więcej i nowym, ale nadal słomianym zapałem.
    Najbardziej boli mnie to, że ta biedna psina gniecie się z nimi w tym małym, cholernie zagraconym wszystkim, pokoiku. Niechlujna, obleśna baba. Pomyśleć, że ma dopiero 26 lat...
  • gość 2016.11.13 [13:06]
    Czy ja dobrze zrozumiałam? Madzik będzie masażystka?
  • gość 2016.11.13 [15:11]
    Niby technikiem uslug kosmetycznych .Moze masaz wykona, ale twarzy.
  • gość 2016.11.22 [10:46]
    Na ostatnim lajwie powiedziała, że uważa się za mądrą i inteligentną osobę. Ale się uśmiałam...
  • gość 2016.11.22 [11:04]
    Madzik zrobila sie taka rozlazla, kiedys miala w sobie wiecej energii, rowery, spacery, a teraz tylko narzeka i krytykuje innych youtuberow. Widac, ze zal jej d**e sciska
  • gość 2016.11.22 [12:43]
    Wszystko zwala na wypadek i ból kręgosłupa. Nie może biegać, ćwiczyć na siłowni. Ciekawe, a na orbitreku też nie może? Czy raczej jej się nie chce?Może boli ją kręgosłup bo przytyła?
  • gość 2016.11.22 [21:06]
    Ja bym nic do niej nie miała, ale ona przez kompleksy ma tak wysokie, udawane mniemanie o.sobie.. niech spełnia sqoje marzenia-super ale niech ogarnie siebie bi odbiór jej osoby z tego co pokazuje na yt to wg mnie fleja i brudadaska. Od makijażu,fryzur, Paznokci!! Po ubiór i ten burdel w graciarni zwanej pokojem kończą. A nagrywnie z łóżkiem do masażu w tle... no comment.
  • gość 2016.11.22 [21:25]
    Nagrywa z łóżkiem do masażu w tle, bo pewnie nie ma gdzie go postawić. Mnie natomiast zastanawia, czy ona zamierza wykonywać swoje usługi również w tym pokoju, obok grającego w tle telewizora i psa na wersalce?
  • gość 2016.12.15 [15:54]
    Właśnie - gdzie ona będzie świadczyć te usługi?
  • gość 2016.12.19 [17:46]
    Wydaje mi się, że Madzik przeprowadza się do innego mieszkania, może tam urzadzi sobie gabinet kosmetyczny. Ciekawe, jak będzie obsługiwać klientów ze swoim bolacym kręgosłupem.
    X
    Okien biedaczka myć nie może, bo taka biedna schorowana, ale w dzisiejszym vlogu popiernicza z kolezaneczką po mieście z kamerą w ręce, biegnie do ciucholandu, może z rękami podniesionymi przekładać ubrania na wieszakach...Mąż po dniu ciężkiej pracy absolutnie nie może nic robić. No i oczywiście źle by umył okna, musiałaby poprawiać. Masakra.
    X
    A czy Madzik zrezygnowała z pracy? Jest na chorobowym? Trudno powiedzieć..
    X
    Wkurza mnie u niej ten włączony od świtu do zmierzchu telewizor. Normalnie jak stara babcia. Szkoda, że nie ogląda Trwam.
    X
    Jak to było z tym jej bieganiem/chodzeniem? Namawiała wszystkich do sportu, a teraz cisza. Była też siłownia, kupiony karnet. Też cisza. Ona miała jakiś wypadek i od tego czasu nie ćwiczy?
  • gość 2016.12.19 [18:02]
    Kochana, ona namawiala tez do "wyrzucenia czipsow i wylania coli do zlewu", a sama wpiernicza 2 kajzerki z szynka na sniadanie smiech.gif
    Btw. pamietacie jej trening na kanale Grubas Fit? Za kazdym razem jak cwicze cos przed telewizorem (ostatnio lubie te kompilacje Gym Break), to moj chlopak mowi "a czemu nie robisz treningu z Madzikiem?" smiech.gif
  • gość 2016.12.19 [18:04]
    Intro vlogmasu u Madzika: pijany, czkajacy balwan z pusta butelka w reku. SERIO?!
  • gość 2016.12.19 [18:07]
    Najlepsza była ostatnio ta pizza z chlebem z ciasta nalesnikowego robiona na patelni. Skroiła do tego takie gotowe kotlety do hamburgerów. Fuj...Jakie śmieciowe żarcie...Ktoś zapytał pod filmem czy zje to całe, ona odpowiedziała, że pół na śniadanie a drugie pół na kolację, bo lubi na zimno...smutas.gif
  • gość 2016.12.19 [18:13]
    Madzik je przerazajace ilosci jedzenia. I na dodatek watpliwej jakosci. Niedlugo bedzie ja latwiej przeskoczyc niz obejsc, z filmiku na filmik jest grubsza.
  • gość 2016.12.19 [18:25]
    Nawet nie przypuszczalam, że ludzie jedzą takie śmieci i to w takich ilościach. Już lepsze chyba ziemniaki z kefirem niż ta dziwna pizza. Ona nie ma jeszcze trzydziestki, wygląda na dużo więcej i jest coraz grubsza.
  • gość 2016.12.19 [21:06]
    W zyciu bym do takiej kosmetyczki nie poszla na zaden zabieg. Gruba, brzydka, okulary na cala twarz, makijaz pomaranczka i okropne zeby. Ja nie pojmuje jak mozna kupowac tyle szajsu, chinskich kosmetykow, pedzli, lazic po lumpeksach i miec takie straszne zeby? Ona powinna chodzic do podstawowek i do przedszkoli i mowic "dzieci jak nie bedziecie dbac o zeby to bedziecie mialy takie jak ja" smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...