Odpowiedz na ten temat

MadzikLifestyle

• gość 2017.03.14 [23:06]
    Szkoda gadać co pokazuje na instastore juz nie wiem czy się śmiać czy płakać...
  • gość 2017.03.16 [11:47]
    czy ktoś lajwa madzikowego oglądał ????? cuda tam się działy...
  • gość 2017.03.16 [11:50]
    11:47
    Nie, opowiedz cos smiech.gif
  • gość 2017.03.16 [19:03]
    cała ''akcja'' toczyła się u dzordza, kupił mieszkanie i mąż madzika pomagał mu skręcać meble, a madzik leżał i kwiczał na wizji była też sytuacja z próbą zeswatania dżordża w bardzo prymitywny sposób....
  • gość 2017.03.17 [14:39]
    Oglądałam tego live i to jest straszne...ta dziewczyna nie ma a grosz wyczucia i instynktu samozachowawczego...ja rozumiem ze można być sobą i można być otwartym na nawet na youtube, ale trzeba, moim zdaniem, też mieć trochę gosności...przecież ja na miejscu jej męża bym się spaliła ze wstydu...Magda nie dość że zaniedbana strasznie to jeszcze zachować się za grosz nie potrafi...młoda dziewczyna a ubiera się i zachowuje strasznie...widać było że jej mąż się wkurzył trochę, nawet po tekscie ,weź to już wyłącz"...nie rozumiem jej...tyle osób jej pisało żeby zadbała o przestrzeń na której nagrywa i o siebie, to ta idzie w zaparte ze burdel dookoła, brudne skarpety, i niechlujny wystrój to jej styl i ona się nie zmieni...Madzik, wiem że to czytasz bo to widać po tobie, posprzątanie mieszkania i ogarnięcie siebie nie zajmuje dużo czasu. Jak chcesz to mogę Ci pomóc z dietą itp bo sama sporo schudłam. Zrób to dla swojego zdrowia i samopoczucia, jesteś młoda i ładna, czemu idzies w zaparte i robisz z siebie takiego niechluja?
  • gość 2017.03.17 [15:08]
    A co was to interesi? Nie chcecie to nie ogladajcie, proste!!! Madzik jest chora i nie ma zamiaru teraz skupiac sie na diecie i cwiczeniach tylko na swoim zdrowiu, ogladajcie uwaznie jej filmiki a bedziecie wiedziec. Skoro jej nie lubicie to nie wchodzcie na jej kanal i sie nie denerwujcie ale pewnie jestescie tak zakompleksione ze musicie sie tu dowartosciowac
  • gość 2017.03.17 [15:10]
    Ta otylosc jej nie pomoze w powrocie do zdrowia. Madzik to len i niechluj.
  • gość 2017.03.17 [15:33]
    nie podoba sie nie ogladaj- proste!!! Madzik jest chora i dlatego nie cwiczy, nie mieszka w wielkim miescie jak warszawa wiec nie jest az tak sławna!!! Ludzie opanujcie sie
  • gość 2017.03.17 [16:07]
    Nie musi od razu całego domu sprzątać ale chociaż ten kąt który widać w kamerze by uporządkowała.
  • gość 2017.03.17 [17:11]
    Dokładnie...napisała w komentarzach ze nie ma gdzie tych pudełek i kabli z kadru powynosic...no ręce opadaja...by to nawet do drugiego pokoju albo kuchni wyniosła i by było czyste tło, ale jak sie nie chce nic...
  • gość 2017.03.17 [17:27]
    Choroba jej uniemożliwia ćwiczenia, ale nie ma przeciwwskazań do biegania po lumpeksach, biedronkach i innych sklepach. No, ale to jej ciało, jej zdrowie, nie nam ja oceniać.
  • gość 2017.03.17 [19:56]
    madzik nie ośmieszaj sie......
  • gość 2017.03.17 [23:32]
    Mnie razi tylko to,że nagrywając nie ogarnie chociaż przestrzeni za sobą,te zawalone półki/półeczki,nie mogłabym tak...
  • gość 2017.03.18 [05:37]
    80% sukcesu to dieta a ćwiczenia przy okazji. Wiec pizza z patelni (bleh) jest w sam raz zdrowa i dietetyczna. Tu trzeba zmienić nawyki żywieniowe a nie zasłaniać sie chorobą. Ta nadwaga w powrocie do zdrowia jak raz nie pomoże.
  • gość 2017.03.18 [08:54]
    Postępująca otyłość to jest na pewno coś, co pomoże Madzikowi leczyć kręgosłup. Mnóstwo osób z chorym kręgosłupem ćwiczy, np. pływa, poza tym przeciążony dodatkowymi kg kręgosłup będzie jej dokuczał 2x bardziej.
  • gość 2017.03.18 [15:34]
    Myślę, że nie ma sensu pisać takich rzeczy po pierwsze sprawiacie tym przykrość Madzikowi po drugie może jej jest tak dobrze z tymi kg, kartonami i ogólnym chaosem.
  • gość 2017.03.18 [15:50]
    Madzik potrzebuje wziąć się za siebie. Rozleniwiła się, roztyła, zaniedbała, skapciała totalnie. Nikt do takiej kosmetyczki nie przyjdzie na zabieg. W dodatku nie pracuje, a w mieszkaniu bałagan.
  • gość 2017.03.18 [16:43]
    Aż strach pomyśleć jak w tym mieszkaniu wygląda.
  • gość 2017.03.20 [16:58]
    W najnowszym filmie Madzik super wygląda ;d ale wiecie co myslę, że ona jest taki typem osoby która by mogła największą popularnosc zdobyć livami ;d Bo jest taka bezposrednia i kiedys gdzies czytałam temat o niej to właśnie ludzie najbardziej przychylnie sie o jej livach wypowiadali ;d mogłaby robić takie np o 17 codziennie, ludzie wracają z pracy i nie mają z kim pogadac często a tu by taka szalona Madzia była ;d Madzia jesli to czytas to przemyśl może live ;d
  • gość 2017.03.20 [21:34]
    popieram, ostatni filmik sztos..... dobrze wygląda, otoczenie schludne, ładne ciuchy z lumpa.... chyba wzieła do siebie sugestie, oby tak dalej
  • gość 2017.03.20 [22:42]
    Serio??? Codzienne transmisje na żywo??? Będzie siedzieć i gadać głupoty które nic nie wnoszą zamiast się ruszyć i schudnąć później będziecie pisać ze wciąż jest gruba.
  • ChodzącyIdeał 2017.03.20 [23:08]
    Żenujące jesteście...Najpierw ogladącie każde jej wideo bo z tych opowiesci to idzie wywnioskować a później obgadujecie chamsko iwrednie.Czym się czujecie lepsze?Ciekawe jakby tak ktoś pisał o waszej przyjaciółce...Chyba macie mnostwo czasu aby zakładać specjalny wątek I pisac w ten sposób.Zastanówcie sie najpierw nad sobą.Powodzenia
  • gość 2017.03.21 [00:07]
    Madzik najlepiej niech zostanie sobą. Udawanie szczupłej, odchudzającej się czy mającej posprzątane w domu na pewno jej nie uszczęśliwi, a uszczęśliwianie widza na siłę będzie tylko na krótką metę.
  • gość 2017.03.21 [13:43]
    Może macie i racje...schludny, czysty, sczupły i potrafiący się wysłowić madzik to już nie to samo...
  • gość 2017.03.21 [16:28]
    Kto dziś na insta słuchał bełkotu pod publikę Madzika. Czyta nas i na bank tez pisze pochlebne sobie komentarze...
  • gość 2017.03.21 [16:48]
    Długo jej nie oglądałam, ale widze, że w końcu coś zrobiła z tymi obleśnymi żółtymi kłakami i tak jakoś świeżej wygląda, jakby się porządnie domyła
  • gość 2017.03.21 [17:28]
    Co wy od niech chcecie dziewczyny? Juz jedno forum jest (youtuberki.pl) które sie zle o niej wypowiada. Nie podoba wam sie nie ogladajcie. Nie podoba sie wam jej gruba d**a to trudno ona taka ma i jej nie zmieni. co za paszczury to siedza
  • gość 2017.03.21 [17:54]
    Madzik przestań się ośmieszać swoimi wpisami tu, pogrążasz się.
  • gość 2017.03.21 [22:01]
    Ja myslé ze Madzik nie ma tak naprawde pomyslu na temat swojego kanalu,bo ile mozna kupowac w lumpie i pokazywac uzywane ubrani.I co dalej?kosmetykow nie kupoje,darmoszek nie dostaje wiec kosmetyki odpadajá.Madzik nie ma o czym nagrywa© i nie oszukujmy sié taka oto jest cala prawda
  • gość 2017.03.22 [00:38]
    Ja tez mysle, ze tu jest brak pomysłu. Był kanal o odchudzaniu i ćwiczeniach, byl o grach komputerowych, byly niegdys covery piosenek spiewane przez Madzika, teraz jest szeroko pojety lajfstajl, jakby to określiła nie jedna blogerka, czyli szwarc, mydlo i powidlo - raz makijaz, raz haul, raz daily vlog, nic konkretnego, aczkolwiek sa tacy, którzy z tego zyja, prowadzą własne firmy, chodza na spotkania "biznesowe" usmiech.gif
    Moze Madzik rowniez liczy na caritasy i wygodne zycie z darow, jak znani i lubiani krolowie vlogosfery, moze chcialaby przez jutub stac sie kims rozpoznawalnym, a to otwiera drzwi do wielu nowych mozliwosc****atrz vlogerzy w reklamach w tv itd. To przecież swietna perspektywa, gdy nie potrafisz znalezc swojego miejsca w zyciu i mierzi cie etat albo bezrobocie, wlaczasz kamere, jesteś soba, gadasz co slina na jezyk przyniesie, otwierasz paczki, w restauracjach jadasz za darmo (za polecenie widzom i fotkę na insta), z domu wychodzisz ma shopping i zeby cos zjesc. To jest łatwy pieniadz, no moze za cenę hejtu w internecie, ale wziety jutuber zyje sobie jak paczek w masle w porownaniu do przeciętnego Kowalskiego.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...