Odpowiedz na ten temat

Mamaginekolog wątek skasowany

• gość 2017.09.12 [22:11]
    Panna z bogatego domu, którą rodzice pchali na wszelkie możliwe sposoby, by lekarzem została i wypchali, a z jakim skutkiem to widać. Czekam na instarozwód.
  • gość 2017.09.13 [07:48]
    Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej pozytywnie wypowiedział sie o działalności lekarek na instagramie w tygodniku Wprost. Upa? To dlatego zero komentarzy o tym artykule?
  • gość 2017.09.13 [14:08]
    dziś [07:48]
    Może Prezes Naczelnej Izby Lekarskiej też lubi taki tani lans w necie i żyje w przekonaniu, że jest wyjątkowy i zbawi świat swoją działalnością/stanowiskiem usmiech.gif .
  • gość 2017.09.13 [15:25]
    A przeczytałaś artykuł ? Pozytywnie to wg mnie dużo powiedziane. Zreszta nie sadze żeby Pan Prezes wiedział co ona publikuje, bo by skończył zawałem . Poza tym niektórzy chyba zapomnieli jak ta Pani zdobywała followersow - kobiety wysyłały jej zdjęcia usg i wyniki swoich badań i wtedy jakoś nie miała nic przeciwko .
  • gość 2017.09.13 [15:32]
    wy jednak jestescie p******e
  • gość 2017.09.13 [15:36]
    Ale nie mierzmy lekarzy na instagramie, są bardzo wartościowe profile, jak np. panna.chirurg i są też takie s**ty jak mamaginekolog, mam głęboką nadzieję, że prezes NIL wypowiadał się w kontekście tych pierwszych, a nie w kontekście sprzedawania swojego życia i zarabiania na mamach Brajanków i Dżesik, które po odprowadzeniu dzieci do przedszkola i walce o świeżaki nie mają nic do roboty i czytają jej posty i wierzą ślepo w to, co pisze "bo przecież lekarz!!!!1111"
  • gość 2017.09.13 [15:49]
    Właśnie o to mi chodzi, są tez fajne profile medyczne - np. tej lekarki rodzinnej która promuje karmienie piersią . Widać , ze to normalna , ogarnięta babka i nie zatraciła się w tym całym "fejmie".
  • gość 2017.09.13 [22:29]
    Nicole powiedziała na snapchacie, że miała zrezygnować z facebooka, ale zmieniła zdanie m.im. za namową profesora rektora WUM i prezesa Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Możecie teraz pobiadolić, kto te studenty (sic) uczy i gdzie ta polska ginekologia idzie.
  • gość 2017.09.13 [23:05]
    Rektor WUM i Prezes PTG to jedna osoba usmiech.gif i jak sądzę - jej dobry znajomy/znajomy jej rodziców. Bo przynajmniej u mnie (w Poznaniu) na staż do prof. Nicolaidesa wyjechała jedna dziewczyna (alfa i omega ginekologii, naprawdę !) z 30 rezydentów, a nie dziewczyna prosto po studiach (jeszcze ED !). Nie obrażając nikogo, ale naprawdę jest to staż na który jest się bardzo ciężko dostać, rezydenci próbują latami, a profesorowie nie wysyłają tam "świeżaków".
  • gość 2017.09.14 [10:08]
    Jak dobrze poszukacie na Insta to dowiedziecie się, że Nicole nie była zachwycona artykułem w gazecie, według niej wyszła masakra.
  • gość 2017.09.14 [10:58]
    Mnie najbardziej rozbawił fragment "Od początku wiedziałam, że moja ciąża jest powikłana..." . Dziwne słowa w ustach osoby, która tydzień temu odstawiała dramat, że poroniła po artykule na pudelku.
  • gość 2017.09.14 [15:27]
    To niech pozwie Wprost teraz za to, że napisali o niej bez Jej zgody. Najpierw zrobiła lansiarskiego snapa, że jest o niej artykuł we Wprost gdzie również użyto Jej zdjęć, a potem bredziła jak to ma w swoim stylu jaka biedna Ona bo znowu przedstawili Ją nie tak jak trzeba. Ona to jest Bidulka usmiech.gif .
    Dokładnie śmiech na sali - najpierw huczne deklaracje znikam po czym nawet tydzień nie minął i wielki powrót. No, ale co sobie poczytałam rozpaczliwe komentarze łechcące Jej ego to Jej.
    Po g*****e jakie na nią spadło teraz kampania poprawiająca wizerunek, że rzekomo ile to znanych osób namawia Ją do kontynuacji swoich działań.
    Czekam na koleje odcinki tej opery mydlanej w Jej wykonaniu.
  • gość 2017.09.14 [19:13]
    dziś [15:27] A czekaj sobie. Mogłabyś oczywiście coś ciekawszego ze swoim życiem, na medycynę iść, potrenować do martonu, przeczytać "Wojnę i pokój", no cokolwiek. Nie. Lepiej obserwować operę mydlaną u beznadziejnej Twoim zdaniem blogerki.
  • gość 2017.09.14 [19:27]
    dziś [19:13]
    A Ty co robisz ze swoim życiem oprócz oddawania czci i hołdu swojemu guru ??
    Mam się z czego i kogo pośmiać usmiech.gif
  • gość 2017.09.14 [19:53]
    o baszzzzzzzzzzzz
  • gość 2017.09.15 [21:55]
    Od "nie robię sobie zdjęć w szpitalu" do "codzienne zdjęcie w szpitalnej windzie" i miliona snapów w trakcie pracy, ręce opadają.
  • gość 2017.09.16 [01:12]
    Jej książki powinny leżeć w Biedronce obok Świeżaków, miałaby zbyt dziewczyna.
  • gość 2017.09.16 [02:48]
    wczoraj [21:55] Nic dodać nic ująć. To by było na tyle jeśli chodzi o wartość jej słów usmiech.gif
    dziś [01:12] hahahaha. Dobre usmiech.gif
  • gość 2017.09.16 [09:27]
    Wiem, że ten temat był już poruszany, ale jakim cudem Nicole wygląda tak staro??? Jestem rocznik 85 i wyglądam na 10 lat młodszą od niej. Czy ona paliła?
  • gość 2017.09.16 [11:25]
    Wygląd to nie jej wina, aczkolwiek tez myślałam , ze jest po 40. Mnie bardziej przerażają jej poczynania i wypowiedzi .
  • gość 2017.09.16 [11:27]
    9:27, wątpię, takie geny po matce.
  • gość 2017.09.16 [12:25]
    Respekt, że się nie ostrzykuje, bo naprawdę jak na tak młody wiek wygląda bardzo kiepsko.
  • gość 2017.09.16 [12:51]
    daje temu malzenstwu max 10 lat, sorry facet jest lekarzem czyli 75% lasek na niego leci za sam ten fakt, a Nicole ani figury ani twarzy, znajdzie inna zobaczycie
  • gość 2017.09.16 [12:58]
    Nicole ani figury ani twarzy ? Ma ładną twarz, delikatną, figury też nie ma najgorszej, ot przeciętna dziewczyna, ale brzydką bym jej nie nazwała, poza tym nie każdy facet leci na lachony. Nie wiem czy kiedykolwiek obracałaś się w środowisku lekarskim, ale niewielu lekarzy ma za żony misski, oni dobierają sobie często małżonki o podobnym wykształceniu, a nie na podstawie wyglądu.
  • gość 2017.09.16 [12:59]
    Z reguły nie komentuje jej życia, bo bardziej mnie wkurza merytoryczny poziom jej bloga, ale jak patrze na to co wrzuca, to faktycznie nie pasuje mi do tego faceta. on z 10 lat mlodszy i podobno przymuszony do malzenstwa, takie rzeczy sie raczej dobrze nie koncza, choc mimo niecheci do jej osoby jej tego nie zycze, szkoda by bylo dziecka
  • gość 2017.09.16 [13:03]
    [12:58] Ona wygląda źle na zdjęciach które sama wrzuca, a co dopiero "na żywo" (proponuje zobaczyć jak wygląda w TV). Oczywiście nikt nie mówi, że ma być "lachonem" , ale odrobina dbałości o swój wygląd by jej nie zaszkodziła.
  • gość 2017.09.16 [13:19]
    O ile on jest od niej młodszy? Zerknęłam na Dzień Dobry TVN - dziewczyna po prostu nie jest zbyt atrakcyjna, ma krótką szyję, nie ma nadwagi a jest bardzo krępa no i ma baaaardzo okrągłą twarz, dlatego kameruje się z góry. Nic na to nie poradzi laski.
  • gość 2017.09.16 [13:36]
    jest młodszy raptem 4 lata. Ja przyznam, że się bardzo zdziwiłam jak N. powiedziała kiedyś ile wazy, myślałam, że sporo więcej i że nosi taki mały rozmiar ubrań. I nie zgadzam się z tym co mówicie, że się rozstaną ze względu na jej wygląd. Przecież on widzi jak ona wygląda i jej matka, fakt ona go siłą zaciągnęła do ołtarza, ale widać, że jest szczęśliwy. Dla mnie to taki typ co stawiał na naukę, laski go nie interesowały, musi mieć kobietę, która nim będzie rządzić i tak ma właśnie. Do tego wspólny biznes i dziecko, to łączy jak nic innego.
  • gość 2017.09.16 [13:58]
    Ona go serio zmusiła do ślubu? Powiedzcie coś więcej, niedawno zaczęłam ją obserwować.
  • gość 2017.09.16 [14:10]
    13:50 to byś musiała przeczytać jej pierwszą książkę, też nie czytałam, ale tu były streszczane fragmenty. Była na stażu w Londynie i tam jej wpadł w oko, on ją olewał, ona się zawzięła i sobie postanowiła, że to będzie jej mąż. On sporo podróżował a ona za nim, on jej nawet z lotniska nie odbierał. I jak przeczytał w recenzji książki to połowa to teksty "kiedy mi się oświadczy", "czy mi się oświadczy" itd., ona chyba miała zabukowane jakieś weselne sprawy jeszcze przed oświadczynami.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...