Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.21 [02:09]
    Wielka ama chodzi na imprezy z seks masterka jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:10]
    A ja tez sie nie zgodze, z tym ze byl zalosny - wiadomo, ze liczy sie uczucie, ale ktora z kobiet moglaby powiedziec "marze o tym zeby moj facet byl nieudacznikiem, zarabial 1000 zl miesiecznie, byl na tyle glupi, ze jego edukacja zakonczyla sie na podstawowce i najlepiej zeby nie zmienial bielizny, nie myl sie i odrzucal wszystkich swoim wygladem". No chyba zadna tak nie powie usmiech.gif zreszta to nie byl tekst pt. "Jaki powinien byc kazdy mezczyzna" tylko "jaki jest moj ideal". Tez moge powiedziec ze chcialabym zeby moj facet mial miliardy na koncie, ale prawda jest taka ze i tak kocham tego swojego, niezaleznie od ilosci pieniedzy na jego koncie usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [02:10]
    Akurat tym filmikiem to zainstniala we vlogosferze choc fakt ze negatywnie raczej smiech.gif a to ze moze jej facet nie spelnia 8/8 warunkow to juz inna sprawa. Zalozmy ze np marze o torebce chanel ale stac mnie tylko na zare. Czy to znaczy ze nie mam prawa marzyc o chanelce? jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:15]
    Takie czasy ze nie zawsze orly intelektu sa na topie jezyk.gif ale akurat na yt to i glupsze laski sie udzielaja i ktos to jednak oglada...
  • gość 2017.03.21 [02:19]
    Dzięki za nick z insta Natalii, Joanna tez ma?
  • gość 2017.03.21 [02:20]
    Wy chyba tez facetow nie macie jak tu piszecie dzien i noc smiech.gif
    xxxx
    Wspolczuje, ze masz takiego, ze godziny dziennie sama dla siebie nie masz smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [02:24]
    02:10
    Racja! Podobnie myślę
  • gość 2017.03.21 [02:25]
    joanna.k.91
  • gość 2017.03.21 [02:26]
    Ja uwazam ze ten jej film zrobil jej wiecej zlego niz dobrego.
  • gość 2017.03.21 [02:29]
    Wiecie Olfa robila tego swojego ekskluzywnego bloga przed instem. Bogate dziewczyny z insta nie mialy miejsca do pkazywania sie. Potem przyszedl insta i okazalo sie ze w Warszaffce jest sporo kobiet ktore maja pieniadze i pokazuja to na insta. Okazalo sie ze luksus olfy jest udawany a do takiego kalibru jak Aga Burza itp olfa nawet nie dosiega
  • gość 2017.03.21 [02:36]
    Ja do samego materiału o 8 cechach się nie doczepiłam, dopiero jak bardziej się zagłębiłam w jej 'twórczość'
    A im nowsze filmiki tym bardziej głos się jej łamie.
    Nie każdy nadaje się do kariery na yt. Ja tez bym sie nie nadawa ani na modowa-urodowa(mimo, ze nie czekalabym pol roku zeby zrobic haul) ani na inna.
    Ale przynajmniej mam swiadomosc, ze nie wystawilabym sie na ocene tysiecy ludzi po to, zeby dostawac paczki z Semilaca i plyny Yope*
    Moglabym sie jedyne zlamac dla walki w slusznej sprawie.
    Przez Olfe powoli odechciewa mi sie produktow tej marki. Gdyby nie to, ze chce takie produkty chce kupowac od firm, ktore nie sa powiazane z testujacymi koncernami to pewnie bym juz kupowala co innego. Niech jeszcze produktow Frosch nie reklamuje, bo nie bede miala czym sprzatac smiech.gif
    Olfa by zapewne pogardzila tym, ze nie mam pani do sprzatania. Jakos to przezyje zwazywszy na fakt, ze przynajmniej mam inny majatek niz torebki, a do tego cos czego jej mocno brak- godnosc.
  • gość 2017.03.21 [02:38]
    joanna.k.91
    xxx
    Dziękuję
  • gość 2017.03.21 [02:39]
    Nie tylko ona sie wystawia-wiekszosc yt "sprzedaje" swoja prywatnosc i olfa wyjatkiem nie jest
  • gość 2017.03.21 [02:45]
    Mi sie wydaje ze ona z miesiaca na miesiac jest w gorszej kondycji psychicznej. Jest tak znerwicowana ze az trudno na nia patrzec. Jest mloda, ale tyle w niej nienawisci, zazdrosci i pogardy do innych ze az trudno w to uwierzyc.
  • gość 2017.03.21 [02:48]
    Najlepiej to youtube'a w ogole nie ogladac bo sie tylko czlowiek uwstecznia. Lepiej jakas ksiazke poczytac czy film wartosciowy obejrzec usmiech.gif musze sie odzwyczaic od yt i innych instagramow bo widze ze nic dobrego to do mojego zycia nie wnosi :/ i wam tez tego zycze
  • gość 2017.03.21 [02:49]
    Akurat te 3 ostatnich rzeczy na kafe tez sa w nadmiarze niestety jezyk.gif
  • gość 2017.03.21 [02:55]
    Czas juz spac, niestety nie moge wylegiwac sie do 12 jak nasza bohaterka oczko.gif zyczylabym zarowno Olfie jak i ludziom tu piszacym zeby troche wyluzowali i nie spinali sie o wszystko oczko.gif zle emocje i hejt jeszcze nikogo do niczego dobrego nie doprowadzily. Dobrej nocy
  • gość 2017.03.21 [07:14]
    0011 z Itaki byl ostatnio fajny last na Zanzibar za okolo 3200 plus 50dolcow wiza. Sama chcialam pojechac ale za duzo problemow na glowie.
  • gość 2017.03.21 [07:29]
    Do tej baby co pisze, ze siedzimy tu 24/7/365 każdy ma jakąś odskocznie od normalności. Jestem księgową pracuje 8-16 mam kupę roboty i miło jest się odmóżdżyć co parę godzin przy tego typu klimatach.
    Lubię poczytać o lasce co mną gardzi, że pracuje na etacie, nie mam Neverfulla, a torbę Flora&Co.
    Łączy nas zamiłowanie do tabelek w Excellu, ja robię to zawodowo, a ona z nudów chyba.
  • gość 2017.03.21 [08:50]
    Dziewczyny, te tabele w excelu, to pewnie pokazów, że ona zakup ubrań traktuje biznesowo, ha ha przeciez to jej praca. Tak samo realizacja materiałów na film smiech.gif
  • gość 2017.03.21 [10:14]
    Nie tylko ona sie wystawia-wiekszosc yt "sprzedaje" swoja prywatnosc i olfa wyjatkiem nie jest
    xxxx
    Nie mam nic do samego wystawiania, tylko uwazam zwyczajnie, ze do tego trzeba miec odpowiednio silna psychike.
  • gość 2017.03.21 [10:22]
    Najlepiej to youtube'a w ogole nie ogladac bo sie tylko czlowiek uwstecznia.
    xxxx
    Nie wszystko musi byc rozwojowe, ja bym nie przesadzala. Ale jesli czujesz, ze Ci to szkodzi to lepiej odstaw yt oczko.gif
  • gość 2017.03.21 [10:56]
    Myślicie ze usunęła fragment o exelu ?usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [11:13]
    Nie zdziwię sie jeśli usunęła, myślała ze to bedzie takie profesjonalne i przy okazji lekko zabawne- jak to "jej facet" planuje zakupy w LV w najmniejszych szczegółach. A wyszła jakaś totalna żenada.
  • gość 2017.03.21 [11:19]
    Dajcie jej spokój to chora osoba, strasznie znerwiciowa, stara się budować silny wizerunek, chce coś zmienic w swoim życiu, ja bym wolałą przemilczeć jej osobę niż się naśmiewać.To jest dramat tej babki, raczej potrzeba współczucia i ignorowana, a nie hejtu.
  • gość 2017.03.21 [11:32]
    Olfa już długo stara się zaistnieć w mediach. Już pomijając te castingi do programów rozrywkowych, podczas których od razu odpadała to brała udział w konkursach różnych firm kręcąc filmiki na yt.
    Założyła bloga (zanim był ig) i kreowała na nim wizję swojego ekskluzywnego życia. Kręciła też co na yt, ale nikt tego nie oglądał. Filmy miały może po kilkadziesiąt odsłon i kilka lub zero komentarzy.
    Wtedy chyba Olfa wpadła na pomysł żeby zrobić coś kontrowersyjnego. Nakręciła film o ideale faceta, w którym wyrażała roszczenia i starała się być pewną siebie kobietą sukcesu. Kto wie czy sama nawet nie wysłała donosu na pudelka oczko.gif
    No a po tym filmie uznała że ma widownię, wreszcie wypłynęła na szerokie medialne wody to będzie kuć żelazo póki gorące... Chyba nie miała za bardzo pomysłów na filmy to wzięła się za vlogi. Może myślała że jest z nich kasa, albo że jak powie że śpi do 12 to wzbudzi zazdrość otoczenia?
    Dalej się siliła na te kontrowersje: film o k***inie mikke, feminizm to kretynizm itd, a przy tym starała się podkreślać swój rzekomo wysoki status materialny.
    Teraz lepsze współprace po byciu na fali się skończyły ( mam na myśli tą imprezę na 30 urodziny, które miały ją wykreować na bogaczke).
    No i widać że Olfa ma problem.
    Stara się robić dobrą minę do złej gry, ale każdy już chyba wie że to jej wykreowane luksusowe życie jest nudne i bardzo przeciętne.
    Youtube pozwolił jej poznać parę osób, może myślała że się na nich wywinduje, ale raczej jej nie idzie.
    Widać że jest podenerwowana, zapowiada rzeczy których nie realizuje (terminy filmów, operacja biustu), jest niekonsekwentna (nie obchodzi Sylwestra bo głupi, ale jak się łobuzy zlitowały to z nimi wyszła).
    Nie pokazuje żadnych droższych kosmetyków jak kiedyś, tylko mydła yope od Hani, karmę dla zwierząt i jakieś podstawowe produkty higieniczne z Rossmanna, które dla każdego gospodarstwa domowego są normalnym zakupem. Stanowczo za często pokazywała tanie wino ch*ja a nawet pozwalała sobie na pokazanie się widzom w takim stanie że podejrzewali że jest wstawiona.
    Zafiksowała się na tym LV, chodzeniu po złotych tarasach i robieniu zdjęć nagłówków gazet żeby pozować tym razem na intelektualustke.
    Eh, Olfa, Olfa....
  • gość 2017.03.21 [11:33]
    Nikt jej nie hejtuje, poza nią samą. Mogła nie nagrywać snapów to by się nie wydało, że jej życie to żaden luksus.
  • gość 2017.03.21 [11:40]
    Mówić PENE, opowiadać o SRACZCE swoich zwierząt, wycieraniu im tyłka, kupach walających się po domu, śmierdzących rękach...
    A potem że dom, samochód itd to żaden luksus dla osoby która tego nie ma!? I kreowanie się na elegantke.
    Tragiczne!
  • gość 2017.03.21 [11:47]
    Akurat mieszkanie i samochod to nie jest wielki luksus, bo wielu ludzi to posiada. A definicja luksusu jest taka, ze jest to cos co ma tylko garstka osob. Ze Dorota tego nie ma to juz inna sprawa
  • gość 2017.03.21 [11:47]
    Moim zdaniem, Olfa wcale nie zyje w przekonaniu, ze zyje w luksusie. Nie pogardza tez nikim i wcale nie ma takich wymagan wobec faceta o ktorych mowila w 8 cechach. Wszystko to to sa celowe dzialania i wypowiedzi, ktore z premedytacja wyglasza bo taki sobie wymyslila wizerunek. Przeciez w tym filmie o facetach, wyraznie widac jak ona sama z trudem powstzymuje sie od wybuchniecia smiechem. Chce byc kontrowersyjna, bo wie, ze to przykuwa uwage ludzi. Beda ja ogladac i ci co ja lubia i ci co jej nie cierpia. Z punktu widzenia biznesu to nie ma zadnego znaczenia. Ona zyje z wyswietlen - uwielbienie widzow do niczego nie jest jej potrzebne. Niczego przeciez nie sprzedaje. Potrzebne sa jej klikniecia. Wiec mozna powiedziec, ze wyszla na swoje.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...