Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.21 [00:58]
    Ja nie mam faceta, ale w przeciwienstwie do Olfy nie probuje nikomu tlumaczyc ze jest inaczej. Nie prosze tez kolegow zeby pozowali ze mna do zdjec po to, zeby moi znajomi pomysleli ze z kims jestem. Olfa mieszka sama. Nie ma zadnego faceta.
  • gość 2017.03.21 [01:03]
    Ja mam ale jestem stazystka w szpitalu i nocmi mam duzo czasu. Wedlug ofy jestem nieudacznikiem bo zarabiam mniej niz Pani na kasie choc jestem po medycynie jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [01:16]
    A co ma wspólnego siedzenie na kafe z posiadaniem faceta? Przeczytanie postów trzy razy dziennie, żeby być na bieżąco zajmuje kilka minut, napisanie tyle samo - to pytanie musiała chyba zadać osoba, która wiecznie była sama i uważa, że jak jest się w związku, to 24/7 nie ma się czasu dla siebie :v
  • gość 2017.03.21 [01:52]
    Moze olfa ma faceta, moze nie ma, nie wiem, ale nigdy nie zrozumialam czemu bylo tyle hejtu o filmik o ideale faceta. Kazdy ma prawo miec swoje wyobrazenia, najwyzej zycie je negatywnie zweryfikuje... a mam wrazenie ze glownie cisneli faceci ktorzy nie spelniaja nawet polowy "wymagan" albo partnerki tychze panów
  • gość 2017.03.21 [01:59]
    Przeciez ten film byl aburdalny. Gdyby to mowila 12 lata to i owszem.
    - Facet musi byc meski, na tyle meski aby zniosl to ze bede mu mowic ze jest glupi
    Czy tak mowi dorosla kobieta?
    Uwazasz ze bogaty mezczyzna chce mieszkac z kobieta ktora nic nie robi tylko wyglada? Olfa jest zadbana ale do pieknosci jej daleko. Skonczyla jakies gowniane studia i ona chce faceta ktorym bedzie pomiatac? Przeciez ten film od poczatku do konca byl zalosny.
  • gość 2017.03.21 [02:01]
    Dokladnie. Kogo w ogole obchodzi jakie wymagania musi spelnic jej facet? Laska wyglasza jakies swoje teorie na YT o idealnym facecie. Takie tresci to na ,, sponsora szukam''.
  • gość 2017.03.21 [02:04]
    Ale chodzi mi o to ze kazdy moze miec swoje idealy, chocby byly glupie... a wszyscy rzucili sie na nia z agresja jakby im matke i ojca zabila. To juz teraz czasem gorsze glupoty gada
  • gość 2017.03.21 [02:05]
    Tym filmem zupelnie sie osmieszyla i jej arh=gument z wiele kobiet tak mysli, tylko ona na glos to powiedziala do mnie nie tafia. Bo sa rzeczy ktore mowi sie wsrod swoich kolezanek przy winku a nie biegnie na YT i gada o swoim ideale.
    co moze zaoferowac taka olfa? srednia uczelnie? jakies marne studia? przeciez ta kobieta nawet nie umie jesc nozem i widelcem. Trzesie se jak galareta. Szpara miedzy zebami, dodatkwo ma zolte i widac ubytki jak sie smieje. O czym ona pogada z bogatym facetem? ksiazek nie czyta, nie podrozuje. Chodzi do ZT i zamawia PENE. A podobno bycie kelnerka nauczylo ja obycia podczas zamawiania jedzenia.
  • gość 2017.03.21 [02:06]
    Kogos najwyrazniej to zainteresowalo skoro ma mnostwo wyswietlen oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [02:08]
    Bo pudelek to opublikowal i dlatego.
    Oczywiscie ze teraz glupoty gada wieksze. Przeciez to skonczona kretynka.
    Ona non stop sie osmiesza. Nie poszla na prawo bo termin rekrutacji minal buhahah to za rok nie mozna pojsc na prawo?
    Pytala sie czy zrobic przeglad prasy. Po co? zeby bardziej sie osmieszyc? przeciez ta kobieta nie ma pojecia o czym mowi bo skad ma wiedziec jak byla kelnerka i sprzedawczynia. Nigdzie nie jezdzi, obraca sie wsrod malolat. Ona jest skonczona kretynka.
  • gość 2017.03.21 [02:09]
    Wielka ama chodzi na imprezy z seks masterka jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:10]
    A ja tez sie nie zgodze, z tym ze byl zalosny - wiadomo, ze liczy sie uczucie, ale ktora z kobiet moglaby powiedziec "marze o tym zeby moj facet byl nieudacznikiem, zarabial 1000 zl miesiecznie, byl na tyle glupi, ze jego edukacja zakonczyla sie na podstawowce i najlepiej zeby nie zmienial bielizny, nie myl sie i odrzucal wszystkich swoim wygladem". No chyba zadna tak nie powie usmiech.gif zreszta to nie byl tekst pt. "Jaki powinien byc kazdy mezczyzna" tylko "jaki jest moj ideal". Tez moge powiedziec ze chcialabym zeby moj facet mial miliardy na koncie, ale prawda jest taka ze i tak kocham tego swojego, niezaleznie od ilosci pieniedzy na jego koncie usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [02:10]
    Akurat tym filmikiem to zainstniala we vlogosferze choc fakt ze negatywnie raczej smiech.gif a to ze moze jej facet nie spelnia 8/8 warunkow to juz inna sprawa. Zalozmy ze np marze o torebce chanel ale stac mnie tylko na zare. Czy to znaczy ze nie mam prawa marzyc o chanelce? jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:15]
    Takie czasy ze nie zawsze orly intelektu sa na topie jezyk.gif ale akurat na yt to i glupsze laski sie udzielaja i ktos to jednak oglada...
  • gość 2017.03.21 [02:19]
    Dzięki za nick z insta Natalii, Joanna tez ma?
  • gość 2017.03.21 [02:20]
    Wy chyba tez facetow nie macie jak tu piszecie dzien i noc smiech.gif
    xxxx
    Wspolczuje, ze masz takiego, ze godziny dziennie sama dla siebie nie masz smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [02:24]
    02:10
    Racja! Podobnie myślę
  • gość 2017.03.21 [02:25]
    joanna.k.91
  • gość 2017.03.21 [02:26]
    Ja uwazam ze ten jej film zrobil jej wiecej zlego niz dobrego.
  • gość 2017.03.21 [02:29]
    Wiecie Olfa robila tego swojego ekskluzywnego bloga przed instem. Bogate dziewczyny z insta nie mialy miejsca do pkazywania sie. Potem przyszedl insta i okazalo sie ze w Warszaffce jest sporo kobiet ktore maja pieniadze i pokazuja to na insta. Okazalo sie ze luksus olfy jest udawany a do takiego kalibru jak Aga Burza itp olfa nawet nie dosiega
  • gość 2017.03.21 [02:36]
    Ja do samego materiału o 8 cechach się nie doczepiłam, dopiero jak bardziej się zagłębiłam w jej 'twórczość'
    A im nowsze filmiki tym bardziej głos się jej łamie.
    Nie każdy nadaje się do kariery na yt. Ja tez bym sie nie nadawa ani na modowa-urodowa(mimo, ze nie czekalabym pol roku zeby zrobic haul) ani na inna.
    Ale przynajmniej mam swiadomosc, ze nie wystawilabym sie na ocene tysiecy ludzi po to, zeby dostawac paczki z Semilaca i plyny Yope*
    Moglabym sie jedyne zlamac dla walki w slusznej sprawie.
    Przez Olfe powoli odechciewa mi sie produktow tej marki. Gdyby nie to, ze chce takie produkty chce kupowac od firm, ktore nie sa powiazane z testujacymi koncernami to pewnie bym juz kupowala co innego. Niech jeszcze produktow Frosch nie reklamuje, bo nie bede miala czym sprzatac smiech.gif
    Olfa by zapewne pogardzila tym, ze nie mam pani do sprzatania. Jakos to przezyje zwazywszy na fakt, ze przynajmniej mam inny majatek niz torebki, a do tego cos czego jej mocno brak- godnosc.
  • gość 2017.03.21 [02:38]
    joanna.k.91
    xxx
    Dziękuję
  • gość 2017.03.21 [02:39]
    Nie tylko ona sie wystawia-wiekszosc yt "sprzedaje" swoja prywatnosc i olfa wyjatkiem nie jest
  • gość 2017.03.21 [02:45]
    Mi sie wydaje ze ona z miesiaca na miesiac jest w gorszej kondycji psychicznej. Jest tak znerwicowana ze az trudno na nia patrzec. Jest mloda, ale tyle w niej nienawisci, zazdrosci i pogardy do innych ze az trudno w to uwierzyc.
  • gość 2017.03.21 [02:48]
    Najlepiej to youtube'a w ogole nie ogladac bo sie tylko czlowiek uwstecznia. Lepiej jakas ksiazke poczytac czy film wartosciowy obejrzec usmiech.gif musze sie odzwyczaic od yt i innych instagramow bo widze ze nic dobrego to do mojego zycia nie wnosi :/ i wam tez tego zycze
  • gość 2017.03.21 [02:49]
    Akurat te 3 ostatnich rzeczy na kafe tez sa w nadmiarze niestety jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:55]
    Czas juz spac, niestety nie moge wylegiwac sie do 12 jak nasza bohaterka oczko.gif zyczylabym zarowno Olfie jak i ludziom tu piszacym zeby troche wyluzowali i nie spinali sie o wszystko oczko.gif zle emocje i hejt jeszcze nikogo do niczego dobrego nie doprowadzily. Dobrej nocy
  • gość 2017.03.21 [07:14]
    0011 z Itaki byl ostatnio fajny last na Zanzibar za okolo 3200 plus 50dolcow wiza. Sama chcialam pojechac ale za duzo problemow na glowie.
  • gość 2017.03.21 [07:29]
    Do tej baby co pisze, ze siedzimy tu 24/7/365 każdy ma jakąś odskocznie od normalności. Jestem księgową pracuje 8-16 mam kupę roboty i miło jest się odmóżdżyć co parę godzin przy tego typu klimatach.
    Lubię poczytać o lasce co mną gardzi, że pracuje na etacie, nie mam Neverfulla, a torbę Flora&Co.
    Łączy nas zamiłowanie do tabelek w Excellu, ja robię to zawodowo, a ona z nudów chyba.
  • gość 2017.03.21 [08:50]
    Dziewczyny, te tabele w excelu, to pewnie pokazów, że ona zakup ubrań traktuje biznesowo, ha ha przeciez to jej praca. Tak samo realizacja materiałów na film smiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...