Odpowiedz na ten temat

Maxineczka II

• gość 2017.03.20 [14:58]
    Nie no Hanka i Maxineczka to w sumie podobny typ sylwetki. Obie mają za mocne ramiona, mają talię, jedna ma większy biust. Obie są teraz podobnej tuszy. Katosu jest krępej budowy ciała, ma wielkie piersi, jest malutka, wąskie ramiona i bulwiaste łydki, ale schudła, wyładniała przez to i makijaże robi sobie lżejsze niż w początkach kariery. Jeśli już to figurę ma Karolina Zientek czy Szusz, są jeszcze inne szczupłe dziewczyny, które nie mają lub jeszcze nie mają tendencji do tycia - Lamakeup bella, Milena, Martyna Molenada - nawet za żylasta czy Magdalena Lach. RLM no tak była szczpulejsza, ale znów trochę wróciła do większego rozmiaru. Niestety jak się nie ma przemiany materii super, to trzeba jeść stale zieleninę, a nie tylko na diecie, a potem pierogi... i o znów mi kilogramy wróciły. Nie wiem czy Maxineczka była w zeszłym roku szczuplejsza. Na pewno była taka na swoich pierwszych filmach, ja raczej widzę, że z roku na rok jest coraz większa, co nie dziwi jeśli nie ma nadczyności tarczycy, a tak kocha ciężkie, domowe potrawy. oczko.gif Może się krzywić na weganizm, ale warzywka - przewaga ich w diecie to dla większości ludzi szczupła sylwetka. Nie ma innej opcji jeśli tyjesz to znaczy, że zjadasz więcej niż spalasz. Surowe jest zdrowe i nieskokaloryczne, a przetworzone - smażenina, ciasta, chlebuś, tłuste mięcha, łosoś, sery, konfiturki i kompociki, mleczko - nie, choć tak łatwo się uzależnia od cukru i tłuszczu. usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [15:14]
    Oj nieeee... Hania i Maxi nie mają podobnych figur. Widziałam obie na żywo i mimo wszystko Maxineczka ma kształty dużo lepsze. Głównie dlatego, że jest proporcjonalna. To klepsydra, chociaż w tej chwili powiększona. Hania to gruszka, nawet z tymi wielkimi ramionami, bo dół i tak ma o wiele większy i cięższy od góry. Gdyby schudły, Maxineczka miałaby fajną, kobiecą figurę, a Hania nadal byłaby kaczuszkowata. Za to twarz ma przepiękną.
  • gość 2017.03.20 [15:38]
    Obie są klepsydrami bez wchodzenia w szczegóły co nie znaczy, że są takie same, gruszki mają niskie zawieszenie - długi stan, krótkie nogi. oczko.gif Klepsydra ma wcięcie w talii, gruszka niekoniecznie. Widziałam zdjęcia Hani na insta z jakis wakacji w kostiumie. Nie wydawała mi się taka szczupła, że już nic nie mogłaby zrzucić, ale talię miała bardzo wąską. Nie ma tak dużych piersi jak maxineczka, ale też jest klepsydrą. Nawet wtedy sobie pomyślałam, że jak to ona się tak odchudzała, no i poszukałam stanu, z którego się odchudzała - no wcięło mnie, czym ją matka karmiła chyba swarkami. A maxineczka na starych fotkach z kursów wyglądała tak jak mówicie kobieco, ale teraz to nie ma aż takiej różnicy w "zapasach" między dziewczynami. Trochę inaczej im się ten tłuszcz rozkłada.
  • gość 2017.03.20 [16:10]
    Hanka ma większe piersi od maxineczki i jest dużo ładniejsza wg mnie. Ale Hania faktycznie jest grubsza od niej. Nawet po ciąży i mimo że zgubiła wcześniej dużo kg jeszcze przed ciążą to i tak jest duża. Ale wole dużą hanie z ładną buzia niż dużą maxi bez ładnej buzi za to z niewyparzonym jeziorem. Choć i tak uważam ze nie wyglądają tragicznie jak juz ktoś napisał nie każdy musi mieć rozmiar S czy m. Choć tu pewnie maxi by się klocila ze nosi m oczko.gif
  • gość 2017.03.20 [16:16]
    Ja również widziałam obie dziewczyny na żywo i potwierdzam, że Hania jest dużo grubsza od Maxi. Hania niestety wygląda bardzo niezdrowo chociaż faktycznie twarz ma prześliczną. Maxi też jest ładna, ma błysk w oku usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [16:21]
    Jeśli ktoś widział Hanię na żywo, to wie, że ona absolutnie nie jest klepsydrą. Jest klasyczną gruszką, nisko skanalizowaną, z bardzo szerokimi biodrami, mocno odstającą pupą i masywnymi udami. Nawet powiększony biust nie wyrównuje proporcji. Dlatego tak chętnie nosi sukienki i spódnice z koła, bo to trochę maskuje. Gdyby założyła taki kombinezon jak Maxi wyglądałaby koszmarnie. Pomijając fakt, że by się w niego nie zmieściła. Zresztą Hania spodnie zakładała tylko wtedy, gdy mocno schudła, bo nie ma opcji, żeby w normalnym sklepie kupiła pasujące.
  • gość 2017.03.20 [17:51]
    gość dziś [14:58]
    Od kiedy lamakeupebella jest szczupla? Lol
  • gość 2017.03.20 [20:28]
    Nie no makeupbella jest szczupła nie przesadzajmy. Ja nie uważam, żeby Maxineczka była jakiejś super urody. Na szczęście ma ciemne włosy, a to trochę urodę wyostrza i jak już sobie wszystko domaluje to wygląda egzotycznie - przynajmniej czasem. Figurę miała dobrą tylko jej coś siadła, jest już za duża - łydki jak serdelki, ramiona też za ciężkie, twarz coraz większa - szersza. oczko.gif Wzięła sobie do serca, że nosi kiepskie pantofle, bo szpilki z pierwszego dnia targów nie były już takie tanie z wyglądu. Na jej miejscu, nie zakładałabym już takiego kombinezonu, zawsze można się strojem uratować, nawet kiedy jest się już trochę za ciężkim tylko trzeba to widzieć. Nie będę się o Hanię kłócić, pewnie jest tak jak piszecie, ale kurcze ile ona schudła przecież była monstrualnej otyłości. Maxi to już nie nadwaga pewnie, ale początki otyłości i cóż nie może się zmobilizować, żeby te 10 kg zrzucić. Nie moja sprawa, ale Hanię podziwiam, że wyszła z tego stanu i nie mogę zrozumieć jak mogła do takiej wagi dopuścić, przecież jak mówią specjaliści 1 łyżeczka cukru dziennie za dużo i 5 kg na plus w pół roku. Jeśli Maxineczka nie chce podzielić losu koleżanki kiedyś będzie musiała się zmobilizować.
  • gość 2017.03.20 [20:30]
    gość dziś [17:51] w porównaniu z maxineczką czy hanią - to nawet bardzo
  • gość 2017.03.21 [00:22]
    No macie racje co do Hanki, nie śledzę na bieżąco, nie wiedziałam, że aż tyle przytyła. Też uważam że z twarzy jest chyba najładniejsza ze wszystkich "beauty guru" i jako jedyna wygląda naprawdę ok bez make-upu i nie widać aż tak kolosalnej różnicy jak np. w przypadku katosu..
  • gość 2017.03.21 [09:57]
    Katosu, Maxineczki, RLM wszystkie mają niezbyt wyrazistą urodę dopóki się nie pomalują, ładna jest jeszcze Klaudia cukier puder.
  • gość 2017.03.21 [14:04]
    Klaudia jest śliczna i najładniejsza ze wszystkich tych pseudo ślicznotek. Bo wygląda pięknie nawet bez makijażu.
  • gość 2017.03.21 [23:20]
    Pod filmikiem z paznokciami była kłótnia o zbyt pretensjonalny angielski Maxi. Oczywiście Maxi usunęła całą kłótnie. Jedna z widzek słusznie napisała jej, że jest przewrazliwiona i cenzuruje komentarze pod filmami. Cała Maxi Sraxi. Wrednego charakteru i paskudnego osobowości Maxi nie zamaluje makijażem.
  • gość 2017.03.21 [23:38]
    Cała Maxi Sraxi.
    x
    Pisząc w ten sposób, prezentujesz taki sam żenująco niski poziom i równie podły charakter. Nie lubię Maxi, ale takich chamskich i gówniarskich określeń jeszcze bardziej. Mentalna gimbaza.
  • gość 2017.03.22 [00:28]
    dajcie zdjęcia hani z targów
  • gość 2017.03.22 [15:01]
    Uwielbiam jak wypowiadają się tu obrończynie wyznawczynie Maxi Sraxi smiech.gif mam z Was niezła polewkę smiech.gif A może to sama Ramonka vel Maxi zaszczyca nas swą obecnością? Tylko Maxi jak Ty znajdujesz na to czas, masz przecież tak napiety grafik...
  • gość 2017.03.22 [15:40]
    ość dziś [15:01]
    Uwielbiam jak wypowiadają się tu obrończynie wyznawczynie Maxi Sraxi smiech.gif mam z Was niezła polewkę smiech.gif A może to sama Ramonka vel Maxi zaszczyca nas swą obecnością? Tylko Maxi jak Ty znajdujesz na to czas, masz przecież tak napiety grafik...
    x
    a wszyscy z ciebie maja polewke - trzeba miec siano pod kopulka by wierzyc ze piszesz z maxi smiech.gif
  • gość 2017.03.22 [20:43]
    Ostatnio na miniaturkach z filmami albo robi jakąś dziwną minę albo majstruje coś przy policzkach, bo wygląda jak stara baba, po liftingu.
    Dziś dodała filmik z różowym tłem, co drugi komentarz to że tło jest niekorzystne. Ciekawe ile z nich zostanie usuniętych?
  • gość 2017.03.22 [22:15]
    Ma przepalony cały plan, w miejscach gdzie robi się refleks od rozświetlacza ma przepalone dziury na policzkach. Nic dziwnego, że tego makijażu za bardzo nie było widać. Palety too faced wyglądają dobrze na zwykłej (bo są bardziej podbijające cienie od niej) bazie inglota i trzymają się cały dzień. A porównywanie ich do kobo jest bez sensu, kobo znika z oczu mimo najlepszej bazy nie wiadomo kiedy. Cień z kobo ma jednak inny kolor i jest cieniem o takiej formule jak te foliowe - więc nie każdemu będzie odpowiadał, bo tworzy grubą warstwę. A cienie z too faced wyglądają ładnie na oku, nie postarzają go.
  • gość 2017.03.22 [22:18]
    jakoś u szusz te cienie wyglądają dobrze i świecą się mocno
  • gość 2017.03.22 [22:26]
    ale aska ma gebe... fuuu, i te zeby okropne, oderwac oczu nie moge jaka szczena
  • gość 2017.03.23 [09:17]
    Trzeba było nie robić różowego tła do bladoróżowej bluzeczki, tak wyglądała jak sprana. Bez sztucznych rzęs to ona nie ma urody.
  • gość 2017.03.23 [21:11]
    Porażka. Nawet z takiej palety zrobiła nudny,przewidywalny makijaż. No i jeszcze jak zwykle full cover,ben nye i healthy mix. No masakra jakaś. Zero postępu. Taki wiosenny makijaż niby miał być. A wyszło jak zwykle.. piękny wiosenny makijaż to katosu ostatnio pokazywała. Powinna się uczyć od niej.
  • gość 2017.03.23 [21:18]
    Porażka. Nawet z takiej palety zrobiła nudny,przewidywalny makijaż. No i jeszcze jak zwykle full cover,ben nye i healthy mix. No masakra jakaś. Zero postępu. Taki wiosenny makijaż niby miał być. A wyszło jak zwykle.. piękny wiosenny makijaż to katosu ostatnio pokazywała. Powinna się uczyć od niej.
    x
    A mogłabyś te peany na cześć Katosu u niej na kanale śpiewać? Za każdym razem stękasz, że Katosu to, tamto i sramto. Masz swoją idolkę i super. Po kiego licha oglądasz Maxineczkę? Idź podziwiać mizdrzenie się do kamery i pseudo seksowne wydymanie ust swojej guru. Po co tracisz czas na Maxineczkę, której makijaże ci nie odpowiadają?
  • gość 2017.03.24 [07:53]
    Do Ciebie istoto z 21:18..
    po pierwsze jest to moja pierwsza wypowiedź na temat katosu a po drugie to nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie. Każdy ma prawo pisać takie opinie,na jakie ma ochotę i zgodne ze swoim sumieniem. I Twoje chamskie odpowiedzi tego nie zmienia ani mnie nie zniecheca. Świadczy to tylko o Tobie. Życzę miłego dnia, taka piękna pogoda usmiech.gif
  • gość 2017.03.24 [17:07]
    Też uważam, że z tej wielkiej odsłony paletki sweet peach wyszła jedna wielka nuda.
  • gość 2017.03.24 [20:59]
    No dokładnie .. Klaudia cukier puder juz dawno nakręcala film z ta paleta (jakoś styczeń? )i był cudo makijaz a tutaj zupełnie jakby inna paleta wręcz była uzyta. Cien na środku i w wewnątrz kącika jakby był jeden i ten sam. I tu nie chodzi tez o uwielbianie katosu no ale przyznaj sama.. ona a maxi to zupelnie inna liga.
  • gość 2017.03.24 [22:36]
    Ale ja nie rozważam tego czy ona jest, nie jest , chce, nie chce, kto na co zasługuje. Śmieszą mnie adwokatki, które od razu rzuciły się na jakąś dziewczynę, którą jej pogratulowała pisząc, że widziała ją w manufakturze i zapytała o miesiąc. Mnie zawsze skręca jak słyszę jak ktoś mówi dzidziuś zamiast dziecko, brzuszek zamiast brzuch, pod serduszkiem zamiast w ciąży. Kochane nie dajecie się urobić językowi z miesięczników dla młodych matek. Nie infantylizujmy samych siebie. Mamy dzieci bo tego chcemy lub ich nie mamy, nie koniecznie dlatego, że jesteśmy chore i nie możemy, nie każdy chce żyć według schematu, praca, ślub, mieszknie, rodzina. To jest presja społeczna, która nakazuje kobietom przyjmować pewne wzorce zachowań i języka. Nie dobrze mi od tych maluszków, dzidziusiów i staranek. A na kanale oburzenie, że jak ona mogła to powiedzieć co tamta na pewno chciała dla siebie zachować. Rozrodcza soap opera.
    XXX
    Niestety dziewczyny ze wsi i małych miasteczek nigdy nie zrozumieją, że uciechy życia codziennego w dużym mieście, możliwości podróżowania i zabawy życiem, są dużo przyjemniejsze niż podcieranie tyłków dzieciarom usmiech.gif Tak pewnie miały wpojone przez zazwyczaj niezbyt wykształconych i ograniczonych rodziców. Bardzo mi szkoda takich ludzismutas.gif
  • gość 2017.03.25 [17:26]
    Ciekawe czyje dzieciary będą na starość podcierać obesrane dupsko takim światowym damom jak ty. Hmm...ciekawe...jeżeli nie twoje, to będą dzieci, to będą to na pewno kogoś innego dzieci. Bo każdy jest czyimś dzieckiem. Szkoda, że twoja matka nie myślała tak jak ty. Wtedy by cię nie było i nie pie***liła byś teraz głupot.
  • gość 2017.03.25 [17:46]
    dziś [17:26]
    Litości..brakuje tylko szklanki wody w tym wywodzie.
    Oczywiście jak zwykle pojawia się komentarz o matce ( jak i przy aborcji) Zajmij się może swoją obsraną dupą i nie patrz kto będzie obrabiał te, które nie spełniły obywatelskiego obowiązku nie wydały na świat potomka do obcierania dup następnym pokoleniom.
    Ludzie schodzą z tego świata w rózny sposób, niekoniecznie z obsraną dupą usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...