Odpowiedz na ten temat

Mayathebee

• gość 2017.05.19 [11:33]
    Po raz kolejny temat o niej został usunięty. Co o niej sądzicie?
  • gość 2017.05.19 [11:45]
    Ale dlaczego tak szybko są kasowane te wątki o niej?
  • gość 2017.05.19 [11:51]
    To mnie właśnie zastanawia...są tematy o wszystkich jutuberkach, a o niej temat znika po kilku godzinach.
  • gość 2017.05.19 [12:11]
    Wczoraj na skasowanym temacie było sporo komentarzy bardzo pochlebnych.
  • gość 2017.05.19 [12:16]
    Pewnie pan właściciel karze kasować...smiech.gif
  • gość 2017.05.19 [12:22]
    Skoro takie pochlebne, to dlaczego został skasowany. Wczoraj jeszcze go czytałam, dziś nie ma. Ja tam jej nie trawię, ale tyle hejtu wylewa się w innych tematach, że naprawdę nie rozumiem kasowania tematu o niej.
  • gość 2017.05.19 [12:51]
    Musisz jakos inaczej nazwac temat i wtedy nie beda mogli udowodnic, ze to o nich. Chyba, za padna nazwiska czy nazwa kanalu w postach.
  • gość 2017.05.19 [13:09]
    No, było podane wczoraj nazwisko ćlamkary i to, że wykonuje nisko płatną robotę do której nie ma chętnych. A właściciel, to psychopatyczna osobowość.
  • gość wczoraj [12:09]
    dokąd oni polecieli?
  • gość wczoraj [12:22]
    Jak to polecieli samolotem?Przeciez latanie samolotem nie jest weganskie!!!
  • gość wczoraj [12:53]
    Do Irandii
  • gość wczoraj [13:01]
    Szkoda ze go z tego urwiska nie zepchnela!!!!!!!!!!!!
  • gość wczoraj [13:02]
    jaki znowu wlasciciel?? o anicie tez sa kasowane
  • gość wczoraj [13:09]
    wlasciciel pan i wladca ktoremu majka siedzi pod butem jak mysz pod miotla
  • gość wczoraj [13:15]
    Wiecie co, przypadkiem zupelnym trafilam na jej filmy i ogladalam ich Q&A, to wydaje sie, ze oni sie dobrze dobrali? ona tak to przedstawila, ze takie samo podejscie do zycia, pasje itd itd. wiec skad pomysl, ze on jest tyranem? Wczoraj to ogladalama i jej pozazdroscilam, ze ja nie moge kogos dopasowanego spotkac ;/
  • gość wczoraj [13:19]
    Ona mowi to co on jej kaze mowic!!!!! Nie dajcie sie nabrac. Spuszcza ja ze smyczy tylko do pracy zeby na batony zarabiala a potem kaganiec i do garow
  • gość wczoraj [13:28]
    chyba spory ten kaganiec ma.. co chwila nowe hybrydy w salonie, fryzjer, nowy tatuaz... jak na kobite trzymana pod butem na dosc duzo jej pozwala, slubu nie maja wiec moze od niego w kazdej chwili odejsc ale jakos tego nie robi bo pewnie sama lepsza nie jest. trawil jeden psychopata na drugiego
  • gość wczoraj [13:41]
    hehehe no to o co chodzi? smiech.gif nie maja slubu, sa wolni, a siedza razem smiech.gif no to milosc chyba smiech.gif
  • gość wczoraj [13:49]
    Ona jest za aborcja wiec czemu sie dziwicie ze sobie wziela sadyste
  • gość wczoraj [14:29]
    Jaka miłość, ona lubi byc zdominowana przez silniejszego od niej, a on się przy niej dowartościowuje, bo inteligencją to Majka nie błyszczy. Poza tym zapraszam do wątku o nich
  • gość wczoraj [14:52]
    link?
  • gość wczoraj [16:10]
    co chwila nowe hybrydy w salonie, fryzjer,
    x
    to darmoszki za aktywny link w opisie pod filmikami. Dlatego lysy kasztan jej pozwala bywac w tych miejscach.
  • gość wczoraj [18:00]
    Ciekawe masz doświadczenia z facetami smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość wczoraj [18:55]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...