Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikra

Mateusz Kusznierewicz facet...

Polecane posty

Gość mikra

Co sądzicie o Mateuszu Kusznierewiczu? Czy są może osoby które mu kibicowały podczas ostatnich zawodów w Neustadt, albo wybierają się kibicować do San Francisko za dwa miesiące:), kibicowanie przed telewizorem też się liczy:) Ja osobiście bardzo lubię faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uśmiech_prosze
ta..zadufany w sobie bufon! widzilama go na wlasne oczy i mialam nieprzyjemnosc sluchania jego pieprzenia o sobie..boze..narcyz jak sie patrzy!amtej pory nie przepadam za nim@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wyżej
zadufany w sobie dupek ktioś wyjął mi to z ust:p ale tak własnie to wyglada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna96
Jak dla mnie to on po prostu wierzy w siebie. Kiedyś czytałam z nim wywiad i jestem pod wrażeniem. Ma facet pasje i dobrze. Takich ludzi jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotyzzzzmy
no przepraszam ale te blond klaczki robia chyba wrazenie......???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uujjeeee
ma kobiete po 50tce i opiekuje się jej córką 27 letnią. fajnie ma prawda? dwa w jednym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropny pewny siebie
arogancki bogaty narcyz. Nienawidze takich facetów. Zgrywa się na macho. Ja wolę miśków - ciepłych, kochanych, opiekuńczych. Konkretnie mam na mysli jednego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdldfmsf
kurde a co on robi z taka staruszką???;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczciwa
Facet ma pasje, a że umie ją wykorzystać tak, że czerpie z tego korzyści towarzysko finansowe to chwała dla jego umiejętności, błyskotliwości itd... hehe Ja tam do niego nic nie mam. Dla niego zresztą też nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam Kusznierewicza
z czasów kiedy jeszcze uczył się żeglowac i olimpiada mu się mogła co najmniej śnic.mieszkał w Warszawie na Witolińskiej.zawsze uważałam Go za oszołoma i oszołomem został niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfetka69
Link nie wchodzi ale jak się uprzeć... Ja powiem tak Dominik Wydaje mi się bardziej poukładany i taki poważny. Z kolei Mateusz ma w sobie urok Piotrusia Pana, wiecie taki lekkoduch. Ale ogólnie to obaj są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaa
Czyli widać, że sukcesy mocno go nie zmieniły:) A to się ceni u ludzi, nie każdy potrafi pozostać sobą po tym co on przeszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poinfo
Wiecie, że nasz Mateo:) gra również w golfa? Zajął drugie miejsce w krajowym turnieju Mercedes Trophy w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominajka2
Pośpieszcie się, już tylko trzy dni można mianować swoich kandydatów do tytułu ISAF Rolex World Sailor of the Year Awards (Żeglarz Roku 2006) nie zapominajcie o swoich ulubieńcach np. Mateuszu Kusznierewiczu:) Pod tym adresem znajdziecie więcej info: http://www.kusznierewicz.era.pl/aktualnosci.php?a=69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daf
Fajnie, że jest wątek o Kusznierewiczu, ludzie ostatnio podniecają się Kubicą, szukają gwiazdy sportowej nie wiadomo gdzie, a mało kto mówi o Mateuszu, a przecież facet ciągle odnosi sukcest, nawet po przejściu do klasy star, w duecie z Dominikiem Życkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megus
Mnie on ani ziębi ani parzy i też go widziałam w realu. Ale co za ploty piszecie, że on z jakąś starą babą jak jeszcze niedawno brał ślub z młodą i ładną blondynką. Jak wiecie coś innego to dajcie do tego linka a nie takie bzdury wypisujecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalnley
Facet się urządził ma i mamusie i córusie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona...
Ja też go widziałam - w reklamie Ery gsm:) I musze powiedzieć, że zmieniam zdane co do jego wizerunku chłopca – facet aż miło, może niech ze sportu przejdzie do biznesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
no to jestes nie na czasie bo z ta stara babą(juz nie pamietam nazwiska) jest ponad rok. Ma ona córkę 27 letnią i chyba jeszcze małą. Ta kobieta jest golfistką chyba i blondynka jest. wiek niepamietam ale chyba coś koło 50tki czy ponad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starksa
Wiecie, że Mateusz pływa teraz na łodzi klasy Star, może to mało ciekawa wiadomość dla niektórych z was, ale on i Dominik to pierwsza załoga klasy Star w Polsce od ponad 20 lat. Odnawiają tradycję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×