Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria IV

• gość 2017.02.17 [19:41]
    Skończcie z tą biologią mam 40 i nie mam ochoty na dzieci i wam nie zazdroszczę. Bądźcie szczęśliwe, jednak nie dla wszystkich szczęście ma ten sam kształt.
  • gość 2017.02.17 [19:46]
    19.38 nie szukam juz faceta, bo mam swojego. Zawsze stawialam wymagania faceto i zawsze mialam adoratorow. Jak pisalam wyzej mam dobrego nosa do ludzi dzieki temu nigdy nie byłam rozczarowana. Wiem co i od kogo mogę oczekiwac wiem tez kto jest w stanie spełnić te oczekiwania? a kto nie. Ale to idzie w obie strony. Obie strony muszą nadawac na tych samych falach.
  • gość 2017.02.17 [19:48]
    gość dziś [19:26] Takie myśli są zupełnie naturalne, ale kobieta, która odnajduje się w tardycyjnej roli, nie powinna ani chwili się wahać. oczko.gif
  • gość 2017.02.17 [19:49]
    19.38 nie szukam juz faceta, bo mam swojego. Zawsze stawialam wymagania facetom i zawsze mialam adoratorow. Jak pisalam wyzej mam dobrego nosa do ludzi dzieki temu nigdy nie byłam rozczarowana. Wiem co i od kogo mogę oczekiwac wiem tez kto jest w stanie spełnić te oczekiwania, a kto nie. Ale to idzie w obie strony. Obie strony muszą nadawac na tych samych falach.
  • gość 2017.02.17 [19:51]
    [19:32] Głupi tekst, równie dobrze możemy to odwrócić i mogę zadac tobie pytanie, co robisz na tym forum, nie masz swojego życia?
  • gość 2017.02.17 [19:55]
    Ale sobie strzeliła w kolano. Nakręciła film o najlepszych cechach jej ideału i teraz pozostaje jej zostać starą panną for the rest of her life smiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.02.17 [19:55]
    Wierzę, ale nie wnikam, bo to nie moja sprawa i uwazam że nikt nie powinien się wtracać w czyjeś życie, a tym bardziej mówić komuś jak ma żyć. - No ale Olfa mówi jak należy żyć. Wyśmiewa feminizm, nie rozumiejąc, że mężczyzna ze swoich przywilejów nie zrezygnuje po dobroci. Dlaczego jakiś facet miałby fundować jej wygodne życie. To nie XIX wiek, seks można mieć bez wiązania się małżeństwem. A jeśli mówi, że dla niej naważniejszy jest stan posiadania, a nie emocjonalny aspekt związku, to prawpodonie natknie się na kogoś kto będzie do niej nastawiony tak samo jak ona jest do relacji - machinalnie.
  • gość 2017.02.17 [19:58]
    Mam swoje zycie i dlatego nie oceniam Olfaktorii i nie narzucam jej swoich pogladów, czy nie sugeruje jak ma zyc. Ty natomiast wtracasz sie w jej życie i mowisz jej jak powinna zyc czyli wniosek taki ze twoje zycie jest malo interesujace skoro probujesz ukladac zycie innych.
    Taka mysl mi się nasunela...
    Czy jesli masz ciekawe puzzle, to czy czepiasz sie puzzli innej osoby i zaczynasz je układać czy jestes zaabsorbowana swoimi? Mysle ze to jest dobre porównanie, które wiele wyjaśnia.
  • gość 2017.02.17 [19:59]
    Olfa będzie miała faceta, który połasi się na profity płynące z prowadzenia jej kanału.
  • gość 2017.02.17 [20:01]
    Gdzie Olfaktoria mowi jak nalezy zyc? Ona mówi cały czas pod katem swojej osoby. Gdzie Olfaktoria mówi, że nie liczy się wieź. Zobacz sobie ostatnie q&a na samym koncu mowi o tym ze musi cos czuc do faceta.
  • gość 2017.02.17 [20:07]
    gość dziś [19:58] Ależ odwrotnie - jestem tu dlatego, że ona przekracza granice - chodzi mi wyłacznie o feminizm, o szkalowanie osób LGTB. Nie mogę słuchać bredni, które wygłasza z niewiedzy. Nie obchodzi mnie je życie prywatne i ogólnie jejosoba - przeszłość, przyszłość. Nie pochwalam konsumpcjonizmu. Nie zniewala mnie widok cudzego bogactwa.
  • gość 2017.02.17 [20:10]
    Gdybym była mężczyzna z duza ilością kasy i spotkałabym kobietę która chce u mojego boku jedynie wyglądać i być moim pasożytem to zastanowiłabym się milion razy. kobiety które takich milionerów maja to często bardzo troskliwie kobiety które dbają o swojego mężczyznę i nie mówią głośno ze są z nim tylko dla kasy
  • gość 2017.02.17 [20:10]
    gość dziś [20:01] Ależ ja też mówię tylko i wyłącznie jak to ujęłaś "pod kątem swojej osoby".
  • gość 2017.02.17 [20:15]
    Albo kobiety trofea jak Melania Tamp - której mąż każe pozować w rozbieranych magazynach w pozach drożeszej prostytutki dla połechtania swojego ego. Co nie znaczy, że stroni od kontaktów z innymi kobietami. Drogie panie zejdżcie na ziemię, balu nie będzie.
  • gość 2017.02.17 [20:17]
    Wybacz, ale nie chce mi się tych wypocin jeszcze raz słuchać, to nic ciekawego.
  • gość 2017.02.17 [20:17]
    [19:58] Ja jestem z natury pomocna i jesli widze że mi się wiedzie w życiu, to chciałabym pomóc osobom zagubionym. Jeśli widze że ktos musi zmyslac sobie faceta, to z chęcią poznałabym ją z moimi realnymi kolegami, którzy są na poziomie. Obawiam się tylko czy oni byliby nią zainteresowani. W końcu musiałabym z racji swojej dobroci uprzedzić ich, że musieliby potem utrzymywac Olfę.
  • gość 2017.02.17 [20:18]
    [20:01] że musi czuć coś do faceta? No przeciez już milion razy mówiła, że musi czuć zapach pieniądza smiech.gif
  • gość ni 2017.02.17 [20:20]
    Feministki, jak i niefeministki, kobiety, mężczyźni, po prostu ludzie – muszą pamiętać o tym, że każdy ma prawo do życia na swój sposób, zgodnie z własnymi przekonaniami i wartościami.
    x
    Popieram w stu procentach. A jeśli komuś największą radość sprawia kupowanie sobie nowych, drogich rzeczy, to co jest w tym złego? Ma pieniądze, wydaje je i zamiast myśleć o statycznej odległej przyszłości i odkładaniu każdego grosza na własne mieszkanie/samochód, woli kupić torebkę za 5 tysięcy i płaszcz za 2 tys. - co jest w tym według was złego? Przecież każdy ma swoje życie i powinien je przeżyć tak, jak sam tego chce.
    X
    Istota rzeczy tkwi w tym że Olfa nie tyle żyje jak chce, co opiwiada publicznie że żyje jak chce a inni mają przesrane.
    Ludzie na etacie to gorszy sort, rodziny z dziećmi to same problemy, lesbijki to brzydkie baby, a geje coś tam (nie pamiętam). Ludzie się nie cenią, blogerki przyjmują darmoszke więc psują rynek.
    To są słowa Olfaktorii i długo można by wymieniać jakie grupy społeczne Dorota Goldmann obrażała głównie na snapchacie gdzie pewnie czuła się bezkarnie bo treść znika. W filmikach z resztą też jechała po różnych ludziach.
    Dlatego to porównanie z puzzlami jest trafione, ale w odniesieniu do Doroty. Gdyby była szczęśliwa to by po prostu żyła. Nie miałaby potrzeby się tym chwalić, a nawet jeśli chciałaby poszpanować torebką to raczej nie dodawałaby że inni to nieudacznicy, oba wiedzie cudowne życie, jest lepsza od innych i trzeba brać z niej przykład.
  • gość 2017.02.17 [20:22]
    Ja też jestem pomocna jak to ujęłaś i naprawdę trudno mi zdobyć się na sympatię wobec osoby, która mówi o osignięciu sukcesu, ale nie dzieli się doświadczeniami mogącymi być dla kogoś drogowskazem, pomocą, a jedynie chełpi się zaradnością, jednocześnie pogardzając kim się tylko da. Z oglądania je vlogów nie ma żadnego pożytku, to tylko służy jej celom i zaspakajniu jej próżności.
  • gość 2017.02.17 [20:26]
    Zobaczcie że ona na każdym kroku się wywyższa. Np to mówienie że jest szczera, wielokrotne podkreślanie że to wyjątkowe, rzadkie itd.
    Że inni by chcieli ale nie mogą. To jej stały tekst. Inni są jacyś (i tu zwykle negatywne określenia konkretnych grup społecznych) a ona taka super wspaniała.
    Szczęśliwe i spełnione osoby tak się zachowują?
  • gość 2017.02.17 [20:28]
    Ona nie tyle jest szczera co niegrzeczna.
  • gość 2017.02.17 [20:29]
    ma ktoś aktualny temat szusz na kafe ?
  • gość 2017.02.17 [20:33]
    Z tymi bezdomnymi mogła sobie podarować, pojechała, mogłaby jeszcze postulować, żeby dla nich trutkę sypać. To jest Dorotko twój k***inizm, kto nie daje rady ten odpada. W noclegowniach kradną dlatego bezdomni ich unikają, a jeśli miasto nie wystawi toi toia im tam gdzie koczują to jest tak jak jest. Nie dziwi mnie, że jeśli nie byli alkoholikami to w alkoholizm i obłed popadają. Taka duża dziewczynka, a tak mało wyobraźni.
  • gość 2017.02.17 [20:42]
    Siadłam na spokojnie teraz i czytam komentarze pod ostatnim filmem.
    Co widzę - odbiorcy Olfy to nie są osoby "luksusowe" tylko nastolatki (przewija się mnóstwo, MNÓSTWO komentarzy "Mam 16/18/20 lat i Cię oglądam".
    Co Olfa im przekazuje? Co z takich dziewczyn wyrośnie?
  • gość 2017.02.17 [20:46]
    [20:33] Ona sama po "czoi" ma stan pomroczny.
  • gość 2017.02.17 [20:56]
    Dodaje cos na snapie ciekawego?
  • gość 2017.02.17 [20:56]
    Sluchaj bezdomny z wlasnej glupoty jest bezdomny.Woli zebrac niz szukac pracy i śmierdzi, niemilosiernie śmierdzi. Byłas kiedys z takim w jednym ciasnym i dusznym pomieszczeniu?
  • gość 2017.02.17 [20:58]
    gość dziś [19:32]
    gość dziś [18:58] Dziecko kochane dorośnij. Przeczytaj pierwsze zdanie, było w nim to co tak dumnie obwieściłaś. Średniowiecze nie ma nic do rzeczy, to raczej współczense czasy narzucają kanony, którym trudno sprostać. Ktoś kto tak wiele opiera na wyglądzie może to robić z próżności, ale i z lęku. Kobiety prowadzają mężczyzn na smyczy seksu, trudno tę smycz krótko trzymać przed plastyką pochwy i z rozstępami. Wszystkie byśmy chciały, żeby było inaczej, ale nie jest. Kremiki dla mam nic nie wskurają, geny to loteria. Z ciąży wyjdziesz bez jedengo lub będziesz ruiną. Kobiety, dla których dużo znaczy widzieć męskie zainteresowanie boją się starzenia się i utraty tego thrillu. usmiech.gif
    x
    o ja prdl ale z ciebie niewolnica. Ja planuje być stara rozlzłą babą z forsą i płacić młodziutkim chłopcom za seks z moim zwiotczałym , rozstąpionym cielskiem z wielkimi wiszącymi cyckami. Plastyka pochwy? Mózg sobie wyplastykuj. smiech.giflapka.gif
  • gość 2017.02.17 [21:01]
    gość dziś [20:42]
    Wyrosną "przedsiębiorcze, kobiety sukcesu" W końcu ktoś musi obsługiwać tych podstarzałych, spoconych, niedopieczonych mężów oczko.gif
  • gość 2017.02.17 [21:03]
    Olfa robiła lody w platinum.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...