Odpowiedz na ten temat

Maniek rodzinka

• gość 2017.10.07 [01:22]
    Autobusem z lotniska jechala?
    Nawet jej autem nie odebrali?
  • gość 2017.10.08 [16:14]
    Po co Dora poleciala do UK planuja powrot?
    Dlugo tam zostanie?
  • gość 2017.10.08 [17:46]
    To sie dla mnie kupy nie trzyma . Nie pracują , domyslam sie ze żyją z oszczędności , w międzyczasie matka funduje sobie wyjazd do UK żeby odwiedzić znajomych i rodzine, których widziała w wakacje ( Krzys , siostra przecież byli nie tak dawno ) i wyskoczyć na zakupy . Serio ?! Żyjąc na oszczędnościach ?!
  • gość 2017.10.08 [17:48]
    pojechała po zaległe zasiłki
  • gość 2017.10.08 [18:15]
    Z pewnością celem jej wizyty nie były wyłącznie wizyty i zakupy.
  • gość 2017.10.08 [18:55]
    to proste ! pojechala aby miec ciaglosc w zasilkach! nikt nie jedzie na 2 dni ( wlasciwie na jeden pelny dzien) do UK ! Reveniu albo Council wzywa- trzeba jechac pokazac sie,aby byly zasilki usmiech.gif
  • gość 2017.10.08 [19:03]
    Tak jest!!! na 100% reveniu albo council ,to jest cel tych odwiedzin! Ludzi maja za idiotów wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
  • gość 2017.10.08 [19:06]
    albo ,, job center,,
  • gość 2017.10.08 [19:10]
    na jeden dzien do Anglii ? sama? jak nic w sprawie benefitów!
  • gość 2017.10.08 [23:28]
    Ale jakie benefity oni mogą pobierać? Teraz żeby coś brać, jedno z nich nadal musiałoby być tu zatrudnionym. Zasiłki dla bezrobotnych pewnie przenieśli do PL, do urzedu pracy. Tutaj musieliby raz w tygodniu, w niektórych hrabstwach co dwa tyg się pokazywać i udowadniać ze szuka się aktywnie pracy. Jeśli dzieci nie chodzą tu do szkoły, to na dzieci też nic nie dostają. Może jakiś zwrot podatku i przyleciala zrealizować, ale mogła też w PL tylko opłata nawet spora. No chyba że się mylę i jednak da się walki kręcić. Tylko że era dla beneficiarzy się skończyła, bo system bardzo ludzie naciągali i w koncu się wzięli za nieuczciwych!
  • gość 2017.10.09 [06:23]
    No najgorszy dramat, że w funciaku już nic nie kosztuje funta
  • gość 2017.10.11 [13:25]
    co tu taka cisza zaległa?
  • gość 2017.10.11 [14:55]
    Ostatni ich vlog rozłożył mnie na łopatki. Dwoje niepracujących ludzi woli żyć w Polsce, a nie w UK gdzie trzeba pracować pechowiec.gif
    Czy znacie wśród swoich znajomych dwoje niepracujących, którzy jakoś egzystują? Mam swoją firmę i tyram od rana do późnego popołudnia,a ten narzeka. Sorry, trzeba było się uczyć.
  • gość 2017.10.11 [15:21]
    Oni pracowali bardzo dlugo i ciezko. Nie wazne ze byla to praca fizyczna. Zadna praca nie jest zla. Widocznie ich oszczednosci sa na tyle wysokie, ze nie oplaca im sie pracowac za psie pieniadze. Zyja za swoje. Wiec nie mowcie ze sa nierobami bo to za co obecnie zyja sami sobie wczesniej wypracowali. Na zasilkach czy 500 plus nie da sie wyzyc i wynajac mieszkania. Wiec na pewno maja spore oszczednosci z ktorych obecnie korzystaja.
  • gość 2017.10.11 [16:03]
    Do 14:55 tez tak sobie pomyslalam. Oboje bez wyksztalcenia, jezyka narzekaja ze w uk trzeba bylo o 4 wstawac i ciezko pracowac. To przyjechali do pl i teraz nic nie robia, bo przeciez wszechstronnie uzdolniony marek nie bedzie robolem. Niech sie bidulek uczy w domu to moze za kilka lat zostanie senior managerem. Oni oboje nie lubia pracowac i wola zyc w pl bo zawsze rodzice cos dadza z emerytury, to zasilek, to you tube i tak zyja. A jesli dora rzeczywiscie pojechala do uk po zasilek to jest to szczyt hipokryzji i cynizmu.
  • gość 2017.10.11 [16:51]
    nie wiem wytłumaczcie mi to jak mozna wynajmowac mieszkanie za 1500zł i miec na utrzymaniu dwójke dzieci i nie pracować ?? bo ja tego nie ogarniam w ogole,,, mam kredyt na mieszkanie i nie mam dzieci , pracuje razem z mezem i na luksusy lezenia w domu 24h mnie nie stac , nawet na podroz do Anglii!!!
  • gość 2017.10.11 [16:53]
    zapomnialam dodac ze oni mają jeszcze auto któe na wode nie jeździ!
  • gość 2017.10.11 [17:34]
    Widać można się utrzymać i żyć ale na bardzo niskiej stopie życiowej, bo to jak żyją to jest minimum socjalne.
  • gość 2017.10.11 [19:51]
    Dora w tym filmiku czym zajmuje sie Maniek smieje sie, ze wszyscy chcieli zrobic z niego robola, a tutaj taka niepodzianka: nie maniek nie jest robolem i nigdy nie bedzie, maniek sie uczy jezyk.gif
    Takie myslenie tylko swiadczy o snobizmie i glupocie mankow, bo no coz kazdy ma tyle na ile sobie zapracowal. Manki wyjechali do uk jako mlodzi ludzie, trzeba bylo isc do pracy i w miedzy czasie studiowac, zeby w przyszlosci nie byc robolem. Ale najlepiej jest szpanowac i biedowac, bo niestety w pl czeka ich taka sama praca, jak nie gorsza, bo kwalifikacji nie maja zadnych.
  • gość 2017.10.11 [19:56]
    Witam serdecznie
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.
  • gość 2017.10.11 [23:49]
    15;21 ,,oni pracowali bardzo dlugo ,, chyba jakis zart!!! pol roku pracowali pol lezeli w Azji! a zarobki to 1300 funtow na wozku widlowym w UK z nadgodzinami moze 1400 nie ma tu mowy o oszczednosciach wiem bo sam przez 6 lat pracowalem na wozku ! tylko ja pracowalem przez caly rok i tak 6 lat ! takie zarobki to tylko na oplaty i przezycie ,na nic wiecej.Dorota pracawala tylko dorywczo kilka tygodni nie ma mowy ze zyja z oszczédnosci. TYPOWE BENEFICIARSTWO
  • gość 2017.10.12 [10:07]
    15.21 Widzę, że Twoja wiedza n/t zasiłków dla bezrobotnych równa jest zeru! Ludzie, którzy są na zasiłkach dla bezrobotnych potrafią wyciągnąć nawet do kilkunastu tys. zł. Do czynszu dopłaty, zasiłki specjalne na artykuły szkolne, za zakup odzieży zimowej, zasiłki specjalne kiedy dzieci mają orzeczoną grupę niepełnosprawności, na wyjazdy dla dzieci, na wyżywienie w szkole, 500+, na węgiel, itp. Po prostu obiboki w naszym kraju dostają na wszystko, a my musimy na to zapierd..... bo po co iść do pracy za 2 tys. kiedy leżąc do góry brzuchem ma się więcej?
    O tym, że Mańki żyją z oszczędności mogą mówić ludzie, którzy mieszkają przy mamusi i nie znają realiów życia w naszym kraju.
  • gość 2017.10.12 [13:17]
    Nie wiem jak jest u mankow, ale w wielu krajach Europy zachodniej zasilek dostaje sie na 6 miesiecy i po tym czasie trzeba sie dopiero meldowac w urzedzie. A przez ten czas mozna sobie mieszkac nawet na koncu swiata i nadal pobierac zasilek.
  • gość 2017.10.13 [07:27]
    No a jakie zasilki im przysuguja? 1000 zl na dzieci i to koniec zasilkow. Nie maja zasilku dla bezrobotnych, bo nie przepracowali roku ostatnio by ten zasilek otrzymac. Moga miec dodatek mieszkaniowy rodzinne ale to jest bardzo malo. 1500 zl mieszkanie ooplaty to juz ponad 2 tys jedza i robia zakupy. Nie zyja jak biedaki. Maja auto. Z zasilkow im by na to nie wystarczylo. Maja oszczednosci bo z nieba kasa im nie spada. Wlasnie zyje sama zarabiam i wiem jak ciezko sie utrzymac. Wiec nie pracujac musza miec duze oszczednosci. Bo by niewydolili.
  • gość 2017.10.13 [22:10]
    Nie obchodzi mnie skąd Mańki mają na życie, czy wygrali w Lotto, czy utrzymują ich rodzice i teściowie, więc wątku nie pociągnę. Natomiast dziwię się zmianie jaka w nich zaszła. Dora co i raz ma pretensję, że widzowie wyrażają szczerze swoje zdanie w komentarzach, nie zawsze pełne pochwał i zachwytów, ponadto okazuje lekceważenie dla ludzi pracujących fizycznie nazywając ich robolami. Maniek sztuczny jak nigdy z tym swoim "kochani". Poza tym vlogi stały się nudne, głównie bieganie po marketach. Koniec, już nie będę oglądać.
  • gość 2017.10.14 [00:56]
    ja takze ! nuda nuda nuda !
  • gość 2017.10.15 [20:05]
    Racja. Nudaaa!
  • gość 2017.10.18 [13:38]
    Rodzina manków to typowa patola w pozornie lepszym opakowaniu. Dora teraz kity wciska, że odwiedziła anglie, siostre i pedałka dawidka a jaka jest prawda. Prawda jest taka że mańki doją pewnie system socjalny tak jak to robili przez ostatnie 10 lat dlatego byly pieniążki na pseudopodróże po indiach. Dora do angli przyjechała zeby kasa z zasiłków nie uciekłą bo musiała stawić się w urzędzie. Typowe dla nich kombinatorstwo i życie na koszt podatników. Dora w angli praktycznie nie pracowała bo to nygus śmierdzący do tego palaczka i pijaczka a ludziom kity wciskają, a że polacy to głupki to wszystko łykną.
  • gość 2017.10.18 [13:42]
    Maniek Przygłup kupił dzieciom "lepsze tramki" w lepszym sklepie czyli w Deichmann- ie boki można zrywać z tego prostaka-warszawiaka. Choć w sumie faktycznie w lepszym skoro dzieci przez ostatnie 10 lat miały ciuchy z angielskiego lumpeksu - charityshop bo przecież Niedorozwinięta Dora tylko tam chodziła na zakupy. Dla mnie to nie do pojęcia kupować dzieciom ubrania i buty z lumpeksu tym bardziej że Anglicy to brudasy nie z tej ziemi, choć w sumie Mańki to też brudasy więc nie powinno mnie to dziwić. Dla mnie to prostaki i prymitywy i zupełnie nie rozumię jak rodzice pozwalaja swoim dzieciom tą patole oglądać, przecież dziecko się wzoruje i nasladuje takie zachowania jakie oni prezentują. Ludzie którzy jedzenie nazywają żarciem, ubrania szmatami, buzie mordą i nie widzą w tym nic złego to jakiś podgatunek ludzi. Do dzieci Dora odzywa się w stylu ty świnio i jeszcze ją to cieszy, że niby to takie śmieszne, aż strach pomyśleć jak oni się zachowują na co dzień skoro nawet na kilku minutach tych dennych vlogów nie potrafią zachować odrobiny przyzwoitości. Ten ich język co drugie słowo mowione niepoprawnie bez ładu i składu te ich dzieci powoli zaczynają byc ich kopią, nie wspominając już o nagminnym chamskim zachowaniu Maksa w którym pseudo rodzice nie widza nic nagannego. Prymitywy, prostaki, nieroby i brudasy tak mogę ich podsumować, nie rozumię zupełnie po co ludzie to ogladają - widocznie prezentują ten sam poziom. Gdyby nie internet nie wiedziałabym że jest tylu cwaniaków, idiotów i oszutów, bo jak wiadomo Mańki naciągneli ludzi na kase jeśli chodzi o tego idiote gupiego z Indii i z******i kase. Jak ktoś takie rzeczy robi publicznie to co musi robić jak nikt nie widzi???
  • gość 2017.10.18 [13:43]
    A widzieliscie jak ta Dora Pustak i Analfabetka rzuca tym kotletem na stol? To jest dopiero podanie dziecku jedzenia, dziwne ze jeszcze nie dodala cos w swoim stylu np "masz zryj". Ciekawe czy ten stol choc raz od przeprowadzki przetarli bo na tej kanapie w kuchni turlali sie juz wszyscy lacznie z Ped**f****em Mazurem. A fakt ze dzieciom ktore nie maja jeszcze 10 lat zalozyli kanał I czerpia z nich korzysc materialna nawet w Polsce kwalifikuje sie pod sprawe karna. Ciekawe kiedy szkola sie tym w koncu zainteresuje...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...