Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniaczka telewizyjna

MjakMiłość

Polecane posty

Gość maniaczka telewizyjna

kto ogląda? juz sie nie moge doczekac nowych odcinków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oglądam, to jedyny serial który oglądam, ale i tak nie pamietam jak się skończyło w czerwcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
ku przypomnieniu :) M JAK MIŁOŒĆ - ODC. 424 Jerzy przesyła Madzi ostatni bukiet - ich rozstanie jest już ostateczne. Marzena znajduje na podwórku nieprzytomnego Sławka. Chłopak przedawkował, ale wyzdrowieje. Marzena opowiada Kubie i Madzi o swoich problemach: Sławek był jej pierwszym mężczyznš, wcišgnšł jš w narkotyki. Z dołka wyrwali jš dopiero rodzice i brat. Agnieszka wraca do domu. Jest w stosunku do Teresy i Pawła grzeczna, bo tak obiecała ojcu, ale chłodna. Prosi, by matka kupiła jej komórkę - chce częœciej rozmawiać z tatš. Elka szuka idealnej sukni œlubnej. Oznajmia, że pub na wesele się nie nadaje - zarezerwowała już pałacyk. Simona zarzuca w końcu przyszłej synowej, że zależy jej tylko na pienišdzach. Dziewczyna wybiega z płaczem, a Stefan stawia sprawę jasno: albo matka będzie traktować jego narzeczonš z szacunkiem, albo przestanš być rodzinš! Urażona Simona pakuje się, odchodzi, ale tylko po to, by parę godzin póŸniej, półprzytomna, wylšdować w domu Mostowiaków. Simona kieruje się prosto do sypialni i do łóżka... które zajmuje już Lucjan - mocno zaskoczony całš sytuacjš. Gdy Barbara wkracza do domu, od razu żšda od męża wyjaœnień. Kisiel donosi Markowi, że Peter - w ramach kampanii wyborczej na stanowisko sołtysa - ufundował we wsi kapliczkę. Tymczasem w pubie trwajš ostatnie przygotowania do zjazdu kolegów z klasy Mostowiaka. Kaœka wspomina o Grażynie, która była ponoć pierwszš miłoœciš Marka. Mówi, że Grażyna była wyjštkowo piękna, w dodatku zrobiła karierę. Hanka zaczyna się niepokoić jej przyjazdem. M JAK MIŁOŒĆ - ODC. 425 Teresa z Pawłem odkrywajš, że Agnieszka chodzi na wagary. Dziewczynka zostaje też złapana w sklepie na próbie kradzieży. Po upadku ze schodów Piotrek cierpi na silne bóle głowy. W końcu traci przytomnoœć. Kinga od razu wzywa pogotowie. Przyjęcie dla wychowawczyni, które zorganizował Marek, okazuje się wielkim sukcesem. Przyjeżdża też Grażyna, pierwsza miłoœć Mostowiaka. Hanka od razu robi się zazdrosna, tym bardziej, że Grażyna jest naprawdę czarujšca. Elka opowiada Simonie o biedzie, której zaznała w dzieciństwie. Zapewnia jednak, że na pienišdzach Stefana wcale jej nie zależy -- może nawet od razu podpisać kontrakt przedmałżeński. Wzruszona Simona zgadza się wrócić z Elkš do domu. Mostowiakowie odkrywajš, że Peter - w ramach kampanii wyborczej na stanowisko sołtysa - zaprosił wszystkich lokalnych urzędników na przyjęcie. Szanse Marka malejš. Marta odwiedza Rafała. Mężczyzna jest w kiepskim stanie: widać, że perspektywa utraty syna całkiem go załamała. Po rozmowie z przyjacielem Marta dzwoni do Norberta. Zdecydowała się polecieć z córeczkš do Stanów. Tęskni za najbliższymi i chce się z nimi zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
hmm lubiłam postrzeloną Simone w sumie każda postać lubie do czasu fajna była hanka jak była tą złą! Stefan na początku tez byc ok, potem juz był nudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za przypomnienie :). Ja to chyba tylko nie trwię córki Janeczki, Ewy. Ciekawe co się zdaży :). Pamiętam, że początkowe odcinki w ogóle mi nie przypadły do gustu, minął jakiś czas zanim zaczełam, to oglądać regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
a oto co sie zdarzy: 11 wrzesien ęGrażyna spotyka się z Markiem. Chce się pożegnać, bo za kilka dni wyjeżdża z Grabiny. Hanka prosi jš jednak, by - jako specjalistka od reklamy - pomogła Mostowiakowi wygrać wybory. Piotrek wychodzi ze szpitala - lekarze nie znaleŸli przyczyn jego bólów głowy i omdlenia. Marzena chce odwiedzić Sławka w szpitalu, ale Marcin jej tego zabrania. Leszek zapowiada, że nie zgodzi się na kontakty Oli z Nowickš. Gdy mšż wyjeżdża, Ewa zabiera w tajemnicy córeczkę do babci. Na miejscu odkrywa, że matka nie mieszka już u Cholakowej - od tygodnia przebywa w oœrodku leczenia uzależnień. Dzięki pomocy Kotowicza Ewie udaje się jednak z niš porozmawiać. 12 wrzesien ęAgnieszka zachowuje się grzecznie, poprawiła się też w nauce. Wyglšda na to, że pomogły jej regularne wizyty u psychologa. W nagrodę Paweł z Teresš kupujš jej œwinkę morskš. Grażyna dowiaduje się, że podczas jej nieobecnoœci w pracy została zwolniona. W efekcie decyduje się zajšć kampaniš Mostowiaka. A w Lipnicy Peter proponuje, by pracowała właœnie dla niego. Grażyna jednak odmawia. Marta prosi Kingę i Piotrka, żeby zaopiekowali się Aniš. Bawišc się z małš, Kinga wyznaje mężowi, że sama też chciałaby mieć dziecko. Bożena, żona Ediego, prosi Małgosię o pomoc - podejrzewa, że mšż jš zdradza. Œledzšc Ediego, Małgosia odkrywa, że jej wspólnik potajemnie spotyka się z Grzegorzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
i dalej: 18 wrzesień ęGrażyna towarzyszy Markowi na każdym kroku: mówi, jak powinien się ubierać, jak zachowywać w czasie rozmów z wyborcami. Tymczasem Hanka wyjeżdża na egzaminy do Warszawy, gdzie spotyka się z Jolkš. Ewa prosi Cholakowš, by zaopiekowała się Olš. Pod jej nieobecnoœć do domu przychodzi Nowicki. Chce przeprosić Janinę za swój ostatni wybuch. Cholakowa każe mu wyjœć. Kinga - w tajemnicy przed przyjaciółkš - spotyka się z ojcem Madzi. Uœwiadamia mu, jak bardzo jego córka czuje się nieszczęœliwa. Madzia z Kingš idš na babski wieczór do Marzeny. Madzia wyznaje koleżankom, że chce zostać wolontariuszkš. 18 wrzesien ęZbliża się dzień wyborów sołtysa. Mostowiakowie bardzo starajš się zachować spokój. Marzena prosi Madzię, by kryła jš przed bratem i mówiła, że poszły razem na zakupy. Naprawdę jednak Marzena chce się spotkać ze Sławkiem. Wieczorem okazuje się, że dziewczyna nie wróciła do domu. Kuba robi Madzi wymówki. Boi się, że Sławek na nowo wcišgnie Marzenę w narkotyki. Kinga, idšc za radš Piotrka, rozmawia z Martš o kłopotach i radoœciach zwišzanych z macierzyństwem. Maria podsłuchuje w przychodni rozmowę Kotowicza z Rogowskim - lekarze zastanawiajš się, czy nie zwolnić Nowickiej. Zduńska jest tym oburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
a ja nie cierpie tego Mareczka z włoskami na cipkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
a ja tam nie oglądam juz tych naciaganych seriali. skoro jest oglądalnośc to wymyslają scenariusze i to co raz głubsze a my nadal oglądamy i oni nadal pisza. a dajcie sokój, nie oglądajcie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
córko zacznij oglądać:) fajnie sie potem obgaduje i wytyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
oglądałam kiedys ale juz naciagaja i robia ze mnie głubka, takie beznadziejne te kozuchowskie ostałowskie ze mdli mnie i ten stefan, jak juz to oglądam watki z mucha , i ta janeczka ewa boszeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
:D na cipkę?:) moja cipka ma lepsza fryzurkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie te nowe odcinki zbyt zaskakujące nie są, ciekawe jaką oglądalność będą mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
a ja nie oglądam tych wszystkich badziewnych dziwnych serialików brazylijsko podobnych i tych co wyrastaja jak grzyby po deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
starzy oglądacze bedą oglądac ogladam troche z przyzwyczajenia kiedys oglądałam Klan, ale dałam sobie juz spokoj a i Plebani nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
ja tez, oglądam tylko pierszą miłośc o takiej porze lecie kiedy odpoczywam...majeczka kinga kuba obrzydliwe to wszystko i mdłe. kubus? tak kinga? no mówie do ciebie co mówisz? no ze mówię aha kuba??? tak kinga? no to chodz tu a poco? kuba tak???? przeciez mówię do ciebie a co mówiłas nie słyszałes? no nie to wyczyść uczy ale mam czyste co masz czyste? no uszy a poco mi o tym mówisz o czym kinga? no o uszach? o jakich uszach? no twoich ale ja nie mówiłem nic no to zacznij co?. no to zacznij ale co kinga mam zacząc mówić no to mówię jakoś nie słysze bo nie słuchasz jak nie słucham no poprostu przeciez słucham ale nie słyszysz słyszę co słyszysz? ciebie słyszę no to dobrze co dobrze? ze mnie słyszysz. koniec sceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też ogladałam klan kiedyś. plebania jest na zasadzie kontrastu, uzupełnienia braku w rynku serialowym, jest serial o mieście-klan i to i musi być o wsi plebania. sam w sobie pomysł plebani nie jest zły, ale jak jest z realizacją, to już nie wiem. ogólnie seiale polskie w tvp nie są jakieś złe, jakiś poziom mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
plebania jest dziwnie nakręcona tzn mówia strasznie dziwnym dialetkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
do córki dobry dialog:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w komerycjnych stacjach to są dopiero seriale. nie dość że tytuły zmutowane na podobieństwo m jak miłość np. pierwsza miłość, magda m. to jeszcze są dużo gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
antooooooni tak kochanie ide juz chodz szybko tosieńku gości mamy juz ide natalio....... tosienku? ale nie biegniej bo sie zgrzejesz ni emrtw sie o mnie alez tosieńku mówiłam zebys szaliczek założył a poco mi szaliczek bo sie przeziębisz ..i nie biegnij tak bo masz chore serce nie mam chorego alez tosienku masz chore. janku witaj witjcie co u ciebie janeczku a nic co słychać no tak jakoś ale co się stało a nic nie, nic no jak nic no poprostu nic no widze ze coś się stało nie, nie, wracam ze spaceru aaaa myslałes pewnie o marysi nie, nie myslałem a co robiłes a nic, tak sobie chodziłem ahaaaaa.tosieńku idziesz juz ide ide natalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ten język plebani musi być inny niż klanu, myślę że starszym ludziom to odpowiada. jakoś w wakacje były powtórki magdy m i właczyłam zobaczyć, co to jest i zobaczyłam, to jakaś tragedia, nie dam rady tego oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
magdy m nie trawie drazni mnie bardzo gra brodzik małaszyński tez jakis bezpłociowy a to rude babsko co tam gra to juz porazka kompletna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Sindbada żeglarza
a ja mówie M jak Magda:)))) ale tez nie oglądam tych klanówe plebanii i samych zyc,.kiedys oglądałam ale juz odchorowałam to . chodz kochanie a co mi dasz oj zobaczysz majeczko jak przyjdziesz paweł no powiedz ni emoge kochanie kochanie prosze to tajemnica jaka a nie moge powiedziec no juz ide ide ojej paweł.jaki sliczny to dla mnie ? oczywiście kochanie podoba ci się bardzo ojej dziękuję cieszę się ze ci się podoba no to teraz.co teraz? to teraz idziemy do. ooo wiem gdzie no gdzie no tam czyli gdzie do łózka bzykac się kur.....bo uwielbiam sie pół sceny z toba miżdżyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka telewizyjna
tez se czasem zobacze, ale rzadko:) patrze tez na dobre i na złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi zawsze w na dobre i na złe cos w fabule w realizacji nie pasowało, teraz już czasem obejrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×