Odpowiedz na ten temat

MarKa

• gość 2017.05.02 [21:14]
    Co sądzicie o dziewczynach? Wg mnie to taka młodsza wersja lgs. Niestety coraz więcej filmów podyktowanych głównie współpracami. Dziewczyny są sympatyczne, a Karolina (brunetka) ma prześliczną twarz i robi bardzo ładne makijaże.
    https://zapodaj.net/bd36223a11319.png.html
  • gość 2017.05.02 [21:36]
    Kanał jest nastawiony na współprace, nie kryją się z tym, że jak tylko mogły to rzuciły prace. Wyczuły biznes, wiedzą, że dzisiaj z yt jest dobra kasa. Moim zdaniem kanał jakich wiele, ale prawda jest taka, że yt ma już kilka lat i ciężko pokazać coś nowego. Na plus to, że wszystkie filmy są estetyczne usmiech.gif ogólne wrażenie neutralne, ja odwiedzam od wielkiego dzwonu, za dużo 'słitaśności' jak dla mnie jezyk.gif trochę jak u psiapsiół z gimbazy, ale może mają taki styl...
  • gość 2017.05.02 [23:03]
    Nudziary, za bardzo się nad wszystkim rozwodzą, nie da się tego słuchać...
  • gość 2017.05.03 [13:04]
    Chcą stworzyć kanał dla dorosłych i to im się chwali, ale niestety widać w komentarzach, że nie ma miejsca na nic innego niż lukier. Dla mnie niczym nie różni się od pannyjoanny, ten sam poziom 'zdziecinnienia' jezyk.gif szkoda że na yt nie ma kanału wypośrodkowanego :/ albo byle jakość i chamstwo jak u szusz albo 'rzyganie tęczą' żeby wszystko było słit super w rytm motywacyjnej książeczki
  • gość 2017.05.04 [01:28]
    Obejrzałam film czy dwa, ale to nie dla mnie. Te dziwoje kompletnie nie kojarzą mi się z kanalem urodowym dla dorosłych, takie sobie panny dość przeciętne pod wszelkimi względami. Nie mają nic ciekawego do powiedzenia, są nijakie i dziecinne. Córce hyhyhy głupio się uśmiechają tylko w kółko.
  • gość 2017.05.06 [15:10]
    Niby filmy spoko, ładnie zrobione, ale dziewczyny są strasznie odpychające, szczególnie ta brunetka. Widać, że kanał stworzony tylko dla kasy, dziewuchom zachciało się łatwego hajsu z jutuba. I o ile głupotę nastolatek można jeszcze zrozumieć, to w ich wieku to już trochę wstyd się porywać na coś takiego.
  • WeronikaMM 2017.05.06 [18:05]
    A po ile one mają lat?
  • gość 2017.05.07 [09:39]
    Chyba po 26, coś koło tego. Ja osobiście chętnie bym zaglądała na kanał, ale one są miłe aż do przesady, niedługo na kanale będzie oblężenie dzieciarni, bo gimbuski lubią taki styl :/ co do łatwej kasy to dzisiaj już nikt nie nagrywa dla przyjemności
  • gość 2017.05.11 [16:09]
    Ja włączyłam jeden czy dwa filmy - jakieś takie bez wyrazu dla mnie, mdłe. LGS do pięt nie dorastają, wolę ich poczucie humoru oczko.gif
  • gość 2017.05.11 [17:22]
    to Martyna jest brunetką, a Karolina to blondynkausmiech.gif
  • gość 2017.05.25 [16:59]
    Obejrzałam dwa filmy; spoko. A kiedy włączyłam sobie trzeci to dwóch minut nie wytrzymałam i rzuciłam to. Jakieś dzikie śmiechy chichy, rechotanie z byle czego. Jak jedna się przejęzyczy to druga rechocze jak obłąkana. Nie da się tego oglądać. Dziewczyny poprawcie się!
  • gość 2017.07.08 [20:37]
    Śmiechy że wszystkiego i to ciągle potakiwanie głowami masakra
  • gość 2017.07.08 [21:32]
    Nudne, bezbarwne, równie dobrze mogłyby nie nagrywać, bo z ich filmików nic nie wynika.
  • gość 2017.07.14 [16:00]
    Jestem rozczarowana tym kanałem... na początku bardzo lubiłam, był świetny klimat, dziewczyny bardzo pozytywne. Więcej różnorodnych filmików (vlogi itd.). Obecnie same kosmetyki, denka, ulubieńcy... w kółko to samo :/ nudne i monotematyczne.
  • gość 2017.07.28 [07:28]
    Obejrzałam wczoraj filmik Dziewczyn o serialach i niesamowicie wkurzała mnie Martyna. Nie mogłam się skupić na tym co mówi Karolina, bo obserwowałam M. pindrzącą się do kamery. Przez cały czas poprawiała włosy, wydymała usta i podziwiała się w podglądzie. Nawet jeśli odwróciła się w stronę koleżanki i niby słuchała co mówi, widać było, że znowu wydyma usta i myśli nie wiadomo o czym. Niby robi tak zawsze, ale w tym filmiku było to mega widoczne.
  • gość 2017.08.01 [17:16]
    W filmiku z ulubieńcami ta ciemna mówi, że kiedyś suche szampony kojarzyły jej się z lenistwem, ale teraz jej włosy urosły i ich używa i to nie jest lenistwo. Hipokryzja level hard!
    Okropne są te dziewuszyska. Brzydkie, głupie, dziecinne, irytujące. Ta ciemna non stop wdzięczy się do kamery, chyba wydaje jej się, że jest taka piękna. No cóż... Nie jest.
  • gość 2017.08.01 [17:21]
    Dziewczyny same kiedyś przyznały, że ilość współprac pozwoliła im na porzucenie pracy na etacie i poświęcenie się jutubowi - od tej pory nie wierzę w ani jedno słowo i oglądam wyrywkowo. Mar jest niesamowicie zarozumiała i zadziera nosa, Ka jest zabawną blondynką, nic ciekawego, z biegiem czasu irytują coraz bardziej. Dzisiejszy tekst o suchym szamponie wygrał - mistrzostwo hipokryzji.
  • gość 2017.08.02 [13:11]
    Najlepszy był tekst kiedy Ka opowiadała o piance do mycia twarzy a ta Mar wzięła, powąchała i krzyknęła: "To jest pasta do zębów!" Niezbyt bystra ta dziewczyna jest.
  • gość 2017.08.03 [16:22]
    Po Wrocławiu obie paradują z nosem zadartym niczym gwiazdy Hollywood...
  • gość 2017.08.04 [17:56]
    Mialam nadzieje ze odkrylam super kanal, drugie lgs, ale sie rozczarowalam. Wiecej na tym kanale/filmach jakis smiechow niz konkretnego przekazu. Ogolnie NUDA i chichoty glupiutkich dziewczynek. A Martyna pojechala z tym suchym szamponem! Hipokrytka!
  • gość 2017.08.06 [00:42]
    Gdyby nie to szczebiotanie to byłoby fajnie. Bo do filmów się przykładają(chodzi mi o montaż), ale chcąc zdobywać nowych widzów muszą celować w główny target yt czyli młodzież :/ ogólnie fajnie, że takie pozytywne, ale po czasie te śmiechy męczą... nastawione są na fanki, które tylko słodzą.
  • gość 2017.08.06 [12:14]
    Tak, zgadzam sie w 100% montaz super! Ale te szczebiotanke jest meczace i dosyc oddychające. Juz po 2 filmie nie chcialo mi sie tego sluchac. A szkoda bo dziewczyny maja zapewne duzo do powiedzenia i pelno fajnych kosmetyków. Ale sa mega meczace no i nie da sie tego sluchac. Slodko-pierdzace!
  • gość 2017.08.06 [12:15]
    *sorry za błędy! Słownik
  • gość 2017.08.06 [19:05]
    Nie mogę znieść tego, w jaki sposób Karolina mówi - to jakieś regionalizmy? markOM, białOM, pachnOM, błyszczOM, rozczesujOM, matkOM boskOM...oczko.gif
  • gość 2017.08.06 [22:37]
    Takie 'utwardzanie' końcówek 'om' 'em' jest typowe dla gwary poznańskiej, bo to są germanizmy czy coś, sama tak mówię i w Wielkopolsce raczej to 'utarte' tak jak poznańskie pyry usmiech.gif ale to nie jest takie perfidne podkreślenie końcówki z akcentem na ostatnią sylabe jak u Karoliny :/ nie wiem skąd ona jest ale podobnie mówi aggieirl, dla niej w ogóle j.pol to kosmos :/
  • gość 2017.08.06 [23:00]
    ojej
  • gość 2017.08.07 [08:53]
    ojej + typowy chichot gimbazy = marka jezyk.gif
  • gość 2017.08.07 [09:45]
    Bardzo się rozczarowałam tym kanałem, na początku myślałam,że super, jakiś powiew świeżości, coś innego...ale nie, kanał raczej nastawiony na same współprace. Zachowanie dziewczyn też mi nie odpowiada. Poza tym cały czas patrzą w podgląd co jest denerwujące. Często za długie filmy. Próbowałam obejrzeć filmik o pielęgnacji włosów, podchodziłam do niego 2 razy i tak nie dałam rady skończyć. Chyba muszę się pogodzić z tym, że już jestem za stara na youtuba (30 lat) i nie znajdę tam wartościowych treści(w mojej opinii) - przynajmniej na tej części "beauty" youtuba. A wydawało mi się, że chcą kierować treści do tej trochę starszej widowni, widocznie mylnie.
  • gość 2017.08.11 [15:03]
    No nie, chcąc zobaczyć ich kanał weszłam na ostatni ich film jak sobie kosmetyki jedna drugiej kupiły w jedynym zamowieniu....ale jedna nie wiedziala co kupila drugiej? Przeciez to bez sensu! Jedno zamowienie, jedna paczka i musily widziec co karolina zamawia dla marty i na odwrót! Jakas sciema.
  • gość 2017.08.27 [14:44]
    Po prostu dramat... treści i styl nagrywania typowy dla "gimbazy", będąc tak naprawdę rówieśniczką Martyny i Karoliny nie mam już czego tam szukać
  • gość 2017.08.27 [16:57]
    Ja mam 22 i drażni mnie takie infantylne zachowanie, to jest fajne przez chwilę :/ szczerze jestem w szoku, że takiej ilości osób to pasuje, ludzie w życiu realnym zachowują się inaczej. Nie wierzę, że one na co dzień tak szczebiotaja jak niespełna rozumu :/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...