Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie bolało

nie bolało

Polecane posty

Gość nie bolało

wiśniewskiego jak sie chwalił swoimi biseksualnymi podrywami. i jak mandaryna wyrazała swe wielkie zrozumienie dla jego seksualnych ekscesów. a teraz prosze , pan Wielka Obłuda nagle sie oburza i takie bzdety wypisuje : "moja zona wolala powierzyc opieke nad moimi dziecmi parze gejow, ktorzy z nia mieszkaja niz mnie ... boli ..." - cytat ze setrony ich troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły prostak.
Wiśniewski niech lepiej niańczy tą swoją Świątczakową i tegoo brzydliwego dzieciaka, który lada chwila się narodzi, a od Mandaryny i od jej dzieci lepiej niech się odczepi. Ktoś kto wypisuje takie rzeczy na matkę swoich dzieci, nie może być dobrym ojcem. To dobry tatuś pod publikę, dla pokazania się z dziećmi publicznie, ale gdyby kochał dzieci naprawdę nie fundowałby im siostrzyczki z inną babą!! Nienawidzę tego gościa, za to jak obszedł się z własnymi dziećmi i kobietą, którą kiedyś podobno tak bardzo kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z opinią powyżej
Zmontował dzieciaka innej babie, a teraz co? A tej Świątczakowej nie znoszę, że mu dała dupy, chociaż jeszcze był z Mandaryną. Kobiety nie potrafia być solidarne. No ale jest tak brzydka, ze chwyciła sie pewnie jedynej szansy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
Hanna tez zabrała Lisa Kindze Rusin. Co za moda ze przyjaciólki zabieraja męzów? A sio przyjaciółeczki. No tak Wiśniak zmajstrował dzieciaka, ale wstyd, ewidentna zdrada, to jego wina. Niby mandaryna kariere robiła, a co niech robi póki czas , a on nie widywał jej często to ze światczak buszowała ta wpadła:) chciała dzieciaka, kto by niechciał z nim dzieciaka, alimenty 5 tys :P a jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życiowy popapraniec i tyle
Ludzie umówmy się - co on sobą reprezentuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto i logicznie
nie ma sie co oszukiwac podobno mandaryną kręciła z wiśniewskim jak był jeszcze z magdą famme,a kiedy był z mandaryna zaczęło się ze świątczak.Wniosek->światczak nie ma na co liczyć bo z nią bedzie tak samo"wygryzie "ją kumpela z zespołu a czerwono,teraz zeilono podobno włosy będzie tak dupił i się mnożył na boki bo to zwykły kurw....jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CIERPIE TEGO PAJACA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys
Zostawcie Michala w spokoju to MArta od niego odeszla to jest cieply , majacy dystans do siebie czlowiek ,wesoly , ktory nie jest zapatrzony tylko w siebie ale takze udzielajacy sie charytatywnie i pomagajacy wielu ludziom . Tylko potraficie krytykowac a co sami soba reprezentujecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys
Do Zyciwego poparanca on wiecej zrobil niz ty w swoim zyciu potrafil wyjsc na ludzi nie stoczyl sie i ma piekny glos , pisze ladne piosenki ,sprzedal 8 mln. plyt to znaczy ze ludziom sie podoba to co robi. .Ale w Polsce Ludzie sa zawistni i jak sie komus cos uda to zaraz go szkaluja a tym bardziej Michala bo pochodzil z domu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah greys
zabawne jest to co napisałas. i ma piekny glos , pisze ladne piosenki ,sprzedal 8 mln. plyt to znaczy ze ludziom sie podoba to co robi. .- słon ci NA UCHO NADEPNĄŁ ? zapewnie nie rozumiesz temetu jaki został poruszony :) chodzi w nim o to,ze koles który swego czasu chętnie na łamach gazet opisywał jakie to miewał kontakty łózkowe, nie tylko z kobietami. a jego ówczesna zoncia - mandaryna wypowiadała swe olbrzymie zrozumienie dla jego ekscesów. a teraz ten " udzielajacy sie charytatywnie i pomagajacy wielu ludziom" koles szydzi z tego i udaje oburzonego,ze jego dzieci przebywaja w jednym domu z para gejowską. o twórczosci tego pseudosartysty nie ma sensu gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie on jeden ze slamsów wspiął się na wyżyny. Gdyby nie Jacek Łągwa i Justyna Majkowska Ich Troje, w ogóle by nie istniało. A pisać wiersze każdy potrafi. Wiśniewski z tych wierszy utworzył teksty piosenek i tyle. Ten człowiek nie dokonał niczego nadzwyczajnego. Dostał dar w postaci jako takiego głosu, który wykorzystał i tyle. Poza tym mój kolega śpiewa na weselach i nie chwaląc się ma lepszy głos od Wiśniewskiego, a nie osiągnął tyle co on bo po prostu nie miał go kto wypromować. A Wiśniewski wiedział, w które drzwi zapukać. A mózgiem Ich Troje nigdy nie był Wiśniewski, ale właśnie wspomniany powyżej Łągwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa pochodzi z domu
dziecka, a swoim wlasnym dzieciom funduje teraz medialne przepychanki z ich matka, kłótnie itede itepe :O zalosne; powinien wiedziec co zrobic by zaoszczedzic dziecku taki wrazen z dziecinstwa jakich sam doswiadczal a co on robi ? w dupie to ma :O beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do greys
Sorki, ale właśnie się stoczył. Pije, zdradza, obsmarowuje w prasie rodzinę, sprzedaje własną matkę, sprzedaje siebie. O jakim pieknym głosie ty mówisz??? Ale kurwa idola sobie znalazłaś, gratuluję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys
To marta od niego odeszla i tez jej nie brakowalo i uwazam ze to Marta udawala milosc do niego zeby zaistniec w swiatku artystycznym i to wlasnie Michal jej umozliwil a to ze kiedys sie chwalil kazdy czlowiek robi w zyciu bledy nikt nie jest swiety ale sie zmienil a spiewac potrafi i nikt tego nie zrozumie jak pojdzie na koncert i zobaczy na wlasne oczy. A najlepiej to zajmijcie sie swoimi ogrodkami a nie tylko krytykujecie innych szmatlawce wszystko pisza zeby zwiekszyc naklad bylam nie dawno na koncercie i uwazam ze MIchal byl normalny ,trzezwy, i wcale nie slychac zeby z kim kolwiek zdradzal Anie a glos ma i tak ladny lepszy od Gawlinskiego bo tez bylam na koncercie strasznie falszowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do greys
Ani może JESZCZE nie zdradził - ale to jest tylko kwestia czasu :P, a Martę zdradził. Nawet jeśli Ania nie od razu zaszła w ciążę to na pewno zaszła nie od pierwszego razu. Taki typ. Swoją droga głupie te dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Klosinska
I co ma ta Swiatczak z tego idioty?Niepewnosc.Niepewnosc czy nie zostawi jej tak jak poprzednich swoich kobiet dla kolejnej zdobyczy.On widac nie jest staly w uczuciach a co jej wtedy zostanie?Dziecko i marna przyszlosc bo dam sobie glowe uciac ze nigdy nie wypromuje sie tak jak Mandaryna.Po prostu omotal ja omamil zrobil dziecko a jak przyjdzie odpowiedni moment....zostawi.Czego jej serdecznie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ona w nim widzi
nie rozumiem jak mozna byc tak naiwnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijam fakt ze
zadna z byłych czerwonowłosego inteligencją nie grzeszy to jednak szkoda mi ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coza peszek
Nie da się zbudować szczęścia na nieszczęściu innych. Marta odbiła Michała, Magdzie Femme, Michał ją zostawił z dwójką dzieci. Ania odbiła Michała Marcie, wkrótce urodzi się ich dziecko, a ja jakoś nie wierzę, że będą do końca razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nie wiem tych
co go bronią...:O głupie puste gówniary, które zapewne wskoczyłyby mu do łóżka równie łatwo jak świątczak :O.....błeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nie wiem tych
miało być NIE ROZUMIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys
Ja nie jestem gowniara tylko uwazam ze to jest sprawa MIchala i MArty i nikt nie powinien tego komentowac rowniez , Ibisz sie roztal z zona Robert Gadowski rowniez zostawil zone i dzieci i wiele innych i nikt tego nie komentuje a ze MIchal jest jaki jest to mozna go z blotem zmieszac zwykla zazdrosc i zawisc ze mu sie w zyciu udalo zrobic kariere ale niestety POlacy znani sa z tego. MI jest szkoda tylko dzieci ze Marta zabrania im kontaktu z ojcem a przeciez moga wiele jeszcze zyskac bo on kocha dzieci. A artysta jest wspanialym ma piekny charakterystyczny glos , wspaniale koncerty jak ktos nie byl to nie wie i tylko to jest dla mnie wazne a zycie prywatne mnie jego nie interesuje.I to wlasnie Michal z JAckiem zalozyli zespol 1996 roku razem jak ktos nie jest dobrze poinformowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko......
ale jesteś GŁUPIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greys
o Matko dlaczego jestem glupia bo mam swoje zdanie na ten temat a ty jestes za to madra/y wchadzac w zycie innych i ich krytykujac to swiadczy ze jestes na niskim stopniu rozwoju nie szanujac innych. To jest tylko ich prywatna sprawa a w swiatku artystycznym czesto sa rozwody np. czytalam wczoraj w gazecie ze roszedl sie LIs tez zostawil dzieci to moze na niego zrobcie teraz nagonke latwo jest krytykowac ale jestem ciekawa jak wy byscie byli na ich miejscu czy wam by sie podobaly te opinie pisane na was trzeba troche samo oceny siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×