Odpowiedz na ten temat

Magda Pegowska

• gość 2017.07.16 [13:45]
    a kogo obchodzi gdzie dziecko Magdy bedzie sie uczyc i z kim itd?
    serio Was obchodzi co Anglicy myślą i o kim?
    jakieś pierdy tu roztrząsacie
    lato jest, wakacje, grilla róbcie, wino pijcie, nie traćcie czasu na głupie fora i durne tematy jezyk.gif
  • gość 2017.07.16 [13:54]
    gość dziś [07:04]
    @00:16 oooo właśnie coś takiego słyszałam jako dziecko smiech.gif A teraz to mój atut. Twój komentarz potwierdza, że Polska to ciągle wieś a ty nawet polskich przysłów nie umiesz poprawnie użyć. Poziom nauki wciąż nie ten jak widzę usmiech.gif
    x
    Atut? Masz powodzenie u murzynów czy robisz w burdelu? smiech.giflapka.gif
  • gość 2017.07.16 [14:34]
    nie dziwie się że murzyn z nią nie wytrzymał no ale tak to jest jak człowiek z cywilizowanego kraju zderza się z naszymi 'księżniczkami' smiech.gif
    a mała jest brzydka i matka zrobiła jej krzywdę wydając takiego potworka na świat, nie mówiąc już o tym, że będzie teraz musiała użerać się z podłym charakterkiem i problemami psychicznymi swojej rodzicielki
    polki generalnie nie powinny brać się za rodzicielstwo bo się do tego nie nadają jak zresztą do wszystkiego innego, zresztą to dotyczy wszystkich kobiet ze wschodu banda roszczeniowych wieśniar które prócz wyglądu, nierzadko wątpliwego zresztą, do zaoferowania mają całe nic
    jest to w pewnym stopniu wina panów, ale ja mam to w c***u, od polek i reszty k***w ze wschodu trzymam się z daleka gdziekolwiek jestem lapka.gif
  • gość 2017.07.16 [15:16]
    @13:54 taki atut, że te co się ze mnie śmiały wstrzykują sobie botoksy a ja mam pełne, ponętne, naturalne usta. Jak najbardziej atut usmiech.gif I twoje kpiny tego nie zmienią. A ty się czasem nie zalej jadem. Czyżby posiadaczka wąskich war? smiech.gif *triggered* lol
  • gość 2017.07.16 [15:21]
    I daruj sobie dalsze komentarze, bo doskonale wiesz co mężczyźni (i kobiety) uważają za atrakcyjne i tylko zazdrościsz. usmiech.gif Ja dalej będę dumna z moich ust, a ty dalej będziesz zazdrościć. Pisze to, bo nie chcę żeby ci żyłka z zazdrości pękła (widzisz? Nie dość że mam doskonałe usta to jeszcze wspaniały charakter, martwię się o ciebie usmiech.gif ). Jestem chodząca doskonałością i właśnie takie zakompleksione typki jak ty ciągle się o to rzucają. Smutne to musi być dla was smutas.gif
  • gość 2017.07.16 [16:01]
    Zgadzam się że w Pl trudno być innym. Ja mam bardzo ciemne brwi i oprawę oczu a jako dzieciak jasne blond włosy. To się bardzo niektórym nie podobało, nauczycielki zaciągały mnie do łazienki i tarły mi oczy myśląc że mam maskarę (?). Miałam wtedy może 8 lat, ryczalam jak wół. Teraz to bardzo się cieszę z takiego wyglądu. Dodatkowo też miałam (i mam ) bardzo czerwone usta. Wąskie ale czerwone. To też sprawiało problemy. W Polsce jak jesteś inny to masz problem. Dobrze, że w innych krajach tak nie jest usmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [11:21]
    obrywa ostatnio Magda z każdej strony
    weganie uczepili sie mięsa
    sfrustrowane baby na kafe benefitów, mieszkania i zarobków
    na wykopie gow.no.bu.rza o samotnej matce i Wesley'u
    ale to jest cena sprzedawania życia w internetach smutas.gif
  • gość 2017.07.17 [11:52]
    I bycia idiotkom.
  • gość 2017.07.17 [12:08]
    miało się parcie na szkło?
    to trzeba teraz za to zapłacić
    ale w sumie chyba jest na plus
    suby sie zwiększyły, ogladalność filmików poszybowała w górę
    nie jest ważne czy mówią źle czy dobrze, ważne że mówią jezyk.gif
    i biznes sie kręci
  • gość 2017.07.17 [12:25]
    gość wczoraj [13:03]
    http://m.sadistic.pl/foregone-conclussion-vt4 53597.htm
    X
    Pojechali po bandzie.
    Niestety ale z czarnoskórymi to tak często jest,że jak pojawia się dziecko to daja nogę..
  • gość 2017.07.17 [12:28]
    No i usunela te dwa filmiki i straszyla policja na FB. No popisala sie, ze hej, idiotka.
  • gość 2017.07.17 [12:56]
    Które dokładnie filmiki?
  • gość 2017.07.17 [13:29]
    Ale sie osmieszyla....Magda robi za naczelna kur8e polski.Jej geba jest porozlepiana po calym internecie.Niestety jej dzieciakowi tez sie dostaje,ale tak to jest jak sie mysli tylko o sobie i sprzedaje wlasne dziecko.Niestety Aryana czy jak jej tam jest bardzo nieurodziwa,wiec ludzie maja uzywanie.
  • gość 2017.07.17 [13:35]
    Szkoda mi jej, ze podchywycili ten jej zwiazek i jej rozpoadi i sie teraz nasmiewaja, ze mokkebe i polka smutas.gif
  • gość 2017.07.17 [13:43]
    Ale jak to sie stalo? Czemu tak sie wszyscy na nia uparli? Masakra ten link do forum.
  • gość 2017.07.17 [14:03]
    I w ogole czemu to wycieklo na zagraniczne fora? Podejrzewam, ze najpierw po polskich forach zaczely krazyc jakies memy i screeny z kanalu Magdy. Masakra, ale kwas.
  • gość 2017.07.17 [14:17]
    Nie wszyscy się uparli tylko jedna sfrustrowana kura domowa. Przez parę dni cisza a jak bachory idą do szkoły to ona tu sra postami. usmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [14:18]
    Jej dziecko wygląda jak goryl albinos,nawet Wesley nie miał aż tak małpich rysow twarzy.Masakra!
  • gość 2017.07.17 [14:26]
    No kwas ale tak jest wlasnie,zachodnie spoleczenstwa takie sa,tak jak to pisalam wczesniej-biali Brytyjczycy to sa rasisci,w domu przy herbatce powiedza prawde co mysla o czarnych,muzulmanach a na zewnatrz poprawnosc polityczna pelna geba! To zaraz zaczeliscie odpowiadac,ze na zachodzie jest tolerancja a Polsce to zascianek i smierdzi cebula no to teraz macie-tak wlasnie mysla biali ludzie o czarnoskorych,poczytajcie sibie tego Karaczana.
  • gość 2017.07.17 [14:29]
    I jeszcze jedno forum...
    boards.4chan.org/pol/thread/133735293#p133735293
  • gość 2017.07.17 [14:56]
    A za co ona straszyla policja?
  • gość 2017.07.17 [15:17]
    ale o Magdzie to juz pare lat temu było na anglojęzycznym internecie, jako klasyczny przykład głupiej Polki, która leci na ciemnoskórego, na forach o mieszaniu ras m.in. 'bialej dumnej siły' i innych rasistowskich też, poszukajcie sobie...
  • gość 2017.07.17 [15:26]
    O takim sraniu postami jak wyżej właśnie mówiłam. Weź się lepiej kurko przygotuj bo bachory niedługo wracają ze szkoły. Nie zapomnij im ugotować obiadu i opowiedzieć jak twoim jedynym zajęciem jest hejtowanie na forum smiech.gif
  • gość 2017.07.17 [15:35]
    Szkoda dziecka ale to jest dopiero poczatek tego co mala bedzie czkac w zyciu czyli rasizm na kazdym kroku i dyskryminacja.pechowiec.gif
  • gość 2017.07.17 [15:37]
    gość dziś [15:26]
    wpisuj czas do kogo odpisujesz, bo nie wiem do kogo sie przyczepiasz? oczko.gif
    aa
    a propos Magdy i Wesleya, to wg mnie ON był całkiem spoko, ktos juz przywoływał filmy z Barcelony, sprzed 3-4 lat...
    jak Magda w nich beształa Wesleya to głowa mała, az przykro to ogladać, wszystko co on powiedział było źle, każde zdanie poprawiała, masakra... jesli miał tak na codzień, to medal za cierpliwość , ja bym 5 minut z taką jęczybułą nie wytrzymała...
  • gość 2017.07.17 [15:52]
    dziś [14:56]
    A za co ona straszyla policja?
    xxx
    tu pod tym linkiem jest z jejFB:
    http://www.sadistic.pl/foregone-conclussion-v t453597 ,30.htm
  • gość 2017.07.17 [15:58]
    dziś [14:18]
    Jej dziecko wygląda jak goryl albinos,nawet Wesley nie miał aż tak małpich rysow twarzy.Masakra!
    xxx
    Mala ma murzynski FAS. Matka w ciazy musiala niezle dawac w palnik.
  • gość 2017.07.17 [16:14]
    Haha eksperci od medycyny, psychologii i cholera wie jeszcze czego. Szkoda tylko, że w prawdziwym życiu jeździcie na szmacie lub wcale nie pracujecie a waszą jedyną podnietą jest mało znana vlogierka z YT smiech.gif co za życie haha
  • gość 2017.07.17 [16:25]
    Tak, Magda pila w ciazy, wez sie puknij w fasowy leb
  • gość 2017.07.17 [16:33]
    Mala ma FAS, malpiatka jak z ksiazki opisujacej ten typ degormacji.
    Mozecie tu sie rzucac do usranej smierci, wyzwac ile wlezie.
    No ale fakty sa takie jak widac na twarzy malej.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...