Odpowiedz na ten temat

Oglądacie kanał Agnieszka_MP Vlog?

• gość 2017.05.17 [15:56]
    dziś [12:22]
    a to gratuluje że masz czas na takie rzeczy!
    milego dnia Ci życzę!
  • gość 2017.05.17 [16:50]
    gość dziś [12:22]
    Może też byś miała, gdybyś nie siedziała na kafie cały dzień tylko poszła do roboty oczko.gif
  • gość 2017.05.17 [19:06]
    Toz przeciez pisalam, ze z wynajmu w wawie mam tylko 5 tys zl miesiecznie na reke. To ile musi ma Aga, ze ja na zycie w Szwajcarii
    stac.
  • gość 2017.05.17 [20:01]
    Zazdrość wam d**y ściska, że dziewczyna potrafi się ustawić
  • gość 2017.05.17 [21:24]
    Ustawic sie? Dobre, dobre, raczej sie uwiesic.
  • gość 2017.05.17 [22:16]
    Widać wieszakowi to odpowiada jezyk.gif
  • gość 2017.05.17 [22:34]
    Do czasu az nie znajdzie innej szmaty.
  • gość 2017.05.18 [07:02]
    Ciekawa jestem czy gdyby Agnieszka stanęła przed Wami twarzą w twarz czy powiedzielibyście jej to samo co tu piszecie jako anonimy. Wątpię.
    Do osoby z ograniczoną wiedzą finansową: dochód pasywny to nie tylko nieruchomości. Jeśli nawet to może to być kamienica, zysk się pomnaża. Sposoby zarabiania są różne. Takich, które nie wymagają siedzenia w miejscu (biurze) jest na prawdę dużo. Słyszałaś o cyfrowym nomadyźmie?
    Więc po czym wnosisz, że jest leniwa. Wyciąganie takich wniosków bez faktów to skończona glupota.
    Poza tym czego się czepiasz ich obojga. Nie Twój gowniany interes jaki jest ich związek i czy ktoś kładzie pieniądze dla kogoś innego ( o ile w ogóle). Bo co Ci do tego?
    Mam nadzieję, że nikt po Was hejterach tak nie pojedzie jak Wy sobie używacie po innych.
    Nie pozdrawiam.
    Ps. Aga to czyta, więc jeszcze raz pomyślcie czy powiedzielibyście jej to w twarz, co o niej nieprawdziwego i niemiłego piszecie.
  • gość 2017.05.18 [10:14]
    Dokladnie to samo bym jej powiedziala w twarz ze wieszakowi moze sie znudzic szmata.
  • gość 2017.05.18 [12:27]
    i jak tu pozniej nie twierdzic, ze kobiety sa malostkowe i zawistne
  • gość 2017.05.18 [12:40]
    Prawdomówne, a nie zawistne i malostkowe.
  • gość 2017.05.18 [13:36]
    Prawdomówne? A skąd Ty tę prawdę znasz? Jesteś "koleżanką" Agnieszki? Jeśli tak to mam nadzieję, że szybko odetnie Cię od swojego życia!
  • gość 2017.05.18 [15:20]
    Kaja, to Ty to kręcisz?
  • gość 2017.05.18 [16:21]
    A skąd Ty tę prawdę znasz?
    x
    Od wieszaka tej szmaty, stąd to wiem.
  • gość 2017.05.19 [07:18]
    Nie karmić trolla!
  • gość 2017.05.19 [17:00]
    O okazuje sie ze to prawda Agnieszka jest utrzymanka swego chlopa.
    Pryszczaty leniwiec. Klamliwa zdzira.
  • gość 2017.05.19 [20:03]
    Jeden hejter sieje ferment na cały wątek, szkoda, że nie da się tutaj banować ludzi...
    Tymczasem Agnieszka nigdzie nie mówiła skąd bierze pieniądze, więc na pewno nie kłamała w tym temacie, skądkolwiek by ich nie miała. Pryszczy też sobie nie przypominam, więc wygląda na to, że kłamliwą pryszczatą zdzirą na pewno nie jest - co innego osoba hejtująca, o której nic nie wiemy, więc możemy założyć wszystko.
    Dyskutujmy o filmach a nie tylko ból d**y. A filmy Agnieszka nagrywa fajne, pokazuje ciekawe miejsca, polecam wszystkim którzy nie mieli jeszcze okazji wpaść na jej kanał.
  • gość 2017.05.19 [20:27]
    Nie musisz na kafie polecac tego gniota. Tu mamy tylko bol d**y.
  • gość 2017.05.19 [22:13]
    Ja też polecam ten kanał, ciekawie pokazane różne zakątki świata. Bez spiny, na luzie, śmiesznie, z pomysłem... może skupmy się na tym co chce przekazać, a nie wchodźmy z butami w jej życie. Wszyscy mocni w gębie póki są anonimowi, gdyby przyszło do podpisania się nazwiskiem to wszystkie szczekające p***y by słowa z siebie nie wydobyły.
  • gość 2017.05.19 [23:35]
    Tak? To podrzuć no swój profil na FB. Łatwo oceniać Agnieszkę bo jest osobą publiczną, ale samemu "idealną" gębę pokazać to już trudno. A, czekaj, bo normalne kobiety mające udane życie nie siedzą w internecie i nie plują na inne kobiety... może jednak nie pokazuj bo się wszyscy zasmucimy nad twym losem.
  • gość 2017.06.04 [21:32]
    Obejrzalam najnowszy filmik. O matko i córko jakie zeby. Moze kilka wypadow w swiat mniej a za zaoszczedzona kasiorke ortodata. W
    dzisiejszych czasach mloda dziewczyna z grubym portfelem a zeby
    okropne.
  • gość 2017.06.13 [12:45]
    Przecież ma ładne zęby, o co Ci chodzi?
    Poza tym nie grzeb w cudzym portfelu!
  • gość 2017.06.13 [15:46]
    To niech pokaze te ladne zeby dokladnie, wada wymowy, widac na pierwszy rzut oka ze ma krzywy zgryz.
    Sama pokazuje ze ma hajs na glupoty, a zeby zaniedbane jak u
    biedacki.
  • gość 2017.06.13 [16:03]
    A czytac potrafi? bo chyba nie! O ortodate chodzi, takie koslawce, wada wymowy, linnia szczeki i broda zdeformowana chareteryztycznie dla wady zgryzu.
  • gość 2017.06.14 [07:26]
    A panie to pewnie wymowa i szczęka idealna? Dlaczego więc marnujecie swe piękne buźki i radiową mowę na j****ie komuś d**y? Chyba macie wadę mózgu w takim razie... o ilez zęba Aga coś zrobi jak będzie chciało o tyle wam już rozum do głowy nie wróci smutas.gif
  • gość 2017.06.17 [23:18]
    wystarczy że zainwestowała w kopanie bitcoinów albo innej kryptowaluty i ma kasy jak lodu... na podróże i nie tylko usmiech.gif
    w Polsce opłaca się kopać, bo prad w miare tani
    a jak jeszcze ma się dostęp do odnawialnych źródeł energii to lepsze perspektywy niż wygrana w totka jezyk.gif
  • gość 2017.06.18 [12:44]
    o ilez zęba Aga coś zrobi jak będzie chciało o tyle wam już rozum do głowy nie wróci
    xx
    nic z zebami, konska szczeka nie zrob,i bo ma na to w******* ne. Woli chodzic jak flura, pasc d**e i seplenic.
    Nie czuje potrzeby miec "wyprostowanej" buzi, woli miec zdeformowana przez zgryz, walnie okulary na pół twarzy i git.
    Dentysta jest za drogi dla tej bogaczki.
  • gość 2017.06.18 [22:19]
    a ja lubie jak mi w tle cośtam opowiada usmiech.gif
    mogłaby tylko więcej pokazywać jedzenia, bo lubię vlogi z żarełkiem usmiech.gif
  • gość 2017.06.19 [10:16]
    Jak bardzo trzeba być sfrustrowanym żeby o obcej osobie pisać takie rzeczy? Ból d**y... nic nie zrobię ze swoim życiem, ale będę pluła jadem na tych, którzy coś osiągnęli, to takie polskie! Nie dziwię się, że ludzie uciekają z tego kraju. Kobiety są zawistne wobec siebie, a powinny się wspierać. Żałosne...

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...