Odpowiedz na ten temat

Nowy watek o prezesowej

• gość 2017.10.07 [10:04]
    Jest grzechem współżyć z mężem z zabezpieczeniem, więc taka z Ciebie katoliczka, jak z koziej d**y trąba usmiech.gif
  • gość 2017.10.07 [11:20]
    10:04 widzę ze ty jesteś idealna skoro pierwsza rzuciłaś kamieniem
  • gość 2017.10.08 [14:07]
    ps religia to zlo oczko.gif
    milej niedzieli
  • gość 2017.10.08 [18:03]
    14.06, 14.07
    Madre slowo na niedziele.
  • gość 2017.10.11 [18:28]
    hola hola czy jest tu ktos? karola ambasadorka chust do noszenia dzieci.
  • gość 2017.10.12 [09:48]
    Wątek umiera tak jak i zainteresowanie naszą prezesowąusmiech.gif
  • gość 2017.10.12 [22:29]
    Nie śledziłam poprzednich wątków. Opowie mi ktos co w nich bylo ze aż zostały usunięte? I czemu "prezesowa"?
  • gość 2017.10.14 [17:08]
    fajnie, ze zostal usuniety moj komentarz o religii katolickiej (ten nad ps milej niedzieli) i osoby, ktora go skomentowala piszac, ze w pelni popiera...
    mozna tak tu usuwac pojedyncze posty? kogos prawda zabolala? straszne to...
  • gość 2017.10.14 [17:56]
    Karolina poplynela z tym retro stylem.Mloda kobieta "robi" sie na babcie.
    Zeby ktoregos dnia nie zdziwila sie,ze jej prezesik w tych skrojonych na miare garniturach nie znalazl sobie na boku normalna,nowoczesnie ubrana kobiete.
  • gość 2017.10.15 [10:39]
    Gdzoie zostawilas komentraz? Na insta czy na yt?
  • gość 2017.10.15 [13:53]
    Tutaj!!!
  • gość 2017.10.19 [09:19]
    Nowy filmik na kanale. Prezeska nie zachwyca swym wygladem, szczegolnie wlosami.
  • byłafankaK 2017.10.19 [12:27]
    No i spadłam z krzesła po nowym filmie K. Do tej pory myślałam o kafeteriankach jak najgorzej, że się przypinacie do życia K, że jesteście niesprawiedliwe. Włączyłam ostatni film z ulubieńcami i wiecie co? To już jest sekta. Ja nie wiem kto jej tak mózg wyprał, ale ona taka nie jest, niemożliwe żeby wierzyła w to wszystko co mówi. Serio? Serio?! Szanuję ją, ale za wkładanie ludziom do głów religii, jakichś fantasy biblijnych i promowanie dewotów ma u mnie dużego minusa.
  • gość 2017.10.19 [15:59]
    ja jej nigdy nie lubilam, ale siostra ja odlajkowala po tym, jak sie dowiedziala, ze nasza barolinka jest anti-choice.
    btw. na filmie twarz jak ksiezyc w pelni. wolalam jej wyglad sprzed żywotu świętej smiech.gif
  • gość 2017.10.19 [17:36]
    Ona chyba łysieje.
  • gość 2017.10.19 [21:20]
    Wiecie jak ma na imię jej syn?
  • gość 2017.10.19 [21:34]
    Ant choice? Czyli urodzila by uposledzone dziecko? Lub martwe? Przykro ze tak mowir ale czasami mam wrazenie, ze cale zycie byla w bezpiecznej otoczce i niw lubi np filmow smarzowskiego. Dlaczego? Bo pokazuje niekolorowe zycie patologii, wsi, biwdy itp. Karolina nie rozumie zycie biednej dziewczyny ktora jest zmuszona do aborcji. Nigdy.
  • gość 2017.10.19 [22:15]
    Dobrze, że Wy wszystko rozumiecie. Nie zawsze zachwycam się Karolina, czasem mnie drażni, ale jak widze, tylko pro-aborcyjne i antychrzescijanskie tematy mają prawo bytu i zasługują na poklask. Że się zmienila.. A jak się nie zmieniać? Być całe życie na poziomie mentalnym 18latki? To dopiero smutne.
    Nasze spojrzenie na swiat kształtują doświadczenia, napotkane osoby, przeżyte chwile szczęścia i totalne katastrofy. Normalne. Ona jest z tym szczesliwa, wg mnie z deka dąży, żeby jej kanał miał konkretnych odbiorców.. Nie każdy myśli tak jak Wy i ma do tego pełne prawo usmiech.gif Tak jak Wy macie prawo myslec i wyrażać, co chcecie. Piekna, wolna Polska. A jesli poglady Karoli tak Was uwierają proponuje nie tracic czasu na sluchanie o nich usmiech.gif Ja lubie jej posluchac, bo to zupelnie inny punkt widzenia, haha mysle wrecz, ze Karola sporo ryzykuje, bo to teraz takie modne jechac po katolikach usmiech.gif A to, co ja chce przekazać, to to, iż czasem warto wysłuchać kompletnie odmiennych zdań, żeby mieć pretekst do refleksji i wyrobić sobie własne. Dobrej nocy!!!
  • gość 2017.10.19 [23:00]
    Dwulicowa su*a.
    Dlaczego nie potepia siostry mieszkajacej z chlopakiem bez slubu? Skoro jest przeciwko feministkom dlaczego ma wlasna firme i korzysta z praw jakie wywalczyly dla niej inne kobiety, ktore byly zamykane w wiezieniach/zakladach dla oblakanych, bite, odbierano im dzieci itd?
    Moze Karolcia ma wyrzuty sumienia za to jakie zycie prowadzila przed poznaniem prezesa? Czyzby chciala zagluszyc wlasne sumienie?
    Prostaczka, ktora w zyciu nieczego nie osiagnela ma czelnosc potepiac kobiety ktore staja przed wyborem urodzic dziecko, ktore umrze w cierpieniu czy dokonac aborcji.
    Skoro jest taka katoliczka to dlaczego nie slucha papieza, ktory mowi ze lepiej byc ateista niz obludnym chrzescijaninem.
  • gość 2017.10.19 [23:06]
    A moze by prezesowa adoptowala chore dziecko? Wtedy pokazalaby jaka jest prawdziwa katoliczka. Maja z prezesem do tego warunki, sa mlodzi, finansowo sobie radza, prezesowa ma duzo czasu bo nie pracuje. Prezesowo zamiast pierd/olic do kamery zaadoptuj porzucone, chore dziecko.
  • gość 2017.10.19 [23:36]
    Kasia Napiórkowska merytorycznie zaorała ją w komentarzach, więc oczywiscie Karolina, która tak ceni sobie obiektywizm i dyskusję, wszystko usunęła.
  • gość 2017.10.20 [00:46]
    Napiorkowska ktora robila karolinie zdjecia slubne. Brawo.
  • gość 2017.10.20 [02:08]
    Karolina jeszcze wtedy ją lubiła, bo była przed praniem mózgu. Prezes należy do Opus Dei, poczytajcie i tym, oni myslą, że tworzą elitę i bardzo sobie pomagają w dążeniu do ogromnych majatkow. Czlonków opus dei jest pelno w warszawskiej palestrze, sejmie i senacie, bizesie. To środowisko bardzo wspierajace się, ale nie oszukujmy się, jest to też sekta.
  • gość 2017.10.20 [09:16]
    Kobiety co ona Wam zrobiła? Skąd tyle jadu i wyzwisk? Lubię czasem poczytać ploteczki ale to... I rozbawiło mnie, że ktoś, kto deklaruje się jako katolik i jest twardo przeciw aborcji powinien robić wszystko pod wszystkich i ze wszystkiego się tlumaczyc. Zaadaptować wszystkie dzieci, podporządkować się, być niezaradna sierota i siedzieć na kleczkach cały dzien smiech.gif Normalny człowiek, jeśli go coś kompletnie nie interesuje, to nie traci na to czasu. Ach Kafetarianki, wszystkie nieskazitelne moralnie i urodowo, wszechwiedzace wyrocznie na temat ogólnie pojętego życia smiech.gif Powodzenia Kobiety, życie jak chcecie i dajcie innym to samo prawo. Feministki, ktore inaczej myslaca i zyjaca Kobiete wyzywaja i traktuja jak smiecia. Nie ma czego tu szukac, miejsce nieszczęśliwych ludzi.
  • gość 2017.10.20 [09:41]
    Ona lysieje. Zobaczcie jakie ma zakola z kazdej strony. Wlosy spiete to nie dla niej. Nic tylko rozpuscic.
  • gość 2017.10.20 [10:44]
    wiecie co, fajnie, ze zawsze miala wszystkiego dostatek i teraz tez niezle sie jej wiedzie, tylko takie osoby tez moga byc zrozumiale wobec innych ludzi, ktore maja w zyciu gorzej. jak mozna zyc w tak slepym swiecie. to, ze karola nie zrozumie, jak ktos mozna zabic dziecko...otoz i co dziewczyna z patologicznej rodziny, mama i tata pije, zero ludzi godnych nasladowania, jakis koles z klatki ja zg***** i problem jest na swiecie. dziewczyna chce sie wyrwac z tego syfu, chce studiowac, poznac fajnego faceta, miec rodzine, zycie...z dzieckiem zostanie w tej klatce z rodzicami na zawsze..sa setki takich dziewczyn i taka jak baszakoa ich nie zrozumie bo nie chce, bo to boli, bo jej mozg nie do takich rzeczy przyzwyczajony. a jako katoliczka i osoba wierzaca powinna byc empatyczna, szczegolnie co kobiet dotyczy...
    wiesz karolciu, to ze masz bogatego i zaradnego meza to fajnei, cofni sie 5 lat wstecz i zobaczysz poczatkujaca blogerce, ktora sobie wynajmuje skromne mieszkanko w ubozszej czesci wawy, codziennie zasuwa do pracy za biurkiem i jej rozrywka to pstrykanie zdjec z kolezanka laurka. wtedy nie bylo tak latwo i kolorowo, prawda?
  • gość 2017.10.20 [20:54]
    Te buty to jakis żart? Mam na myśli te mokasyny które wyglądają jak buty do trumny. Inne buty są śliczne u niej a to jakis koszmar
  • gość 2017.10.20 [21:01]
    Ona sama też mieszkała ze swoim poprzednim facetem, w ogóle kiedyś była całkiem inna, ja nie jestem przeciw żadnej reliigii, ale np. ona mówi, że telewizja chce nam włożyć do głowy określone wartości, a przecież ona na swoim kanale robi to samo..

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...