Odpowiedz na ten temat

MarKa

• gość 2017.08.31 [06:33]
    A według mnie dziewczyny wprowadziły świeży powiew na YT usmiech.gif mówią ciekawie, widać, że przygotowują się do każdego filmu. Ciesze się, ze jest w końcu ktoś nowy kogo mogę oglądać, bo tej całej cmokającej i mlaskającej wiecznie Szusz już miałam dosyć. Tak samo jak wiecznie zmęczonej Aliss z tłustą twarzą ehh :/
  • gość 2017.08.31 [16:53]
    No Szusz to już jest koszmar usmiech.gifusmiech.gif : kobieta upadła usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
    MarKa są mlode, "normalne", jak wiele innych dziewczyn jakie znamy ze szkoly czy pracy, no tyle tylko ze ten kanal przypomina blok reklamowy. Ogladam jutuby od samego poczatku, rozumiem jak to dziala dzis (kiedys nie bylo to zarobkowe zajecie), niemniej jednak nie daje rady na tym kanale-dziewczyny nie maja umiaru, tylko polecaja jak w TV Mango. Odsubskrybowalam dosc szybko, bo poszly tylko w te strone.
  • gość 2017.09.18 [13:35]
    Bardzo mnie interesuje - czy one pracują? Bo kiedyś w jakimś filmie chyba mówiły, że Martyna pracuje w domu a Karolina gdzieś poza domem. Ale jeśli tak to ja po prostu nie wiem jakim cudem one wstawiają w środku dnia instasnapy od fryzjera, że idą na zakupy, że nagrywki, że kawa. W ogóle to jak one na nazwiska mają?
  • gość 2017.09.18 [14:02]
    Mówiły w filmikach, że rzuciły pracę. Najpierw Martyna, Karolina chyba trochę później. Ja to rozumiem tak, że one są "pełnoetatowymi" youtuberkami.
    Martyna chyba ogólnie chciała się zajmować kręceniem filmów i jeśli dobrze kojarzę, to ma jakieś doświadczenie z telewizji??
    Poprawcie, jeśli coś przekręciłam.
  • gość 2017.09.18 [14:51]
    Martyna Armanowska i Karolina Nogal- Łuczyńska. Martyna chyba pracowala w Pierwszej Milosci. Karolina nie wiem kim byla wczesniej. Powiem Wam ze ja jestem w szoku z tym, ze dzieki Youtube mozna sie utrzymac. Zwlaszcza, ze dziewczyny nie maja jeszcze jakiejs zatrwazajacej ilosci subskrypcji. Lubie ich kanal, ale czasami moglyby wstawic jakiegos vloga bo to fajnie im wychodzi
  • gość 2017.09.18 [14:52]
    Też uważam że za dużo reklam. Rozumiem że chcą z tego żyć, ale kanał byłby bardziej przystępny gdyby wrzucały coś 'od siebie'. Może częstsze vlogi? Albo chociaż instastories, jeżeli nie mają akurat materiału na vloga? Teraz widząc, że coś wrzuciły jestem pewna że reklame :/ gdyby to jakoś przeplatały to nie rzucałoby się to aż tak w oczy. No i mogłyby coś zrobić z tym insta, bo ich stories jako jedyne są tak ciche, że nic nie słychać :/
  • gość 2017.09.18 [14:57]
    14:51
    szczerze, chamsko postąpiłaś podając ich nazwiska. Na kanale działają jednak pod pseudonimem. Skoro je znasz albo kojarzysz to mogłaś to zachować dla siebie :/
  • gość 2017.09.18 [15:07]
    Ciężko odróżnić co na kanale jest szczerą recenzją produktu a co reklamą. Obawiam się że 80% produktów pokazywanych w ulubieńcach / denkach itd to właśnie reklama.
  • gość 2017.09.18 [15:08]
    14:57
    Nie znam ich, w życiu na oczy nie widziałam, ale potrafię używać wyszukiwarki Google. Proszę: http://mediarun.com/pl/digital/walczymy-telew izja-jestesmy-portalem-interia-stawia-wlasne-produkcje.html
  • gość 2017.09.18 [15:50]
    Przejrzałam artykuł i jest w nim tylko nazwisko Martyny...
  • gość 2017.09.18 [16:09]
    Luzik, nie ma żadnej gownoburzy usmiech.gif nie podają tego nigdzie na kanale, a sama osobiście nie szukam takich informacji, więc założyłam, że znasz je z drugiej ręki i podajesz 'ot tak sobie' na co szczerze jestem wyczulona. Myślałam, że nie 'podpisują' się pod yt nazwiskami, więc wydało mi się słabe podawanie ich przy pierwszym lepszym pytaniu na jakimś forum. Skoro one nie mają nic przeciwko to zwracam honor usmiech.gif
  • gość 2017.09.24 [00:26]
    Ale nudny się zrobił ten kanał, brak słów... totalne rozczarowanie :/
  • gość 2017.09.25 [08:40]
    A moim zdaniem ten najnowszy haul nie jest nudny. Wręcz przeciwnie - jest taki lekki, na luzie i chyba nie sponsorowany, a do tego dziewczyny na prawdę cieszą się z kupionych . Totalne przeciwieństwo tych wszystkich sztucznych hauli, które całe są reklamą albo chińskich sklepów typu SheIn i Romwe, albo małych, polskich sklepików internetowych z mniej lub bardziej kiczowatymi szmatkami.
  • gość 2017.09.25 [14:03]
    Dziewczyny sympatyczne, ale jakbym miała ochotę oglądać blok reklamowy to bym włączyła tv.
  • gość 2017.09.25 [16:17]
    Karolinę lubię i chętnie oglądałabym wyłącznie ją. Mizdrzenia się Martyny nie mogę znieść, straszne to jest. A jej ostatnie stękanie, tłumaczenie się i rozpływanie nad tym swetrem to już w ogóle żenada. Chciała, to kupiła. Po pierwsze za swoje, po drugie nie był to jakiś ekstremalny wydatek, a po trzecie dorobiła do tego tego taką ideologię, że głowa mała. Zwykły sweter, a ona pitoli o przekazywaniu go córce i wnuczce, jakby to co najmniej chanel 2.55 było.
  • gość 2017.09.25 [16:28]
    Też zdecydowanie wolę Karolę, ona jest taka normalna, sympatyczna i spokojna. Martyna w ogóle do mnie nie przemawia...
  • gosc15002700 2017.10.03 [14:40]
    Wpadłam, poczytałam i postanowiłam, że dodam coś od siebie. oczko.gif Zadziwiają mnie niektore komentarze i dociekliwość, związana chociażby z nazwiskami dziewczyn, po co to komu? Będziecie je stalkować, śledzić prywatne życie? Youtuber to zawód jak każdy inny. Interesowałybyście się tak samo księgową czy grafikiem? Szczęśliwy ten, kto posiada pracę będącą również jego hobby. Ciesze się, że im się udało. Pamiętam dziewczyny jak miały kilka tysięcy subskrypcji, ok, zmieniły się, ale uważam, że nadal są sobą. Może do mnie już nie do końca trafiają, ale lubię je i kibicuję im. Dostają paczki w ramach współpracy, wątpię, że inwestują w kosmetyki prywatnie bo i po co? Skoro kosmetyki mają głównie we współpracy to co mają chwalić czy krytykować? Właśnie te kosmetyki, bo te mają. Nie rozumiem Was kompletnie. Załóżmy, że jesteście youtuberkami, jakbyście dostały np 4 paczki, a w nich kosmetyki z każdej kategorii (często dopasowane pod Wasze preferencje) to poszłybyście kupować indywidualnie inne po to, żeby tylko te oceniać, bo inaczej stracicie wiarygodnosc? No błagam. Drugi watek-uroda. Nie wiem kto Wam daje prawo publicznego pisania, ze ktos jest brzydki.. Troche wiecej dojrzalosci i empatii. Ja rozumiem, ze ktos nam sie moze podobac lub nie, ale pomyslcie jakbyscie sie czuly, gdyby ktos publicznie nazwal Was brzydkimi. Obie sa dosc delikatne, wrazliwe (przynajmniej ja je tak odbieram), dziwi mnie, ze mimo tak duzego dobra jakie w sobie maja, ludzie potrafia byc tak przykrzy. Nie odbieram tez Martyny jako zadufanej, ja w Niej widze duzo kompleksow, z ktorymi walczy i ktore pokonuje wlasnie dzieki byciu youtuberem, bo widzi, jak wiele osob dostrzega Jej fizyczne zalety i buduje pewnosc siebie. Ech, no nic. Mniej skupiania sie na innych zycze, a wiecej na sobie, bo to Wasze zycie powinno byc najistotniejsze i to na nim trzeba sie skupiac. Buzka. oczko.gif
  • gość 2017.10.03 [20:35]
    To jeden z nielicznych wątków, gdzie pisze się bez wyzwisk, nie trafią filmami do każdego, bo to niemożliwe, niestety stały się typowymi jutuberkami, które nie mogą się z tym pogodzić i oczekują samych zachwytów. Co do twojej obrony to nie musisz się produkować, na live stwierdziły, że kafe to gowno więc twoją obronę zapewne mają w d***e. No chyba, że napiszesz to samo na yt, tam się liczy do statystyk więc może nawet dostaniesz 'lajka' jezyk.gif
  • gość15002700 2017.10.03 [22:53]
    Nie interesuje mnie co ktoś pomyśli o mojej opinii, nawet Marka. Nie oglądam też ich transmisji na Instagramie więc nie wiem o czym mówiły, ale ciężko mi uwierzyć, że stwierdziły, iż mają coś 'w d*'. oczko.gif Napisałam to co miałam ochotę napisać i tyle. Ja je postrzegam inaczej niż Dziewczyny tutaj. Do każdego można się przyczepić i o każdym można pisać źle (pytanie po co?), trzeba się zastanowić czy my sami jesteśmy tacy perfekcyjni.
  • gość 2017.10.05 [01:23]
    Karolina - Swietna. Normalna, zabawna, wyluzowana, inteligentna. Martyna- irytujaca i infantylna. Z jednej strony zakompleksiona, z drugiej strony zapatrzona w siebie. Mizdrzy sie do tego aparatu, stara sie robic te swoje seksowne dziubki. Szuka aprobaty u widzek, bo widac, ze wyglad zewnetrzny jest dla niej bardzo wazny. " Ale Ty jest piekna Mar", "ale Ty masz cudowna figure Mar" bla bla bla. Z tego co widzialam, Martyna probowala swoich sil w modelingu. Na poczatku wydawala mi sie bardzo ladna dziewczyna, teraz nie moge na nia patrzec... Szkoda.... Niestety Marka nie dorownuje LGS. Kasia i Justyna sa bardziej naturalne, pewniejsze siebie, zabawne. Widac, ze do youtube'a podchodza z odpowiednim dystansem , a przede wszystkim maja wiecej do powiedzenia.
  • gość 2017.10.05 [08:26]
    Nie wiem, ile lat mają Mar i Ka, ale LGS wydają mi się od nich dużo doroślejsze i mają więcej doświadczenia w kręceniu na youtuba. Ale filmiki LGS wydają mi się już zbyt profesjonalne, a stylizacje zbyt wyszukane i perfekcyjne. MarKa jest taka luźniejsza i to mi się u dziewczyn podoba. I to one wydają mi się bardziej naturalne. Ogólnie lubię oba kanały.
  • gość 2017.10.05 [11:33]
    Ostatni filmik z tymi gadżetami do stylizacji włosów Remington całkiem fajny, w tym wcześniejszym, pozytywnym stylu, który dziewczyny reprezentowały. Może się trochę ocknęły oczko.gif
  • gość 2017.10.09 [19:00]
    Ich haul i polowa filmu o tlumaczeniu dlaczego wydala taka sume pieniedzy na sweter a nie inna ŻENUJĄCE
  • gość 2017.10.10 [15:13]
    odkąd poświęciły się pracy tylko na YT - reklama i reklama, w kółko tylko współprace. do W-Y-Ż-Y-G-A-N-I-A
    I to nie jest tak, że ja nie rozumiem, na czym polega praca na yt. Ale na litość boską, w ten reklamowy bełkot można by czasem wpleść jakiś autentyczny film, coś tylko od siebie. Można by tez zmieć sposób prezentacji, nagrywać w różnych miejscach, z różnej perspektywy. mam wrażenie, że każdy film jest taki sam, gdyby zrobić "mute", to nie byłoby różnicy miedzy filmami.
  • gość 2017.10.10 [15:56]
    Jak ktoś jest brzydki to jest. Większość dziewczyn na jt uważa się za ładne albo zaczynają uważać się za ładne, kedy dostaną pełne aprobaty komentarze od jeszcze brzydszych. Potem widzisz taką dziewoje z wydętymi ustami i masz opad szczęki
  • gość 2017.10.13 [10:43]
    No proszę, nawet na wątku o lgs piszą o 'marka', są już sławne. Jak widać sporo ludzi uważa ich kanał za całkowitą komercje, prowadzoną jak kanały marek kosmetycznych(np lirene). Niestety same reklamy szybko niszczą autentyczność :/ ale im to pewnie pasuje, w końcu można było rzucić znienawidzona robotę..
  • gość 2017.10.16 [19:58]
    Tylko chyba niekoniecznie o taką sławę im chodziło... cóż, moim zdaniem ten kanał miał potencjał, dziewczyny były zabawne, autentyczne, fajnie się je oglądało... ale chyba za szybko połasiły się na darmoszkę i rzucanie pracy. Tak naprawdę maja przecież mało subów, ale już teraz stały się słupem reklamowym i zniechęciły do dalszego oglądania.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...