Odpowiedz na ten temat

Notojestem cz 2

• gość 2017.10.11 [22:14]
    A ja np nie mówię, że ona robi źle że się tam cieszy z takich rzeczy i postrzega je jako swoje sukcesy. Tylko zauważcie jak ona tam nie pasuje. To zdjęcie na instagramie z innymi vlogerkami. One takie przytulone razem itd, a ona taka z boku. Jak dziecko we mgle. Wiecie ja mam takie odczucie, że ona baaaardzo tego chce, ale to nie wynika z jej bycia taką jaka jest, tylko starania się być taką jaka by być chciała. Dlatego część widzek widzi tu kłamstwo i nieszczerość intencji. Mi się wydaje że ona walczy sama ze sobą . Jej życie niech robi co chce, oby tylko była szczęśliwa.
  • gość 2017.10.12 [21:36]
    Ona na siłę naśladuje siuske, a to zła droga....
  • gość 2017.10.12 [23:05]
    Fajna kobietka. Można jej posłuchać. Sporadyczne rzeczy / sytuacje raza na kanale. Miły głos. Ładnie się wypowiada. Kulturalny człowiek. Skromna. Lubię Anite jako nieliczną yutuberke. Jak patrzę na siadam i gadam albo susz to mam ochotę wazonem w telewizor walnąć, tak drażniące osoby - brrrrr boze gdzie byłeś jak tworzyles
  • gość 2017.10.12 [23:06]
    Fajna dziewczyna
  • gość 2017.10.12 [23:16]
    Nie porównujcie Anity to dziewczyn ze zdjęć które mają po 20"lat i mniej. I bardzo dobrze że nie zachowuje się jak wszyscy. Co ma tuli się do obcych bab fuuuuu. Normalna kobieta. Nie będzie robiła z siebie małpy w ciasnej klatce i tulila się do obcych fuuuuuu. Od razu widać że z taktem osoba
  • gość 2017.10.12 [23:32]
    bez przesady z tym, że nie pasuje do reszty dziewczyn na zdjęciu. To nie rozdanie oscarów na czerwonym dywanie albo wybory miss, zwykłe warsztaty, zwykła firma a nie jakieś szanel. Mi sie wydaję, że niektórzy pamiętają dawną Anitę i im się kłóci z tym, jak prezentuje się teraz. Szusz też kiedyś pokazywala same tanie kosmetyki, skromna mówiła, że nie stać ją na jakieś hiper dobre. A teraz prosze jaka zmiana...
  • gość 2017.10.12 [23:46]
    Jaka dawna Anita? Ja tego nie rozumiem.Ona jest taka jaka była. Dawna to może być bo kiedyś miał włosy krótsze, dawna może być bo kiedyś miała czerwony fotel, teraz jego nie ma usmiech.gif Co w Niej się zmieniło??? Przesada. Jak już się zmieniło to tylko w wyglądzie. Dłuższe włosy, więcej kobiecości. Wiek - to jest 30letnia kobieta. Charakter ma dobry. Normalna osoba.Niezmanierowana, taktowna, kulturalna
  • gość 2017.10.13 [11:17]
    obejrzyj stare filmy jak się nabijała z youtuberek, nagrywała parodię projektu denko np, teraz sama to robi na serio. Kiedyś zakupy z lidla, tanie rzeczy, teraz co raz częściej droższe kosmetyki, współprace. Myśle, ze niektorych własnie to boli, tu widzą te różnicę między dawną Anitą a tą dzisiejszą. A moim zdaniem to naturalna sprawa, dziewczyna się rozwija i nie będzie wiecznie szarą myszką. Charakter ma nadal taki sam, miła fajna dziewczyna a że ma sukcesy to sie cieszyc tylko
  • gość 2017.10.13 [11:38]
    O jakich sukcesach piszecie? O tym, że "sprzedała swoich widzów" za luksusowe kosmetyki? Ja ją zaczęłam oglądać bo miałam już dosyć kobiet pokroju szusz, więc szukałam małych, szczerych kanałów. Na początku przedstawiała zupełnie inne wartości, śmiała się z tych śniadań yt-berek, z ich konsumpcjonizmu, zakłamania czyli była tak jak my rozczarowana. A teraz jest jedną z nich czyli będzie reklamować kosmetyki, których jeszcze nie użyła, ale będzie nam recytować jakie mają właściwości bo ktoś ją przekupił pobytem w luksusowym hotelu.
  • gość 2017.10.13 [12:18]
    Dużo w tym racji. Jak jutuber chce sobie zarabiać prowadząc kanał reklamowy, to oczywiście ma do tego prawo. Ale widz, który cenił go do tej pory za inne bardziej wartościowe treści i autentyczny wizerunek ma prawo wyrazić swoją opinię na ten temat ma prawo czuć się rozczarowany. A w przypadku A faktycznie nastąpiła zmiana o 180 stopni.
  • gość 2017.10.13 [12:34]
    Wdzięczność jest jak najbardziej ok i miło z jej strony, że otwarcie o tym mówi. Ale moim zdaniem ta gra nie jest warta świeczki, po co jej tanie chińskie ciuszki, po co dawać się przekupywać za kosmetyki i weekend w hotelu. Pieniądze, jeśli w ogóle jakieś z tego są, są niewielkie, a tylko traci w oczach tych, którzy oczekiwali czegoś innego.
  • gość 2017.10.13 [13:08]
    Niech sobie ma dziewczyna sukienki , kosmetyki . O to w tym yt chodzi . Żeby pokazywała nam nowości jakie są na świecie .Co bedziemy oglądać jak nie NOWOŚĆI ? Kota ciągle . Wole jej dać szanse niż próżnej , pustej Szusz czy LGS . ONE TO JUŻ SRAJĄ DOBROCIAMI .One powinny co tydzień robić rozdania wśród oglądających za to ,że dzięki właśnie oglądającym mają życie jakie mają . Trzeba im ukrócić a innym dać . Wole żeby Ona miała
  • gość 2017.10.13 [13:26]
    Też wole żeby Anita dostała niż te, które piszczą i zachłannie rozdzierają opakowania kolejnych szminek, paletek a później użyją raz i rzucą w kąt, a nawet dobrej recenzji nie potrafią zrobić tylko "super, ekstra". Ale jak tak dalej pójdzie to Anita będzie taką drugą Sz. Mogłaby sobie jednak darować te marne darmoszki i ewentualnie poczekać na rozwój kanału i konkretne , wyselekcjonowane propozycje, a nie rzucać się na wszystko.
  • gość 2017.10.13 [13:49]
    Anita rozwój kanału ma juz dawno za sobą - dwa lata to szmat czasu i nie wskoczy nagle na 109tys subskrybcji . Wszystko się roztrzyga dla yutubera w czasie do 1 roku maks , maks 1,5 roku. Teraz ciężko się przebić . Ma rację ,że korzysta z tego z czego teraz korzysta. Cieszę się bardzo ,że korzysta bo dzieki niej wiem że sukienki są warte uwagi i zakupu , wiem ,że istnieje taka firma jak Lumene . Dzięki temu oglądam jej filmy. Widzę tytuł "Lumene" . Wchodze . NOWOŚĆ . To są własnie NOWOŚĆI . Na tym polega YT - bez NOWOŚĆI kanał stoi . Oglądamy yt dla NOWOŚĆI. Jeszcze jak pokazuje je sympatyczna osoba . Czego chciec wiecej
  • gość 2017.10.13 [14:04]
    Zależy kto czego szuka na yt. Ja szukam rozrywki, a nie reklam.
  • gość 2017.10.13 [14:38]
    Jak szukasz rozrywki to na tv rozrywka leca kabarety od rana do wieczora. Szusz też dobry kabaret . Polecam
  • gość 2017.10.13 [15:20]
    Rośnie nam bienda wersja szusz. 29letnia rozwódka, która tylko zakupy i kota nam pokazuje. Anitka napatrzy się na "bogate" damy YouTuba i chce tak samo wyglądać, więc łączy co popadnie i wygląda jak pstrokata choinka.
  • gość 2017.10.13 [15:32]
    I do tego jak jej starsza koleżanka po fachu nagrywa pogadanki o tym jak żyć, w ostatnim vlogu porusza temat ile ludzie tracą gdy nie mają stylu. (Bo ona oczywiście ten styl ma). Trochę wyolbrzymiam, ale zadziwiające jest to jak w miarę nagrywania yt tracą realny obraz siebie samego, jak bardzo popadają w samozachwyt nad własnym stylem, urodą, wiedzą... że nawet Anita poucza o stylu ubierania się, a jej starsza koleżanka naucza o umiarze i zdrowym odżywianiu.
  • gość 2017.10.13 [18:18]
    Niestety, nie ma za grosz stylu, polecam Anicie kanał ZOPHIA Stylistka, kobietka w jej wieku, a potrafi dobrać klasyczne stylizacje. Anita myli się, że na wsi nie ma znaczenia jak się ubierasz. Też pochodzę ze wsi i jest odwrotnie. W mieście nikt cię nie zauważa. Za to jak się przyjeżdża w rodzinne strony to należy pamiętać o nienagannym wyglądzie, bo wszystko zostanie dostrzeżone i oplotkowane.
  • gość 2017.10.13 [23:00]
    a mnie zastanawia inna rzecz, Anita w którymś z filmów mówi, że jej niektórzy znajomi nie wiedzą o tym, że nagrywa. jak to jest w ogóle możliwe, chyba musi się bardzo hamować, żeby przypadkiem nie wspomnieć czegoś o youtube. Tym bardziej, że ona nagrywa praktycznie codziennie i zajmuje to sporą część jej życia.
  • gośćbb 2017.10.14 [08:33]
    gość 2017.10.11 [21:11]
    Zrobila aluzje, ze moglo przeciez byc inaczej niz typowo, tj. to ona opuscila meza. Jest nie taka juz mloda i powinna byc bardziej oblatana a jest jak nieopierzone kaczatko ze wsi. Ta wdziecznosc i spojrzenia zza firanki.
    Youtube stal sie droga awansu konsumpcyjnego i dla ludzi ze wsi. oczko.gif
    xxx
    Nie jest już młoda, to powinna żyć w beznadziejnym związku i robić to czego sobie życzy mężczyzna, byleby tylko jej nie zostawił?
    A ludzie ze wsi to jakaś inna kategoria człowieka?
    Jest wykształcona, zarabia na siebie, jest z siebie zadowolona i szczęśliwa.
    Są na świecie ludzie, którzy potrafią sami o siebie zadbać i dać sobie radę.
  • gośćbb 2017.10.14 [08:40]
    Mało tego, pochodzą ze wsi. To dla Ciebie zapewne szok i niedowierzanie.
  • gość 2017.10.14 [15:25]
    Anita ma styl, ale właśnie kiczowaty, czyli taki, o którym wspominała we vlogu. Oglądałam sobie jej stare filmy, polecam drugi film gdzie gada, że yt ja wkurza. Zupełnie inne podejście. W tych starych vlogach ubierała się skromnie, ale w miarę normalnie. Była fajna i normalna, gadała, że po co tyle kosmetyków co maja vlogerki, że to dołuje przeciętnego oglądającego bo nie może sobie na to pozwolić. yt i te wszystkie darmoszki strasznie psuje ludzi, nawet tak skromnych jak Anita.
  • gość 2017.10.15 [07:30]
    Może Anita kiedyś się ocknie i zrozumie, że nie ten kierunek rozwoju obrała. Na razie widać, że konsumpcyjno fit - życie youtubowo-instagramowe jej uderzyło do głowy.
  • gość 2017.10.15 [09:12]
    Nie ma seksu. To widać, słychać i czuć. A jak nie ma seksu, to nie ma sukcesu. Masturbuje się więc youtubem usmiech.gif
  • gość 2017.10.15 [12:27]
    Anita niema seksu, Miszmaszowa27, Karolina Myśliwi bzykaja się koło dzieci. o rety co się dzieje
  • gość 2017.10.15 [16:56]
    Dzisiejszy vlog to bełkot.
  • gość 2017.10.15 [20:50]
    Te niszowe blogerki po prostu nie mają finansów na dobre ciuchy, malinowa, czy anita, trzeba więcej filmów oglądać to im się życie polepszy usmiech.gif
  • gość 2017.10.15 [22:22]
    Zamiast nabywać tysiące pierdół do domu i dużo słabych ciuchów by kupiła 3-4 rzeczy, 4 pary butów(szpilki, botki, kozaki, sportowe) i byłaby klasyczna i dobrze ubrana cały rok, więc to nie o kasę chodzi, a o gust.
  • gość 2017.10.16 [14:04]
    Anita teraz kupuje lepsze ciuchy i rzeczy do domu, ma nawet tenisówki lacoste oczko.gif Brązowe botki też są porządne, tylko że kupiła zamszowe i już wyglądają na znoszone. krzesło kupiła za jakieś 400zł, moim zdaniem sporo jak na krzesło więc na tym też nie oszczędza. Więc, ten ostatni komentarz jest nieadekwatny.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...