Odpowiedz na ten temat

Mishon, żona Macieja Dąbrowskiego "Z Dupy"

• gość 2017.07.17 [23:14]
    Co o niej sądzicie? Dla mnie laska ma parcie na szkło. Zauważyła, że mężowi poszczęściło się z kanałem i założyła własny, na którym zamieszcza naprawdę ch*jowe materiały. Kiedyś ponoć śpiewała w ostrym zespole metalowym. Teraz jest przydupaską własnego męża.
  • gość 2017.07.17 [23:27]
    Jest irytująca nadzwyczaj
  • gość 2017.07.17 [23:29]
    Laska ma chyba zaburzenia odżywiania. Maciek niby taki z dystansem do siebie, a jak ktoś skomentował jego żonę że wygląda anorektycznie, to zbanował z miejsca.
    Ogólnie widać, że nie ma pomysłu na swój k/an/ał - podejmuje tematy urodowe, a wyraźnie targetuje w widzów męża, podciągając pończochy - ani to dla kobiet, ani dla stulejarzy, żadna z powyższych grup odbiorców nie znajdzie dla siebie niczego konkretnego. Kanałów beauty jest zatrzęsienie i panie przynajmniej wiedzą o czym mówią. Przy czym zero haryzmy i teksty w stronę operatora - to już mam mówić? Kobieto, jak ci się nie chce to daj sobie spokój smutas.gif Widziałam z dwa filmiątka i cringe mi się przeładował
  • gość 2017.07.17 [23:31]
    Oba kanały są do niczego. Na czym wybił się ten człowiek? Przekleństwa i głupawe przeróbki. Pewnie wiek widzów to 14-17 lat.
    To jest "sukces"?
  • gość 2017.07.17 [23:31]
    mnie w niej wk**wia to, że stara się pokazać, że jest taką rockową, przebojową dziewczyną o wielu talentach, a w rzeczywistości to tylko lalka na pokaz.
    jest ładna, owszem, ale jedzie wyłącznie na swojej urodzie. zrezygnowała ze śpiewu, a dzięki temu zaczęła być bardziej znana. Teraz podłapała opcję założenia kanału. Ale co na nim prezentuje? przecież to są vlogi jak każde inne. po co to?
  • gość 2017.07.17 [23:32]
    Ogólnie ma parcie na szkło, to jakieś programy muzyczne, w których daleko nie zaszła, to się wepchnęła do legend allegro co samo w sobie stanowiło antyreklamę, freakszoł, teraz youtjub.
    Z urody już się ciut sypie, widać że lata lecą, ale ogólnie jak na czterdziestkę to się spoko trzyma.
  • gość 2017.07.17 [23:32]
    Mega zadufana w sobie, udaje taką "rockową", a zachowuje się jak pozer. Dla mnie nadzwyczaj ładna nie jest, zmarszczek sporo i anoreksja.
  • gość 2017.07.17 [23:33]
    Maciej, mimo że kontrowersyjny, widać, że jest człowiekiem z jakąś tam wiedzą, pasjami etc. Ma dużą wiedzę z zakresu współczesnej kultury i potrafi się mądrze wypowiedzieć. Niepotrzebnie się aż tak wygłupia, wstawia jakieś kretyńskie żarty. Gdyby tego nie robił, kanał naprawdę byłby spokój. A Mishon jest ładnym dodatkiem. To żona swojego męża, która nie ma charyzmy i zaistnieje na YT wyłacznie dzieki ładnej buzi.
  • gość 2017.07.17 [23:35]
    Odpowiedź : kasa. W sumie łatwy pieniądz, małolaty oglądają wszystko jak leci.
  • gość 2017.07.17 [23:35]
    Maciuś też kiedyś robił lepsze materiały, miał pomysł, każde z duupy oglądałam, teraz nie jestem w stanie wytrzymać więcej niż dziesięć minut nowych odcinków. Do tego widać, że gościowi trochę odwaliła sodówa i gubi się w tym, co mówi - jest szybki do osądów. Wyśmiewa innych twórców za powtarzalność tematów, a sam robi to samo - jakaś typowa andżela itd, masaaakra, to było sto razy. Chooj mnie obchodzi, że żeby zrobić jedno ujęcie pojechał na drugi koniec Polski, kupa w złotym papierku w środku nadal będzie kupą. I ten green screen piwnicy loooool
  • gość 2017.07.17 [23:38]
    Nie szkoda wam czasu na oglądanie tego?
  • gość 2017.07.17 [23:38]
    Maćka zaczęła boleć d**a o popularność tzw "meme familii"
  • gość 2017.07.17 [23:40]
    meme familia, zdooopy, hej łobuzy, jedno i to samo gufno, każde uważające się za lepsze od poprzedników
  • gość 2017.07.17 [23:41]
    mi właśnie szkoda czasu i przestałam to oglądać smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.07.17 [23:42]
    nieprawda, z meme familii bardzo lubię Gargamela i Generatora Frajdy. Pierwszy jest po prostu bardzo inteligentny i elokwentny, drugi - również, a dodatkowo przyciaga swoją aparycją. Wsłuchajcie się w to, co mówią te chłopaki. Właśnie przez takie wtrącenia można zobaczyć, że to naprawdę mądrzy ludzie, którzy dobrze się bawią na youtubie.
  • gość 2017.07.17 [23:45]
    Gargamel i Generator Frajdy to naprawdę inteligentni ludzie, jeżeli poruszają istotne tematy, to zawsze ich wypowiedzi są na najwyższym stopniu merytorycznym. W styczniu miałam okazję z nimi pogadać i naprawdę są sympatyczni i "normalni", szczególnie Generator czyli Bartek, mega sympatyczny chłopak.
  • gość 2017.07.17 [23:46]
    To młoda generacja. Oni wnoszą świeżość na naszą Tubę, dlatego to ich powinno się promować.
    Oprócz nich bardzo lubię jeszcze Masochistę i Niekrytego Krytyka. Naprawdę, spoko kanały. A reszta jest do kitu.
  • gość 2017.07.17 [23:46]
    jaaasne, gargamel to tania kopia pjudipaja, to idiota, tylko z wysoką opinią o sobie, generator jest spoko, ale ile można oglądać to samo guufno, niczym nie różnią się od reszty debili na polskim yt, dla widzów, którzy uważają siebie za lepszych oglądając ich zamiast stuu czy hej łobuzy, a to wszystko jeden gniot
  • gość 2017.07.17 [23:50]
    A mishon jest tak rockowa jak Majka Jeżowska na Lato z Radiem, dzidzia piernik
  • gość 2017.07.17 [23:50]
    Prędzej kopia iDubbza
  • gość 2017.07.17 [23:55]
    Kopiuje od każdego, kto popularny i idiota jest tak bystry, że myśli iż polaki biedaki nie wiedzą co to zagranica i nie zanotują różnic.
    Pajac nadal będzie pajacem, nawet kiedy założy czarne ciuchy, zapoda kilka mądrych słówek i zacznie obrażać głupszych w jego ocenie od siebie.
  • gość 2017.07.17 [23:55]
    http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/ s480x480/e15/10401637_637277423025756_2083872182_n.jpg?ig_ca che_key=NzMxMTUyMTkzMzg2Nzc4MTc5.2
    jak dla mnie to ona jest zrobiona. Nie widzę tutaj ani grama rockowego looku. Każdą można by było tak wystylizować.
  • gość 2017.07.17 [23:56]
    Co myślę o Aleksandrze Kasprzyk- Dąbrowskiej?
    - jest wg mnie piękną kobietą
    - jest trochę niestety zrobiona, "sztuczna" z wyglądu. mam na myśli m.in. zrobione paznokcie, rzęsy, doczepki włosów, brwi, usta, które ostatnio podrasowała botoksem, yyy kurde sporo tego wyszlo smutas.gif a szkoda
    - jest uzdolniona aktorsko, świetnie poradziła sobie w Twardowskim, u Maćka dobrze wciela się w daną " rolę "
    - pięknie śpiewa
    - nie znam jej osobiście, ale wydaje mi się, że jest wrażliwą, ciepłą osobą
    - widać, że kocha i wspiera męża
    - a co do jej kanału, to dajcie jej szansę. jest dobrze. to początki, musi się rozkręcić dziewczyna
    P.S: Ola ma 34 lata, nie 40. mniej zazdrości, naprawdę. znajdźcie w niej też coś pozytywnego
  • gość 2017.07.17 [23:56]
    próbuje wszędzie pokazać, jaką jest niby fanką Gunsów xd
  • gość 2017.07.17 [23:59]
    Jest antypatyczna i tyle.
    Serio ma 3o kilka lat? Myślałam, że jest po czterdziestce, przez ten czarny włos i zmarszczki. Jest ładna, ale nie jest autentyczna w tym co robi, może dlatego ludzie ją odrzucają.
  • gość 2017.07.18 [00:02]
    Tak, ma 33 lub 34 lata
  • gość 2017.07.18 [00:02]
    Śpiewa ładnie, ale uzdolniona aktorsko nie jest, ma wadę wymowy i dialogi w jej wydaniu szeleszczą papierem, coś na miarę Klanu.
    nie odrzucił sposób, w jaki poniżała się w odcinkach męża, jakieś lesbijskie niby akcje, pokazywanie stóp, taniec na rurze, atencyjność overload
  • gość 2017.07.18 [00:04]
    ALE i tak życzę państwu Dąbrowskim jak najlepiej - mi nie przybędzie ani nie ubędzie, jak im się powiedzie. Zapodałabym jeszcze komenta w stylu passive agressive, ale mi się nie chce, ide siku i spać
  • gość 2017.07.18 [00:06]
    ano sepleni... ale to jest takie urocze usmiech.gif A swoją drogą, Tymon ma jej oczy i usta, ktoś zauważył?
  • gość 2017.07.18 [00:06]
    Tymon będzie pokurczem po rodzicach, trochę szkoda młodego
  • gość 2017.07.18 [00:08]
    Swoją drogą ZASKAKUJĄCE dziecko jest podobne do któregoś z rodziców pechowiec.gif
    PRZYPADEK???

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...