Odpowiedz na ten temat

MiszMaszowa27

• gość 2017.10.12 [19:20]
    I
  • gość 2017.10.12 [19:37]
    lapka.gif
  • gość 2017.10.13 [12:14]
    Dla mnie jest szokiem , że miszmaszowa ogląda z 3 letnim dzieckiem film katastroficzny... To jest dla mnie nie do pomyślenia, bo sama mam dziecko...
  • gość 2017.10.13 [12:40]
    A dla mnie jest szokiem, ze ona spi z mezem razem z malymi dziecmi w jednym pokoiku dwa na dwa i przy dzieciach pewnie uprawiaja sex. Obrzydliwe i straszne.
  • gość 2017.10.13 [12:53]
    Własnie co za dobre spostrzeżenie . Czyli Gwiazda Zgorzelca też musi się bzykać koło dziecka . Dziecko też spi z nimi w pokoju
  • gość 2017.10.13 [12:58]
    Ja myślę że Marika śpi w pokoju z babcią. Z nimi pewnie tylko Oliwier
    Ja tez sobie nie wyobrazam oglądania filmow katastroficznych z małymi dziecmi, nawet Marika jest na takie filmy za mala a co dopiero Oliwier, dorosly odczuwa silne emocje ogladajac takie filmy a przecież dziecko odczuwa je znacznie silniej
    Dla mnie to nie do pomyślenia
  • gość 2017.10.13 [13:10]
    I jeszcze pali tam swieczki i woski...
  • gość 2017.10.13 [14:01]
    Przecież mała chodzi do przedszkola. Babcia zajmuje się małym a oni mają wolny pokój i lozko dla siebie. Mogą się wtedy wyżyć usmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [14:08]
    Z intsa. No to jestem : miszmaszowa27 Ha, ja już dziś tańcowałam z dziećmi przy piosenkach świątecznych smiech.gif zaraziłaś mnie tym filmem! Chyba go sobie dzisiaj z dzieciakami obejrzymy usmiech.gif
  • gość 2017.10.13 [15:37]
    To niedługo będzie na stole wielkanocny baranek
  • gość 2017.10.13 [15:41]
    Miszmaszka piertolnie za jednym zamachem Boze Narodzenie i Wielkanoc smiech.gif
  • gość 2017.10.13 [16:02]
    To oni w tym "domu" mają 2 pokoje? Na h....taki dom budować!
  • gość 2017.10.13 [17:46]
    niech caly rok puszcza last christmas, co się będzie ograniczać. szybciej niż w galeriach handlowych. przypomnę jeszcze, zw mm jest niewierzaca przecieżoczko.gif
  • gość 2017.10.13 [18:41]
    Przecież mm mówiła, że wierzy w Boga, ale nie w Kościół. Nie rozumiem po co pisać głupoty wyssane z palca, jeśli nie jest się czegoś pewnym?
  • gość 2017.10.13 [21:20]
    Jest wierzaca ale niepraktykujaca.
  • gość 2017.10.13 [21:22]
    16:02 Chyba po to żeby fajnie brzmiało określenie "mam dom".
  • gość 2017.10.13 [21:34]
    Myślę że oni tego domu nie budowali, widać po sąsiedztwie ze te domki są bardzo stare, jak już to go odremontowali. 3 okna na ścianie od ulicy co daje 2 pokoje i kuchnie, kuchnie pokazywała na 1 kanale, maleńka klitka.
    Dom w sam raz dla jej mamy/rodZiców. Przy 6 osobowej rodzinie to dość trudne warunki.
  • gość 2017.10.13 [23:48]
    Coz czuje, ze jak jej mama czesto bedzie sie pokazywac we vlogach to stracimy o niej opinie. Ma lepsza figure i dobre chociaz tyle. Ale jak zobaczylam jak sie trzesie z powodu odwiedzenia tk maxx...
  • gość 2017.10.14 [00:08]
    Kobitki to,że miszmaszowa wprowadziła się do mamy jest ok. Zawsze można przyoszczedzic ( chociaż my z mężem i dzieckiem wynajmujemy mieszkanie zamiast mieszkać "za darmo " z rodzicami w bardzo dużym domu). Ale to, że przed wprowadzeniem się nie zrobili minimalnego remontu jest dla mnie szokiem. Wymiana drzwi, panele, regipsy na ścianie = w jednym miesiącu koszt bezsensownych zabawek dla dzieci. A mieszka sie zupelnie inaczej. Przede wszystkim jasne kolory i optycznie robi się czysto. Piernicze komplet pościeli 50 zł a ta wszystko z innej parafii, za to pedzli ze 100 oraz szminek 50. Chore!!! Jak tak bardzo chce z matką mieszkać to niech zrobią sobie poddasze. Aneks kuchenny z pokojem, oraz pokój dzieci +łazienka. W 50 tyś z palcem w d... się zmieszczą.
  • gość 2017.10.14 [00:13]
    Gdzie w tym domu poddasze?smiech.gif chyba, ze na czworakach będą zapieprzac, bez szans. ciekawa jestem jak długo tam będą koczować i co mm będzie odpowiadać na pytania o przeprowadzce na swoje. znowu wymyśli jakas historyjke. teraz pewnie się jara tym ile ma wyswietlen, nie powiem bardzo dużo. ale większość to ogladaja ludzie dla smiechu, nie kochane WICKI
  • gość 2017.10.14 [00:17]
    Miszmaszowa w mieszkaniu 3 pokojowym +kuchnia +łazienka czuła się jak ptak w klatce, a w pokoju 6m w cztery osoby + zwierzaki czuję się cudownie... A wg mnie serduszko bolało jak za dorosłe życie i mieszkanie osobno trzeba płacić czynsz ok 550, prąd 150 gaz 100 + odwstepne. A u mamuśki za darmoszke się mieszka. Raz na dwa miesiące butla gazowa za 50 zł i 200 zł za prąd, może dorzuca się 100 zł.
  • gość 2017.10.14 [00:22]
    Piszesz do miasta o podniesienie dachu. Przy tak małym domu koszt nawet nìe osiągnie 10 tyś. I poddasze jest użytkowe. Normalne warunki mieszkalne z minimalnym wkładem finansowym
  • gość 2017.10.14 [09:01]
    No właśnie. W 3 pokojowym mieszkaniu dusila się, za to tutaj wreszcie ma "przestrzen". Może miała na myśli Lato, gdy siedziała poza domem. Niestety w naszym klimacie więcej jest zimnych dni i głównie siedzi się wewnątrz.
  • gość 2017.10.14 [09:20]
    Ja mysle, ze wlasciciel tamtego mieszkania ich wywalil. Przyszedl kiedys ich odwiedzic, zobaczyl ten syf, popisane, brudne sciany, przestraszyl sie, Co za patoli wynajal mieszkanie i kazal sie wynosic, zeby mu jeszcze bardziej chaty nie zapuscili.
  • gość 2017.10.14 [09:54]
    00:22 jeszcze musieliby gdzies upchnąć schody na to poddasze. jak dla mnie bez szans w takiej klitce. zresztą o czym my mówimy, jak mm przerasta "remont" pokoju 2x2 m.
    mm powinna pomyslec o nowym contencie kanalu: minimalizm wg miszmaszki: jak zyc na 6m2 z dwojka dzieci i 3 zwierzakami. zobaczycie, ze ona tam jeszcze upchnie choinke na swieta smiech.gif najwyżej Oliwier będzie spal przed drzwiami oczko.gif
  • gość 2017.10.14 [10:33]
    Można żyć skromnie ale czysto, tam jest jeden wielki syf. Utrzymać jeden pokoj w czystosci to dla niej wyczyn..
  • gość 2017.10.14 [11:15]
    Karolina to straszny brudas i len. Pamietam z poprzedniego kanalu to 3 pokojowe, wynajmowane mieszkanie. Tam kurtki wisialy na meblach w duzym pokoju, non stop stal odkurzacz przy stole w pokoju. W kuchni byl taki Meksyk, ze tylko nasrac na srodku i bylby komplet. Kazdy garnek czarny, niedomyty, z innej parafii. Kiedys cos krecila w lazience i za nia wisialy reczniki. Szczerze? Moje mopy i scierki do sprzatania wygladaja ladniej, schludniej i czysciej.
  • gość 2017.10.14 [11:18]
    Dziwne, ze się tego nie wstydzi.
  • gość 2017.10.14 [11:23]
    Nie stać jej na dobre i ładne rzeczy to wygląda to jak wygląda. Albo ona po prostu nie lubi w takie coś inwestować jak rzeczy do domu. Woli w kosmetyki i ubrania. No i co... źle takiej?
    Na dodatek wół na to zarobi ciężką pracą. Czego można chcieć więcej od życia?
    Wiecie co mój mąż też ciężko pracuje, ja też. Ale nie przyszło mi nigdy do głowy żeby dbać tylko o siebie i pisać że mąż jest dorosły i potrafi sam o siebie zadbać. Tak jak to ona napisała. Owszem są dorośli, ale jak jej przynosi pieniądze, to jakiś szacunek? Facet mimo wszystko też lubi porządek w domu i estetykę. Jemu się tam chyba nic nie należy.
  • gość 2017.10.14 [11:59]
    Ja STAC na dobre i porzadne rzeczy. Przypominam, ze ona ma 1300 zl na Oliwiera plus 500 zl z tego 500+ no i pensja meza! U matki mieszkaja, wiec nie ma zadnych oplat, czynsz, gaz czy ogrzewanie! Nie stac jej na dwie, trzy zmiany porzadnej poscieli? Porzadne garnki, talerze? Nie mowie wszystko za jednym razem kupic, ale po troche i odkladac sobie jak bedzie na swoim. Ale to jest DEBIL, ona woli 5 maseczek kupic i torbe plastiku z Pepco.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...