Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria IV

• gość 2017.02.08 [17:09]
    Jako że wcześniejsze tematy zaśmiecone przez trollice, łapce kolejny oczko.gif
    Olfa chwaliła się zakupem bielizny Agenta czy tylko przymierzała? smiech.gif
  • gość 2017.02.08 [18:08]
    Właśnie, piszmy tylko tutaj, bo inne wątki są tak strollowane,że masakra!!!!
  • gość 2017.02.08 [18:15]
    Olfa zobaczyła na kafe jaki jest pocisk na sprzęty kupione przez jej brata i już vloga technologicznego nie będzie smiech.gif Swoją drogą nie rozumiem jaki ona miała problem, żeby powiedzieć od razu, że np. kupiła te aparaty/obiektywy na spółkę z bratem, albo że sam je kupił i razem korzystają, bo jemu są potrzebne w pracy a i ona skorzysta przy "realizowaniu nowych materiałów" - przecież taka szczerość byłaby raczej dorze odebrana, nie uważacie?
  • gość 2017.02.08 [18:23]
    hahah udaje bogata to nie mogla powiedziec ze brat kupil, tylko ze sama wydala 15 tysiecy
  • gość 2017.02.08 [18:27]
    To jest śmiech na sali, obiecuje, obiecuje, potem olewa sprawe i nic nie robi, "hole" zakupowe na każdy temat, technologiczny, Q&A a chodzi tylko na herbaty... Miałam ją za konkretną osobę ale od kiedy naobiecywała filmów i nic z tym nie robi pokazała jaka jest naprawdę
  • gość 2017.02.08 [18:32]
    a skad wiecie, ze nie bedzie haula technologicznego? Doris powiedziala?
  • gość 2017.02.08 [18:32]
    Widocznie herbatki z gruszką/rozmarynem czy chodzenie po złotych tarasach zabierają zbyt dużo cennego czasu i nie starcza go już na kręcenie obiecanych filmów jezyk.gif
  • gość 2017.02.08 [18:36]
    Nie mówiła chyba, że nie będzie, ale skoro obiecała go tak dawno i jeszcze się do niego nie zabrała to raczej nie ma sie go co spodziewać
  • gość 2017.02.08 [18:36]
    dziś [18:32]
    Zapowiada go już od miesiąca, nie wiem jak wam, ale te jej "tanie" sztuczki marketingowe żeby zwiększyć zainteresowanie mnie nie ruszają. Marne podsycanie. W takim tempie jak dodaje filmy to YT dawno by padł.
  • gość 2017.02.08 [19:12]
    A mnie bardziej ciekawi ile trwałoby pisanie "scenariusza" do haula technologicznego, skoro przygotowanie 10 minutowego filmiku z pierdołami z ikei trwało 5 godzin xD
  • gość 2017.02.08 [19:31]
    E tam, pewnie żadne 5 godzin, tylko olfa chce wyjsc na bardziej profesjonalną. Ona ciągle kłamie :/ Robi g...., a próbuje temu przypisać wielką ideologię.
  • gość 2017.02.08 [19:36]
    Olfa zobaczyła na kafe jaki jest pocisk na sprzęty kupione przez jej brata i już vloga technologicznego nie będzie smiech.gif Swoją drogą nie rozumiem jaki ona miała problem, żeby powiedzieć od razu, że np. kupiła te aparaty/obiektywy na spółkę z bratem, albo że sam je kupił i razem korzystają, bo jemu są potrzebne w pracy a i ona skorzysta przy "realizowaniu nowych materiałów" - przecież taka szczerość byłaby raczej dorze odebrana, nie uważacie?
    x
    bo Olfa chce wyjść na bogatą, profesjonalną itp. A potem ciśnie pierdoły, że musi wynajmować fotografa, bo nie umie zrobić zdjęć, mimo sprzętu za parenaście tysiecy. Dla mnie to objaw głupoty, a nie pofesjonalizmu. Mając taki aparat każdy o przyzwoitym ilorazie inteligencji zapoznałby się z jego funkcjami i tym jak robić zdjęcia - w końcu to JEJ PRACA podobnież. Ale mając tak dobry aparat trzeba się więcej natrudzić niż z cyfrówką. I w poprzednim wątku ktoś napisał coś podobnego, to został zjechany, że mozna kupować drogi sprzęt dla "luksusu". Też mi luksus jak takim apartem jest 10 razy trudniej zrobić dobre zdjęcie niż cyfrówką albo nawet telefonem, jeśli ktoś się nie zna.
  • gość 2017.02.08 [20:21]
    Bedzie haul technologiczny,zaraz po q&a
  • gość 2017.02.08 [20:26]
    Olfa nie odpowiada na pytania o jej "związku", HAHAHAHAHAHAHA, no tak, przecież jest tylko w jej wyobraźni
  • gość 2017.02.08 [20:30]
    Ja się zastanawiam czy Dorota wychodząc z kolega na kawe oczekuje ze on za nią zapłaci ?
    Jestem ciekawa jak jej facet wyglada (o ile istnieje).
    Btw nie ma co się oszukiwać ze ktoś istnieje kto utrzymuje dorote. Ona udaje przedsiębiorcza osobę a tak naprawdę jest leniem i to widać.
  • gość 2017.02.08 [20:31]
    A ja słyszałam plotkę ze Olfa na spotkania z koleżankami zabiera kolegę który udaje jej faceta.
  • gość 2017.02.08 [20:34]
    Czyli za jakieś 3 dni sie filmu doczekamy ;P Zanim napisze swój wyśniony scenariusz i wybierze te pytania na które jej się najlepiej kłamie. Szkoda, bo coś mało polewy ostatnio
  • gość 2017.02.08 [20:38]
    Ja lubiłam patrzeć jak się poniża na snapie. Ten jej pijany głos i gadanie o kulach. Wiesniara Dorota, kobieta przedsiębiorcza która od roku siedzi w Warszawie ze swoim bogatym facetem który nawet do Zakopanego jej nie zabiera Haha
  • gość 2017.02.08 [20:39]
    Widzicie ze już się nie zadaje z Kasia? Oby Kasia zmądrzała i przestała się zadawać z tym prymitywem
  • gość 2017.02.08 [21:09]
    2039 zakonczyla sie wspolpraca z klinikaoczko.gif
  • gość 2017.02.08 [21:28]
    Olfa odpowie dlaczego nie podróżuje Lol
    Nie podróżuje bo jej na to nie stać. Gdyby podróżowała to nie miałaby kasy na torebki. Olfa to przeciętniak jeśli chodzi o kasę oczko.gif
    Dziwne ze jej facet jest mało zamożny i jej nigdzie nie zabiera usmiech.gif
  • gość 2017.02.08 [21:30]
    Umre ze śmiechu jak będę słyszeć odp olfy na to pytanie, będzie ze podróżowanie nie jest wysoko na jej liście priorytetów i ma zwierzęta lol
  • gość 2017.02.08 [21:31]
    Kłamczuch ta Olfa. Nienawidzę takiej intrygantki
  • gość 2017.02.08 [21:39]
    Co do Ażą Prowakatchur to ktoś wspominał, że niektóre blogerki (większe wieśniary od olfy) dostały jakieś fanty od tej marki także różnie może być. Nie oszukujmy się żadna to szczególnie luksusowa firma.
  • gość 2017.02.08 [21:44]
    gość dziś [21:30]
    Umre ze śmiechu jak będę słyszeć odp olfy na to pytanie, będzie ze podróżowanie nie jest wysoko na jej liście priorytetów i ma zwierzęta lol
    x
    Albo, że podróżowanie jest dla plebsu wszak na lotniskach można spotkać etatowców z tanimi walizkami, a klima w samolocie wysusza wrażliwą skórą.
  • gość 2017.02.08 [22:07]
    Myslicie ze jej facet to taki przecietniak ?
  • gość 2017.02.08 [22:28]
    Olfa jest pusta, który madry facet by chciał materialistkę o poglądach głupiutkiej nastolatki. Co najwyżej może być maskotką, a nie kobietą na zycie.
  • gość 2017.02.08 [22:40]
    czyli nic nie ma ciekawego na snapach? smutas.gif
  • gość 2017.02.08 [23:37]
    Ależ ona musi żałować że kupiła tego psa, po pierwsze ten pies się strasznie brudzi, po jednym spacerze wygląda na strasznie ubrudzonego i prezentuje się niewyjściowo, a to dla tak luksusowej damy musi być cios, po drugie zjada i niszczy wszystko co mu w zęby wpadnie.
    A co do q&a nie mogę się doczekać tłumaczenia na temat braku jakichkolwiek wyjazdów. Ciekawe co tym razem wymyśli. Na to pytanie nie ma dobrej odpowiedzi, bo każdy widzi że nie wyjezdza nigdzie. Nie może powiedzieć że jej nie stać, nie może może powiedzieć że ma zwierzęta i musi siedzieć z nimi, bo przecież zawsze mogłabym je podrzucić do brata, albo do hotelu dla zwierząt, w warszawie jest kilka naprawdę świetnych. Nie może tez powiedzieć że jej się nie chce, bo to będzie co najmniej dziwne.
  • gość 2017.02.08 [23:46]
    Trollfaktoria odpowie w koncu na pytanie dlaczego nie podrozuje!
    #inspiredbyolfaktoria
  • gość 2017.02.09 [00:19]
    Pewnie nazmyśla, że nie może zostawić zwierzaków samych, albo że podróżuje, ale my o tym nie wiemy bo nie wszystko pokazuje na snapach i vlogach xD Otóż pokazuje dosłownie wszystko, niestety. Z luksusowej, znającej się na perfumach, pewnej siebie babki wyszła z niej wieśniaczka marząca o cudzych pieniądzachusmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...