Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.18 [14:38]
    Kolejny temat o naszej wspaniałej luksusowej Adolfie, z dwoma torebuniami LV, ale bez własnego mieszkania i samochodu, na który według niej stać przeciętnego Kowalskiego, ale jej samą już nie smiech.gif
  • gość 2017.03.18 [14:40]
    *dwiema
  • gość 2017.03.18 [16:06]
    Jezu, ona jest oblesna... na snapie zaczela mowic ze jej pies jak ma sraczke to pozniej ma caly tylek upieprzony, a jej przez to smierdza rece przez caly dzien... no ludzie, ona jest gorsza niz bezdomna zulica...
  • gość 2017.03.18 [16:42]
    Idiotka, po prostu to ignorujmy... a co do Olfy to też brak słów - w sumie jej wierna obrończyni-trollica to mniej więcej taki sam poziom, pewnie nasza influencerka Adolfa inspiruje ją do wstawiania tego zdjęcia smiech.gif
  • gość 2017.03.18 [16:59]
    Adolfa na snapie śmieje się ze addidas to luksus a sama cała zimę przelazila w tych swoim nudnych adidaskach
  • gość 2017.03.18 [17:55]
    Olfa kiedyś miała zrobić filmik na temat tego czego jej nie stać na kupno mieszkania lol
  • gość 2017.03.18 [18:25]
    Rozmowa u Olfy na insta:
    Cytat:
    "kamilamsk
    Dlaczego sie śmiejesz, że dla Polaka luksus to posiadanie własnego domu i samochodu skoro nie masz ani tego ani tego...?
    olfaktoriapl @kamilamsk Bo to nie jest luksus-czego nie zrozumiałaś?
    soniaa_peCo jest dla Ciebie luksusem w takim razie? Sprecyzuj."
    To właśnie cała Olfa. Gdy ktoś zada jej niewygodne pytanie od razu atakuje słowami że ktoś czegoś nie zrozumiał. Inni to nieudacznicy, prostaki, brzydale... Tylko Olfa piękna, mądra, obyta i WYRAFINOWANA usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [18:40]
    Dyskusja juz prawie wycieta
  • gość 2017.03.18 [18:55]
    Luksus z definicji to coś na co mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. A więc idąc tym tokiem myślenia, jeżeli 90% Polaków ma własne samochody i jakiś duży odsetek własne domy i mieszkania, to nie jest to luksus smiech.gif Luksusem jest breloczek z LV, który mają tylko wybrani, błękitno krwiści obywatele ziemskiego globu, creme de la creme świata biznesu i wyższych sfer.
  • gość 2017.03.18 [19:14]
    Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych) – termin opisujący kategorię dóbr materialnych, bądź usług wyróżniających się wysoką ceną, wysoką jakością wykonania oraz trudną dostępnością dla odbiorcy. Produkty luksusowe adresowane są do wąskich grup społecznych, należą do produktów oraz usługi ekskluzywnych
    Torebki ani breloczki LV, nie naleza wiec do dobr luksusowych. Nie sa trudno dostepne, cena nie jest wysoka, jakosc wykonania ostatnio poleciala na leb na szyje. Nosza ja zarowno studentki, jak i prezeski. Zadna wiec elitaoczko.gif
    Ale juz Hermes Birkin takim luksusem jest. Luksusem tez sa perfumy za ponad 10 tys. Wakacje na Bora Bora, zaden tam Zanzibar
  • gość 2017.03.18 [19:30]
    Ale kupno domu lub samochodu to jest wydatek. Na torebkę czy brylok zbiera się krócej usmiech.gif
    Olfy nie stać na dom czy samochód niestety usmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [19:48]
    Luksusem jest wszystko co posiada Olfa. To czego nie posiada to już chłam dla plebsu.
  • gość 2017.03.18 [19:59]
    czyli te koty i pies są luksusemusmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [20:01]
    W jej przypadku wyjazd po za Wawe jestem luksusem bo ona Non stop w klicie siedzi.
  • gość 2017.03.18 [20:06]
    Olfa na Insta omineła polemike w swoim stylu, pokasowała komentarze. Zauważyłam, że jak pytania czy odpowiedzi nie ida po jej myśli to strasznie się spina i burzy. Nerwowo reaguje zamiast udzielić jakiejś sensownej odpowiedzi.
  • gość 2017.03.18 [20:24]
    No, tylko fakt jest taki, że w artykule była mowa o najnowszych modelach bmw czy porshe - a to już zdecydowanie można uznać za luksus. Niestety, nasza biedna Adolficzka ma poważne problemy z rozumieniem czytanego tekstu (nie tylko zresztą czytanego), co tak uwielbia przypisywać ludziom, którzy się z nią nie zgadzają smiech.gif No ale cóż się spodziewać po takiej prostaczce oczko.gif
  • gość 2017.03.18 [20:26]
    Jaka polemika ? Nie widziałam komentarzy. Napiszcie co ludzie pisali
  • gość 2017.03.18 [20:43]
    Pomijając kwestie czym jest dla niej luksus, to ona ma poważne problemy z czytaniem ze zreozumieniem wlasnie takimi akcjami poakazuje ze nie jest taka inteligentna jak twierdzi. Poza tym, wcześniej czytała/pokazywała tylko nagłówki, wiec jak już komentuje fragment tekstu, to się okazuje że nie potrafi z niego wyciągnąć wniosków, a woli obrazić i wyśmiać. Z pewnością takie zachowanie nie należy do ludzi inteligentnych, do jakich ona uważa ze się zalicza. Chyba znowu będzie musiała odkupić grzechy słodko-pierdzacym vlogiem. Fałszywa z niej istotka, oj bardzo.
  • gość 2017.03.18 [20:51]
    Dziewczyny ja już nie wchodze w żadne linki na zapodaj.
  • gość 2017.03.18 [20:52]
    gość dziś [20:24]
    No, tylko fakt jest taki, że w artykule była mowa o najnowszych modelach bmw czy porshe - a to już zdecydowanie można uznać za luksus. Niestety, nasza biedna Adolficzka ma poważne problemy z rozumieniem czytanego tekstu (nie tylko zresztą czytanego), co tak uwielbia przypisywać ludziom, którzy się z nią nie zgadzają smiech.gif No ale cóż się spodziewać po takiej prostaczce oczko.gif
    x
    ty debilu nawet nie wiesz jak się pisze Porsche smiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.18 [21:04]
    Jak
    Olfa przesiedzi cały 2017 w Warszawie to umrę ze śmiechu.
  • gość 2017.03.18 [21:23]
    Dobry komentarz, ze Olfa nie ma mieszkania, domu ani podróży to o jakim luksusie tu kowa ? Lol
  • gość 2017.03.18 [22:20]
    Myślicie że ma sponsora? Często mówi że nie śpi do 2 w nocy, może wtedy się z nim spotyka żeby nikt jej nie zdementował? Bogata nie jest co nie zmienia faktu że za coś musi kupić LV i inne p*****ly co się na snapie nimi jara.
  • gość 2017.03.18 [22:30]
    dobra, mozemy uznac,ze ten z koncowka 565 jest oficjlalny, bo inne tematy z numerem V sa beznadziejne ;] trzeba sie przebiedowac jak z ostatnimi podrobkami IV i za jakis czas przestana zakladac trollowane tematy
  • gość 2017.03.18 [22:37]
    Chyba raczej przestanie, nie przestaną - przecież te pozostałe tematy zakłada to szmacisko, które ciągle wkleja tu zdjęcie o***tu swojego ojca oczko.gif
  • gość 2017.03.18 [22:46]
    ty debilu nawet nie wiesz jak się pisze Porsche smiech.gifsmiech.gif
    xxx
    A ty, skrajna idiotko, nawet nie potrafisz pisać poprawnie po polsku, więc z czym do ludzi? Wróć się do podstawówki smiech.gif
  • gość 2017.03.18 [22:48]
    Mnie tylko zastanawia, jak można nakupić rzeczy za 35 tysięcy rzekomo i do czasu premiery haulu w roku 2040 czekać z noszeniem ich? Taka Szusz jak kupi brochę czy kolejną torebkę to zaraz pokazuje, tworzy (choć bezgustne, ale zawsze) stylizacje, nie robi pięciu tysięcy wizyt w butikach i nie robi zapowiedzi filmów. Naprawdę tak ciężko powiedzieć na przykład "Czekałam z filmem aż zbiorę większość rzeczy, ale niektóre z nich już nosiłam więc wybaczcie brak metek."? Przecież nawet zwroty uznawane są do 28 dni, także w przypadku niektórych ciuchów to pewnie dawno już po ptakach.
  • gość 2017.03.18 [23:19]
    Dokładnie, jaka jest przyjemność w kupieniu sobie jakiegoś fajnego ubrania i nienoszenia go - to po co w takim razie w ogóle kupować? Zamiast tego łazi ciągle w tym samym. Już kiedyś tu pisałam, że o wiele ciekawsze by miała te vlogi, gdyby od razu pokazywała co kupiła.
  • gość 2017.03.18 [23:29]
    No jak to po co?
    NA POTRZEBY FILMU.
    Żeby pokazać duże zakupy za dużo kasy i się pochwalić że wszystko tyyyyyyle kosztowało. Zazdroście mi, jestem kobietą luksusową.
    A potem nosi dalej te stare, sprane rzeczy bo ubrania po filmie wracają z metkami do sklepów usmiech.gif
    Może ktoś tu jest na forum kto pracuje w Złotych tarasach?
  • gość 2017.03.18 [23:46]
    Ciekawe czy to pytanie na insta doczeka się odpowiedzi:
    skiiiibaCzy w takim razie dla ciebie luksusem jest wynajmowanie mieszkania i torebki czy kosmetyki☺? Bo skoro nie auto (lepszej marki jak było zaznaczone) którego nie posiadasz, dom mieszkanie którego też nie masz oraz na 3 miejscu- podróże, gdzie również nie widać żebyś wyjeżdżała gdziekolwiek (nie mówimy o Toruniu ☺). To co jest dla ciebie wyznacznikiem luksus?
    skiiiibaOczywiście mowie o domu czy mieszkaniu na własność. Nie na wynajem ☺
  • gość 2017.03.19 [00:28]
    Ta cała olfa to więcej gada niż robi.wogle mam teorie że może ona po nocach w jakiejś fabryce dorabia albo towar rozkłada w marketach.A cały ten blog to tylko taka przykrywka.potem biedaczka odsypia do południa tą nocną zmianę. I temu tak przezywa te torebki z vitina bo sie serio na nie narobić musi biedaczka.a co do psa,to kupiłaby mu suchą karmę i by się biegunki skończyły.ale to chyba za trydne dla niej do ogarnięcia.
    M.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...