Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.20 [23:54]
    Ja uwielbiam sie z niej smiac. Stala sie posmiewiskiem po tym filmie o 8 cechach a teraz jesli nawet ma kogos to bardziej sie osmiesza bo ten facet nie przypomina ani troche jej idealu. 40 letni facet bez mieszkania i samochodu. Fajnego nieudacznika sobie wzielas Olfa hahah nie chcial Cie zaden milioner bidulko? hahahahah
  • gość 2017.03.20 [23:55]
    Co Andziaks powiedziała?
  • gość 2017.03.20 [23:57]
    Ja czekam na kolejna jej ambitna produkcje podczas ktorej znowu sie upokorzy. Czuje ze to bedzie wkrotce bo laska ledwo wytrzymuje emocjonalnie nagrywanie swoich vlogow jezyk.gif
    Ona nie ma obycia wiec znowu palnie cos kretynskiego a jej ''fani'' dosc czesto wytykaja jej bledy w logice jezyk.gif
  • gość 2017.03.20 [23:58]
    Nie wymagaj od prostaczki za wiele usmiech.gif
  • gość 2017.03.20 [23:58]
    Dlaczego Dorota nie chce odpowiedzieć na pytanie czym jest dla niej luksus?
    To jakieś obrazliwe pytanie, zbyt osobiste, chamskie? Przecież nie. Normalne pytanie, jak rozumie coś. Sama ten temat poruszyła.
    A te komentarze na insta dotyczące tematu skasowała i poblokowała ludzi którzy ważyli się wypowiedzieć na temat luksusu. KOMICZNE.
  • gość 2017.03.21 [00:00]
    Dajta spokój. Laska, która nie ma własnego mieszkania, samochodu, w życiu nie była na porządnych wakacjach i chodzi w kółko w jednym biednym płaszczu za niecałe 2 tysie uczy ludzi, czym jest luksus. Otóż luksus to jest - według niej - odwiedzanie butiku LV 2 razy w tygodniu i kupowanie breloczka lub portfelika raz na miesiąc... Bez komentarza. Za wszystkie kwoty, jakie wydała na te swoje luksusy, nie kupiłaby nawet 3m2 mieszkania w Warszawie...
  • gość 2017.03.21 [00:03]
    Bo tak to moze powiedziec osoba ktora ma swoje mieszkanie lub dom na wlasnosc i jezdzi suoer autem, ze dla niej te rzeczy nie sa luksusem tylko totalnym minimum. Tez sie z tym zgadzam. Jednak kiedy nie masz ani domu ani samochodu a masz 31 lat a Twoj facet (o ile istnieje) 40 to cos tu nie gra? Jesli to nie luksus to idac jej tokiem myslenia to totalne minimum. Jesli tak to czemu tego nie ma? Zrozumialabym jesli swoje pieniadze wydawalaby na podroze czy niesamowicie drogie zakupy. Ale ona nigdzie totalnie nigdzie nie jedzi. Nie stac ja chyba nawet na wypad do Zakopanego, jej facet ani na dzien kobiet ani na walentynki nie zabral jej do ekskluzywnej restauracji. Przeciez to jest zalosne. Ona chce sie usprawiedliwic faketem tego ze nie stac ja na auto i mieszkanie.
  • gość 2017.03.21 [00:07]
    Nie wiem co ona sobie myslala zakladajac ten swoj blog o ekskluzywnym stylu zycia hahahha ktos musial ja bardzo oklamac ze zasugerowal jej taka nazwe usmiech.gif przeciez ta laska nie ma kasy i widac ze odklada kazdy grosz po to aby pokazac kolejne gowno z LV. Stosunkowo LV jest tani, przeciez vitkac ma inne marki w swoim asortymencie. Jest tam YSL, Gucci i wiele innych. Ale wiecie od ysl zwyly holder na karty kosztuje 1000 zl usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [00:09]
    Lepiej byloby gdyby o sobie powiedziala ze jest zwykla laska ktora raz na jakis czas moze sobie pozwolic na cos drozszego. A ona brnie w ten niby luksus, ktory nawet nie stal obok luksusu.
  • gość 2017.03.21 [00:11]
    Olfa tak ukrywa tego swojego faceta, nawet jego inicjały są ściśle tajne, ale nadal nie rozumiem dlaczego nie pokazuje żadnych prezentów od niego? jak coś dostaje od koleżanek to się chwali, a od faceta nie dostaje nic? jakby pokazała bukiet kwiatów od niego to chyba nikt na tej podstawie by nie doszedł kim on jest?smiech.gifsmiech.gif czy może są to tak biedne prezenty jak długopis z imieniem albo kubek z kotami i obciach pokazywać?
  • gość 2017.03.21 [00:11]
    Dokladnie. Czy ona kiedys byla na jakis fajnych wakacjach? Bo te z jej bylym to chyba spali u jakis znajomych hahahah
    Ludzie teraz wyjezdzaja na Malediwy, Zanzibar to nie sa drogie wyjazdy. Na Malediwy mozna poleciec za 6 tys z itaki.
  • gość 2017.03.21 [00:13]
    Mi sie wydaje ze on jej nic nie kupuje. Ja jestem pewna ze jej kolezanki dostaja drogie prezenty pd swoich facetow. Przeciez Joanna dostala na dzien kobiet Gucci torebke. Pamietam ze natalia chyba chanel pod choinke. A ona niccccccccccccccccc
  • gość 2017.03.21 [00:19]
    Może ten gołod***ec kupuje jej torebki z LV, albo chociaż się dokłada i to są prezenty od niego?smiech.gif a olfa mówi, że to ona sobie sama kupuje, tak samo jak mówi, że płaci 4 tysie za mieszkanie, a wiadomo, że to nie ona je opłacasmiech.gif ?
  • gość 2017.03.21 [00:21]
    tez tak moze byc, ale jesli to i tak jest nieudacznikiem jezyk.gif bo cos malo ma tych rzeczy a okazji bylo sporo
  • gość 2017.03.21 [00:34]
    Hahahah moze olfa zarabia z 2-3 tysiace a jej facet 4 jezyk.gif no wiecej zarabia niz Olfa LOL
  • gość 2017.03.21 [00:42]
    Olfa nie ma zadnego faceta. Dajecie sie wkrecac, a ona sie tylko cieszy, ze w koncu jej ktos uwierzyl w ta brednie.
  • gość 2017.03.21 [00:43]
    to mieszka z bratem?
  • gość 2017.03.21 [00:44]
    to czemu jej fotograf darek robil zdj na bloga?
  • gość 2017.03.21 [00:46]
    Wy chyba tez facetow nie macie jak tu piszecie dzien i noc smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [00:55]
    Jaki Darek? Jakie zdjecia?
  • gość 2017.03.21 [00:58]
    Ja nie mam faceta, ale w przeciwienstwie do Olfy nie probuje nikomu tlumaczyc ze jest inaczej. Nie prosze tez kolegow zeby pozowali ze mna do zdjec po to, zeby moi znajomi pomysleli ze z kims jestem. Olfa mieszka sama. Nie ma zadnego faceta.
  • gość 2017.03.21 [01:03]
    Ja mam ale jestem stazystka w szpitalu i nocmi mam duzo czasu. Wedlug ofy jestem nieudacznikiem bo zarabiam mniej niz Pani na kasie choc jestem po medycynie jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [01:16]
    A co ma wspólnego siedzenie na kafe z posiadaniem faceta? Przeczytanie postów trzy razy dziennie, żeby być na bieżąco zajmuje kilka minut, napisanie tyle samo - to pytanie musiała chyba zadać osoba, która wiecznie była sama i uważa, że jak jest się w związku, to 24/7 nie ma się czasu dla siebie :v
  • gość 2017.03.21 [01:52]
    Moze olfa ma faceta, moze nie ma, nie wiem, ale nigdy nie zrozumialam czemu bylo tyle hejtu o filmik o ideale faceta. Kazdy ma prawo miec swoje wyobrazenia, najwyzej zycie je negatywnie zweryfikuje... a mam wrazenie ze glownie cisneli faceci ktorzy nie spelniaja nawet polowy "wymagan" albo partnerki tychze panów
  • gość 2017.03.21 [01:59]
    Przeciez ten film byl aburdalny. Gdyby to mowila 12 lata to i owszem.
    - Facet musi byc meski, na tyle meski aby zniosl to ze bede mu mowic ze jest glupi
    Czy tak mowi dorosla kobieta?
    Uwazasz ze bogaty mezczyzna chce mieszkac z kobieta ktora nic nie robi tylko wyglada? Olfa jest zadbana ale do pieknosci jej daleko. Skonczyla jakies gowniane studia i ona chce faceta ktorym bedzie pomiatac? Przeciez ten film od poczatku do konca byl zalosny.
  • gość 2017.03.21 [02:01]
    Dokladnie. Kogo w ogole obchodzi jakie wymagania musi spelnic jej facet? Laska wyglasza jakies swoje teorie na YT o idealnym facecie. Takie tresci to na ,, sponsora szukam''.
  • gość 2017.03.21 [02:04]
    Ale chodzi mi o to ze kazdy moze miec swoje idealy, chocby byly glupie... a wszyscy rzucili sie na nia z agresja jakby im matke i ojca zabila. To juz teraz czasem gorsze glupoty gada
  • gość 2017.03.21 [02:05]
    Tym filmem zupelnie sie osmieszyla i jej arh=gument z wiele kobiet tak mysli, tylko ona na glos to powiedziala do mnie nie tafia. Bo sa rzeczy ktore mowi sie wsrod swoich kolezanek przy winku a nie biegnie na YT i gada o swoim ideale.
    co moze zaoferowac taka olfa? srednia uczelnie? jakies marne studia? przeciez ta kobieta nawet nie umie jesc nozem i widelcem. Trzesie se jak galareta. Szpara miedzy zebami, dodatkwo ma zolte i widac ubytki jak sie smieje. O czym ona pogada z bogatym facetem? ksiazek nie czyta, nie podrozuje. Chodzi do ZT i zamawia PENE. A podobno bycie kelnerka nauczylo ja obycia podczas zamawiania jedzenia.
  • gość 2017.03.21 [02:06]
    Kogos najwyrazniej to zainteresowalo skoro ma mnostwo wyswietlen oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [02:08]
    Bo pudelek to opublikowal i dlatego.
    Oczywiscie ze teraz glupoty gada wieksze. Przeciez to skonczona kretynka.
    Ona non stop sie osmiesza. Nie poszla na prawo bo termin rekrutacji minal buhahah to za rok nie mozna pojsc na prawo?
    Pytala sie czy zrobic przeglad prasy. Po co? zeby bardziej sie osmieszyc? przeciez ta kobieta nie ma pojecia o czym mowi bo skad ma wiedziec jak byla kelnerka i sprzedawczynia. Nigdzie nie jezdzi, obraca sie wsrod malolat. Ona jest skonczona kretynka.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...