Odpowiedz na ten temat

Olfaktoria V

• gość 2017.03.18 [22:46]
    ty debilu nawet nie wiesz jak się pisze Porsche smiech.gifsmiech.gif
    xxx
    A ty, skrajna idiotko, nawet nie potrafisz pisać poprawnie po polsku, więc z czym do ludzi? Wróć się do podstawówki smiech.gif
  • gość 2017.03.18 [22:48]
    Mnie tylko zastanawia, jak można nakupić rzeczy za 35 tysięcy rzekomo i do czasu premiery haulu w roku 2040 czekać z noszeniem ich? Taka Szusz jak kupi brochę czy kolejną torebkę to zaraz pokazuje, tworzy (choć bezgustne, ale zawsze) stylizacje, nie robi pięciu tysięcy wizyt w butikach i nie robi zapowiedzi filmów. Naprawdę tak ciężko powiedzieć na przykład "Czekałam z filmem aż zbiorę większość rzeczy, ale niektóre z nich już nosiłam więc wybaczcie brak metek."? Przecież nawet zwroty uznawane są do 28 dni, także w przypadku niektórych ciuchów to pewnie dawno już po ptakach.
  • gość 2017.03.18 [23:19]
    Dokładnie, jaka jest przyjemność w kupieniu sobie jakiegoś fajnego ubrania i nienoszenia go - to po co w takim razie w ogóle kupować? Zamiast tego łazi ciągle w tym samym. Już kiedyś tu pisałam, że o wiele ciekawsze by miała te vlogi, gdyby od razu pokazywała co kupiła.
  • gość 2017.03.18 [23:29]
    No jak to po co?
    NA POTRZEBY FILMU.
    Żeby pokazać duże zakupy za dużo kasy i się pochwalić że wszystko tyyyyyyle kosztowało. Zazdroście mi, jestem kobietą luksusową.
    A potem nosi dalej te stare, sprane rzeczy bo ubrania po filmie wracają z metkami do sklepów usmiech.gif
    Może ktoś tu jest na forum kto pracuje w Złotych tarasach?
  • gość 2017.03.18 [23:46]
    Ciekawe czy to pytanie na insta doczeka się odpowiedzi:
    skiiiibaCzy w takim razie dla ciebie luksusem jest wynajmowanie mieszkania i torebki czy kosmetyki☺? Bo skoro nie auto (lepszej marki jak było zaznaczone) którego nie posiadasz, dom mieszkanie którego też nie masz oraz na 3 miejscu- podróże, gdzie również nie widać żebyś wyjeżdżała gdziekolwiek (nie mówimy o Toruniu ☺). To co jest dla ciebie wyznacznikiem luksus?
    skiiiibaOczywiście mowie o domu czy mieszkaniu na własność. Nie na wynajem ☺
  • gość 2017.03.19 [00:28]
    Ta cała olfa to więcej gada niż robi.wogle mam teorie że może ona po nocach w jakiejś fabryce dorabia albo towar rozkłada w marketach.A cały ten blog to tylko taka przykrywka.potem biedaczka odsypia do południa tą nocną zmianę. I temu tak przezywa te torebki z vitina bo sie serio na nie narobić musi biedaczka.a co do psa,to kupiłaby mu suchą karmę i by się biegunki skończyły.ale to chyba za trydne dla niej do ogarnięcia.
    M.
  • gość 2017.03.19 [00:46]
    Ona jest tak skrajnie durna... i mogę się założyć o wszystko, że tamten komentarz usunie, a autora zbanuje, bo przecież Olficzka ma za duże kompleksy i przede wszystkim jest za mało inteligentna, żeby przyznać się do błędu, czy chociaż w jakikolwiek logiczny sposób uzasadnić swoje poglądy smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [01:04]
    Gdzie ta Olfa się produkuje? Na blogu cisza, na insta nędza, na youtube też... Tylko snapchat? Ja akurat snapa nie używam jezyk.gif
    No nie jestem targetem Olfy, ale z tego co zgaduję, to snapa używają głównie dziewczyny lat 15-25, z moich bliskich znajomych około 30-stki nikt się tym nie bawi.
  • gość 2017.03.19 [02:34]
    Gdzie się podziały te wąskie apaszki LV?
    https://www.instagram.com/p/BP-uBcMgV6a/?take n-by=olfaktoriapl
    Tak je chwaliła, a teraz nie widać ich ani noszonych na niej ani na torebce smiech.gif
    jedna z panien tagujaca #inspiredbyolfaktoria
    https://www.instagram.com/p/BRvHWqSFAAz/?take n-by=littlebluecat26
    Tanie lozko, brzydka posciel, drazek na wieszaki zamiast szafy, ale torby LV sa smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [02:36]
    gość wczoraj [22:46]
    ty debilu nawet nie wiesz jak się pisze Porsche smiech.gifsmiech.gif
    xxx
    A ty, skrajna idiotko, nawet nie potrafisz pisać poprawnie po polsku, więc z czym do ludzi? Wróć się do podstawówki smiech.gif
    X
    Buahahaa ty durna szmato, córko meneli nawet obronic sie nie potrafisz, kupo goonwa
  • gość 2017.03.19 [02:46]
    ale jesteście popieprzone kretynki,jak znam zycie to zazdrośnice z paskudnym pyszczolem
  • gość 2017.03.19 [02:55]
    ale jesteście popieprzone kretynki,jak znam zycie to zazdrośnice z paskudnym pyszczolem
    xxxx
    Tak Dorotko, masz całkowitą rację :*
  • gość 2017.03.19 [02:56]
    nie jestem żadna dorotka
  • gość 2017.03.19 [03:33]
    Buahahaa ty durna szmato, córko meneli nawet obronic sie nie potrafisz, kupo goonwa
    x
    Bronić? Hahahah coraz bardziej się pogrążasz, dziecinko. Jedyną rzeczą przed którą wszystkie powinnyśmy się tu bronić, jest twoja głupota i prostactwo. Swoją drogą nie przypomina wam to kogoś - kompletny brak argumentów, zastępowany marnymi wyzwiskami i brakiem kultury? smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [03:44]
  • gość 2017.03.19 [07:47]
    Zapytalam sie na Insta, czym jest dla niej luksus i mnie zablokowala. Serio ma jakies problemy bo normalna osoba nie mialaby problemow by odpowiedziec.
  • gość 2017.03.19 [07:51]
    0344 kazdy widzial ten filmik na ktorym parodiuje gorniak
  • gość 2017.03.19 [10:12]
    https://www.youtube.com/watch?v=vEmcOx1CgQQ
    xxxx
    Chyba tylko tym sposobem mozna zobaczyc u niej inna koszule.
  • gość 2017.03.19 [10:24]
    Zablokowała Cię, bo zadałaś neutralne pytanie? Przerosła ja odpowiedz czy ona serio celuje swoimi treściami tylko do bezmyślny jej osob które łykną cokolwiek powie?
  • gość 2017.03.19 [10:33]
    hej, jestem nowa tutaj. Trafiłam na kafeteria, bo zastanawiałam się czy tylko ja widzę, że ta YouTuberka ma jakieś problemy ze sobą. Jak widzę, nie jestem sama. Ciekawi mnie KTO SIE NA NIEJ WZORUJE ??? gimnazjalistki ?
  • gość 2017.03.19 [10:34]
    https://zapodaj.net/82a728fd721dc.jpg.html
    Tu ekran blokady. Zadalam jak najbardziej normalne, neutralne pytanie. Czym jest właśnie dla niej luksus. Nie jest ono ani chamskie ani obraźliwe. Nie dotyczy życia prywatnego.
    Napisała kiedyś, że jest silna jednostką, ale to jest chyba tylko w jej wyobrażeniu o sobie bo zabolało ją moje neutralne pytanie.
  • gość 2017.03.19 [10:39]
    Jeszcze jedno, snapy z wczoraj znikneły.
  • hejterkax 2017.03.19 [10:53]
    Ciekawe ile jeszcze wytrzyma ten cały 'hejt' polegający na pytaniu czym jest luksus.
    Osiągnęła taki poziom, że im bardziej próbuje zamaskować wszystkie 'drobne' nieścisłości- tym bardziej się ośmiesza.
    To śmieszne, że o luksusie wypowiada się osoba nie mająca nawet tego co przeciętny Kowalski. Nie ma też oszczędności. Jedyne co ma to torebki LV do sprzedania smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [11:00]
    Ja wam wytłumaczę rozumowanie Olfy : wg niej auto i dom to nie luksus bo to jest /powinna być podstawa egzystencji człowieka !
    -> Jedyne co Olfie umknęło to marka , jaka pojawiła sie w artykule ! Ona konfabuluje jak TVN smiech.gif bowiem było napisane , ze dom na własność i auto typu Porche ! jest luksusem ! - a ona obróciła sobie jak chciała , wyparła słowa - klucz i skomentowała po swojemu smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [11:02]
    Snapy znikają po 24h , wiec jeśli tyle minęło to zniknęły - chyba ze chodzi o "młodsze" to już dzieło Olfy :/
  • gość 2017.03.19 [11:09]
    Zniknely wszystkie, zdaje sie ze nie mineło jeszcze 24 h od snapa dotyczacego luksusu. Bo pojawiły sie one wczoraj około 13
  • gość 2017.03.19 [11:15]
    Proponuję wejść na jej ostatni Q&A i poczytać nowe komentarze smiech.gif : D smiech.gif
  • gość 2017.03.19 [11:16]
    Jak dla mnie to i Porsche przestaje byc powoli luksusem, tak jak i torby LV.
    Bentley to jest dopiero luksus.
    Chanel tez, to klasa sama w sobie.
    Hermes Birkin, niewiele ludzi może pozwolic sobie na torbe za kilkadziesiat tysiecy zloty.
  • gość 2017.03.19 [11:28]
    z yt pod filmikiem z q&a:
    "Nie wiem dlaczego ale zal mi Ciebie.Widac ze dużo przeszlas.Mam podobnie .Masz dziewczyno DDA jak nic.Tez nie ufam ludziom Ciężko mi sie otworzyć przed kimś .Mowic lub uzewnetrzniac uczucia to dla mnie katorga"
    smiech.gif
    Az dziwne, ze jeszcze nie skasowane. Halo olfa, kasuj smiech.gif
  • hejterkax 2017.03.19 [11:31]
    z yt "Podziwiam sposób, w jaki radzisz sobie z hejterami.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...