Odpowiedz na ten temat

Notojestem cz 2

• gość 2017.09.06 [18:25]
    I znów film o zakupach. Wielka pani od polskiego... Współczuję tym dzieciom.
  • gość 2017.09.06 [18:28]
  • gość 2017.09.06 [19:20]
    Pośmiewisko na yuotube.
  • gość 2017.09.08 [23:11]
    "Moja praca to moja młodzieńcza pasja" powiedziała youtuberka lat 30.
  • gość 2017.09.10 [18:39]
    ona jest taka brzydka...zero urody, ech
  • gość 2017.09.10 [19:54]
    Ty za to jesteś pewnie cudna i urocza. Kolejna kretynka
  • gość 2017.09.12 [16:54]
    W ostatnim filmie, w misce z musli kłaki kota. Co za brudas!!!! serio jak ona moze pracowac w szpitalu. nie ktos sie za to wezmie. dla dobra bardzo chorych dzieci. Mam nadzieje ze ktoś z pracy albo rodzice dzieci trafią na to forum i zrobia porządek. Bo to w głowie nie miesci sie
  • gość 2017.09.12 [17:37]
    Wspomniala, ze przed wyjsciem z domu usuwa z ubran kocia siersc. Ale ma dziwne nawyki siadania na blacie kuchennym z rozpuszczonymi wlosami, bierze kota na rece przy samym blacie, stad i kocia siersc jest wszedzie.
  • gość 2017.09.12 [21:55]
    Przecież kot chodzi też po grach.
  • gość 2017.09.13 [14:30]
    w trakcie grania?
  • gość 2017.09.13 [16:01]
    Dzisiaj tak, byl na kuchennym blacie przy sniadaniu.
  • gość 2017.09.13 [16:10]
    wczoraj 16:54
    Oh mÓj Boże ona ma kota to jest brudasem! Pustaku kot jest bardziej czysty niż ty. Niby dlaczego w niektórych szpitalach specjalnie trzymają koty i dają je chorym do głaskania? Doszkol sie troche a potem wypowiadaj. Kot Anity siedzi ww domu, jest pod opieka weterynaryjną, nie szlaja sie byle gdzie, jest zdrowy!
  • gość 2017.09.13 [16:41]
    gość dziś [16:10]
    Oh mÓj Boże ona ma kota to jest brudasem! Pustaku kot jest bardziej czysty niż ty
    X
    och pustaku, przepraszam, że masz kocią sierść w filizance, mój kotek własnie wyszedł z kuwetki, co trzeba zakopał łapkami i potem hyc na stół łapkami ale spoko, on jest czysty smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [16:48]
    gość dziś [16:10]
    Przecież nikt nie napisał że jest brudasem bo ma kota. Dziewczyna napisała że kłaki latają po kuchni, a potem Anita je musli z kocimi klakami. Trudno się nie zgodzić. Może Anicie i tobie taki sposób odżywiania odpowkada, może kocia sierść jest bogata w jakieś mikroelementy? Co nie zmienia faktu że nie każdy lubi mieć w jedzeniu kocie kłaki. Ja też nie lubię.
  • gość 2017.09.13 [21:11]
    widze że niektórym tutaj kłaki latają po mózgu
    albo mózgi im zarosły kłakami
    ewentualnie mają kłaki zamiast mózgu..
  • gość 2017.09.14 [16:24]
    "Oh mÓj Boże ona ma kota to jest brudasem! Pustaku kot jest bardziej czysty niż ty. Niby dlaczego w niektórych szpitalach specjalnie trzymają koty i dają je chorym do głaskania? Doszkol sie troche a potem wypowiadaj. Kot Anity siedzi ww domu, jest pod opieka weterynaryjną, nie szlaja sie byle gdzie, jest zdrowy!"
    Większej głupoty nie czytałam. W jakich to niby szpitalach trzymają specjalnie koty dla pacjentów? Owszem są zajęcia ze zwierzętami dla dzieci autystycznych na przykład, ale na pewno nie w szpitalach i nie z kotami, bo są tak czyste. Kot niezależnie od tego czy jest pod opieką weta w kuwetę i tak robi. A potem siada na kuchennym blacie gdzie kładziesz jedzenie. Poza tym nawet zaopiekowany kot roznosi świerzb, grzybicę, toksakarozę, toksoplazmozę...Nie ma sposobu na wyjałowienie z takich rzeczy zwierzęcia całkowicie.
  • gość 2017.09.14 [16:44]
    gość wczoraj [16:10]
    Oh mÓj Boże ona ma kota to jest brudasem! Pustaku kot jest bardziej czysty niż ty. Niby dlaczego w niektórych szpitalach specjalnie trzymają koty i dają je chorym do głaskania? Doszkol sie troche a potem wypowiadaj. Kot Anity siedzi ww domu, jest pod opieka weterynaryjną, nie szlaja sie byle gdzie, jest zdrowy!
    x
    Ale z ciebie prostaczka. Zaślepieni miłością do swoich pupili właściciele bywają tak samo odrażający jak ich zwierzęta. Kot bardziej czysty od człowieka? Szczególnie jak łapami zakopuje w kuwecie odchody, a później wchodzi na stół, a może wtedy kiedy wylizuje sobie o***t po czym chce polizać cię po ustach? Mniam.
  • gość 2017.09.14 [18:44]
    Co do Anity to dajcie jej spokój. Dziewczyna jak dziewczyna. Bardziej przekonuje mnie osoba, która sama się w życiu dorabia i popełnia grzeszki ubraniowe, niż na przykład snobka Callmeblondee. A to jej małżeństwo było fajne. Oboje na tym samym poziomie finansowym, z trudem budowali sobie życie. Takie coś scala. I jest urocze. Szkoda, że im się nie udało. Przyznam, że wiosną przestałam ją oglądać. Gryzły mnie te chińskie ciuchy i jej humory. Ale humory to chyba z kłopotów rodzinnych wynikały. Tak to teraz widzę.
  • gość 2017.09.14 [20:45]
    jak w jaki sposob moze sama dorobic sie mieszkania a juz za kilka miesiecy samochodu z jeden wypłaty skoro z dwóch nie wystarczało na jedzenie tylko musieli oboje głodni pod kocem czekać na zaksięgowanie wypłaty https://www.youtube.com/watch?v=SOBUgk4mMhg&a mp ;t=621s
  • gość 2017.09.14 [20:46]
    to samo ten slub. Alternatywny był jej mrzeniem drwiła z pieniedzy i ludzi zadbanych, a teraz okazzuje sie ze zawsze marzyła o tym by wiginac sie i stroic miny w sklepowych przymierzalniach. Taka jej szczerosc
  • gość 2017.09.14 [21:32]
    Kłamczucha, nie oglądam.Kiedyś jak była biedna jak mysz kościelna udawała szczęśliwą i spełnioną.Teraz jak podłapała parę groszy to udaje światową damę.Zakłamana do szpiku kości.
  • gość 2017.09.15 [11:29]
    Dobra ruszyło mnie wiecie, bo A to jest dla mnie najlepszy przykład tego kim są w większości vlogerzy (w większości powatrzam).
    Obejrzałam film "vlogerzy są jak baran, osioł i paw" i podsumowanie A mnie naprawdę zszokowało. Powiedziała, że nie warto się przejmować czy w ogóle traktować poważnie tego że KTOŚ związany z social mediami tak napisał w poradniku jakimśtam.
    Lubię tą dziewczynę, ale wiecie...Hatalska, która to napisała to jest ogromy autorytet w świecie Social Media, obyta wykształcona kobieta, która ma niezwykle trafne podejście do współczesnego świata mediów internetowych. Na pewno ma więcej mądrego do powiedzenia niż niejedna vlogerka w tym A.
    Straszne ignoranctwo. To jakby powiedzieć, że nie warto się przejmować tym co napisał jakiś tam profesor (Miodek) o tym jak pisze się słowo: róża w jakiejśtam książce (słownik powszechny).
    No zlitujcie się. Jak można mieć takie butne podejście, bez krztyny samokrytyki? Czy naprawdę oglądamy ludzi, którzy są tak ślepo zapatrzeni w siebie? W zasadzie potwierdziła tylko, że to jak ludzie widzą vlogerów to prawda i ma swoje podstawy ehhh...
  • gość 2017.09.15 [11:49]
    Nie zrobisz z chlopa pana. Mnie ruszyly juz dawno jej-em i som, wstyd dla polonistki, kto jej dal dyplom?
  • gość 2017.09.15 [12:16]
    Kiedyś ją bardzo lubiłam, bo była normalna, gadała normalnie itp. Zmieniła się w taką typową starą pannę, która trajkocze jak najęta do kamery jak stara ciotka klotka. Nie wiem co się z nią stało, może to tylko postać, która sobie wymyśliła. Nie jestem w stanie słuchać tego jak trajkocze, widać że sama czasami widzi, że przynudza i gada rzeczy zbędne.I do tego te jej paznokcie, sama uległa modzie promowanej na youtubie. Rozumiem, że nagle zachciało jej się zadbanych paznokci, ale kto maluje tak dziwacznie paznokcie, jakieś błyskotki, różne kolory na paznokciach jak by na jakiś festyn się wybierała. Teraz czekamy aż sobie rzesy doczepi, najpierw 1:1 dla oswojenia, a później walnie sobie 3d.
  • gość 2017.09.15 [13:59]
    no i przygotowuje "miejsce do nagrywania" obstawiam białą ścianę i cotton balls albo inne lampki. Ksero.
  • gość 2017.09.15 [15:08]
    nie pisz bo popsujesz niespodziankę...
  • gość 2017.09.15 [16:37]
    Na biureczku obowiązkowo będzie biała doniczka z ikei na pędzle oczko.gif W tle oprócz wspomnianych lampek będzie obrazek z inspirującym napisem oczko.gif
  • Monotonna 2017.09.16 [23:17]
    Ej ale ona uczy PLASTYKI.. Nie POLSKIEGO..
  • gość 2017.09.16 [23:22]
    ale skonczyla polonistyke jesli dobrze sie orientuje
  • gość 2017.09.17 [00:44]
    Jednego i drugiego.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...