Odpowiedz na ten temat

MissPKproject

• gość 2017.01.02 [07:31]
    oglądacie?
  • gość 2017.01.02 [07:41]
    Nie daję rady. Glam life odbiegający od rzeczywistości plus towarzystwo wzajemnej adoracji (czyt. Basia Callmeblondiee) to nie moje klimaty.
  • gość 2017.01.02 [08:41]
    ja obejrzałam kilka jej produkcji ale mnie jakoś nie przekonuje, coś mnie w niej irytuje
  • gość 2017.01.02 [09:35]
    jak wyzej. parę razy pojawiła sie w polecanych, obejrzłałam i ... nic. Nuda, żadnych treści. Szkoda czasu
  • gość 2017.01.02 [13:24]
    Ona ma ewidentnie jakieś zaburzenia. I te tłuste włosy...
  • gość 2017.01.02 [15:00]
    Ja ją przez moment oglądałam, ale to było dawno temu. Jak zaczęła pokazywać non stop bath&body i świeczki z yankee to podziękowałam
  • gość 2017.01.02 [15:53]
    Dajcie już spokój, nie warta wątku na kafe. Nudy na maksa.
  • lilka kossak 2017.01.02 [23:33]
    To prawda, zadna i nudna....uroda do bolu przecietna, meskie rysy twarzy. Glos usypiajacy, jedynie co pozytywnego wynioslam z jej filmow, to, ze niezle pichci i to czesto bardzo czasochlonne potrawy. Pewnie dobrze sie odnajduje w roli kury domowej.
  • gość 2017.01.03 [02:21]
    Też uważam, że jest nudna. Przy tym wyniosła, sztuczna i wydaje mi się, że nieszczera. Próbuje być taką swojską kumpelą, ale jej to nie wychodzi. Kiedyś ją oglądałam, ale podczas porządków w subskrypcjach usunęłam bez żalu... Kiedyś w jednym filmiku opowiadała o śmierci swojego ojca, a za chwilę polecała zegarki DW, co wydało mi się nie na miejscu. Jestem na NIE i nie oglądam jej.
  • gość 2017.01.03 [08:56]
    ona mieszka w USA?
  • gość 2017.01.03 [09:16]
    pod Warszawą mieszka..
    ale czasem sprawia wrażenie jakby myślała, że mieszka w USA oczko.gif
  • gość 2017.01.03 [10:50]
    Całkiem ciekawie się ubiera. Stosuje trochę droższe kosmetyki od tych drogeryjnych. I nic więcej. Jakość obrazu i dźwięku w filmach żenująca.
    Ach, uzależniona od Victoria Secret - choć przyznam że jak na matkę dwójki dzieci figurę ma niezłą.
    Jednak jej filmy są nudne. Brakuje jej chyba czasu i pomysłu.
  • gość 2017.01.03 [11:03]
    niestety ma taką niezbyt porywającą osobowość. Ciuchy przyjemne, dom ładny, potrafi sklecić pełne zdanie ale i tak nie chce mi się podglądać dalej pechowiec.gif I w sumie nie wiem dlaczego ?
  • gość 2017.01.03 [11:43]
    Wiecie dlaczego Karolina ze stylizacji, czy Laura przyciągają do siebie tyle widzów, bo jak cos mowia to mowia to z energią, mają jakieś emocje. A ona czasami tak mruczy pod nosem, jakby sama nawet nie chciała tego słuchać.
    Tak kończą kanały lifestyle. Zero kontentu. Wszzytko i nic. Ona jest trochę moim zdaniem niezdrowo chuda.
    Ale jakby miała nie byc, jak sie ciagle odchudza. Kocha VS, ja mam jej na pęczki i wcale to nie jest aż taka jakość, a zwłaszcza te dresy z Pinka. Szmaty jak HM albo i gorzej.
  • gość 2017.01.03 [11:51]
    A widzieliście jej filmy z planów filmowych? Druga Szansa, czy Top Model? Jak ona się tam znalazła? Na żadne pytanie swoich widzów na ten temat nie odpowiedziała?
    Mało tego ostatnio w jakimś filmie miała protesnsje ze suby nie rosną.... Ze ona na tym nie zarabia, meczy sie po nocach a nie zarabia i na kanale stagnacja. Moze 4 lata temu nie było tylu kanałow i cos sie u niej działo, ale przyszły młodsze, piękniejsze, z energia i jest co posłuchać, czasami sie pośmiać i fajnie sie patrzy jak młode dziewczyny potrafią juz o siebie zadbać.
  • gość 2017.01.03 [11:53]
    Już sama nie wiem co słabsze czy stylizacje , susz, rgp czy ona..
    Wszystkie są mega słabe..
  • gość 2017.01.03 [12:12]
    Wszystkie są! To prawda! Szusz, stylizacje, sie strasznie roztyła, ucieka od kamery, tylko twarz juz pokazuje. Rgp to samo ciagle diety bez skutku, taki mamy yt, ale jakos ludzie to oglądają. ciagle problemy z cera, waga, baaa nawet problem umyć włosy..... Dno i wodorosty lepiej sie prezentuje niż beauty vloggerki haha.
  • gość 2017.01.03 [12:34]
    gorzkie żale vlogerek zawsze w cenie, można sie łatwo dowartościowac czytając potem cztery komentarze zapewniające o uwielbieniu i potrzebie obcowania z 'gwiazdą'.
    Mi brakuje normalnych dorosłych oczko.gif dziewczyn na yt, takich co mają włąsne życie, pracę, pewne doświadczenie, rzeczywiście coś ciekawego do przekazania i pokazania poza współpracami i tym samym chłamem co u reszty.
    Z tymi dresami VS krąży jakaś zabawna opowieść o naszej Miss w związku ze sprawami okołoporodowymi w szpitalu, ktoś wie coś więcej na ten temat ?
  • gość 2017.01.03 [12:52]
    Nasza Miss pyknęła fotkę po porodzie w dresiku z VS, glam life i perfect life na porodówce jezyk.gif Druga Beyonce normalnie jezyk.gif PP Po kija tu pisać idę stąd nie będę jej nabijała fejmu.
  • gość 2017.01.03 [12:54]
    Szukaj na małych kanałach, może ktos sie akurat trafi.
    Zaciekawiłeś mnie tymi dresami, choć ta Miss poszła w makijażu na porodówkę. Jakby w domu lustra nie miała, uroda bardzo przeciętna i makijaz niewiele pomoże usmiech.gif
    Ona sprywatyzowała ten filmik, ale tak owy był na jej kanaleusmiech.gif makijaz na porodówkę, oczywiscie podgląda estee lauder smiech.gif
  • gość 2017.01.03 [14:23]
    ma taką niezbyt porywającą osobowość to idealne określenie
  • gość 2017.01.03 [14:32]
    przerost formy nad treścią
  • gość 2017.01.03 [15:31]
    Pokazywanie majtek na wizji, jest czym błyszczeć, patrzcie ja mam gacie VS. Macham nimi przed kamerą jezyk.gif
    Duzo dziewczyn ma i sie nie chwalismiech.gif
  • gość 2017.01.05 [16:09]
    Mi brakuje normalnych dorosłych oczko.gif dziewczyn na yt, takich co mają włąsne życie, pracę, pewne doświadczenie, rzeczywiście coś ciekawego do przekazania i pokazania poza współpracami i tym samym chłamem co u reszty.
    x
    Ale takie kobiety nie mają kanałów na yt, bo są... normalne oczko.gif
    Miss też niby jest "normalna" - potrafi normalnie się wysławiać, ogarnia dom i rodzinę.
    Podejrzewam, że ma niezłą pracę (tzn teraz jest chyba na wychowawczym) i sądząc po statusie majątkowym - ogarniętego życiowo męża. I tym bardziej właśnie dziwi pokazywanie swoich majtek do kamery...
  • gość 2017.01.05 [16:17]
    Ja ogladalam ja od początku, mowila ze pracuje w dużej korporacji. Znaczy sie ze pracowała, bo teraz jest na macierzyńskim.W jakimś Q&A, Ona sobie szuka znajomych z kasą. Baśka, wczesniej jakaś Kinga itd.
  • gość 2017.01.05 [16:18]
    Nudzi jej się w domu to się wygłupia na YT. Ma parcie na szkło. Dużo starszy mąż, zapracowany to Miska lansuje się w internetach. Po co te puste panny pokazują torebki, domy i dzieci? Po co? A potem płacz i lamenty jak wychodzą publicznie na jaw jakieś smaczki, status majątkowy czy adres zamieszkania. To głupota i brak wyobraźni.
  • gość 2017.01.05 [16:24]
    Ile jej mąż jest starszy?
  • gość 2017.01.05 [17:01]
    Minimum 10 lat.
  • gość 2017.01.05 [18:51]
    czy ona tego męża nie poznała w usa? wydaje mi się, że on jest Polakiem (kiedys powiadziała jak ma na imię i było to polskie imię), ale ma obywatelstwo amerykańskie i tam też pewnie mieszkał (może sie urodził). ona też wspominała, że pracowała kiedyś w usa. a po vlogach z chicago odniosłam wrażenie, że ma do tego miasta ogromny sentyment - tam się poznali?
    załatwiała też jakieś "ważne sprawy" w chicago - obywatelstwo dla siebie?
  • gość 2017.01.05 [19:07]
    ważne sprawy = shopping w victoria secret oczko.gif
  • gość 2017.01.05 [19:27]
    Wydaje mi sie ze jej mąż urodził sie w Polsce, ale pewnie wyemigrował do stanow moze jako dziecko. Jego mama tam dalej mieszka. Ona powiedział ze jej córki maja sa obywatelkami Ameryki, dlatego obchodzą święto dziękczynienia, a i Mikołaj jest u nich w nocy miedzy wigilia a 1 dniem świat.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...