Odpowiedz na ten temat

Maziowa Szkocja

• gość 2017.03.17 [13:13]
    Do gość 02:14! Właśnie ręce opadły mi w dół przebijając podłogę wprost do sąsiada!!!! Jak już decydujemy się pisać publiczne komentarze, starajmy się robić to" poprawną polszczyzną"usmiech.gif
    ZANIM UDOSTĘPNISZ OPINIĘ, SPRAWDŹ BŁĘDY!!! W innym wypadku utwierdzisz wszystkich znających zasady poprawnej pisowni, że oprócz blyskotliwości, oczytania, inteligencji itp. Jesteś również analfabetką!
    Teraz drobna korekta:
    Przede wszystkim, a nie "przedewszystkim"! Mam rozum, a nie " mam rozumu"(chyba, że faktycznie nie posiadasz)! Na moim miejscu, a nie " swoim miejscu"(swoje to możesz mieć braki w edukacji)! Zastanawiam się, a nie " zastanowiam się"( bo zakladam, że na przykład zaparzasz herbatę, a nie zaporzasz usmiech.gif Zabrać, a nie zabrza( tu ogólnie zgłupiałam).
    Jesteśmy Polakami, piszmy po polsku! Ps. Tłumaczenia typu " śpieszyłam się", " piszę z telefonu", traktujmy jak skok z balkonu, bo tak szybciej znajdziesz się na na dole, niż korzystając z drzwi i schodów... , a youtuberka Mazia ani mnie ziębi, ani parzy( czytam żeby się pośmiać i wyszukiwać takie wynalazki jak "blyskotliwa" autorka komentarza hahahaha)
  • gość 2017.03.17 [14:33]
    Do gosc/2:14/ No wiec ,wyobraz sobie,ze owszem oceniaja mnie bardzo pozytywnie,moi podwladni,rodzina,maz ,a musze ci wyznac szczerze,ze ze wszystkimi ,jestem na przyjacelskiej stopie,tak wiec to cos oznacza,nie jestem ani chamska,ani tymbardziej wulgarna,znam Mazie,bardzo dobrze,ty natomiast mnie nie znasz,wiec daruj sobie te komentarze,sa zalosne,idz zrob cos pozytecznego czlowieku,,bye,bye!!!!!!
  • gość 2017.03.17 [14:34]
    Do gosc/2:14/ No wiec ,wyobraz sobie,ze owszem oceniaja mnie bardzo pozytywnie,moi podwladni,rodzina,maz ,a musze ci wyznac szczerze,ze ze wszystkimi ,jestem na przyjacelskiej stopie,tak wiec to cos oznacza,nie jestem ani chamska,ani tymbardziej wulgarna,znam Mazie,bardzo dobrze,ty natomiast mnie nie znasz,wiec daruj sobie te komentarze,sa zalosne,idz zrob cos pozytecznego czlowieku,,bye,bye!!!!!!
  • gość 2017.03.17 [15:32]
    Maziu Maziu kto ci to pisal. powiem tak tu mozna smilo z bykami pisac byle jak interpunkcji brak walic smialo bo przeciez robimy to dla Mazi ona kretynka strona poswiecona jej osobie wiec raczej bym sie zbytnio nie przejmowala ze mazia wyjezdza tu z polszczyzna hehe a w najnowszym filmiku stwierdza ze cukier jest zdrowy pani dietetyczka od 7 bolesci.. wiekszego debila nie widzialam.. i uj ide do "uszka"spac bedzie wilk syty i wilk syty lol
  • gość 2017.03.17 [15:45]
    Wiec tak: ogladam vlogi roznych dziewczyn, duze kanaly i te mniejsze no ale, ziewanie sapanie, mlaskanie przelykanie sliny jak swinia w oborze. no troche kultury osobistej by sie przydalo.
  • gość 2017.03.17 [16:53]
    Pies jest młody ma 5 lat to nie ekstra podeszły wiek co ty pieprzysz
  • gość 2017.03.17 [17:22]
    no wlasnie moja babcia ma psa ktory ma 10 lat juz. jakos nie wymiotuje moja babcia to raz ja jakis czas daje puszke bo weterynasz powiedzial ze lepiej gotowac psu jedzenie a ta idiotka 3 razy dziennie puche mu daje i to ciagle te same whhh biedna psinka. ale mazia debil oszczedza zeby miec na kremy z funciaka i bzdury jara sie tym a to nawet przy orginalach nie lezało.
  • gość 2017.03.17 [19:08]
    A teraz mamy nowe slowko z repertuaru Marzena,"odwleczec"tak,tak,to wlasnie jest to,a takze,ze cukier nie szkodzi,chociaz nawet male dziecko wie,ze cukier to biala smierc,ale Mazia to ekspertka,od siedmiu bolesc****esek juz dawno powinnien miec wizyte u weta,ale glupia baba,woli kupic flache I sie upic!
  • gość 2017.03.17 [19:19]
    Do gosc/13:13/A coz w tym zlego,ze osoba piszaca ten komentarz,mylila sie z pisownia?Ty w kazdym calu jestes taka idealna? Nie sadze,lepiej byloby dla Ciebie ,usiasc gdzie w kaciku I milczec.Jezeli udzielasz sie na kafeterii,w dyskusji o Maziowej Szkocji to pisz w tym temacie geniuszu ortografii
  • gość 2017.03.17 [19:25]
    Gość 15.32 No niestety, ale jak chcesz naprostować Mazie, z pewnością nie dasz rady piszac na jej poziomie, czyli bardzo, bardzo niskim, a może to Ty Mazia? Gramatyka nie boli analfabetko
  • gość 2017.03.17 [22:41]
    Tak sie zastanawiam po co ją oglądacie?zeby jej poublizać? Dowartosciowac sie? Smutne jestescie i czas marnujecie.Mazia jest jaka jest,jej dobrze z tym.Co was to obchodzi jak zyje co je.Ona pokazuje swoje zycie i nie prosi o rady jak ma zyc co jesc itd.aDziwni z Was ludzie.serio.
  • gość 2017.03.18 [08:16]
    Mazia, skoro pokazujesz swoją nędzna wegetację ( bo to nie życie, tylko wegetacja, sorry), to musisz sie liczyć z tym, ze ludzie ci prawdę napiszą. Nie kręć tych bzdur, internet odetchnie z ulga. Każdy film to samo, spanie, żarcie, zakupy. Jeszcze brakuje filmu o sraniu.
  • gość 2017.03.18 [14:27]
    Do gosc/08:16/,,Znajac tego przyglupa,,bedzie I filmik o sraniu,przeciez ona nagrywa sama nedze,nic konkretnego z tych filmikow sie nie nauczysz,Mazia powinna skonczyc z tym nagrywaniem,caly internet z niej sie nabija,a te jej rzekome fanki,ogladaja ja po to,aby sie z niej ponabijac,maja ucieche,opowiadajac o tej babie!
  • gość 2017.03.18 [18:46]
    Powinny nagrać z Fokusowaną wspólny filmik pt:" Mlask, mlask"
  • gość 2017.03.19 [11:39]
    Ona powinna nagrac filmik ze swoim mentalnym sobowtorem malpacita Hahaha
  • gość 2017.03.19 [18:37]
    A tobie kocmołuchu słoma z butow wystaje ,jesteś przygłupia moze mamie z łózeczka wypadłasjezyk.gif
    Nikt nie ma prawa obrazac innych tylko dla tego ze jest anonimowy .
  • gość 2017.03.20 [18:28]
    Wow, co za blyskotliwa wypowiedz. Mazia wypad stad, bo ci zolte karteczki na splesniale zarcie wykupia!!! smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [10:26]
    Kiedyś oglądałam Mazię, żeby się pośmiać,ale....ileż można oczko.gif Toć to przecież nie kabaret, a w końcu niski poziom tej osoby i tego kanału
    normalnej osobie się nie tyle znudzi co zda sobie sprawę,że PO CO TO OGLĄDAĆ..?! Myślę,że jej kanał umrze śmiercią naturalną, bo taki twór normalnie nie ma prawa bytu. Na dodatek jakiś syf wyszedł na temat jej życia. I po co to udawać,że jest się kimś innym niż w rzeczywistości oczko.gif Wstydu trzeba nie mieć.
  • gość 2017.03.21 [14:25]
    Zgadzam sie z Toba,kanal na bardzo niskim poziomie,szkoda czasu na ogladanie,Mazia nie warta uwagii,szkoda,ze tylko male grono widzow tak sadzi,ta kobieta zadnych wnioskow z tego nie wyciaga,dalej brnie w ten syf!
  • gość 2017.03.22 [09:16]
    Nie powiedzialabym-zauwazcie, ze te jej p*****ly slodzi pare idiotek takich jak ona i sa to na ogol ciagle te same kretynki wsrod ktorych prym wiedzie chustkowa pi... niejaka Jo Bat.
  • gość 2017.03.22 [14:12]
    Ta Jo Bat,to taka sam przyglup,jak Marzena,nic soba nie reprezentuje!
  • gość 2017.03.22 [19:43]
    Cytuje ostatnia produkcje:" a teraz moje zdrowie pozwala na wszystko". Taaaa--na wszystko za wyjatkiem pracy, oczywiscie! Marzena, zgnila p**do, wez sie do roboty, bo porzygac sie mozna jak sie na ciebie patrzy!!!
  • gość 2017.03.22 [21:28]
    Fleja i brudas, dlatego uważa, żeby kamera nie złapała jej syfu...Sypialnie pokazała tylko raz po remoncie, teraz już nie zobaczymy i dobrze.Kiedy to ona niby sprząta..? Po drugim śniadaniu, ogląda YT, albo idzie spać, bo chora...Ale po jaką cholerę łapie za kamerę zaraz po wstaniu z łoża, tego nie pojmę. Skoro się tak pokazuje, to nie powinna się dziwić, że tak jest odbierana. Kafeterie ta cwaniara czyta, od momentu kiedy to, jedna z jej psiapsiółek w prywatnych wiadomościach dała jej cynk. Ale Maziunia postanowiła pokazać Wszystkim środkowy palec i...Nagrywać ile tylko wlezie. Nic ta baba nie wnosi do YT A Jej makijaże to przykład, jak się nie malować, porażka. Mężuś też byle z domu uciec...Że też jej to nic nie mówi, no ale cóż Maziunia głupek, jak już Ktoś wcześniej napisał.
  • gość 2017.03.23 [13:41]
    Mazia wydała oświadczenie,że nie będzie podawała więcej swojego adresu.
    Ciekawe,że zbiegło się to z czasem kiedy na kafe wyszły na jaw jej kryminalna przeszłość i sprawa Misia alimenciarza...
    Swoją drogą ten jej vlog kiedy piecze bułki ewidentnie zdradza,że czyta ten temat jezyk.gif
    Maziu do Ciebie: Im bardziej się zapierasz,że masz to w du**e tym bardziej widać,że Cię to rusza.
  • gość 2017.03.23 [15:05]
    mi sie wydaje ze on troche uposledzona jest,ale tak serio bo inaczej nie moge tego ogarnac.. ona nie montuje nie wycina bo jej sie nie chce łebą ruszyc. nawet foto robi to dla estetyki mogla by te buleczki ja katerzyk dac a to wali odrazu z blacha. choc moze ta blacha wyglada lepiej niz jej porobana i obita zastawa. my nie kazemy ci sie zmieniac ale troche kultury czlowieku by tobie sie przydalo. wycieranie nosa dlubanie w oczach siorbanie, grzebanie pod pazurami kobieto czy ty to musisz robic na filmiku??
  • gość 2017.03.23 [17:47]
    Z ostatniego vloga Mazi:
    "patrzAlam", "echy i achy", "poCZeba", "muszeM, pojadeM, zrobieM". Czy ta kobieta skonczyla podstawowke?
  • gość 2017.03.24 [00:16]
  • gość 2017.03.24 [09:14]
    Marzena pochodzi z nizin spolecznych, typowy margines.Oprocz podstawowki nie skonczyla zadnej innej szkoly. W Polsce poza chlaniem i cpaniem nic jej nie interesowalo, ta kobieta to kompletne dno.
  • gość 2017.03.24 [14:20]
    Potwierdzam,dni ostateczne!
  • gość 2017.03.24 [18:37]
    dno i wodorosty.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...