Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość córka Sindbada żeglarza

miss world

Polecane posty

Gość córka Sindbada żeglarza

kiedy będzie , dzisiaj czy ktos wie moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
nie wiem ale ta nasza miska ma nochal!!! mogłaby swiece gasic w kościele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
stawiałam na nią, ładnie na fotkach wychodza ale po obejrzeniu ich z bliska czy z innej pozycji okazuje sie ze nie ma ładnej. Mi sie podobała Burak ale teraz widze ze ma pipke na brodzie:D, a cieslik ma suchą chuda konską szczękę......wczesniej nie widziałam tego na zdjęciach, w retuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnąca pianka do kąpieli
i oto cała prawda o naszych miskach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomnianki
zawiodłam się wczoraj jak je oglądałam, nic innego jak silikony , doczepiane treski i przedłuzane i zagęszczane włosy z marnym często efektem. Znam się na tym i wiem jak odróznic włosy zagęszczane od swoich, widac po tym jak sie rzucaja z boku na bok. Naturealne tak równo nie rzucaja sie na boki a peruki raz dwa i całe w jedną stronę, raz dwa i całe w druga strone. Co druga tak miała. Niektóre miałae upiete treski , nawet nasza polska tzn kanadyjka niestety z marnym efektem miała treskę pod kolor swoich włosów. szok, zawiodłam się. Treska była wielka gruba, długa, nienaturalna całkowicie. Czeszka chile i Tajlandia mi sie podobały. poprostu wennezuela tez pobiła rekord sztuczności. Nabżydsze te azjatki i pacyfik .Aha trzy z missek sa tranwescytkami i teraz moge skłamac która ale chyba japonka i jakas inna blondyna. niepoznasz nigdy , czytałam w necie i pokazali je nawt. szok , nigdy bym nie zgadła. japonka wyglądała ślicznie a była tranwescytką. Wczoraj szukałam ich- nie dopatrzyłam się. kurcze tak się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ... mi też się podobała kandydatka z Chile i chyba z Boliwii :) Ładna też była dziewczyna z Kongo :) Niestety muszę stwierdzić, że najbrzydsze są Europejki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomnianki
m sie wydaje ze w europie było róznie, słodkie blondynki i szatynki wtrskach i silikonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde teraz przeglądam ... tą stronę którą zapodałaś ... tam nie ma kandydatki z KOngo :P Coś mi się pomyliło :D Mniejsza z tym ...jakaś z Afryki mi się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomnianki
http://www.mw2006.pl/index.php?bio=139 i gzie ta jej gesta gruba wielka czarna treska która miała? silikony i treski wszędzie, a pewnie i połowa ma licówki oraz powycinane 7iódemki , oraz zebra ostatnie dwa. Tak się robi , słuchałam jak mówili , ak przygotowywuja wenezuelki na wybory, obłęd. kazą tym dziewczyna usuówac siódemki aby kośi policzkowe były wydatniejsze, aby miec talie osy kazą im ostatnie te najbardziej elastyczne zebra usówac.....i efekt jest super, zawsze wenezuela wiodła prym, ale jakim kosztem ? poprawiaja urody im i wygrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomnianki
tak a zafryki były niektóre ciekawe. http://www.mw2006.pl/index.php?bio=139 pkropna ta nasza kanadyjka, i nie ms treski tu, zapomniała włozyć. a ciekawe czy sztuczne rzęsy zakładają. napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
Sorry ale mi ta Gosia Majewska tez wyglada na transwestyte, twarz faceta normalnie tylko makijaz ma...fe Przynajmniej na tej fotce z linku powyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
No a ta z Chile to sliczniutka i jakos tak naturalnie wyglada na tle tych innych Wenezuelek itp. Jeden minus to to, ze ta z Chile przypomina mi typem urody /o wiele/ ladniejsza wersje Brendy Walsh z Beverly Hills, a ja nie cierpie tej aktorki. Hinduska tez byla niezla i chyba Angola, ale jeszcze musze sie przyjrzec. Tajka tez niczego sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
kazde zdjęcie inaczej pokazuje, w rzeczywistości tez wszystko zalezy od ujęcia, od uczesania i makijazu, no ale patrząc na rysy twarzy to patrze na oczy nos usta budowe kości policzkowych i włosy. wszystko razem musi grac i oststnio u cxeszki tajki i z chile grało. no ale na fotkach to juz inaczej wyglądają. wiecie tyle tapety co nakładaja na pokazy a tu na fotkach bardziej naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
Edyta Górniak śpiewała wczoraj i wyglądała podobnie do tych misek,ładna babka, ładne rysytwarzy, głos, oczy, nos, usta, figura ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
No i jak teraz patrze na fotki, to niektore z tych co mi sie podobaly na wczorajszym pokazie juz tak bardzo na fotkach mnie nie zachwycaja a z kolei niektore niezauwazone przeze mnie wczoraj, na fotkach wiele zyskuja w innej fryzurze itp... Ech, ciezko wybrac najpiekniejsza, jeszcze sie poprzygladam. Ale mimo wszystko jest sporo "przecietniar" lub "silikonowych lal" sztucznych do potegi i tych nie biore pod uwage w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
dokładnie, operacje silikony peruczki(jedna ma na mur beton peruke widac to od granicy czoła), pełno tresek, zagęszczanych włosów. Niech wybiora którą chca i tak zawsze wygrywa przecietna. Moze nie przeciętna ale brzydsza od tej ładniejszej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
To prawda, najczesciej te najladniejsze nawet nie sa w finale :/ Co do Afrykanek, to one musza miec sztuczne wlosy, zeby miec dluzsze, bo im same takie nie rosna :D Takze ich wlosy sztucznie wygladaja na maxa takie proste i dlugie. Ale inne to przesadzily z burza lokow, a treski tez az sie rzucaly w oczy! Chociaz bylo pare o dosyc marnych wloskach, ktore niczego z tym nie zrobily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
ale zawsze usiało byc tak ze włosy i biust miałbyc naturalnya teraz? wszystko na widoku sztuczne włączając zęby nawet.......bosze i te ich sporty, siatkówki, medycyna.:O......fakt kiey mają na to czas? wymyslaja takie głupoty, i pewnie jeszcxze zajmują sie chorymi w hospicjum, maluja , rysuja, studiuja i hoduja koty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
nasza coś na twarzy skoniowała się. najstarsza jest ze wszystkich - zauwazyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
jedna była w peruce napewno - szok wyglądała komicznie, małe czoło i równa jak od linikja wielka peruko szopa.jak zakręciła sie to całośc sie tak uniosła o obruciła i opadła na plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
i dunka jest brunetka, włoszka blondynka:) a canadyjka polka:) i pełno blondynek świnskich blondów. aha i afrykanka jest biała a Polskę bedzie reprezentowac niebawem córka olisadebe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaqacja
A mnie się podoba miss Koreii:) Subtelna i piekna buzia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lily-was-here
stawiam na Słowację, nasza rodaczka niestety za stara, może robić za matkę tych siedemntastolatek momentami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NJK
O JUZ TU JEST ! JA NA HINDUSKE CHOCIZ FRANCUSKA COS W SOBIE MA ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.e.j.
Ogladajac Lotyszke na pokazie wczoraj przemknelo mi przez glowe,ze to FACET zrobiony na babke. To blondynka (farbowana) o meskich rysach twarzy. Transwestyta! Jesli plotki o 3 transwestytach na tym konkursie sa prawdziwe, to moze o nia/niego chodzilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
kurcze nie pamietam własnie z jakiego kraju ale wiem ze nie widac było ze to facet skoro wygrała w swoim kraju wybory. ale jak się przyjżałam to coś widac było w tej jej wtedy makijazu ostrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Wsi Łomianki
kurcze ta z gibraltaru tez mi zakrawa na tranwescyte. hmmmmm a która najwyzsza jest? moze po wzroście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×