Odpowiedz na ten temat

MrOlimpia18 olimpia88

• gość 2016.03.17 [15:42]
    co o niej sadzicie?
  • gość 2016.03.17 [16:03]
    Swojska, przasna. Momentami zenua. Ma przystojnego męża od którego wieje wioska (tak w ogóle to skąd oni są?). Mam przed oczami ich obraz jak jadą autem bez pasów i słuchają disco polo.
  • gość 2016.03.17 [16:19]
    Dobrego zdania o nidj nie mam.Na poczatku wydawała się spoko ale później dno.Zazwyczaj zmieniam zdanie o yutuberkach kiedy zaczynaja dodawać vlogi.
  • gość 2016.03.17 [16:35]
    mieszkają gdzieś koło opola. lubię olimpię ale ostatnio zaczeło mnie drażnić to,że nie idzie ze swoim kanałem do przodu. Przecież pokazując stylizacje mogłaby otoczyć się jakimś ładnym tłem i tak nam to pokazywać a nie na tle drzwi do korytarza, gdzie akurat lata pies czy stoi jej mąż. Albo jak robi taką pogadankę to też może ustawić się na tle czegoś ładnego, postawić kwiatka,zapalić świeczkę i nawijać na jakiś temat. Na prawdę to są takie rzeczy,które jest w stanie zrobić aby poprawić jakość swojego kanału. Poza tym to jej intro jakaś masakra jak z lat 90tych. Serio mogłaby się postarać i wymyślić coś nowego, dorównać innym youtuberkom.
  • gość 2016.03.17 [16:42]
    i jeszcze te jej vlogi po 20 minut o niczym. denerwuje mnie też jak leży na łóżku, głowa na cały ekran i coś opowiada. Moim zdaniem to lenistwo i brak szacunku do widza.
  • gość 2016.03.17 [16:56]
    a co sądzicie o ostatniej aferze u niej na kanale?
    https://www.youtube.com/watch?v=GSOmO2h1BTw
    czy nie macie wrazenia ze chciała zrobic z siebie ofiare?
  • gość 2016.03.17 [16:57]
    to podobno dziewczyny z wizazu ja hejtowały
  • gość 2016.03.17 [17:00]
    hejterki nazwały ja szusz dla biednych ehehehee
  • gość 2016.03.17 [18:40]
    Ja odnosze wrazenie, ze ona teraz jets nastawiona na wspolprace.
    Kidys taka nie byla.
  • gość 2016.03.17 [20:54]
    wlasnie najgorszy ten placz, ze wiecznie jej na cos nie stac. zamiast kupic 1 porzadne buty to kupuje plastikowe z ccc.
  • gość 2016.03.17 [21:58]
    'a co sądzicie o ostatniej aferze u niej na kanale?
    https://www.youtube.com/watch?v=GSOmO2h1BTw
    czy nie macie wrazenia ze chciała zrobic z siebie ofiare? '
    a o co tam chodziło? ktoś wie? macie jakies skriny? bo mowila, ze wstawila na ig zdj tego, co jej widzka napisala. a ja nie wiem co napisala, dajcie znac czy wiecie o co poszlo.
  • gość 2016.03.18 [08:40]
    Screna nie mam, ale jakaś dyskusja była, że się puściła za młodu.
    Potem niby widzka ją przeprosiła i post zniknął.
    Moim zdaniem, dziwna sprawa. Wcześniej też niby padła ofiarą hejtu (ktoś obrażał jej rodzine) i potem rzekomo znów przeprosił.
    Czy ona sama sobie tego nie pisze?
  • gość 2016.03.18 [10:37]
    Mi się wydaję , że bardzo szybko pokapowała się że afery przyciągają widzów. To co nagrała przed świętami i zrobił sie szum jak obrażała starszych ludzi , miała tyle wyświetleń co pewnie 5 filmów razem wziętych usmiech.gif Nie ważne co mówią o tobie, ważne żeby mówili .
  • gość 2016.03.18 [11:16]
    a to prawda ze jej mezus jest alkoholikiem? bo kiedys tez była afera o to ze był pijany we vlogu i kiedys wstawiła fote z wóda na ista
  • gość 2016.03.18 [13:28]
    Obejrzałam jej kilka filmów i ona jest dziwna. Gada tylko o chorobach
  • gość 2016.03.18 [13:30]
    "Najlepszy" jej filmik, to vlog z Sylwestra smiech.gif Klasa! Buahaha
  • gość 2016.03.18 [13:46]
    Ona sama sobie te choroby wymyśla.
    Najlepsze to jej odgrzybianie, jak sie jej ktoś zapytał skąd wie co ma robić, co brać itp. to odpisała, że od osoby, która przeszła wszystko od a do z. Posądzali ją tam o konsultacje z szamanką smiech.gif
  • gość 2016.03.18 [13:58]
    podlinkuje jej ktos tego posta na inta chyba szału dostanie juz dostała jak ja dziewczyny z wizazu rzekomo obgadywały oczko.gif
  • gość 2016.03.18 [15:57]
    Oburzyła się, że jakaś laska jej napisała kilka słów prawdy. Fakt, napisała jej w trochę chamski sposób, mogła sobie też darować tą "puszczalską", ale to że za małolaty zaszła w ciążę, szybki ślub i ugrzęźnięcie na wiosce jako sprzedawczyni w spożywczymi, to sama prawda. Wpadła i tyle w temacie.
  • gość 2016.03.18 [15:59]
    *sprzedawczyni w spożywczaku
  • gość 2016.03.18 [15:59]
    jak to sie mówi prawda w oczy kole
  • gość 2016.03.18 [16:41]
    Trochę się czepiacie tej Pauli. Normalna, pracująca, zaradna dziewczyna. Czy jej mąż jest alkoholikiem? Widziałyście kiedyś alkoholika. Marcin raczej na alkoholika nie wygląda... Zwykła rodzina, jakich w naszym kraju wiele. Ogólnie ma dziewczyna talent do makijaży. Ja jej życzę jak najlepiej.
  • gość 2016.03.18 [16:50]
    zaloguj sie Paula ;D
  • gość 2016.03.18 [16:56]
    Jakby mi jakaś laska pojechała jak niby Paulinie to ja bym nie popuściła. Mój facet został tak znieważony na facebooku i tę osobę to kosztowało po sprawie w Sądzie 1000zł. Art. 216 Kodeksu Karnego. Nie wiem co ona jej tam popisała, ale bez przesady. Czy to jest prawda, czy wymysł to nie jest powód żeby kogoś tak obrażać. Co z tego, że wpadła w młodym wieku. Nie ona pierwsza i nie ostatnia. Uważacie, że to jest powód do wyzywania od "puszczalskich"? Nie ma w waszym otoczeniu dziewczyn, czy kobiet co zaszły w ciążę w wieku 18 lat. Też należałoby je powyzywać w takim razie. Kurcze. Ludzie. Można mieć inne poglądy, ale bądźmy hipokrytkami. Dodatkowo, też nie wiemy czy czasem kiedyś nasze dziecko w wieku 17 lat nie wpadnie. Mamy tę pewność? Nie sądzę.
  • gość 2016.03.18 [17:03]
    Ja nie jestem Paula. Myślisz, że ona tutaj wchodzi i czyta te rzeczy? "Sprzedawczyni w spożywczaku", no i co z tego. Dziś możesz byc dyrektorem, a jutro szukać pracy. Chyba mało lat masz, że takie rzeczy cię śmieszą!!!
  • gość 2016.03.18 [17:04]
    Ja nie jestem Paula. Myślisz, że ona tutaj wchodzi i czyta te rzeczy? "Sprzedawczyni w spożywczaku", no i co z tego. Dziś możesz byc dyrektorem, a jutro szukać pracy. Chyba mało lat masz, że takie rzeczy cię śmieszą!!!
  • gość 2016.03.18 [17:58]
    ja pierdziele nawet kreetynki z yt musiały tu przylezc ! jak macie jakies zale to idzcie na jej kanała i tam płakusiajcie jaka to ona jest biedna! zrobiła z siebie ofiare hejtu a sama wpada w niezłe pyskówki z widzami! prowokuje a potem udaje ofiare zenada totalna
  • gość 2016.03.18 [17:59]
    Bez przesady, mozna kogos nie lubic, ale takie teksty, ze puszczalska itp to juz przesada. Urodzila mlodo dziecko no i trudno, jest teraz mloda mama, cale zycie ma przed soba a syn juz odchowany, do szkoly chodzi. Prace moze zmienic. A czy praca w sklepie to jakas ujma dla was?
  • gość 2016.03.18 [18:01]
    Z tym hejtem to prawda, macie racje. Ona wiecznie dyskutuje, nakreca sie, robi filmiki, w ktorych sie tlumaczy. Bez sensu.
  • gość 2016.03.18 [18:02]
    Bez przesady, mozna kogos nie lubic, ale takie teksty, ze puszczalska itp to juz przesada. Urodzila mlodo dziecko no i trudno, jest teraz mloda mama, cale zycie ma przed soba a syn juz odchowany, do szkoly chodzi. Prace moze zmienic. A czy praca w sklepie to jakas ujma dla was?
    według mnie to ujma jesli ma sie takie mniemanie o sobie jak ona ktos dobrze napisał to taka SZUSZ DLA BIEDNYCH BUAHAHAHAA
  • gość 2016.03.18 [18:03]
    a ona mnie smieszy niezła wiesniara z niej ;D

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...