Odpowiedz na ten temat

Maniek rodzinka

• gość 2016.12.05 [07:40]
    Ogladacie Mankow?
  • gość 2016.12.05 [08:07]
    Nie
  • gość 2016.12.05 [14:22]
    Tak. Czekam na vlogi z wyjazdu do Indii.
  • gość 2016.12.05 [16:04]
    Teraz moze byc ciekawie. Ten Krzysiu z nimi jedzie. Ciekawa jestem dlaczego Dorotka tak do niego ciagnie widac ze dobrze czuja sie w swoim towarzystwie, a Maniek ma jakas kolezanke. Jakies to wszystko dzwine.
  • gość 2016.12.06 [00:17]
    ale Mańków to Wy zostawcie w spokoju! bardzo fajni ludzie. aKrzysiu jest gejem jakby Cię to interesowało.. więc nie bujaj w obłokach!
  • gość 2016.12.07 [10:51]
    A dlaczego akurat mankow nalezy zostawic? Inni tez nie zasluzyli sobie na pojazd ja nie zamierzam nikogo obrazac. Osobiscie bardzo lubie Marka
  • gość 2017.07.21 [17:27]
    Marek to cham i prostak
  • gość 2017.07.21 [18:14]
    No niestety. Kilka lat temu wydawali się fajnymi i inteligentnymi ludzni, ale poziom jaki reprezentują w najnowszych filmach to dno smutas.gif tytuły clickbaitowe na poziomie podstawowki, głupie zarty dla gimnazjalistów ponizej poziomu, Maniek traktujący swoją żonę jak dziecko... bardzo smutno ze to teraz taka zenada, kiedys ogladalam ich z przyjemnoscia smutas.gif
  • gość 2017.07.21 [18:30]
    a ja bardzo ich lubie.
    maja specyficzne poczucie humoru, nie wywyzszaja sie,normalni ludzie
    coraz mniej takich na youtube
  • gość 2017.07.21 [19:36]
    gość z 18:14 masz rację, kiedyś była zupełnie inna jakość filmów, nawet ja z przyjemnością ich oglądałam. Teraz z kolei same "zapchajdziury", dzieci coraz bardziej dzikie i rozpuszczone, nie mówiąc o egoiście mańku.
  • gość 2017.07.27 [18:38]
    Ich kanał oficjalnie osiagnąl dno. Oglądają ich same dzieci a dzisiaj umiescili filmik reklamujacy sklep z winem... wszystko dla pieniedzy
  • gość 2017.07.27 [18:40]
    no musza z czegos zyc
  • gość 2017.07.27 [18:51]
    Mnie sie wydaje, ze te dzieci sa niegrzeczne i nie wychowane. U Kasi zachowywaly sie nie do zniesienia u brudnych butach wchodzili na te hustawki. Wszedzie bylo ich pelno.
    Kasia z Mateuszem tacy spokojni i opanowani, a to Co oni zrobili to byl nalot pomylencow.
    Najgorsze ze rodzice dzieci nie uspakajali i nie zwrocili uwagi ze brudne buty sie tam nie trzyma gdzie inni siedza.
  • gość 2017.07.27 [21:57]
    Macie rację.To juz nie ta sama rodzinka.Maniek-pępek świata,wszystko wie najlepiej.Wcina się w każdą wypowiedż Doroty.Dzieciaki rozpuszczone.Gabryś gwiazdor,rozpuszczony jak dziadowski bicz.Maks zazdrosny o małego ,stara się go naśladować byle być też zauważonym.Ciekawe co będzie jak pójdzie do szkoły.Teraz za byle g...o rodzice chwalą pod niebiosa.Będzie ciężkie i brutalne przebudzenie.Do Kasi pojechali z woreczkiem marchewki dla koni,do Wodzianki z gołą ręką,do tego Mazur tak samo a dostali drogie prezenty.No Mańki wstyd!Ale nie ma się co dziwić.Przyzwyczajeni do socjalu to żal wydawać kasę.Raz u jednych Dziadków raz u drugich i wakacje zapewnione.
  • gość 2017.07.28 [09:16]
    Niestety to prawda, grupę na fejsie założyli, a potem Maniek usunął, bo nie podobało mu się co o nim pisali, a nie miał nad tym kontroli.. jak pojechali na wyjazd ostatnio, to pierwsze co, to chłopaki zaczęły skakać jak małpy po łózku, a oni to kameruja i hulaj dusza piekła nie ma. Teraz to zachowanie na hamakah z ostatniej imprezy.. trochę to wszystko jest dziwne, bezstresowe wychowywanie, a dzieciaki jak z dziczy. Powinni mieć wpojone pewne standardy wychowania w miejscu innym niż własny dom, że należy zachować się tak, a nie inaczej. Ogólnie lubię ich rodzinkę, od dość dawna oglądam z ciekawości co u nich słychać, choć ostatnio faktycznie widać jakaś różnice. Też myślę, że reklama alkoholi na tego rodzaju kanale, to troche nietrafiony pomysł, ale chwytaja się co jest, byleby współpraca była.
  • gość 2017.07.28 [09:32]
    Ząb czasu ich nadszarpnął
  • gość 2017.07.29 [09:16]
    Też myślę, że reklama alkoholi na tego rodzaju kanale, to troche nietrafiony pomysł, ale chwytaja się co jest, byleby współpraca była.
    X
    Szukaja lekkiego zarobku, jakis socjali w Polsce.
    To zachowanie tych dzieci u Kasi, bylo straszne jak dzicz. A jeszcze straszniejsze to ze rodzice nie reagowali. Widac bylo ze u Kasi wisialy nowe jasne fotele, a te niewychowane dzieciaki wlazily tam z butami i robili z tego zabawke.
    Wychowani w buszu. A ten woreczek marchewki to zenada. Od Kasi z Mateuszem bije calkiem inny poziom intelektualny.
    Oni zachwuja sie jakby tego nie dostrzegali.
  • gość 2017.07.29 [09:36]
    Te dzieci byly zabawne w dzungli , a tak to zero kultury i wychowania.
  • gość 2017.07.29 [09:50]
    Moze teraz uda sie im utrzymac z yutube, bo tak to troche wylecieli z obiegu. Podstarzali a poziom nastolatkow.
  • gość 2017.07.29 [10:28]
    Narazie ta rodzina nie ma nawet wlasnego miejsca zakwaterowania.
  • gość 2017.07.29 [11:22]
    Z ciekawosci obejrzalam ten film gdzie te dzieci rozrabiaja. Te bachory sa straszne, gospodarze robia dobra mine do tej gry. Ta matka jak glupia pyta tego Mateusza; jest O.K. ze oni tak rozrabiaja? Ten przytaknal ale mina mowila wszystko. To dewastacja cudzych sprzetow,a
    matka odpoczywa . Te manki to jakas dzika banda.
  • gość 2017.07.29 [11:49]
    Rodzina maniek mysli, ze im wszystko wolno
  • gość 2017.07.29 [12:28]
    dziś [09:16]
    Też myślę, że reklama alkoholi na tego rodzaju kanale, to troche nietrafiony pomysł, ale chwytaja się co jest, byleby współpraca była.
    X
    A z czego maja zyc, yutube to teraz ich zrodlo utrzymania.
  • gość 2017.07.29 [14:10]
    To juz nie to samo co w Indiach albo przynajmniej w Anglii. Nie wiem dlaczego, ale jak przyjechali do Polski to zaczeli sie zachowywac jak prostaki I wszedzie szukaja okazji, gdzie mozna zaplacic taniej nawet o 2zl. Na wszystkim oszczedzaja, dzieci doslownie jak z dzungli zabrane.
  • gość 2017.07.29 [15:22]
    W Indiach była taniocha, w Anglii zakupy w sklepach za funcika albo w " caritasowych"(patrz rower,ubrania dla chłopców)a w Polsce niestety trzeba płacić.Pracy jak na razie nie mają.Zaraz zacznie się rok szkolny,wynajem mieszkania itp.Trzeba trochę zacisnąć pasa a nie kupować chłopcom w każdym sklepie jakiejś pierdoły na zasadzie -wybierzcie sobie coś,Maksiu sobie wybrał,Gabryś piłka z Lidla za 5 zł.Niestety wszystko kosztuje.A najgorszy to ten stary.Najmądrzejszy Maniek z umysłem 10 latka.Szkoda Doroty bo, chyba tylko ona ten cały majdan ogarnia i się przejmuje.Jak tak dalej pójdzie, to nie wróżę tej rodzinie najlepiej.Zycie to nie wieczne wakacje....A swoją drogą tyle lat w Anglii a mieszkanie muszą wynajmować.Słabo...Było miło ale się skończyło.
  • gość 2017.07.29 [15:49]
    Zycie to nie wakacje, teraz pewnie ich rodzice zywia i nie maja oplat zadnych.
  • gość 2017.07.29 [15:51]
    Zycie to nie wakacje, teraz pewnie ich rodzice zywia i nie maja oplat zadnych.
  • gość 2017.07.29 [16:45]
    Te emigracje zrobily z nich dziwakow.
    Ale sobie wybrali reklame win, na kanale gdzie duzo dzieci oglada, dobrze ze nie wyskoczyli z papierosami.
    Myslicie, ze ten Grupi cele pieniedze dostal?
    Choc nawet gdyby nie, to im zycze. Bo jednak kawalek swiata pokazali.
  • Magda7804 2017.07.30 [02:19]
    Tragedia ta rodzina czysta patologia dzieci jakby z buszu uciekly.Reklama win to juz szczyt.Widac jacy pazerni sa na kase.Ogladalnosc im spada i niewiedza co robic.Tonacy nawet brzytwy sie chwyci.Ale jestescie naiwni jak ich jeszcze ogladacie.A ten maniek to prostak i mega sknera.
  • gość 2017.07.30 [10:41]
    Uwazam, ze mocno przesadzacie. Normalne dzieci, ktore zachowuja sie tak jak wiekszosc w ich wieku, a te ktore w gosciach grzecznie siedza i sie nie ruszaja to stare malenkie wytresowane przez rodzicow. Rozumiem, zeby lataly w buciorach po bialych kanapach, ale to byly tylko hamaki, ktore notabene sluza do bujania. I zeby nie bylo - sama nie mam jeszcze dzieci, ale jak przyjda do mnie dzieciaki znajomych i troche pobiegaja to mi to nie przeszkadza!
    Chcialabym zobaczyc wasze dzieci, ktore ze strachu pewnie siedza w gosciach jak wytresowane pieski, bo po przyjsciu do domu bedzie jazda...
    I wole wino we vblogu niz inna you tubowa patologie typu szerzenie nacjonalizmu i nienawisci (takich kanalow jest multum), co rzeczywiscie robi mlodym ludziom wode z mozgu. Szkoda ze to wam nie przeszkadza, a przyczepiacie sie do tak malo znaczacego challengu jak otwieranie wina!
  • gość 2017.07.30 [11:32]
    Mnie nie przeszkadzaja dzieci dopoki sie zachowuja po ludzku . Winni sa rodzice, wystarczylo wytlumaczyc nie daje sie brudnych butow na hamak, bo bedzie sie nadawal do prania. To nie sa niemowlaki, dziecko 9-cio letnie dziecko juz powinno troche rozumiec.
    Sa granice i nie naduzywa sie czyjejs goscinnosci i demoluje jego wlasnosci.
    Co do nacjonalizmu tego slowa w ogole nie uzywam, i nie zastanawialam sie nad tym. Ale po przykrych doswiadczeniach , zmienilam sie i jestem bardzo czujna i omijam pewne okolice i sytuacje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...