Odpowiedz na ten temat

Nowy watek o prezesowej

• gość 2017.09.16 [17:50]
    Dzis premiera jesiennej kolekcji!!
  • gość 2017.09.16 [19:05]
    czy tylko mi niektóre sukienki przypominają koszule nocne?
  • gość 2017.09.16 [19:34]
    w nowym lookboku wyglada jakby robila to na sile. naprawde. mega zmeczona i znudzona. i sukienki w ogole nie dla duzego biustu. nei rozumiem dlaczego karolina projektuje taki kroj sukienek kiedy sama jest mama i ma wieksze ksztalty.
  • gość 2017.09.16 [20:28]
    Umm co się stało z Aeterie!??? W każdej kolekcji były przynajmniej 2 wow sukienki, zazwyczaj kwieciste, w tej nie ma ani jednej. Kroje ładne, ale materiały bardzo ale to bardzo brzydkie i te trencze z kontrafałdami z tyłu w takiej ilości, że zrobią z tyłka szafę :/ Karolina wygląda bardzo kiepsko, mocne bruzdy nosowo-wargowe ma jak na ten wiek, jednak macierzyństwo nie odmładza. Szkoda, liczyłam, że przynajmniej 1 sukienkę kupię, no ale niestety.
  • gość 2017.09.16 [20:54]
    Bardzo lubię klimat lookbookow Aeterie, ten również jest ładny, ale same ubrania również i mi nie przypadły do gustu. Większość sukienek jest jakas "ciezka", przytłacza.
    Wiecie, co do samej Karoli mam ostatnio jakiś odrzut. Jeszcze rok temu bardzo lubiłam ja oglądać przy garach czy prasowaniu, wzbudzała we mnie pozytywne emocje. Teraz jest wręcz przeciwnie. Rozumiem, że weszła w inny etap życia, sama mam 2 Dzieciaków, ale tych jej mądrości na temat macierzyństwa nie da się słuchać. Zachowuje sie, jakby pozjadała wszystkie rozumy i jej doświadczenia były jedynymi. I w koło "jako matka karmiaca"... Rozumiem, że poza byciem matka już nic innego... Trochę smutne, ale ja się zmęczyłam i przestałam oglądać.
    Moze macie do polecenia jakieś fajne kanały dojrzałych, rozgarnietych kobiet? Pozdrawiam.
  • gość 2017.09.16 [20:58]
    fartuchy za 500zł smiech.gif
  • gość 2017.09.16 [21:29]
    ta czerwona sukienka jak najtansza z ciuchlandu naprawde. pelno takich bylo w 2003 roku. karola oczywiscie z nich zrobi szal i zupelnie NOWy kroj. bo to aeterie.
  • gość 2017.09.16 [21:47]
    Te buty z paskiem są ok, ale te drugie to jakaś masakra kompletna. Jakieś przygnębiające są te ciuchy... nie wiem jak to określić, ale przytłaczają osobę, która je nosi. Jestem na nie.
  • gość 2017.09.16 [21:51]
    wg mnie lookbook mocno inspirowany okresem międzwojennym co jest in minus - ciuchy momentami wyglądają jak przebranie albo przyodziewek woźnej (ta jedna mocno kwiecista kiecka w granatowo-fioletowych barwach i te trumniaste buty to idealny outfit woźnej w latach 90). Przesadzam trochę, ale wg mnie Karolina za bardzo popłynęła, Aeterie na początku było bardziej nowoczesne niż jest teraz :/ Bluzki, spódnice i sukienki z 1 kolekcji były może lekko retro, ale nie czułam się w nich jak przebrana, były ładne, to co jest teraz jest już wg mnie nie do końca ubraniem i nie nałożyłabym tego na siebie w wieku 33 lat. Karolina ogólnie zmierza w dziwną stronę: po co tyle pouczania, polecania dziwnych kanałów, wypowiedzi o szczepionkach, ona nawet przestała się malować - zobaczcie na tego lookbooka, to kolejny w którym prawie mejkapu nie ma. Włosy za długie i nijakie, bo zrobienie z nimi czegokolwiek jest chyba wg niej nieprawilne. Zastanawiam się czy aż takie trzymanie się wizerunku jest jej wymysłem czy pochodzi to np od męża?? Karolina jeszcze we vlogmasie 2 lata temu wyglądała cudnie, a teraz wg mnie jest coraz gorzej i to na własne życzenie, bo urodę nadal ma, tylko przestała ją podkreślać.
  • gość 2017.09.16 [22:04]
    Karolina znowu jest w ciazy.
  • gość 2017.09.16 [22:10]
    Ktoś ma bogatą wyobraźnię.
  • gość 2017.09.16 [22:56]
    Ostatnio Karola była oburzona dlaczego matki śmią narzekać ze są zmęczone na jej blogu. Bardzo mnie tym zraziła do siebie. Sama nie jestem matka ale może te kobiety są zmęczone maja jakieś problemy, a takie wyrzuty ze nie powinny absolutnie narzekać to postawa nie zbyt chrześcijańska. Zero empatii bo przecież to nie psuje do jej wyidealizowanego bloga
  • gość 2017.09.17 [10:23]
    niestety te nowe sukienki nie maja nic wspolnego z stylem retro czy vintage. i kolnierzyki u plaszczow wolaja o pomste do nieba
  • gość 2017.09.17 [10:45]
    Gerbera sukienka chyba najlepsza, ale nie za taką cenę bo materiał słabiutki, reszta be szału. Buty bardzo specyficzne, trencze nieudane, przede wszystkim z powodu kołnierza.
  • gość 2017.09.17 [10:49]
    dobry trencz to podstawa, tylko ten kolnierz jest mocno nieudany. naprawde. jak dla kolejarza.
  • gość 2017.09.17 [19:00]
    Widziałam jakieś 3-4 dni temu Przema na spacerze z chihuahuą.
  • gość 2017.09.17 [19:10]
    zgadzam się, bardzo nienowoczesny ten kołnierz, w złym tego słowa znaczeniu.
  • gość 2017.09.17 [19:48]
    Myślalam, ze jak zwykle przesadzacie ale weszlam zobaczyc tę kolekcję... MASAKRA. Poprzednie bardzo mi się podobały, ta jest tragiczna
  • gość 2017.09.18 [09:32]
    Mało osób w tych sukienkach bedzie dobrze wygladalo. Odciecie w pasie jest wysoko przez co robi sie duża pupa. Zaburzone proporcje. Kolory tez mocno nie zachecaja. tylko dla fanek, które ślepo podążają za swoją idolką.
  • gość 2017.09.18 [09:55]
    O to to! Zauważyłam, że mnie cała ostatnia działalność Baroliny przygnębia. Kiedyś ją lubiłam, była eteryczna, melancholijna ale pozytywna, uśmiechnięta ogólnie bardzo miła w odbiorze. Po ostatnim filmie o lecie czułam się, jakby słońce zaszło na zawsze, bieżąca kolekcja jest ponura, smutna, cała atmosfera wokół Baroli jest jakaś gęsta i niepokojąca, ze można wieszać siekierę. O kierunku ewolucji poglądów nie wspomnę. Czytać się jej już nie da. Brr, horrorowato.
  • gość 2017.09.18 [10:39]
    a moze prezes chce, zeby jego zona sie nie malowala, byla taka skromna jak prawilna katoliczka.
    tak odciecie u sukieniek jest masakra dla wiekszego biustu, bo to wyglada jak by cycki byly do pasa.
  • gość 2017.09.18 [10:45]
    Ja jestem katoliczką i noszę koronkową bieliznę z intimissimi. Nie wiem dlaczego myślicie, że katolicy powinni ubierać się nijako i stronić od seksu. Celibat obowiązuje tylko przed małżeństwem.
  • gość 2017.09.18 [18:42]
    Zwykła, prosta bluzka za 250zl z wiskozy?! WYD?! Jakby był kaszmir to bym się zastanowił, ale wiskoza? Dobrze, że nie poliester. Ona chyba mają w matce ukryte sztabki złota.
  • gość 2017.09.18 [19:08]
    kto te mokasyny kupi? przeciez to typowe babcine buty. niemaja nic wspolnego z retro stylem! nie wiem jak karolina mogla cos takiego zaprojektowac....
  • gość 2017.09.18 [19:55]
    gość dziś [10:45]
    Ja jestem katoliczką i noszę koronkową bieliznę z intimissimi. Nie wiem dlaczego myślicie, że katolicy powinni ubierać się nijako i stronić od seksu. Celibat obowiązuje tylko przed małżeństwem.
    XXX
    czyżby? a przypadkiem seks w katolicyzmie nie ma służyć jedynie prokreacji?
  • gość 2017.09.19 [11:06]
    gość dziś [10:45]
    czyżby? a przypadkiem seks w katolicyzmie nie ma służyć jedynie prokreacji?
    XXX
    Nie, w katolicyzmie seks to również sposób na wyrażenie miłości małżeńskiej.
  • gość 2017.09.19 [12:37]
    I nie tylko małżeńskiej. to także miłość "księżęca" do.... i tutaj sobie wymień usmiech.gif
  • gość 2017.09.19 [13:26]
    Ciężki,smutny ,ponury , bez odrobiny zycia i uśmiechu .Bardziej to thriller horroru tak bym podsumowała ostatni lookbook.
  • gość 2017.09.19 [13:50]
    zgadzam sie. karolina wyglada jakby jej ktos trzymal pistolet u glowy podczas krecenia.
  • gość 2017.09.19 [14:01]
    Tak, miało być artystyczno-eterycznie, a wyszło ciężko, ponuro, smutno i depresyjnie
  • gość 2017.09.20 [10:05]
    Nie podoba mi sie zupelnie ta nowa kolekcja. W poprzednich chociaz kilka rzeczy mozna bylo uznac za ladne. A teraz nic mnie nie zachwycilo.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...